ISROK 76. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.6.2018 Loppuu 17.6.2018
Ilmoittautuminen alkaa 9.4.2018 Ilmoittautuminen loppuu 27.5.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Hukka-Halli, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen e-mail: willicon@surok.fi
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!

Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 20.05.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 18.05.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa viidelletoista (15) ensimmäiselle ilmoittautujalle Racinel Comfort kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näyttelymaksut:
35 € / kissa 29.4.2018 saakka
38 € / kissa 30.4.2018 alkaen
32 € / kissa, ISROKin jäsenet 29.4.2018 saakka
35 € / kissa, ISROKin jäsenet 30.4.2018 alkaen
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä, muutoin 10 €
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu



Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 32
2 88
3 42
4 88
Kotikissat 4
Yhteensä 254

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me I Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
2 PER f FI*Timanfaya Endless Love I Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
3 PER ns FI*Timanfaya The Power Of Love I Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
4 PER ds FI*Timanfaya Heart And Soul I Uros 13c (Määrittely) Krogh Minna PER ds 11
4 PER ds 11 FI*Timanfaya Heart And Soul I Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
5 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon I Uros 7 (CH) Stoa Caroline Abs
6 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM BIS
7 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
7 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris 1 NOM BIS
8 RAG n FI*Pengvin's Maxentius I Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
9 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
10 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn I Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
11 RAG n 03 FI*Emija's Juliet I Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
12 RAG a 03 FI*Celestial's Buena Vista Fizz I Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
13 RAG a 03 FI*Celestial's El Chapo Son of CG I Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
14 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
15 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom I Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
16 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope I Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
17 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma I Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
18 RAG g 03 FI*Celestial's Aikansa-Tähti I Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
19 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! I Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM BIS
20 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi I Naaras 7 (CH) Stoa Caroline Abs
21 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc I Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
21 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc I Naaras 17 (Veteraani) Lupan Boris 1 NOM
22 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
22 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris Abs
23 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
23 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris 2
24 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
25 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen II Naaras 5 (IC) Dimic Petra EX1 CAGCIB NOM BIS
26 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl II Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM BIS
27 ACS IV / ACS a 03 23 FI*Siriuksen TianaCurl II Naaras 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS NOM
28 ACS IV / ACS n 09 24 FIN*Siriuksen IdaCurl II Naaras 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
28 ACS IV / ACS n 09 24 FIN*Siriuksen IdaCurl II Naaras 17 (Veteraani) Dimic Petra 1 NOM BIS
29 MCO I / MCO a LV*Cat's Gang Indigo II Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
30 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Lady Galadriel II Naaras 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
31 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä II Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
32 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire II Uros 1 (SC) Dimic Petra KM NOM
32 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
33 MCO III / MCO n 22 DK Sivkjær's Claba Helle II Naaras 9 (Avoin) Dimic Petra Abs
34 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain II Naaras 9 (Avoin) Dimic Petra EX1 CAC
35 MCO III / MCO a 22 FI*Moggi Hanna Tädinkakku II Naaras 9 (Avoin) Dimic Petra Abs
36 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Luca II Uros 11 (Nuoret) Dimic Petra EX1 BIV NOM
37 MCO III / MCO n 22 FI*NineTales One To Rule Them All II Uros 11 (Nuoret) Dimic Petra EX2
38 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Misty Mae II Naaras 12 (Pennut) Dimic Petra EX1 BIV
39 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld New Year´s Joy II Naaras 12 (Pennut) Dimic Petra EX2
40 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox II Uros 4 (GIP) Dimic Petra EX1 CAPS NOM BIS
41 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 4 (GIP) Dimic Petra EX1 CAPS
41 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 17 (Veteraani) Dimic Petra 2
42 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind II Naaras 7 (CH) Comorio Luigi Abs
43 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL II Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC NOM
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric II Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess II Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss II Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
48 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria II Naaras 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
49 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Million Dollar Baby II Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
50 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno II Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1 BIV NOM BIS
51 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia II Naaras 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
52 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode II Naaras 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
53 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble II Uros 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB BIV NOM
54 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku II Naaras 5 (IC) Lupan Boris Abs
55 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star II Naaras 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
56 MCO VI / MCO d 02 21 62 DK Sivkjær's Claba Viking II Uros 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini II Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
58 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic II Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
59 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya II Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
60 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton II Uros 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS BIV
60 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton II Uros 17 (Veteraani) Dimic Petra 1 NOM
61 MCO VI / MCO d 03 23 FI*BellaAmare's Ares of Love II Uros 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Hard as a Rock II Uros 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
63 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hiesun Pohjan Akka II Naaras 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
64 MCO VII / MCO fs IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita II Naaras 11 (Nuoret) Dimic Petra EX1
65 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain My Only One II Uros 12 (Pennut) Dimic Petra EX1
