PIROK 130. Kansainvälinen näyttely 19.5.2018 "BLACK"
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.5.2018 Loppuu 19.5.2018
Ilmoittautuminen alkaa 5.5.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.5.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi "BLACK"
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteeri: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksut ajalle 6.2.-17.4.18 ( 1näyttely/ 2 näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/66€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia)
Näyttelymaksut ajalle 18.4.-27.4.18 (1näyttely/ 2näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/72€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/76€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 18.-27.4.18.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu.

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 242
3 134
Yhteensä 376

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
1 ACL III / ACL n 24 FI SK RX 17 FI*Siriuksen XiongCurl Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 2
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
6 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
7 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
8 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Champion Martin Šanda EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
9 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Martin Šanda KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
10 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras International Premior Martin Šanda EX1 CAGPIB
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
13 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 PL*Dark Age Kongo Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
14 MCO I / MCO n FI SK LO 18 FI*Hashtag Keine Lust Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
15 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Kastraatti Martin Šanda EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
16 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Premior Martin Šanda EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
17 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
18 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
19 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
20 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Hashtag Under And Over It (MCO f 09)
21 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
22 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
23 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
24 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
26 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
27 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
28 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX3
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
29 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Barnie of Melidana Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Ravena Home Harmony (MCO as)
31 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
32 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
33 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 Obermoon Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
35 MCO III / MCO n 22 Ei ES*Gattacamoon Camaro Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
ES*Gattacamoon Thor (MCO n 22) x Evelina Family Stars (MCO n)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX4
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
37 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
39 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
40 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
42 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
43 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
44 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Rebecca Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX2
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
45 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Winter Luna Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP BIV
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Lena Nordström Abs
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Champion Lena Nordström EX1 CACIB NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Champion Lena Nordström EX2
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
50 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zuzu Petals Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX3
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hiawatha Night Train Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Kastraatti Lena Nordström EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
57 MCO IV / MCO n 03 25 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Virginia Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
59 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS NOM
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
60 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
61 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
62 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
63 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
64 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
65 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
66 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
67 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Supreme Champion Martin Šanda KM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
68 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
69 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Martin Šanda EX2
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
70 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Martin Šanda EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
71 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras International Champion Martin Šanda EX1 CAGCIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
72 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros Avoin Martin Šanda EX1 CAC
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
73 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Avoin Martin Šanda EX2
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
74 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Champion Martin Šanda EX1 CACIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Avoin Martin Šanda EX1 CAC BIV
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
76 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1 BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 17 FI*Avasong Jofiel Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX3
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
78 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Krysos Dione Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX2
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
80 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Martin Šanda KM BIV NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
81 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros International Premior Martin Šanda EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
82 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Martin Šanda EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
83 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Martin Šanda EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
84 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore Uros Premior Martin Šanda EX1 CAPIB
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Kastraatti Martin Šanda EX2
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 4
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
86 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Martin Šanda Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Kastraatti Martin Šanda EX1 CAP
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
88 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
89 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS BIV NOM BIS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
90 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Texas Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
93 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
94 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
95 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX3
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
96 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Magnificat Maine Dimi Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX
FI*Abbas-Coons Businesman (MCO ns 03 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
97 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX4
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
98 MCO VII / MCO ns FI SK RX 18 Heart Stealer Forever&Ever Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
99 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
100 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
101 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
102 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
103 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Fantasy Rose Naaras Avoin Lena Nordström Abs
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
104 MCO VIII / MCO ds 03 FI SK LO 17 FI*Krysos Darts Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström Abs
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's From Here to Eternity Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
107 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
