ISROK 78. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.12.2018 Loppuu 2.12.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2018 Ilmoittautuminen loppuu 11.11.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 18.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koira-Mekka, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, anne.ropelinen@isrok.net
Lisätietoja

Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 11.11.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 9.11.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

llmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa kolmellekymmenelle (30) ensimmäiselle ilmoittautujalle Cattia Eco kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näyttelymaksut:

35 € / kissa / päivä 30.9.2018 saakka
60 € / kissa / viikonloppu 30.9.2018 saakka
38 € / kissa / päivä
70 € / kissa / viikonloppu
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € kasvattajaluokka ilman perusarvostelua
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu
3 € sertiruusukkeet

Yhteistyö hotelli
Sokos Hotel Puijonsarvi
Minna Canthin katu 16
70100, Kuopio
Puh. / Tel. +358 10 7629 500
sales.kuopio@sokoshotels.fi
koodi ISROK

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 43
2 125
3 74
4 75
Kotikissat 9
Yhteensä 326

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
2 EXO g 24 FI SK LO 1822427 Ayser's Cosmopolitan Diva Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
3 EXO g 33 FI SK LO 1822422 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
4 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
5 PER n S*Vilda Western's Cute Claire Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
S*Alnashar's Intenzo (EXO w) x S*Twintorps Terra Nova (PER n 22)
6 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM BIS
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
8 PER f S*Athelstones How Many Tears Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Gossip Girl (EXO f)
9 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER a 02 62 FI SRK LO 1402307 Agaro Pers Fenix Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
12 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
13 RAG n FI SK LO 1717133 FI*Maplehill's Creole Blues Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
14 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Sabine Mösch Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
15 RAG a FI SRK LO 1301759 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
16 RAG c FI SK LO 1717503 FI*MistyNight Ferdinand Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
17 RAG d 21 FI SK LO 1822213 FI*BlueEyeLoves Darth Vader Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Kivelän Gatinka Diamont (RAG d 04 21)
18 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
19 RAG n 04 FI SK LO 1820420 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
20 RAG n 04 FI SK LO 1715229 FI*Nenatnak Exitar the Exterminator Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
Bobkatin Can I Stay (RAG a 04) x FI*Nenatnak Bees'n Honey (RAG n 03)
21 RAG a 03 FI SK LO 1820040 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
22 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
23 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
24 RAG g 03 FI SK LO 1718503 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
25 SBI n FI SK LO 1613427 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
26 SBI n FI SK LO 1820809 FI*Ziazan Noriko Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 BIV NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
27 SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
28 SBI n FI SRK LO 1404059 FI*Birmayan Galadriel Naaras Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
29 SBI a FI SK LO 1506939 FI*Ziazan Izusa Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
30 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
31 SBI a FI SRK LO 88147 FI*MeToYou Hero Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
32 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
33 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
SE*Samses Barbe Brune (SBI n 21) x S*Liljebrand's Scilla (SBI n)
34 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
35 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
35 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
36 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
37 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
38 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
39 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
40 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
41 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
42 ACS III / ACS a 22 FI SK LO 1821791 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
43 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
44 MCO I / MCO a FI SK LO 1820012 LV*Cat's Gang Indigo Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
MaKaDami's Cute Casper (MCO a 22) x Silverraccoon Honey Moon (MCO fs)
45 MCO I / MCO n FI SK LO 1718988 FI*Vuorensinen Daisy Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Lilo (MCO n 09 22)
46 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Ursus LeonilaCoon*RU (MCO d 09) x Heulwen Kian Cats*RU (MCO n 03)
47 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros International Champion Vladimir Isakov EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1821600 FI*Haapamäen Delilah Kerttuli Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Stout-hearted Icaros (MCO n 09 24) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
49 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1716084 FI*Moggi Hermes Herkku Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
50 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
51 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Grand International Champion Andreas Woelm EX1 CACS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715269 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Champion Andreas Woelm EX1 CACIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1821373 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
54 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Andreas Woelm KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
54 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
55 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1402273 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Andreas Woelm EX2
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
56 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 87652 FI*Goldenstream's Top Gear Uros International Premior Andreas Woelm EX4
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
57 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1510673 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros International Premior Andreas Woelm EX3
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
58 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Andreas Woelm EX1 CAGPIB BIV
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
