Omakissa
ISROK 77. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.12.2018 Loppuu 1.12.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2018 Ilmoittautuminen loppuu 11.11.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 18.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koira-Mekka, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, anne.ropelinen@isrok.net
Lisätietoja

Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 11.11.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 9.11.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

llmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa kolmellekymmenelle (30) ensimmäiselle ilmoittautujalle Cattia Eco kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näyttelymaksut:

35 € / kissa / päivä 30.9.2018 saakka
60 € / kissa / viikonloppu 30.9.2018 saakka
38 € / kissa / päivä
70 € / kissa / viikonloppu
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € kasvattajaluokka ilman perusarvostelua
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu
3 € sertiruusukkeet

Yhteistyö hotelli
Sokos Hotel Puijonsarvi
Minna Canthin katu 16
70100, Kuopio
Puh. / Tel. +358 10 7629 500
sales.kuopio@sokoshotels.fi
koodi ISROK

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 46 42 2 0 2
2 134 131 0 0 3
3 90 87 1 0 2
4 78 75 2 0 1
Kotikissat 9 8 0 0 1
Yhteensä 357 343 5 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
2 EXO g 24 Ayser's Cosmopolitan Diva 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
3 EXO g 33 Ayser's Daenerys Stormborn 1 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
4 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1 NOM BIS
5 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 2 (SP) Woelm Andreas KM NOM
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
7 PER f S*Athelstones How Many Tears 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
8 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
9 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS NOM BIS
9 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 1 NOM BIS
10 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
11 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
12 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Woelm Andreas Abs
13 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 1 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
14 RAG c FI*MistyNight Ferdinand 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
15 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
16 RAG a 21 FI*Sanillasdoll Oscar de la Renta 1 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir RAG a 21
16 RAG a 21 FI*Sanillasdoll Oscar de la Renta 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
17 RAG n 03 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
18 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
19 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
20 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Milos 1 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
21 RAG a 03 FI*Celestial's El Chapo Son of CG 1 Uros 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
22 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM NOM BIS
23 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
24 RAG g 03 FI*Celestial's Aikansa-Tähti 1 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC NOM
25 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS
26 SBI n FI*Helin's Cella 1 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
27 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 BIV NOM BIS
28 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
29 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
30 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM BIS
31 SBI a Demian Suomi100 Pätkä 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
32 SBI a FI*MeToYou Hero 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
33 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
34 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor 1 Uros 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
35 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
36 SBI c 21 FI*Harebell Respect Me 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
37 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Woelm Andreas KM
37 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 2
38 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
39 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
40 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM BIS
41 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS NOM
42 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
43 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
44 ACS III / ACS a 22 FI*Siriuksen ZariaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
45 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
46 MCO I / MCO a LV*Cat's Gang Indigo 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
47 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Daisy 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
48 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
49 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
50 MCO II / MCO a 09 FI*Haapamäen Delilah Kerttuli 2 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir MCO a 22 09 (MCO IV)
50 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Haapamäen Delilah Kerttuli 2 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
51 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
52 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
53 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB BIV
54 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain 2 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
55 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail 2 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM
56 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM
56 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Woelm Andreas 1 NOM
57 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB BIV NOM
58 MCO III / MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX3
59 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX4
60 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX2
61 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Luca 2 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
62 MCO III / MCO a 22 FI*Moggi Hanna Tädinkakku 2 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld New Year`s Magic 2 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hiawatha Night Train 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
66 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
66 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell 2 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir Abs
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iida Rönttönen 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX2
68 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MoonSpirit crown the empire 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
70 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM
70 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 2
71 MCO IV / MCO a 09 23 FI*Goldenstream's ZZ Top 2 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
72 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli 2 Naaras 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS BIV
73 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant 2 Naaras 5 (IC) Woelm Andreas EX1 CAGCIB
74 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
75 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB NOM
76 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower 2 Naaras 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB
77 MCO V / MCO d FI*LovelyLife Vive L'amour Vincent 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
78 MCO V / MCO d 22 PL*Dark Age Fantasia 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP BIV NOM
79 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
80 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
81 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
82 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
83 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
84 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
84 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 4
85 MCO VI / MCO d 03 23 FI*BellaAmare's Ares of Love 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
86 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
87 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister 2 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
88 MCO VII / MCO as FI*LovelyLife X-Box Xavier 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea MCO I, MCO a
89 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM BIV NOM BIS
90 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain My Only One 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX2
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 3
92 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX2
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
94 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
