Omakissa
ISROK 78. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.12.2018 Loppuu 2.12.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2018 Ilmoittautuminen loppuu 11.11.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 18.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koira-Mekka, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, anne.ropelinen@isrok.net
Lisätietoja

Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 11.11.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 9.11.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

llmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa kolmellekymmenelle (30) ensimmäiselle ilmoittautujalle Cattia Eco kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näyttelymaksut:

35 € / kissa / päivä 30.9.2018 saakka
60 € / kissa / viikonloppu 30.9.2018 saakka
38 € / kissa / päivä
70 € / kissa / viikonloppu
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € kasvattajaluokka ilman perusarvostelua
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu
3 € sertiruusukkeet

Yhteistyö hotelli
Sokos Hotel Puijonsarvi
Minna Canthin katu 16
70100, Kuopio
Puh. / Tel. +358 10 7629 500
sales.kuopio@sokoshotels.fi
koodi ISROK

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 43 39 2 0 2
2 125 124 0 1 0
3 74 73 0 0 1
4 75 72 0 0 3
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 326 317 2 1 6

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
2 EXO g 24 Ayser's Cosmopolitan Diva 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
3 EXO g 33 Ayser's Daenerys Stormborn 1 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
4 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
5 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
7 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC NOM BIS
8 PER f S*Athelstones How Many Tears 1 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
9 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
10 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM BIS
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
12 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
13 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
14 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Mösch Sabine Abs
15 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 1 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
16 RAG c FI*MistyNight Ferdinand 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
17 RAG d 21 FI*BlueEyeLoves Darth Vader 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
18 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
19 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
20 RAG n 04 FI*Nenatnak Exitar the Exterminator 1 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
21 RAG a 03 FI*Celestial's El Chapo Son of CG 1 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC NOM BIS
22 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
23 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
24 RAG g 03 FI*Celestial's Aikansa-Tähti 1 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
25 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
26 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV NOM BIS
27 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
28 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
29 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
30 SBI a Demian Suomi100 Pätkä 1 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
31 SBI a FI*MeToYou Hero 1 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
32 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
33 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor 1 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
34 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
35 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM
35 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
36 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
37 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
38 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
39 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
40 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
41 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
42 ACS III / ACS a 22 FI*Siriuksen ZariaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
43 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
44 MCO I / MCO a LV*Cat's Gang Indigo 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
45 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Daisy 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
46 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
47 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Haapamäen Delilah Kerttuli 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
49 MCO II / MCO a 09 FI*Moggi Hermes Herkku 2 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
50 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM BIV NOM
51 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS
52 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain 2 Naaras 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
53 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
54 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Woelm Andreas KM
54 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1
55 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX2
56 MCO III / MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX4
57 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX3
58 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB BIV
59 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Luca 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
60 MCO III / MCO a 22 FI*Moggi Hanna Tädinkakku 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld New Year`s Magic 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
63 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Hemingway's Chief White Bear 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
64 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
66 MCO IV / MCO a 09 23 FI*Goldenstream's ZZ Top 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
67 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
68 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
69 MCO V / MCO d Cartier Fidelity Feline,CZ 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
70 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
71 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
73 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
74 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
75 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
76 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
77 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 4
77 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
78 MCO VI / MCO d 03 23 FI*BellaAmare's Ares of Love 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
79 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Woelm Andreas KM
80 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister 2 Naaras 18 (Out of Competition) Woelm Andreas Arvosteltu
81 MCO I / MCO a FI*LovelyLife X-Box Xavier 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
81 MCO VII / MCO as FI*LovelyLife X-Box Xavier 2 Uros 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea MCO I, MCO a
82 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Woelm Andreas KM NOM BIS
83 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
83 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 3
84 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas Abs
85 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX2
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
87 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
88 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI*Moggi Kara Melli 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
89 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
90 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
91 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
92 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
93 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
94 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
95 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
96 NEM I / NEM n 21 FI*QueenNeva Freja 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
97 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
98 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Croisos 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