108 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
111 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
112 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
113 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Kastraatti Lena Nordström EX3
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi Uros Kastraatti Lena Nordström EX2
FI*Mainehaan Hanson (MCO a) x FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän (MCO fs 09)
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
116 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
117 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
118 NEM I / NEM n FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Burza Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
119 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
120 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse Abs
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
121 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Premior Britta Busse Abs
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
122 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
123 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Champion Martin Šanda EX1 CACIB
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
124 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1 BIV NOM
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
125 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
126 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
127 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Martin Šanda KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
128 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
129 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Avoin Britta Busse Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
130 NFO I / NFO n FI SK LO 18 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
131 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
132 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Lena Nordström EX1 No Cert
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
134 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
135 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*WitSarin Tamara Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
137 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Lena Nordström KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
138 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
139 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
140 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
141 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
142 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
143 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
144 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
145 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*WitSarin Lenita Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
146 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Martin Šanda KM NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
147 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros International Champion Martin Šanda EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
149 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Avoin Martin Šanda EX1 CAC
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
150 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
151 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
152 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Radio Ga Ga Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX2
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX3
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
155 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
156 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
157 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
158 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
159 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
160 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
161 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
162 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
163 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
166 NFO VII / NFO ds FI SK LO 17 SE*Lisselbacks Farah Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
S*Wonderwoods Jealous Guy (NFO ds) x SE*Fursterikets Selma (NFO fs)
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
168 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
169 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
170 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
171 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
172 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
174 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
175 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
176 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
177 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
178 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
179 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
180 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 FI*Apachiris Felina Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
181 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Premior Britta Busse EX1 CAPIB BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
181 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 2
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
182 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Britta Busse KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
183 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Britta Busse KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
183 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
184 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
185 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*BlueFairies Tuisku Naaras Avoin Britta Busse EX2
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Mäntylän Sarmi (SIB a 24)
186 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Lyydi Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
188 SIB III / SIB ny 11 FI SK RX 18 FI*Amurin Noomi Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
189 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Premior Britta Busse EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
190 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB NOM
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
191 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Livvi Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Britta Busse KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
193 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
194 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
S*Summer Flame's Lumos (SIB n 09 22) x S*Maollich's Faboluos Frezija (SIB ny 09 22)
196 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x S*Sibelinaz Miss Molly (SIB n 09)
197 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
198 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
200 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
201 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 FI*Sippan's Mymmeli Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Lumikissan Maestro (SIB d 09 24) x FI*Sippan's Korallikeiju (SIB g 09 24)
202 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
203 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX2
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
204 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
204 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
205 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
206 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
207 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
208 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP NOM
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
210 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Kastraatti Britta Busse Abs
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
211 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
S*Jasiones Bolero (SIB ds 09 24) x S*Maollich's Nadija Ivanova, DVM (SIB f 24)
212 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 SE*Missemoj's Tristan Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo SIB ay 24
SE*Frosttassens Zeus (SIB ny 24) x SE*Sugar Paw's Lez'Ora Lady Cora (SIB ns 24)
213 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
214 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
215 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
216 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
216 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
217 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP NOM BIS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
218 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
219 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
220 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP NOM
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
222 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Robert Nowak KM BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
223 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
224 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1 NOM
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
225 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
226 BEN n 24 33 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Iris Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
228 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Avoin Petra Cerná DISQ AGR.
