Omakissa
PIROK 130. Kansainvälinen näyttely 19.5.2018 "BLACK"
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.5.2018 Loppuu 19.5.2018
Ilmoittautuminen alkaa 5.5.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.5.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi "BLACK"
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteeri: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksut ajalle 6.2.-17.4.18 ( 1näyttely/ 2 näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/66€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia)
Näyttelymaksut ajalle 18.4.-27.4.18 (1näyttely/ 2näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/72€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/76€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 18.-27.4.18.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu.

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 242 226 7 0 9
3 134 120 9 0 5
Yhteensä 376 346 16 0 14

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 ACL III / ACL n 24 FI*Siriuksen XiongCurl 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
2 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
3 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS NOM BIS
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
6 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB NOM
7 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB NOM
8 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB NOM
9 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Šanda Martin KM NOM
10 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS
13 MCO II / MCO a 09 PL*Dark Age Kongo 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
14 MCO I / MCO n FI*Hashtag Keine Lust 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
15 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP
16 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
17 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV
18 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
19 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
20 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
21 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
22 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
23 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
24 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
25 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
26 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX2
27 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV NOM
28 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX3
29 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
30 MCO III / MCO n 22 Barnie of Melidana 2 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
31 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX2
32 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
33 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
34 MCO III / MCO n 22 Obermoon Hugo Boss 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX2
35 MCO III / MCO n 22 ES*Gattacamoon Camaro 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX4
37 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
38 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Misty Mae 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
39 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
40 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
41 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
42 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
43 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX2
44 MCO III / MCO a 23 FI*Krysos Rebecca 2 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX2
45 MCO III / MCO n 24 FI*Stout-hearted Winter Luna 2 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP BIV
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena Abs
47 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB NOM
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX2
50 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV NOM BIS
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX3
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Mission Impossible 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hiawatha Night Train 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX2
57 MCO IV / MCO n 03 25 FI*Stout-hearted Virginia 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP NOM
58 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
59 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS NOM
60 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
61 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
62 MCO V / MCO f 24 Patayan's Neonila 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
63 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
64 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
65 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
66 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
67 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 1 (SC) Šanda Martin KM
68 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS
69 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 3 (GIC) Šanda Martin EX2
70 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 5 (IC) Šanda Martin EX2
71 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
72 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
73 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX2
74 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB
75 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC BIV
76 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 BIV
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Avasong Jofiel 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX3
78 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Dione 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX2
80 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 2 (SP) Šanda Martin KM BIV NOM
81 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB
82 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 6 (IP) Šanda Martin EX2
83 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB
84 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore 2 Uros 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 10 (KAS) Šanda Martin EX2
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 4
86 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 10 (KAS) Šanda Martin Abs
87 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP
88 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
89 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS BIV NOM BIS
90 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández Abs
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Escape's Little Texas 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández Abs
93 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
94 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX
95 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Optimus Prime 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX3
96 MCO VII / MCO ds 22 FI*Magnificat Maine Dimi 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX4
98 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
99 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández Abs
100 MCO V / MCO e 23 FI*SolarWind's Hebe 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
101 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
102 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
103 MCO VIII / MCO gs 09 FI*Kasmasiinin Fantasy Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena Abs
104 MCO VIII / MCO ds 03 FI*Krysos Darts 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena Abs
105 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's From Here to Eternity 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
107 MCO VIII / MCO ds 09 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
108 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena Abs
111 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
112 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
113 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX3
114 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX2
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP BIV
116 MCO IX / MCO w 62 FI*Mahtitassun KainoVieno 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
117 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
118 NEM I / NEM n FI*SiniTaigan Burza 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
119 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
120 NEM I / NEM f FI*NonServiam Butterfly Effect 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta Abs
121 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 8 (PR) Busse Britta Abs
122 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Bogactwo 2 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
123 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB
124 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 BIV NOM
125 NEM II / NEM n 03 21 FI*Cherrytail's Geronimo 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
126 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
127 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Šanda Martin KM
128 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
129 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta Abs
130 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Nefernefernefer 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
131 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
132 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Nordström Lena KM
133 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 3 (GIC) Nordström Lena EX1 No Cert
134 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
135 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Tamara 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV NOM
136 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Nordström Lena KM BIV
137 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Nordström Lena KM
138 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
139 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
140 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Ferdinand 2 Uros 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
141 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
142 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
143 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
144 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
145 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM
146 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Šanda Martin KM NOM
147 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS BIV
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
149 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
150 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX2
151 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
152 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Radio Ga Ga 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX2
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX3
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1 BIV NOM BIS
155 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
156 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
157 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
158 NFO VI / NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
159 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
160 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
161 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
162 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
163 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Wartburg 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
166 NFO VII / NFO ds SE*Lisselbacks Farah 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
168 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV
169 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
170 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
171 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
172 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI*Koivunpesän Vaneri 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
174 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
175 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
176 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
177 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB NOM
178 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
179 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
180 SIB II / SIB n 09 FI*Apachiris Felina 2 Naaras 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
181 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB BIV
181 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
182 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM BIS
183 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
183 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1
184 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
185 SIB III / SIB n 24 FI*BlueFairies Tuisku 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX2
186 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Lyydi 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
187 SIB III / SIB n 24 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
188 SIB III / SIB ny 11 FI*Amurin Noomi 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
189 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 8 (PR) Busse Britta EX2
190 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
191 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Livvi 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM
193 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
194 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
196 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z 2 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
197 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
198 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Naftali 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
200 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan FalleRalleRaa 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
201 SIB V / SIB d 24 FI*Sippan's Mymmeli 2 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
202 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
203 SIB VI / SIB d 09 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX2
204 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
204 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
205 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
206 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
207 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
208 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
210 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta Abs
211 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
212 SIB VII / SIB ns 24 SE*Missemoj's Tristan 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle SIB ay 24
213 SIB VII / SIB fs 22 Odariya Valenika 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
214 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
215 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
216 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM
216 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
217 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM BIS
218 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
219 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
220 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP NOM
222 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM BIV NOM
223 BEN n 24 FI*Heillandi Mew 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
224 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 NOM
225 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
226 BEN n 24 33 FI*PurrGold Independent Iris 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
228 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra DISQ AGR.