99 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Czarina 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
100 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
101 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS
102 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Woelm Andreas KM
103 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
104 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV NOM
105 NFO III / NFO n 22 DK Kitura's Eliana 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
106 NFO III / NFO n 22 S*Gunsmokes LaSalle 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
107 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
108 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 3 (GIC) Woelm Andreas EX2
109 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS BIV
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Peto on irti 2 Uros 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 BIV NOM BIS
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
114 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Hjalmar 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX2
115 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB
116 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX2
117 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP BIV NOM
118 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
119 NFO V / NFO f 23 BR* Miadore Zingara 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
120 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
121 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV NOM
122 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
123 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
124 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
125 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
126 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV NOM
127 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
128 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
129 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1 NOM
130 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
131 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
133 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
134 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM
134 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
136 NFO IX / NFO w 62 S*Little L's Giulietta 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
137 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 5 (IC) Woelm Andreas EX1 CAGCIB BIV NOM
138 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Into Piukee 2 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
139 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
140 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Liisi 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
141 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
141 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
142 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Vihtoora 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
143 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Allikatin Hiski 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
144 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
145 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
146 SIB V / SIB fy 22 FI*Raitamäen Doris 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
147 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM BIS
148 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
149 TUA VI / TUA d 09 24 FI*Meridies' Lionheart 2 Uros 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
150 TUA VI / TUA f 09 FI*Meridies' Poppyfrost 2 Naaras 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
151 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
152 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
153 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 2 (SP) Knýová Linda KM
153 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Nowak Robert 3
154 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM
155 BEN n 24 FI*Sugarbabes Zita 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
156 BEN n 24 FI*Hiesun Vidi 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert Abs
157 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 BIV
158 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast 3 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
159 BEN n 24 32 FI*Sugarbabes Lapland Star 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
160 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS NOM
160 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
161 BLH n FI*Ullukan Fifty Shades of Grey 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
162 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
162 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
163 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
164 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 NOM
165 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
166 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS NOM
167 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
167 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 1 NOM
168 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS NOM
169 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
170 BSH a FI*Ruusutarhan Timantti 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC NOM
171 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 BIV NOM
172 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 No Cert
173 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
174 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM BIV NOM
174 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 4
175 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
176 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
177 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
178 BSH n 24 FI*Kipardi's Over cute 3 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
179 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM
180 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
181 BUR n Visarion Magic Valley*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 NOM
182 BUR n FI*Arkhitekton Othello 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX2
183 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP NOM BIS
184 BUR a FI*Hovikissan O'No 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
185 BUR a FI*Pystymetsän Pavel 3 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
186 BUR b FI*Beneloben Komea Kasanova 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
187 BUR b FI*Elwood's Anna Amalia 3 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert EX2
188 BUR b Uslada Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 BIV NOM BIS
189 BUR c FI*Ninelli's Öörliböörd 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
190 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
191 BUR e FI*Pystymetsän Timofei 3 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
192 BUR e FI*Pystymetsän Ilja 3 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
193 BUR g FI*Hovikissan Skye 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
194 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert Abs
195 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
195 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Nowak Robert 2
196 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
197 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
198 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
199 EUR n 03 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär 3 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
200 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
201 KOR FI*Hovikissan Lem-Phi 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
202 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM BIV NOM BIS
203 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
204 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No 3 Naaras 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
204 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No 3 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 2
205 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
206 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM
207 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM NOM BIS
207 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Nowak Robert 1 NOM BIS