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
229 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
230 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Petra Cerná EX2
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
231 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Champion Robert Nowak EX1 CACIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
232 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
233 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
234 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
235 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
236 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
237 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
238 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
239 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
240 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
241 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Robert Nowak Abs
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
242 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
243 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
244 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
245 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
246 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
247 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
247 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
248 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
249 BSH h FI SK LO 17 FI*Duketin Jasmiini Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
250 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
251 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Mercury Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
252 BSH h 22 FI SK LO 17 FI*Coventry's Xmas Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Coventry's Lily-Rose (BSH h)
253 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
255 BSH b 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná BSH ns 21 33
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
257 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
258 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
260 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
261 BUR a FI SK LO 17 FI*Seirene Amazonia Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Rapunzel (BUR n)
262 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Petra Cerná EX1 No Cert
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
263 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
264 BUR b Pepita Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 NOM
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Arabesca Burmstyle*RU (BUR n)
265 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
266 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
267 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
268 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Petra Cerná Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
269 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
271 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
273 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Robert Nowak KM BIV
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
274 BUR f FI SK LO 17 FI*Cattish Snow White Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Cattish Anna the Princess (BUR h)
275 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX2
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
276 BUR f FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Anemonia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
277 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
278 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Robert Nowak KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
279 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
280 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras Champion Robert Nowak EX1 CACIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
282 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
283 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
284 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
285 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
286 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
287 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
288 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
289 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
290 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
291 EUR n 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xander Uros International Champion Sirpa Lindelöf Abs
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
292 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
293 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Britta Busse 3
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
293 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
294 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
295 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM BIS
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
296 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Robert Nowak KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
297 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
298 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Britta Busse 2
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
298 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
299 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
300 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
301 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
302 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
303 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Robert Nowak KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
304 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
305 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
306 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
307 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
308 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
309 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
310 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Asmi Apsaro-Aksi Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
311 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
312 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
313 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
314 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Britta Busse 1
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
315 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
315 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Britta Busse 4
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
316 MAU n 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Yafeu Yahua Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
318 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Bebiankh Uros Champion Robert Nowak Abs
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
319 MAU ns 24 FI SK LO 18 SE*Hayawani's Ammon Uros Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
320 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
321 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Vaslef Venjamin Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
323 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Britta Busse 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
323 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Petra Cerná KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
324 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Avoin Petra Cerná Abs
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
325 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
326 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Supreme Champion Petra Cerná Abs
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
327 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
328 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
329 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
330 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Topspot After Midnight Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
331 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Petra Cerná
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
332 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Robert Nowak EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
333 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
334 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP NOM BIS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
335 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
336 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
337 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
338 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
339 SNO n 05 FI SK LO 15 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
Picasso Snowshow-Pearls*PL (SNO n 05) x Nicola Snowshow-Pearls*PL (SNO a 05)
340 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
341 SRL III / SRL d FI SK RX 16 Psipsina Lieska Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
342 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
343 SRL III / SRL h FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Illusia Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
344 SRS III / SRS e FI SK RX 15 Yoshi of Fantasyland Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Curly Yuyu Brilliant Spark (SRS a 33) x Lamblike Stefany (SRS e)
345 SRS III / SRS d FI SK RX 18 Psipsina Meteora Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta VET 3, NEM 1, NFO 1,SIB IV ,SIB III, SIB VI, MCO IX. NFO III 44
Cerná Petra BUR d, BUR j, BUR n, EUR f 22, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, BLH n, BSH b 21 33, BSH h 22, BUR a, BUR b, 29
Eriksson Ulrika CYM 51-52, EUR d 22, , EUR f 24,EUR g, EUR n 23, KBL I, MAN 51-52, OCI os 24, BEN n 24 33, BLH b, BLH j 03, BML I, BSH a, BSH c, BSH f, BSH g, BSH p 29
González-Redondo Jorge Fernández MCO III, SIB V, SIB VIII, ACL IV, NFO IX, NFO VII MCO VII, 42
Lindelöf Sirpa MAU n 24, MAU ns, SIN, SRL II, SRL III, SRS III,BSH b, BUR c, EUR f 23, EUR g 22, EUR n 24, KOR, VET 2 31
Maillard Chiavuzzo Isabelle NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VII, ACL XI, MCO II, MCO V, 46
Nordström Lena MCO VIII, NFO II, SIB I, SIB II, ACL III, ACL VI, ACS I, MCO IV, 46
Nowak Robert BUR h, EUR as 22, EUR d 24, MAU ns 24, OCI c 24, OCI ns 24, OCI o 24, SNO n 05, BEN n 22 32, BEN n 24, BLH a, BSH h, BSH n, BSH ns 11, BUR e, BUR f, 31
Šanda Martin MCO VI, NFO IV, NEM II, ACS III, ACS IV, ACS VIII 43
9 tuomaria