66 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 2 (SP) Dimic Petra KM
67 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar II Uros 10 (KAS) Dimic Petra EX1 CAP
68 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 1 (SC) Dimic Petra KM
69 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk II Uros 3 (GIC) Dimic Petra EX1 CACS
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria II Uros 1 (SC) Dimic Petra KM BIV
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream II Naaras 5 (IC) Dimic Petra Abs
72 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming II Naaras 12 (Pennut) Dimic Petra EX1
73 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame II Uros 10 (KAS) Dimic Petra EX1 CAP
74 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland II Naaras 9 (Avoin) Dimic Petra EX1 CAC
75 NEM I / NEM n 21 FI*SiniTaigan Bogactwo II Uros 8 (PR) Lupan Boris EX1 CAPIB NOM
76 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies II Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
77 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
78 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita II Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
79 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus II Uros 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB NOM IP
80 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka II Uros 7 (CH) Dimic Petra EX1 CACIB
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais II Naaras 7 (CH) Dimic Petra EX1 CACIB BIV
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley II Uros 12 (Pennut) Dimic Petra EX1 NOM
84 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill II Uros 3 (GIC) Dimic Petra EX1 CACS
85 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 4 (GIP) Dimic Petra EX1 CAPS
86 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 6 (IP) Dimic Petra EX1 CAGPIB
86 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
87 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia II Naaras 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
88 NFO VI / NFO d 03 22 (N)Tingoskattens Jonny II Uros 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
89 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL II Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 BIV NOM BIS
90 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 2 (SP) Lupan Boris KM
90 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 17 (Veteraani) Dimic Petra 3
91 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Ainomieli II Naaras 8 (PR) Lupan Boris EX1 CAPIB
92 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone II Uros 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
93 NFO IX / NFO w 62 S*Little L's Giulietta II Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
94 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's White Wheat II Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
95 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Midday Mazarin II Naaras 11 (Nuoret) Dimic Petra Abs
96 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Ninatte's Bighearted II Naaras 12 (Pennut) Dimic Petra EX1
97 SIB V / SIB f FI*LeonisMinoris' Corona Twist II Naaras 10 (KAS) Dimic Petra EX1 CAP NOM
98 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Sipsun Baroness II Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
98 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Baroness II Naaras 13c (Määrittely) Dimic Petra SIB VIII / fs 03 24
99 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy II Naaras 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
100 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere II Naaras 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM BIS
101 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair II Uros 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
102 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
102 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design III Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris 2
103 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
104 BEN n 24 Arindi Cats Dottie III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
105 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT III Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
106 BEN nts 24 Garradekato Kitti III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 (BEN xnts 24)
107 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
108 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
109 BEN n 22 32 FI*Hiesun Bitch Alert III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
110 BEN n 24 33 Boomer Leo Life III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
111 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
112 BSH b FI*Saranellan Joliet III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
113 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous III Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
114 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
115 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB NOM BIS
116 BUR n FI*Seirene Copacabana III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM BIS
117 BUR a FI*Pystymetsän Pavel III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
118 BUR c FI*Ninelli's Öörliböörd III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
119 BUR c FI*Cattish Anne Bonny III Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
120 BUR e FI*Pystymetsän Petja III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
121 BUR e FI*Pystymetsän Timofei III Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
122 BUR h FI*Cattish Anna the Princess III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
123 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
124 EUR n 24 FI*Feronian Muskotti III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
125 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
126 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
127 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
128 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom III Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika Abs
129 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No III Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB NOM BIS
129 KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No III Naaras 17 (Veteraani) Lupan Boris 1 NOM
130 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
131 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris 1 NOM BIS
132 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
133 OCI n 24 FI*Moosegrove Pikku Pätevä III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika DISQ
134 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
135 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
136 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
137 ABY n Shadeaby Heartbreaker IV Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
138 ABY n Taco Villa's Honey Ryder IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
139 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc IV Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
140 ABY a FI*Lovedevotion Karmen IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
141 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
142 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle IV Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
143 ABY a FIN*Link Lindiwe IV Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
144 ABY o FI*Laire Gelir Laer IV Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
145 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
146 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl IV Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
146 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl IV Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
147 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov IV Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM
148 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
