PIROK 130. kansainvälinen näyttely 19.5.2018 *RED"
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.5.2018 Loppuu 19.5.2018
Ilmoittautuminen alkaa 6.2.2018 Ilmoittautuminen loppuu 27.4.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi *RED*
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteeri: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja
Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksut ajalle 6.2.-17.4.18 ( 1näyttely/ 2 näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/66€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia)
Näyttelymaksut ajalle 18.4.-27.4.18 (1näyttely/ 2näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/72€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/76€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 18.-27.4.18.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu.

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 258
3 138
Yhteensä 396

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL III / ACL n 24 FI SK RX 17 FI*Siriuksen XiongCurl Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Malin Sundqvist 3
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
5 ACL VII / ACL ns 24 Magicurl Jack Sparrow *** Uros Määrittely Anne Paloluoma ACL VII/ ACL ns 09 24
Paladija Vici (ACL d 22) x Indira De Sweety Kat's (ACL fs 09 21 33)
6 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
7 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
8 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
9 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
10 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
13 MCO I / MCO a FI SK LO 18 PL*Dark Age Kongo Uros Määrittely Annika Berner MCO II/ MCO a 09
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
13 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 PL*Dark Age Kongo Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
14 MCO I / MCO n FI SK LO 18 FI*Hashtag Keine Lust Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
15 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
16 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
17 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
18 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Avoin Malin Sundqvist Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
19 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
20 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Hashtag Under And Over It (MCO f 09)
21 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
22 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
23 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
24 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
26 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Caroline Stoa EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
27 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
28 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Caroline Stoa EX3
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
29 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Barnie of Melidana Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Ravena Home Harmony (MCO as)
31 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
32 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
33 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 Obermoon Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
35 MCO III / MCO n 22 Ei ES*Gattacamoon Camaro Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
ES*Gattacamoon Thor (MCO n 22) x Evelina Family Stars (MCO n)
36 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Määrittely Minna Krogh MCO IV/ MCO n 09 22
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX3
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
37 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
37 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Määrittely Annika Berner MCO III/ MCO n 25
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
40 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros International Premior Caroline Stoa Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
42 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB BIV NOM
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
42 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Annika Berner MCO III/ MCO a 23
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
43 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
44 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Rebecca Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX2
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
45 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Winter Luna Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Caroline Stoa Abs
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Määrittely Annika Berner MCO a 09 22/MCO IV
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
50 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zuzu Petals Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hiawatha Night Train Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
57 MCO IV / MCO n 03 25 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Virginia Uros Kastraatti Caroline Stoa EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
59 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
60 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
61 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
62 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
63 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
64 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
65 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
66 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
67 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Supreme Champion Annika Berner KM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
68 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
69 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Annika Berner EX2
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
70 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Annika Berner EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
70 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
71 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
73 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
74 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Champion Annika Berner EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
76 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 17 FI*Avasong Jofiel Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
78 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX2
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Krysos Dione Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX3
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
80 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Annika Berner KM NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
81 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB BIV NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
82 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
83 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Annika Berner EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
84 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore Uros Premior Annika Berner EX1 CAPIB
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Veteraani Malin Sundqvist 4
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
86 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Annika Berner Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Premior Annika Berner EX1 CAPIB
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
88 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
89 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
90 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Malin Sundqvist Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Texas Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
92 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
92 MCO VII / MCO es FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Määrittely Annika Berner MCO V/ MCO e 22
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
93 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX3
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
94 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
95 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX4
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
96 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Magnificat Maine Dimi Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX
FI*Abbas-Coons Businesman (MCO ns 03 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
97 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
98 MCO VII / MCO ns FI SK RX 18 Heart Stealer Forever&Ever Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
99 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
99 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Määrittely Annika Berner Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
100 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
101 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
102 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
103 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Fantasy Rose Naaras Avoin Minna Krogh Abs
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
104 MCO VIII / MCO ds 03 FI SK LO 17 FI*Krysos Darts Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's From Here to Eternity Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
107 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
107 MCO VIII / MCO ds 09 25 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Määrittely Annika Berner MCO ds 09/MCO VIII
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
108 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle Naaras Määrittely Annika Berner Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
111 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
113 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Kastraatti Minna Krogh EX2
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Mainehaan Hanson (MCO a) x FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän (MCO fs 09)
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
