Omakissa
ERY-SYD 90. kansainvälinen näyttely Hyvinkää 24.05.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.5.2014 Loppuu 24.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 8.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.5.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Wanha Villatehdas, Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Sara Viuha, show@ery-syd.net.
Pääassistentti Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com.
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella:
Sara Viuha, Karviaiskaari 5 E, 01690 Vantaa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 97 93 2 1 1
2 147 140 4 0 1
3 98 97 0 0 1
4 146 143 0 0 3
Kotikissat 12 12 0 0 0
Yhteensä 500 485 6 1 6

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OSH b 22 Idream 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RUS FI*Bessemjanka's Paeonia 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
4 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
5 EXO d 22 Ayser's Born To Be Wild 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
6 EXO e 22 Ayser's Bobber Biker 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
7 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
9 EXO n 21 33 IT*Uranos Delle Lune Saracene 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
10 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
10 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
11 PER f FI*BlueIce's Almond Beauty 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
12 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
13 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
14 PER n 24 Byron Soldeserto 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
15 PER d 22 FI*Kultaviiksen Elmore James 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
16 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
17 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
18 PER ns FI*Moondreamer's The One 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
19 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
20 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
21 PER n 01 62 EE*Alex Asterix Timmu 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
22 PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 8 (PR) Edström Michael Abs
23 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
24 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
25 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
26 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM
27 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
28 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
29 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
30 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
31 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
32 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Myrsky 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
33 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Maximus 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
34 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
35 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX2
36 MCO I / MCO n FI*LovelyLife Heartbeat Hottis 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
37 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
38 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV NOM
39 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
40 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 13c (Määrittely) Nyman Pia MCO a 09/ Gr. II
40 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
41 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
42 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB BIV NOM
43 MCO II / MCO n 09 Coonity Boann Banshee 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
44 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Unicorn Brave 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV
45 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
46 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
47 MCO III / MCO n 22 FI*KorpiCoon's Ylermi 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV
48 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV
49 MCO VII / MCO ns 22 FI*LovelyLife Golden Goblin 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena MCO ns 22
50 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX3
51 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
52 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 1 NOM BIS
52 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM BIV NOM
53 MCO III / MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
54 MCO III / MCO n 23 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX4
55 MCO III / MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
56 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 7 (CH) Madsen Jette Eva EX2
57 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NineTales E.T. Go Home 2 Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB BIV NOM BIS
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy 2 Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX2
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva Abs
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia 2 Naaras 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB NOM
62 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
63 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX2
64 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
65 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM
66 MCO V / MCO f FI*LovelyLife Heartbeat Hertta 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX
67 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Madsen Jette Eva KM
68 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
69 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX2
70 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1 BIV
71 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Golden Gemma 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX4
72 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX3
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
74 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
75 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
76 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX4
77 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
78 MCO VI / MCO f 03 22 FI*Enzahin Shades of Gray 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV
79 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife Golden Gilda 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX
80 MCO VI / MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion 2 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
81 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
82 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX3
83 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX2
84 MCO VII / MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB GIC
85 MCO VII / MCO ns Coonity Xenon 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
86 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
87 MCO VII / MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
88 MCO VII / MCO fs 22 Baslatan's Love Me True 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
89 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV
90 MCO V / MCO g Timaracoon's Hana Cha 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
91 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
92 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Lilith 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
94 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
95 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
96 MCO IX / MCO w 61 FI*Vuorensinen Charlotte 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
97 MCO IX / MCO w 62 FIN*Fullmoon's ZimZalaBim 2 Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
98 MCO IX / MCO w 62 Nova's Place Tacomah 2 Uros 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 3
99 NEM I / NEM as 21 Evropa Formula Uspekha*RUS 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
100 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV
101 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
102 NEM II / NEM a 03 21 FI*Eswood A Smooth Criminal 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
103 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
104 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV
105 NFO I / NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
106 NFO I / NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
106 NFO I / NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 2
107 NFO II / NFO n 09 Islay de Laïloken 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
108 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
109 NFO III / NFO a 24 FI*Nenukan Porcelain Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
110 NFO IV / NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
111 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 1
111 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
112 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
113 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV
115 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
116 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
117 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
118 NFO V / NFO e 24 S*Wonderwoods Infinite Nirvana 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
119 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
120 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
121 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
122 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
123 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
124 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS BIV NOM
125 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
126 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC NOM
127 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Salokatin Asterix 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS NOM
129 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB NOM BIS
130 RAG n FI*Collicatin Mexican Brownie 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
131 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
132 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM
133 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
134 RAG a FI*Riverknee Zoltán King 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
135 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
136 RAG a FI*Snowrag Jingle Bells 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
137 RAG a FI*Cat's-JM Sa-Vanna 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
138 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
139 RAG a FI*Kehtolaulun Precious Pepper 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
140 RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
141 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 5 (IC) Madsen Jette Eva EX1 CAGCIB
142 RAG n 03 FIN*Kehtolaulun Brazilian Hug 2 Uros 5 (IC) Madsen Jette Eva Abs
143 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM
144 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX2
145 RAG n 03 FI*Riverknee Farang Faryd 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
146 RAG n 03 FI*Erkatin Teemu Topias 2 Uros 10 (KAS) Madsen Jette Eva EX2
147 RAG n 03 FI*Maplehill's Nikolaus 2 Uros 10 (KAS) Madsen Jette Eva EX1 CAP
148 RAG n 04 FI*Riverknee Vin Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX2