208 OCI n 24 FI*Guttatus Miss Liberty 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
209 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
210 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
211 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
211 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 3
212 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM BIS
213 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
214 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
215 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
216 ABY n FI*Kermakupin Call Me Lightning 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
217 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
218 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
219 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea Abs
220 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM
221 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
222 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
223 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Knýová Linda KM NOM
224 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Knýová Linda KM BIV NOM BIS
225 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 4 Naaras 3 (GIC) Knýová Linda Abs
227 CRX II / CRX n 02 64 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen 4 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
228 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's U Got The Look 4 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
229 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
230 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
231 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
232 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
233 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM
233 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
234 CRX IV / CRX d 03 FI*Telltail's Unchained 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
235 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
236 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
237 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
238 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan 4 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC NOM
239 CRX VI / CRX n 09 24 FI*Taikametsän Duncan Keith 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
240 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 7 (CH) Knýová Linda Abs
241 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon 4 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
242 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
243 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM BIS
244 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB BIV NOM
245 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Taikametsän Blake Hayes 4 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
246 CRX VIII / CRX f 03 33 SH-Champagne Vesjoly Elf*RU 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
246 CRX VIII / CRX f 03 33 SH-Champagne Vesjoly Elf*RU 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
247 DRX III / DRX f (N) Santala's Aia 4 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 NOM
248 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Flaming Fortune 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
249 DRX VII / DRX n 32 FI*Berry's Glamorous Girlfriend 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
250 DRX VII / DRX d 31 FI*Riepujengin Vink Panther 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
251 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
252 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 8 (PR) Nowak Robert EX1 CAPIB
253 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Nowak Robert Abs
254 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert Abs
255 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert Abs
256 OSH b FI*Chellamanis Nero 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
257 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Nowak Robert Abs
258 OSH n 25 FI*JellonCats Beta 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
259 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
260 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
261 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 NOM
262 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
263 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
264 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 4 (GIP) Nowak Robert Abs
265 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
266 OSH b 03 22 FI*Sultsinan Hugo Boss 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
267 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS BIV NOM
268 RUS FI*BlueLair's Mirabella 4 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
269 RUS FI*Janatuisen Frida af Åsgränden 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX2
270 RUS FI*Lolcat's Willa Mercy 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 NOM
271 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB BIV NOM
272 RUS FI*Sini-Hilkan Hard Rock 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
273 RUS FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch 4 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP NOM
274 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
275 SIA n FI*Tabbytassun Send Me Angels 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
276 SIA d 21 FI*EdaM's Dicaprio 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
277 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM NOM BIS
278 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 NOM BIS
279 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM NOM BIS
279 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
280 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
281 THA a Magic Thai Goblin's Cedley 4 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
282 THA n 21 FI*SpotsAndPoints Elton 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
283 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Woelm Andreas 1 NOM
284 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Woelm Andreas 2
284 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Woelm Andreas 1 NOM
285 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM
286 HCS Tiitus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 2
287 HCS Una Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 2
288 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 3
289 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM BIS
289 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Woelm Andreas 1 NOM BIS
290 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 No Cert
291 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
292 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Sippan's Othello 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
293 SIB VII / SIB gs 24 FI*Sippan's Pamela 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
294 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
316 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec-Keller Thea ABY a, ABY n, BAL w 67, CRX IV, CRX VIII, DRX VII, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH c 24, OSH n 25, SIA n, THA a, THA n, THA n 21 Oppilaana Susanna Piispanen 31
Isakov Vladimir ACL IV, ACS I, MCO II, MCO V, NEM II, NFO VI, SIB III, BSH e, BSH p, EUR a 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR w 62, OCI b 24, VET 4 38
Knýová Linda BEN n 22, BLH a, BLH b, BSH a, BSH b, BUR c, BUR g, BUR n, KOR, OCI n 24, ABY o, CRX I, CRX II, CRX III, CRX VII, DRX III, SOM n 39
Mösch Sabine EXO g 24, EXO g 33, PER f, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG g 03, RAG n 04, SBI b 21, SBI n, TUV d 61-63, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BML I, BSH bs 33, BSH f, BSH n 24, BSH ns 11, BUR a, EUR g 03, EUR n 03, MAN 51-52, HCS 39
Nowak Robert BEN n 24, BLH c, BLH n, BLH ns 11, BSH n, BUR b, BUR e, BUR h, CRX VI, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH b, OSH b 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, RUS, SIA d 21, VET 3 42
Rautio Kristiina EXO n 22, PER a 02 62, PER a 33, PER b, PER e 02 62, PER f 24, RAG a 04, RAG c, RAG d 21, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI n 21, TUV f 61-63, ACS III, MCO I, MCO VI, NFO III, SIB VIII 42
Wikström Bjarne ACL XI, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VII, VET 1, VET 2 42
Woelm Andreas MCO III, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO VIII, SIB II, TUA VI, HCL, VET Kotikissat 39
8 tuomaria.