229 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
230 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX2
231 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
232 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
233 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
234 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
235 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
236 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
237 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
238 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
239 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sannikka 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
240 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
241 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Nowak Robert Abs
242 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
243 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
244 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
245 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
246 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
247 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
247 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
248 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
249 BSH h FI*Duketin Jasmiini 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
250 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
251 BSH p FI*SpecialOrder's Mercury 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
252 BSH h 22 FI*Coventry's Xmas Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
253 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Jungle Frost 3 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
255 BSH b 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra BSH ns 21 33
257 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
258 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
260 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
261 BUR a FI*Seirene Amazonia 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
262 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 No Cert
263 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
264 BUR b Pepita Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
265 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 BIV NOM BIS
266 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
267 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
268 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra Abs
269 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM BIS
271 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
273 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM BIV
274 BUR f FI*Cattish Snow White 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
275 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX2
276 BUR f FI*Pikkukuun Anemonia 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
277 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
278 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM
279 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB BIV NOM
280 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
282 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
283 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
284 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
285 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Cerná Petra KM NOM
286 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
287 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
288 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
289 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
290 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
291 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
292 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
293 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 3
293 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
294 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
295 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM BIS
296 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM
297 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
298 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 2 (SP) Cerná Petra KM
298 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 2
299 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
300 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
301 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
302 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
303 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM NOM
304 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
305 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
306 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
307 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
308 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
309 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
310 KOR FI*Tatsutan Asmi Apsaro-Aksi 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
311 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP NOM
312 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
313 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
314 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1
315 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 4
315 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
316 MAU n 24 FI*Chai-lai Yafeu Yahua 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
318 MAU ns 24 FI*Walidah Bebiankh 3 Uros 7 (CH) Nowak Robert Abs
319 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
320 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zalika Zahur 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
321 MAU ns 24 FI*Chai-lai Vaslef Venjamin 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
323 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
323 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM NOM
324 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra Abs
325 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
326 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra Abs
327 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM BIV NOM
328 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
329 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
330 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
332 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
333 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 NOM BIS
334 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP NOM BIS
335 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
336 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
337 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
338 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
339 SNO n 05 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
340 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
341 SRL III / SRL d Psipsina Lieska 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
342 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
343 SRL III / SRL h FI*Hämynhäivän Illusia 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
344 SRS III / SRS e Yoshi of Fantasyland 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
345 SRS III / SRS d Psipsina Meteora 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
345 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta VET 3, NEM 1, NFO 1,SIB IV ,SIB III, SIB VI, MCO IX. NFO III 44
Cerná Petra BUR d, BUR j, BUR n, EUR f 22, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, BLH n, BSH b 21 33, BSH h 22, BUR a, BUR b, 29
Eriksson Ulrika CYM 51-52, EUR d 22, , EUR f 24,EUR g, EUR n 23, KBL I, MAN 51-52, OCI os 24, BEN n 24 33, BLH b, BLH j 03, BML I, BSH a, BSH c, BSH f, BSH g, BSH p 29
González-Redondo Jorge Fernández MCO III, SIB V, SIB VIII, ACL IV, NFO IX, NFO VII MCO VII, 42
Lindelöf Sirpa MAU n 24, MAU ns, SIN, SRL II, SRL III, SRS III,BSH b, BUR c, EUR f 23, EUR g 22, EUR n 24, KOR, VET 2 31
Maillard Chiavuzzo Isabelle NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VII, ACL XI, MCO II, MCO V, 46
Nordström Lena MCO VIII, NFO II, SIB I, SIB II, ACL III, ACL VI, ACS I, MCO IV, 46
Nowak Robert BUR h, EUR as 22, EUR d 24, MAU ns 24, OCI c 24, OCI ns 24, OCI o 24, SNO n 05, BEN n 22 32, BEN n 24, BLH a, BSH h, BSH n, BSH ns 11, BUR e, BUR f, 31
Šanda Martin MCO VI, NFO IV, NEM II, ACS III, ACS IV, ACS VIII 43
9 tuomaria.