149 RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine 2 Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC BIV
150 RAG n 04 FI*Mayapaw's Muchas Gracias 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
151 RAG n 04 Ciscis Popistar 2 Uros 10 (KAS) Madsen Jette Eva EX1 CAP NOM
152 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
153 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 2 Uros 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
154 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
155 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
156 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
157 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
158 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
159 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
160 RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
161 RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
162 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
163 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
164 RAG a 04 FI*Satinante's Blue Saphire 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
165 RAG a 04 FI*Riverknee Evita 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
166 RAG a 03 21 FI*Pehmis Laulava Jade 2 Uros 10 (KAS) Madsen Jette Eva EX1 CAP
167 RAG a 03 21 FI*Pehmis Reipas Ronja 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC NOM
168 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
169 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
170 RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
171 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV
172 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
173 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
174 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
175 SBI n Shapur Sisi 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
176 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
177 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
178 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
179 SBI c FI*WanillaWillan Aawa 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
180 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
181 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
182 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia Abs
183 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
184 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
185 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
186 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
187 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
188 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
189 SIB III / SIB n 24 FI*Magnificat Leonardo 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
190 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
191 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
192 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert Abs
193 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert Abs
194 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
195 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
196 SIB V / SIB d 24 FI*Likimain Aladdin Sane 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
197 SIB V / SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX2
198 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
199 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
200 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
201 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Sippan's Gipsy Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC BIV NOM
202 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Afrodite 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
203 SIB VII / SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
204 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
205 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Cherrytail's SpecialBoy 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
206 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
207 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
208 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
209 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
210 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
211 TUA VII / TUA fs FI*Elekatin Melissa 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
212 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB NOM
213 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
215 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM BIS
216 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
217 TUV e 61-63 / TUV e 62 Avyonah Aziz Herr vom See 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
218 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
219 ABY n Taco Villa's Bellatrix Bifrost 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
220 ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
221 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
222 ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
223 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
224 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
225 ABY a FI*Laire Gelir Narya 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
226 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
227 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
228 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
229 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 2
229 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
230 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
231 ABY p Mr. Happy of Velvet d'Amour*BG 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
232 ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
233 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
234 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
235 BEN n 24 Jicarilla Wiyaka Luta 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
236 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
237 BEN n 24 Jicarilla Chilam Balam 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX2
238 BEN n 24 Jicarilla Sakun Winik 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP BIV
239 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
240 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
241 BEN n 24 33 FI*Leokatin Lumiukko 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
242 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
243 BRI a Michelle Amber Kiss*LV 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
244 BRI c FI*Treselle's Rodogor 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
245 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
246 BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
247 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC NOM BIS
248 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
249 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne Abs
250 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB BIV
251 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 NOM
252 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM
253 BUR a FI*Feirefiz Illuminated 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
254 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
255 BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
256 BUR a FIN*Hokkuspokkus Anarríma 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
257 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
258 BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
259 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS NOM
260 BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
261 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
262 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
263 BUR h FI*Pikkukuun Biscuit 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
264 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS NOM
265 BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
266 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Cerná Petra Abs
267 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
268 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB NOM
269 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
270 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB BIV NOM BIS
271 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
272 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
273 CRX II / CRX a 03 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
274 CRX II / CRX a 03 FI*Alchemist California Wonder 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
275 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
276 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
277 CRX IV / CRX d 01 62 FI*Gaala-Star Amor 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
278 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 NOM BIS
279 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
280 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC BIV
281 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
282 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
283 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB NOM
284 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
285 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
286 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
287 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Zizu 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
288 DRX I / DRX a FI*Åbodas Obelix 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
289 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
290 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
291 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS BIV
292 DRX III / DRX d 24 FI*Riepujengin Yoshimi 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
293 DRX IV / DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
294 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
295 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
296 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM
297 EUR w 62 FI*Pikku-Piun Öyen 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
298 EUR n FI*Pikku-Piun Åprah 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
299 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
300 EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
301 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra 3
302 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
303 EUR n 22 DK*Boholdt Ida fra Lønneberg 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
304 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
305 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra 2
305 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
306 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC NOM
307 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM
308 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Äijä 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
309 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
310 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
311 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
312 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
313 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
314 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC NOM
315 EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
316 EUR ns 22 DK*Boholdt Gurli Margrethe 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
317 EUR ns 22 DK*Boholdt Linse Kessler 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM
318 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