95 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI*Moggi Kara Melli 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
96 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
97 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
98 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
99 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS
100 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 BIV NOM
101 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
102 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1 NOM
103 NEM I / NEM n 21 FI*QueenNeva Freja 2 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX2
104 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
105 NEM II / NEM as 09 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
106 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Croisos 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
107 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Czarina 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
108 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
109 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX2
110 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
111 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
112 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
113 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
114 NFO III / NFO n 22 FI*Felimon Just cool 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
115 NFO III / NFO n 22 S*Gunsmokes LaSalle 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
116 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX2
118 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
119 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Peto on irti 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
123 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Hjalmar 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV NOM
125 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX2
126 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem 2 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
127 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
128 NFO V / NFO f 23 BR* Miadore Zingara 2 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
129 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV NOM
130 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
131 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
132 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV NOM
133 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
134 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
135 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
136 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
137 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
138 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
139 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
140 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
141 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
142 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
142 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
143 NFO VIII / NFO as 09 24 FI*Slytiger's Reventòn 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
144 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
145 NFO IX / NFO w 62 S*Little L's Giulietta 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
146 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB NOM
147 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Into Piukee 2 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV
148 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
149 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM BIS
149 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Woelm Andreas 1 NOM BIS
150 SIB III / SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
151 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Allikatin Hiski 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
152 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
153 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
154 SIB V / SIB fy 22 FI*Raitamäen Doris 2 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
155 SIB VII / SIB gs 24 FI*Sippan's Pamela 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
156 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
157 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
158 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Sippan's Othello 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
159 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
160 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
160 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
161 TUA VI / TUA f 09 FI*Meridies' Poppyfrost 2 Naaras 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
162 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS NOM
163 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
164 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM
164 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 3
165 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM BIV NOM
166 BEN n 24 FI*Sugarbabes Zita 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
167 BEN n 24 FI*Hiesun Vidi 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
168 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
169 BEN n 24 Darcy Lyusanna 3 Naaras 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
170 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast 3 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert Abs
171 BEN n 24 32 FI*Sugarbabes Lapland Star 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 No Cert
172 BLH n FI*Coventry's Zeev 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 NOM
173 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB NOM BIS
174 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
175 BLH g 24 FI*Wilma's Afrodite 3 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
176 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
177 BLH ns 11 MCB'Cats Obsidian Snow 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
178 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 2
180 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
181 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
182 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
183 BSH a FI*Ruusutarhan Timantti 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV NOM
184 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
185 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
186 BSH c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
187 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC NOM
188 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
188 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 1 NOM
189 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
190 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
191 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
192 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki 3 Naaras 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
193 BSH ns 11 FI*Sarellin Time of Your Life 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
194 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 2 (SP) Knýová Linda KM NOM BIS
195 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
196 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
197 BUR n FI*Arkhitekton Othello 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX2
198 BUR n Visarion Magic Valley*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 NOM
199 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM BIV
199 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 3
200 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
201 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP NOM
202 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
203 BUR a FI*Hovikissan O'No 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
204 BUR a FI*Pystymetsän Inna 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 NOM
205 BUR a FI*Pystymetsän Pavel 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
206 BUR b FI*Beneloben Komea Kasanova 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
207 BUR b Uslada Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
208 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
209 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
210 BUR e FI*Pystymetsän Timofei 3 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
211 BUR g FI*Hovikissan Skye 3 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
212 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea Abs
213 CHA HU*Blue Melody Karma 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
214 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
215 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM
215 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 1 NOM BIS
216 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 NOM
217 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM NOM
218 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Knýová Linda KM NOM
219 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
220 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM NOM BIS