59 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718402 FI*Escape's Little Luca Uros Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
60 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1716082 FI*Moggi Hanna Tädinkakku Naaras Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819845 FI*Tigerworld New Year`s Magic Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
63 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1821155 FI*Hemingway's Chief White Bear Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
64 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
66 MCO IV / MCO a 09 23 FI SK LO 1611472 FI*Goldenstream's ZZ Top Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
67 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO 81170 FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
68 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715574 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
69 MCO V / MCO d FI SK LO 1718135 Cartier Fidelity Feline,CZ Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Esenbay Largowinch (MCO n 25) x Honey Rose Largowinch (MCO g 09)
70 MCO V / MCO g FI SRK LO 1301605 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715573 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
73 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
74 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
75 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
76 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923396 Spice Girl Amber Sun *LT Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
77 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 84738 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
77 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 84738 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Veteraani Bjarne Wikström 4
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
78 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 1300994 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
79 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Andreas Woelm KM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
80 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1715487 FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister Naaras Out of Competition Andreas Woelm Arvosteltu
FI*Hiesun Bobby Ewing from Dallas (MCO n 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
81 MCO I / MCO a FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
81 MCO VII / MCO as FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Määrittely Thea Friškovec MCO I, MCO a
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
82 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Andreas Woelm KM NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
83 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 85180 FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
83 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 85180 FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Veteraani Bjarne Wikström 3
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
84 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Kastraatti Andreas Woelm Abs
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
85 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1405386 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 42108 FI*Vuorensinen Ian Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
87 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
88 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI SK LO 1820609 FI*Moggi Kara Melli Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
89 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
90 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1821376 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
91 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1819877 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Bronxs-Gatos Carlos (MCO n 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
92 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
93 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
94 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
95 NEM I / NEM g 21 FI SK RX 1923402 Astoria Snejnaya Zima Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
96 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1821851 FI*QueenNeva Freja Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*QueenNeva Artua (NEM n 09 21) x Salomea Sineva (NEM n 21)
97 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
98 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821701 FI*SiniTaigan Croisos Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
99 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821704 FI*SiniTaigan Czarina Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
100 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
101 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Andreas Woelm EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Andreas Woelm KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
103 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
104 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
105 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822937 DK Kitura's Eliana Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Namir Abyad De Maison Blanche (NFO ns 22) x DK Kitura's Lady-burn (NFO n 22)
106 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822421 S*Gunsmokes LaSalle Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
S*Golden Oracle's Hurricane (NFO n 09 22) x S*Räserråttan's Karin (NFO n 09)
107 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
108 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Grand International Champion Andreas Woelm EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Andreas Woelm EX1 CACS BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716733 FI*Marjametsän Peto on irti Uros Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1 BIV NOM BIS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
114 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1821347 FI*Jarraun's Skog Hjalmar Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX2
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
115 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros International Premior Andreas Woelm EX1 CAGPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Andreas Woelm EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
117 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1716731 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
118 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
119 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 1923704 BR* Miadore Zingara Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Utblicken's Viggen (NFO n 22) x S*NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
120 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1821140 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
121 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
122 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