149 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord IV Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM
150 CRX II / CRX n 02 64 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen IV Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
151 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee IV Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
152 CRX III / CRX f FI*Villains Pam True For You IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
153 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Divina Galica IV Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB NOM
154 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Bradley Baker IV Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
155 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon IV Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
156 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Taikametsän Blake Hayes IV Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
157 DRX III / DRX g FI*Fairy-Story's Xanadu IV Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi DRX IV / g 09
158 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown IV Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM BIS
159 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence IV Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
160 OSH n FI*Plan-A Timo of the Night IV Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
161 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy IV Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV
162 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
163 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
164 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil IV Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
165 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice IV Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
166 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker IV Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM
167 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina IV Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
167 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
168 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
169 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
170 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights IV Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
171 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
172 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever IV Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
173 OSH n 24 FI*Plan-A Tatjana of the Evening IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
174 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM
174 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
175 OSH a 24 Egill of Monoceros IV Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
176 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun IV Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
177 OSH b 22 FI*Nazarlik Gloriana IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
178 OSH b 24 FI*WildHawk's Eskaminzim IV Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
179 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
180 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX2
182 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack IV Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
183 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman IV Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
184 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
185 OSH f 03 IT*Brigitta Castle's Lions IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
186 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover IV Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
186 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
187 OSH b 03 22 FI*Sultsinan Hugo Boss IV Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
188 OSH ns 03 22 FI*WildHawk's Forever The Lion In My Heart IV Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
189 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV
190 RUS FI*Lolcat's Jane Banks IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
191 RUS FI*Lolcat's Mary Poppins IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
193 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip IV Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
194 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu IV Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
195 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
196 SIA h FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM BIS
197 SIA o Cailin Van Scalindjo IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
198 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
199 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan IV Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
200 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce IV Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
201 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV
202 SOM n FI*Kharn-Ka Io IV Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
203 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress IV Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
204 SOM n Tilsim dan Black Dragon IV Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
205 SOM n FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow IV Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
206 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
206 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
207 SOM n FI*SunnyPace Forsythia IV Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
208 SOM o FI*SunnyPace Galega IV Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
209 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
210 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona IV Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
211 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
212 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr IV Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
213 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent IV Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
214 HCL Boris Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Dimic Petra 1 NOM BIS
214 HCL Boris Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM
215 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
216 HCS Manu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 2
217 RUS Wynterwynd Moon River IV Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
218 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever IV Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
219 BUR b Pepita Magic Valley*RU III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM BIS
220 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM BIS
238 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Comorio Luigi ACS III, MCO II, MCO IV, NFO I, NFO III, ABY a, ABY n, BAL b, BAL w 67, CRX I, CRX II, CRX VI, DRX III, OSH a 25, OSH c, OSH n, SIA a, SIA n 03, SIA o, SPH III, VET 4 38
Dimic Petra ACL XI, MCO III, MCO IX, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB V, VET 2, VET Kotikissat, Tarkastus lk 2 37
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BEN nts 24, BLH n, BSH b, BSH ns 11, BSH p, BUR c, BUR e, BUR h, BUR j, BUR n, EUR as 22, EUR d 22, EUR f 22, EUR n 24, KOR, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, HCL, HCS, Oppilaana Manuela Centamore 39
Krogh Minna ABY o, ABY p, CRX III, CRX VIII, OSH a, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH f 03, OSH h, OSH n 24, RUS, SIA f, SIA f 03 21, SIA h, SIA n 21, SPH II, SPH IV, Oppilaana Suvi Svensk 38
Lupan Boris MCO I, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII, VET 1, VET 3, Tarkastus lk 2 40
Stoa Caroline EXO n, PER a 02 62, PER ds, PER ds 11, PER f, PER n 03 24, PER ns, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI h 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b 03 22, OSH ns 03 22, SOM n, SOM o, SPH V, Oppilaana Carin Sahlberg (A) 40
6 tuomaria