221 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
222 EUR n 02 62 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
223 EUR n 03 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
224 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
225 EUR d 02 64 FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
226 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
227 KOR FI*Hovikissan Lem-Phi 3 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
228 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM
229 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
230 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No 3 Naaras 8 (PR) Nowak Robert EX1 CAPIB BIV NOM
230 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 5
231 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
232 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
233 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM
233 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 2
234 OCI n 24 FI*Guttatus Miss Liberty 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
235 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
236 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
237 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM
237 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 4
238 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM
239 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV NOM BIS
240 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB NOM
241 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
242 ABY n FI*Kermakupin Call Me Lightning 4 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
243 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
244 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
245 ABY o FI*Mauahtawa Boris 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
246 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
247 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
248 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
249 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert Abs
250 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM NOM
251 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM BIV NOM BIS
253 CRX II / CRX n 02 64 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
254 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
255 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
256 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
257 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM
257 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 2
258 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 NOM
259 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 4 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
260 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 10 (KAS) Knýová Linda Abs
261 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan 4 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC NOM
262 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Bradley Baker 4 Uros 8 (PR) Knýová Linda Abs
263 CRX VI / CRX n 09 24 FI*Taikametsän Duncan Keith 4 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
264 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 7 (CH) Nowak Robert Abs
265 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon 4 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
266 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. 4 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
267 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 BIV NOM BIS
268 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Taikametsän Blake Hayes 4 Uros 8 (PR) Nowak Robert EX1 CAPIB
269 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Flaming Fortune 4 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
270 DRX VII / DRX d 31 FI*Riepujengin Vink Panther 4 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
271 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
272 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
273 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
274 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
275 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
276 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
277 OSH n 25 FI*JellonCats Beta 4 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
278 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
279 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM
280 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
281 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
282 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
283 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
284 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
285 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
286 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina Abs
287 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
288 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
289 OSH b 03 22 FI*Sultsinan Hugo Boss 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
290 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
291 RUS FI*BlueLair's Mirabella 4 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC BIV NOM
292 RUS Habeebas Quelle Beauté 4 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
293 RUS Habeebas Quelle Gracê 4 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
294 RUS FI*Janatuisen Frida af Åsgränden 4 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX2
295 RUS FI*Lolcat's Willa Mercy 4 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 NOM
296 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB NOM BIS
297 RUS FI*Sini-Hilkan Hard Rock 4 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
298 RUS FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch 4 Naaras 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP BIV NOM
299 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
300 SIA n FI*Tabbytassun Kisses For Angels 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
301 SIA d 21 FI*EdaM's Dicaprio 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
302 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM NOM BIS
303 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 NOM BIS
304 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM NOM BIS
304 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Nowak Robert 1 NOM BIS
305 SOM n FI*Vulpes Alfeios 4 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
306 SOM a FI*Vulpes Bloody Kisses 4 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda Abs
307 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface 4 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert Abs
308 SPH V / SPH g 21 31 FI*Tuiscalo's Magica De Spell 4 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
309 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB NOM
310 THA a Magic Thai Goblin's Cedley 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
311 THA n 21 FI*SpotsAndPoints Elton 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
312 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM
313 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM
313 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
314 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM
315 HCS Una Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
316 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
317 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
317 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
318 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB NOM
341 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec-Keller Thea MCO IV, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO IX, BSH b, BSH c, BSH e, BSH n, BSH p, BUR b, BUR h, EUR f 22, ABY o, CRX II, OSH n 41
Isakov Vladimir RAG a 21 (13c), MCO IV (13c), MCO II (13c), ACS III, MCO VI, NFO IV, BML I, BSH a, BSH f, BUR c, CYM 51-52, EUR a 03, EUR as 22, EUR d 02 62, EUR g 03, EUR n 02 64, MAN 51-52, HCS 45
Knýová Linda BEN n 24, BLH n, BLH ns 11, BSH bs 33, BSH ns 11, BUR a, CHA, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 03, ABY a, ABY n, CRX IV, CRX VI, DRX VII, RUS, SOM a 42
Mösch Sabine MCO III, NFO V, SIB II, TUA VI, BLH a, BLH b, BLH g 24, BUR e, BUR g, OCI b 24, HCL, VET 3 42
Nowak Robert BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BUR n, EUR a 22, EUR d 22, EUR w 62, KOR, OCI n 24, CRX I, CRX III, CRX VII, CRX VIII, OSH a 25, SOM n, SPH II, SPH V, THA a, THA n, THA n 21, VET 4 43
Rautio Kristiina MCO VIII, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB IV, BAL b, BAL w 67, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n 25, OSH p 25, SIA d 21, SIA n 42
Wikström Bjarne EXO g 24, EXO n 22, PER a 02 62, PER b, PER f, RAG a 21, RAG c, RAG n, RAG n 03, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, TUV f 61-63, ACL IV, ACS I, MCO I, MCO II, MCO IV, NEM II, NFO III, SIB VIII, VET Kotikissat 42
Woelm Andreas EXO g 33, PER a 33, PER e 02 62, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG g 03, RAG n 04, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63, ACL XI, MCO V, NEM I, SIB V, SIB VII, VET 1, VET 2 42
8 tuomaria.