116 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
117 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
118 NEM I / NEM n FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Burza Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
119 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
120 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
121 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
122 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Kastraatti Bjarne Wikström NEM n 21
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
123 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
124 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
125 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
126 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
127 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
128 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
129 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Avoin Minna Krogh Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
130 NFO I / NFO n FI SK LO 18 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
131 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
131 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
132 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
134 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
135 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*WitSarin Tamara Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
137 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
138 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Malin Sundqvist Mitätöity Mitätöity
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
140 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
141 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
142 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
143 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
144 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
145 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*WitSarin Lenita Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
146 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
147 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
149 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
150 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
151 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
152 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Radio Ga Ga Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX3
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
155 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
156 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
157 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
158 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros International Champion Annika Berner EX1 No Cert
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
159 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Champion Annika Berner EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
160 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
161 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
162 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Premior Annika Berner EX1 CAPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
164 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
165 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Zastava Naaras Kastraatti Annika Berner EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
166 NFO VII / NFO ds FI SK LO 17 SE*Lisselbacks Farah Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Wonderwoods Jealous Guy (NFO ds) x SE*Fursterikets Selma (NFO fs)
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
168 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
169 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
170 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
171 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
172 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Määrittely Anne Paloluoma NFO VIII/NFO ns 02 62
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
174 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
176 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
177 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
178 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
179 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
180 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 FI*Apachiris Felina Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
181 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
181 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Malin Sundqvist 2
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
182 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
183 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
183 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Malin Sundqvist 1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
184 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
184 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Määrittely Anne Paloluoma SIB III/ SIB n 24
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
185 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 17 FI*BlueFairies Tuisku Naaras Avoin Anne Paloluoma SIB n 24/SIB III
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Mäntylän Sarmi (SIB a 24)
186 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Lyydi Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky Uros Määrittely Anne Paloluoma SIB n 24
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
188 SIB III / SIB ny 11 FI SK RX 18 FI*Amurin Noomi Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma SIB n 24
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
189 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
190 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
191 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Livvi Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX2
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
193 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
194 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
S*Summer Flame's Lumos (SIB n 09 22) x S*Maollich's Faboluos Frezija (SIB ny 09 22)
195 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
196 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x S*Sibelinaz Miss Molly (SIB n 09)
197 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
198 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma SIB n 24
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Määrittely Anne Paloluoma SIB IV/ SIB n 09 24
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
200 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
201 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 FI*Sippan's Mymmeli Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Lumikissan Maestro (SIB d 09 24) x FI*Sippan's Korallikeiju (SIB g 09 24)
202 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
203 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Määrittely Anne Paloluoma SIB VI/ SIB d 09 24
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
203 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
204 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
204 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Malin Sundqvist 2
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
205 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
206 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
207 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
208 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
210 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
211 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
S*Jasiones Bolero (SIB ds 09 24) x S*Maollich's Nadija Ivanova, DVM (SIB f 24)
212 SIB III / SIB ay 24 FI SK LO 17 SE*Missemoj's Tristan Uros Avoin Anne Paloluoma EX2
SE*Frosttassens Zeus (SIB ny 24) x SE*Sugar Paw's Lez'Ora Lady Cora (SIB ns 24)
213 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
214 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
214 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Määrittely Anne Paloluoma SIBVII/ SIB fs 24
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
215 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
216 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM BIV NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
216 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Malin Sundqvist 1 NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
217 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
217 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
218 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Out of Competition Minna Krogh Arvosteltu
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
219 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
220 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
221 TUA II / TUA a 02 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Villiina Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 No Cert
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
222 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
223 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
224 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 BIV
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
225 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
226 BEN n 24 33 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Iris Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
227 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
228 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
229 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Katja Patrikainen EX2
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
230 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
231 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
232 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
233 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGCIB NOM
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
234 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
235 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