123 NFO V / NFO f FI SK LO 1612106 FI*Felicis Greta Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
124 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
125 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
126 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
127 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 1820586 Delicja Adsum*PL Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
128 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
129 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 1821808 FI*Felimon Karpalo Naaras Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1 NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
130 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
131 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
133 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
134 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
134 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
135 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
136 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1717353 S*Little L's Giulietta Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
137 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras International Champion Andreas Woelm EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
138 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 1820976 FI*Lumikissan Into Piukee Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
139 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1822101 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
140 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 1821081 FI*Mäntylän Liisi Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Tunturikissan Huurre (SIB n 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
141 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
141 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
142 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 1717154 FI*Mäntylän Vihtoora Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FIN*Balladin Bialoipokku (SIB a 22)
143 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1715420 FI*Allikatin Hiski Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Allikatin Berta (SIB n 09 22)
144 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1820325 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
145 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
146 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1821513 FI*Raitamäen Doris Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
147 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
148 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
149 TUA VI / TUA d 09 24 FI SK LO 1718620 FI*Meridies' Lionheart Uros Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
150 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 1718617 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
151 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
152 BEN n 22 FI SK LO 1821290 FI*Leokatin Socorro Dude Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
153 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
153 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Robert Nowak 3
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
154 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Robert Nowak KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
155 BEN n 24 FI SK RX 1716901 FI*Sugarbabes Zita Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
Rocky Balboa Bengal Diamond*BY (BEN n 24) x Kleopatrabengals Madan Ju Ju (BEN n 24)
156 BEN n 24 FI SK RX 1820595 FI*Hiesun Vidi Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
157 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 BIV
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
158 BEN n 22 32 FI SK RX 1819421 FI*Hiesun Battle Beast Uros Avoin Sabine Mösch Abs
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
159 BEN n 24 32 FI SK RX 1717421 FI*Sugarbabes Lapland Star Naaras Avoin Sabine Mösch Abs
Rocky Balboa Bengal Diamond*BY (BEN n 24) x Raquel (BEN n 24)
160 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS NOM
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
160 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
161 BLH n FI SK LO 1821692 FI*Ullukan Fifty Shades of Grey Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
162 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
162 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
163 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
164 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1 NOM
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
165 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
166 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS NOM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
167 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
167 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Robert Nowak 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
168 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS NOM
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
169 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
170 BSH a FI SK LO 1819182 FI*Ruusutarhan Timantti Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
171 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
172 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras International Champion Linda Knýová EX1 No Cert
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
173 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
174 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM BIV NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
174 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Robert Nowak 4
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
175 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
176 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
177 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
178 BSH n 24 FI SK LO 1613362 FI*Kipardi's Over cute Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Hopeatiikeri Tähtitomu (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Lucky You (BSH ns 24)
179 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
180 BSH bs 33 FI SK RX 1612242 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
181 BUR n Visarion Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM
Marek Burmassel*RU (BUR n) x Hany Brown Magic Valley, JW (BUR n)
182 BUR n FI SK LO 1820129 FI*Arkhitekton Othello Uros Kastraatti Linda Knýová EX2
FI*Kissmollin Guarneri (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
183 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP NOM BIS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
184 BUR a FI SK LO 1718497 FI*Hovikissan O'No Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
185 BUR a FI SK LO 1819961 FI*Pystymetsän Pavel Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Ninelli's Öörliböörd (BUR c)
186 BUR b FI SK RX 1820576 FI*Beneloben Komea Kasanova Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Beneloben Harmonius Hertta (BUR b)