319 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
320 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne Abs
321 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
322 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB BIV
323 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX2
324 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
325 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
326 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
327 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS BIV NOM
328 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
329 KOR FI*Hovikissan khraam leert 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
330 MAN 51-52 / MAN a 22 51 FI*Kurman's Mario 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra Abs
331 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM
332 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
333 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV NOM
334 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
335 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
336 OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby Abs
337 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
338 OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby Abs
339 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Degarmoara 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
340 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby Abs
341 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
342 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
343 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS BIV NOM
344 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
345 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 1
345 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM BIV NOM
346 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
347 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX2
348 OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
349 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
350 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
351 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM
352 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
353 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
354 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
355 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
356 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC NOM
357 RUS FI*BlueKaramel Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
358 RUS FI*Susanssin Mylady Blue 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
359 RUS S*Grrr Aston Martin One 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
360 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
361 RUS FI*Susanssin Heartthrobs By Silver 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
362 RUS FI*Susanssin Secret Crush Of Silver 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX3
363 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 BIV NOM
364 RUS FI*Inkilee La Grande Dame 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
365 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 3 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
366 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra 1 NOM BIS
366 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM BIV NOM BIS
367 RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 3 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB NOM BIS
368 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
369 RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad Abs
370 RUS FI*Bessemjanka's Paeonia 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
371 SPH I / SPH a Merloni Barbie 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
372 SPH II / SPH a 02 64 FI*CiCi's Wish me luck 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
373 SPH II / SPH n 03 FI*Evilurbastet Charmy 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
374 SPH II / SPH n 09 SE*Sphynx Olympen Admetos 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
375 SPH II / SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
376 SPH IV / SPH d 09 FI*Hobbitqueen's ChristianDior 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
377 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
378 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
379 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
380 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
381 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
382 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
383 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV NOM
384 SPH V / SPH g 09 32 FI*Hebblas Hedia 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
385 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
386 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
387 OLH b 25 FI*Jalecat's Fairytale 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
388 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
389 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
390 OLH e 24 FI*TaikaTomun Boris Boheemi 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
391 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
392 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
393 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
394 OSH b FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
395 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
396 OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
397 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
398 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
399 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM BIS
400 OSH b 22 Idream 4 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
401 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
402 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
403 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
404 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
405 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella 4 Naaras 13c (Määrittely) Nyman Pia OSH cs 22
405 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
406 OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
407 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
408 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
409 OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
410 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
411 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
412 OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
413 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
414 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM BIS
415 OSH gs 24 FI*Bigear Princess Ellah 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
416 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
417 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
418 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
419 OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
420 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
421 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
422 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
423 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
424 SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
425 SIA n FI*Kautonsalon Nightingale 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX2
426 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Luna 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP BIV NOM
427 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM BIS
428 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
429 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
430 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
431 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
432 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
433 SIA b Mafdet Melody 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
434 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
435 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
436 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB GIP
437 SIA n 21 FI*Keskimaan Dwarf Kili 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
438 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
439 SIA b 21 FI*Cat's-JM Suma-Na 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
440 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
441 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
442 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
443 HCL Casper Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
444 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
445 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
445 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra 1 BIS
446 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
447 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 1 NOM
447 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra 2
448 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cerná Petra 1 NOM BIS
449 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cerná Petra 1
450 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 2
451 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra Abs
451 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Cerná Petra Abs
471 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cerná Petra CHA, KBL I, MAN 51-52, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VII, CRX VIII, HCS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 36
de Bruijn Ad BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH a, BSH c, BSH e, BSH ns 22 64, RUS 33
Edström Michael PER f 03 (13c), PER d 22 (13c), PER d 24, PER d 33, PER ds 22 62, PER f, PER f 03 22, PER n 03 22, PER n 24, PER n 33, PER ns, PER ns 03, OLH b 24, OLH b 25, OLH c, OLH d 24, OLH d 25, OLH e 24, OLH ns 24, OSH b 03 22, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH cs 22, OSH g 24, HCL, VET 1 40
Funk Bobby KOR, OCI a 24, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX VI, DSP III, VET 3, VET 4 40
Isakov Vladimir EXO a 02 21 62, EXO d 22, EXO e 22, EXO g 03, EXO n 21 33, EXO n 22, EXO n 24, PER d 22, PER f 03, PER g 22, PER n, PER n 01 62, ABY a, ABY n, ABY o, ABY p, SPH I, SPH II, SPH IV, SPH V 43
Kudra Magdalena RAG a, RAG a 03, RAG d, RAG n, MCO I, MCO II, MCO III, MCO VII 39
Lubrano Robert SIB I, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, BAL f 03 21, OSH a 24, OSH b, OSH c, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH h 24, OSH j 03, OSH n, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25, PEB V, SIA n 03, SIA n 03 21 37
Madsen Jette Eva RAG a 03 21, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, MCO IV, MCO IX, MCO V, VET 2 38
Nyman Pia MCO II (13c), OSH cs 22 (13c), SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI n, ACL III, ACL VI, ACL X, ACL XI, ACS III, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA b 21, SIA c, SIA n, SIA n 21 40
Rautio Kristiina RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG f 03, RAG g 03, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV f 61-63, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, TUA I, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA V, TUA VII 38
Roth Marianne BUR a, BUR b, BUR d, BUR e, BUR f, BUR h, BUR j, BUR n, EUR a, EUR a 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR fs 24, EUR g 22, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 22, EUR ns 24, EUR w 62 41
Selassa F. A. (Lee) MCO II, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII 41
12 tuomaria.