236 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
237 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
238 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
239 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
241 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Adrian Alexandru Dragota Abs
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
242 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
243 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
244 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen VG1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
245 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
247 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
247 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Bobby Funk 1
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
249 BSH h FI SK LO 17 FI*Duketin Jasmiini Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
250 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
251 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Mercury Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
253 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
254 BSH f 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle's Gloria Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
255 BRI ns 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
256 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
257 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
258 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
259 BUR a FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Määrittely Katja Patrikainen BUR c
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
259 BUR c FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
260 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX2
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
261 BUR a FI SK LO 17 FI*Seirene Amazonia Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Rapunzel (BUR n)
262 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
263 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
264 BUR b Pepita Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Arabesca Burmstyle*RU (BUR n)
265 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
266 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
267 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
268 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Adrian Alexandru Dragota Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
269 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
270 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 NOM
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
271 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
272 BUR e FI SK LO 17 FI*Crossroads Love Actually Uros Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
273 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
274 BUR f FI SK LO 17 FI*Cattish Snow White Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Cattish Anna the Princess (BUR h)
275 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
276 BUR f FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Anemonia Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
277 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
278 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
279 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
280 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras Champion Bobby Funk Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
281 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
282 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
283 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
284 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
285 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
286 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
287 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
288 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
289 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
290 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
291 EUR n 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xander Uros International Champion Adrian Alexandru Dragota Abs
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
292 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
293 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Adrian Alexandru Dragota KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
293 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Bobby Funk 3
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
294 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
295 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
296 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
297 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
298 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
298 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Bobby Funk Abs
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
299 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
300 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
301 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
302 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
303 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
304 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
305 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
306 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
307 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
308 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX2
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
309 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
310 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Asmi Apsaro-Aksi Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
311 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
312 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
313 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
314 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
315 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
315 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Bobby Funk 4
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
316 MAU n 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Yafeu Yahua Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
317 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
317 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
318 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Bebiankh Uros Champion Adrian Alexandru Dragota Abs
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
319 MAU ns 24 FI SK LO 18 SE*Hayawani's Ammon Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC NOM
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
320 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC BIV
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
320 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
321 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Vaslef Venjamin Uros Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
322 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
323 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
323 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Bobby Funk 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
324 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota Abs
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
325 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
326 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Supreme Champion Bobby Funk Abs
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
327 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
328 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
329 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
330 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Topspot After Midnight Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
331 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Bobby Funk Abs
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
332 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
333 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
334 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
335 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
336 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
337 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
338 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
339 SNO n 05 FI SK LO 15 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB NOM
Picasso Snowshow-Pearls*PL (SNO n 05) x Nicola Snowshow-Pearls*PL (SNO a 05)
340 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
342 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
343 SRL III / SRL h FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Illusia Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
345 SRS III / SRS d FI SK RX 18 Psipsina Meteora Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
365 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika MCO VII (13c), MCO I (13c), MCO III (13c), MCO VIII (13c), MCO IV (13c), MCO IX, MCO VI, NFO III, NFO VI 38
Dragota Adrian Alexandru BEN n 24, BLH j 03, BSH a, BSH c, BSH h, BSH n, BUR c, BUR d, BUR e, BUR n, EUR d 22, EUR n 23, EUR n 24, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, SRS III 43
Funk Bobby BEN n 22 32, BLH a, BML I, BSH p, BUR b, BUR f, BUR h, CYM 51-52, EUR d 24, OCI b 24, OCI os 24, SRL III, VET 3 45
Krogh Minna ACL IV, ACL VI, MCO VIII, NFO I, NFO IV, SIB VII 34
Paloluoma Anne SIB VII (13c), SIB V (13c), SIB III (13c), NFO VIII (13c), SIB IV (13c), ACL VII (13c), NEM II, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VIII 43
Patrikainen Katja BUR c (13c), BEN n 24 33, BLH b, BLH n, BRI ns 21 33, BSH b, BSH f, BSH f 33, BSH ns 11, BUR a, BUR j, EUR as 22, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR g 22, KBL I, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns, OCI c 24, OCI ns 24, SIN, SNO n 05, SRL II 36
Stoa Caroline ACL XI, ACS VIII, MCO III, MCO IV, SIB V 36
Sundqvist Malin VET 2,ACS IV, MCO II, MCO VII, NFO II, SIB I, 40
Wikström Bjarne ACL III, ACS I, ACS III, MCO I, MCO V, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB II, SIB VI, TUA II 41
9 tuomaria