187 BUR b FI SK LO 1820302 FI*Elwood's Anna Amalia Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX2
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Elwood's Petunia (BUR c)
188 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 BIV NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
189 BUR c FI SK LO 1611522 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
190 BUR c FI SRK LO 1300037 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
191 BUR e FI SK LO 1611099 FI*Pystymetsän Timofei Uros International Premior Robert Nowak EX1 CAGPIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
192 BUR e FI SK LO 1611096 FI*Pystymetsän Ilja Uros Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
193 BUR g FI SK LO 1820212 FI*Hovikissan Skye Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
194 BUR h FI SK LO 1509789 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Robert Nowak Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
195 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
195 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Robert Nowak 2
196 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
197 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
198 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
199 EUR n 03 FI SK RX 1820717 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM
FI*Waputtaren Emeljan (EUR n 03) x Sipriina (EUR a 02)
200 EUR g 03 FI SK RX 1718307 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
201 KOR FI SK LO 1820567 FI*Hovikissan Lem-Phi Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x Koratology's Chok Dee Mimmi (KOR )
202 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM BIV NOM BIS
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
203 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
204 KOR FIN SRK LO 32013 FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
204 KOR FIN SRK LO 32013 FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Veteraani Robert Nowak 2
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
205 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
206 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Linda Knýová KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Robert Nowak 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
208 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
209 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
210 OCI b 24 FIN SRK LO 29545 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
211 OCI b 24 FI SRK LO 37877 DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
211 OCI b 24 FI SRK LO 37877 DK*Hindkjær's Gaia Naaras Veteraani Robert Nowak 3
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
212 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
213 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
214 OCI b 24 FI SK LO 1405787 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
215 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
216 ABY n FI SK LO 1821949 FI*Kermakupin Call Me Lightning Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
217 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
218 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
219 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Champion Thea Friškovec Abs
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
220 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
221 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
222 CRX I / CRX b FI SK LO 1820454 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová Abs
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
223 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Linda Knýová KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
224 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM BIV NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
225 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 1405756 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras Grand International Champion Linda Knýová Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
227 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 1819789 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Paredes (CRX a 09)
228 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1820556 FI*Telltail's U Got The Look Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
229 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1821841 FI*Saca's Gimme Twist Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
230 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
231 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
232 CRX III / CRX d FI SK LO 1717810 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
233 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
233 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
234 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1820558 FI*Telltail's Unchained Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
235 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
236 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 1301058 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
237 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 1610907 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Kastraatti Thea Friškovec Abs
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
238 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SK LO 1819629 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan Uros Avoin Robert Nowak EX1 CAC NOM
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
239 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 1717144 FI*Taikametsän Duncan Keith Uros Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
240 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras Champion Linda Knýová Abs
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
241 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1508504 FI*Framillan Touch of Moon Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS NOM
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
242 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 1613037 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
243 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1821460 FI*Saca's First-class Lady Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM BIS
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
244 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 1405757 FI*Telltail's Jolene Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
245 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1613036 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
246 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 1402906 SH-Champagne Vesjoly Elf*RU Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Porter Vesjoly Elf'*RU (CRX n 03) x Chantal Solar Fairy (CRX d)
246 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 1402906 SH-Champagne Vesjoly Elf*RU Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Porter Vesjoly Elf'*RU (CRX n 03) x Chantal Solar Fairy (CRX d)
247 DRX III / DRX f FI SK LO 1923392 (N) Santala's Aia Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 NOM
(N) Santala's Xerox (DRX ds) x (N) Santala's Nakina (DRX a 23)
248 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 1820603 FI*Berry's Flaming Fortune Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
249 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1821733 FI*Berry's Glamorous Girlfriend Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Berry's Don After Dark (DRX n 32) x FI*Berry's Crime Of Passion (DRX a)
250 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 1405791 FI*Riepujengin Vink Panther Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
251 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
252 OLH ns 25 FI SK RX 1509906 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Premior Robert Nowak EX1 CAPIB
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
253 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Robert Nowak Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
254 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
255 OSH n FI SK LO 1822200 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak Abs
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
256 OSH b FI SK LO 1821031 FI*Chellamanis Nero Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Joséphine (OSH b 24)
257 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Robert Nowak Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
258 OSH n 25 FI SK RX 1717866 FI*JellonCats Beta Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM BIS
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
259 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
260 OSH b 24 FI SK LO 1718648 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika Uros Champion Robert Nowak EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
261 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
262 OSH c 24 FI SK RX 1611533 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
263 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
264 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Grand International Premior Robert Nowak Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
265 OSH b 02 21 FI SK RX 1611535 FI*Sultsinan Makundunchi Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
266 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
267 RUS FI SK LO 1509879 Habeebas Gracious Georgina Naaras Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS BIV NOM
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
268 RUS FI SK LO 1819332 FI*BlueLair's Mirabella Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
269 RUS FI SK LO 1821901 FI*Janatuisen Frida af Åsgränden Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX2
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
270 RUS FI SK LO 1821273 FI*Lolcat's Willa Mercy Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1 NOM
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Wychwood Wish Called Wanda (RUS )
271 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros International Premior Robert Nowak EX1 CAGPIB BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
272 RUS FI SK LO 1819316 FI*Sini-Hilkan Hard Rock Uros Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
273 RUS FI SK LO 1717207 FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch Naaras Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP NOM
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
274 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Thea Friškovec Abs
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
274 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
275 SIA n FI SK LO 1820438 FI*Tabbytassun Send Me Angels Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
276 SIA d 21 FI SK LO 1821131 FI*EdaM's Dicaprio Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
277 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Linda Knýová KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
278 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
279 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
279 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
280 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
281 THA a FI SK LO 1820419 Magic Thai Goblin's Cedley Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
Magic Thai Goblin's Zafredo (THA n) x Magic Thai Goblin's Glinda (THA a)
282 THA n 21 FI SK RX 1821405 FI*SpotsAndPoints Elton Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Jazz Elegant Step (THA n 21) x Tekila Sanchitos (THA n)
283 HCL Kelmi Uros Kotikissat Andreas Woelm 1 NOM
284 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Andreas Woelm 1 NOM
284 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Andreas Woelm 2
285 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Sabine Mösch 1 NOM
286 HCS Tiitus Uros Kotikissat Sabine Mösch 2
287 HCS Una Naaras Kotikissat Sabine Mösch 2
288 HCS Kiusa Uros Kotikissat Sabine Mösch 3
289 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Sabine Mösch 1 NOM BIS
289 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Andreas Woelm 1 NOM BIS
290 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 No Cert
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
291 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
292 SIB VIII / SIB ns 09 FI SK LO 1820628 FI*Sippan's Othello Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
293 SIB VII / SIB gs 24 FI SK LO 1821060 FI*Sippan's Pamela Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
294 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 1611135 FI*Framillan Witty Jester Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
317 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec Thea ABY a, ABY n, BAL w 67, CRX IV, CRX VIII, DRX VII, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH c 24, OSH n 25, SIA n, THA a, THA n, THA n 21 Oppilaana Susanna Piispanen 31
Isakov Vladimir ACL IV, ACS I, MCO II, MCO V, NEM II, NFO VI, SIB III, BSH e, BSH p, EUR a 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR w 62, OCI b 24, VET 4 38
Knýová Linda BEN n 22, BLH a, BLH b, BSH a, BSH b, BUR c, BUR g, BUR n, KOR, OCI n 24, ABY o, CRX I, CRX II, CRX III, CRX VII, DRX III, SOM n 39
Mösch Sabine EXO g 24, EXO g 33, PER f, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG g 03, RAG n 04, SBI b 21, SBI n, TUV d 61-63, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BML I, BSH bs 33, BSH f, BSH n 24, BSH ns 11, BUR a, EUR g 03, EUR n 03, MAN 51-52, HCS 39
Nowak Robert BEN n 24, BLH c, BLH n, BLH ns 11, BSH n, BUR b, BUR e, BUR h, CRX VI, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH b, OSH b 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, RUS, SIA d 21, VET 3 42
Rautio Kristiina EXO n 22, PER a 02 62, PER a 33, PER b, PER e 02 62, PER f 24, RAG a 04, RAG c, RAG d 21, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI n 21, TUV f 61-63, ACS III, MCO I, MCO VI, NFO III, SIB VIII 42
Wikström Bjarne ACL XI, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VII, VET 1, VET 2 42
Woelm Andreas MCO III, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO VIII, SIB II, TUA VI, HCL, VET Kotikissat 39
8 tuomaria