ISROK 76. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.6.2018 Loppuu 17.6.2018
Ilmoittautuminen alkaa 9.4.2018 Ilmoittautuminen loppuu 27.5.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Hukka-Halli, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen e-mail: willicon@surok.fi
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!

Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 20.05.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 18.05.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa viidelletoista (15) ensimmäiselle ilmoittautujalle Racinel Comfort kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näyttelymaksut:
35 € / kissa 29.4.2018 saakka
38 € / kissa 30.4.2018 alkaen
32 € / kissa, ISROKin jäsenet 29.4.2018 saakka
35 € / kissa, ISROKin jäsenet 30.4.2018 alkaen
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä, muutoin 10 €
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu



Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 32
2 88
3 42
4 88
Kotikissat 4
Yhteensä 254

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
3 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
4 PER ds 11 FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
4 PER ds FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Määrittely Minna Krogh PER ds 11
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
5 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Caroline Stoa Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
6 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
7 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
7 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Veteraani Boris Lupan 1 NOM BIS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
8 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
9 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
10 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
11 RAG n 03 FI SK RX 18 FI*Emija's Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Darkie's Mirai (RAG a 04 21)
12 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
13 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
14 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
15 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
16 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
17 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
18 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
19 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
20 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Champion Caroline Stoa Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
21 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
21 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Boris Lupan 1 NOM
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
22 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
22 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Boris Lupan Abs
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
23 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
23 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Boris Lupan 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
24 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
25 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Petra Dimic EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
26 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
27 ACS IV / ACS a 03 23 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
28 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
28 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Petra Dimic 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
29 MCO I / MCO a FI SK LO 18 LV*Cat's Gang Indigo Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
MaKaDami's Cute Casper (MCO a 22) x Silverraccoon Honey Moon (MCO fs)
30 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*Tigerworld Lady Galadriel Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
31 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Hashtag Under And Over It (MCO f 09)
32 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Petra Dimic KM NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
32 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
33 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Helle Naaras Avoin Petra Dimic Abs
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Avoin Petra Dimic EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
35 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Hanna Tädinkakku Naaras Avoin Petra Dimic Abs
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
36 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Nuoret 7-10 kk Petra Dimic EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Nuoret 7-10 kk Petra Dimic EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
39 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 FI*Tigerworld New Year´s Joy Naaras Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
40 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Grand International Premior Petra Dimic EX1 CAPS NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
41 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Petra Dimic EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
41 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Petra Dimic 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
42 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Champion Luigi Comorio Abs
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC NOM
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
48 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
49 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Million Dollar Baby Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
50 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 BIV NOM BIS
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
51 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
52 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
53 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
54 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras International Champion Boris Lupan Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
55 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
56 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Viking Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
58 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
59 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
60 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
60 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Veteraani Petra Dimic 1 NOM
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
61 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
63 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hiesun Pohjan Akka Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FI*Lionstyle Smoke on TheWater (MCO n 03 22) x FI*Hiesun Paranoid (MCO f 09)
64 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Dimic EX1
IT*Aragorn di Casa Mivale (MCO d 22) x S*PreciousBlue's Silver Sparkle (MCO fs 22)
65 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain My Only One Uros Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
66 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Petra Dimic KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
67 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Kastraatti Petra Dimic EX1 CAP
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
68 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Supreme Champion Petra Dimic KM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
69 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Petra Dimic EX1 CACS
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Petra Dimic KM BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras International Champion Petra Dimic Abs
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
72 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
73 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame Uros Kastraatti Petra Dimic EX1 CAP
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
74 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Avoin Petra Dimic EX1 CAC
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
75 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB NOM
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
76 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
77 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
78 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*WitSarin Lenita Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
79 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB NOM IP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
80 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
81 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros Champion Petra Dimic EX1 CACIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Champion Petra Dimic EX1 CACIB BIV
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX1 NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
84 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Petra Dimic EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
85 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Premior Petra Dimic EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
86 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Petra Dimic EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
86 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
87 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
88 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 18 (N)Tingoskattens Jonny Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
89 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV NOM BIS
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
90 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
90 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Petra Dimic 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
91 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
92 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
93 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 S*Little L's Giulietta Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
94 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
95 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Midday Mazarin Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Dimic Abs
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
96 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Petra Dimic EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
97 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Kastraatti Petra Dimic EX1 CAP NOM
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
98 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK RX 17 FI*Sipsun Baroness Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Cherrytail's Zinovia (SIB ds 01 21)
98 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK RX 17 FI*Sipsun Baroness Naaras Määrittely Petra Dimic SIB VIII / fs 03 24
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Cherrytail's Zinovia (SIB ds 01 21)
99 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
100 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
101 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
102 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
102 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Boris Lupan 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
103 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
104 BEN n 24 FI SK RX 17 Arindi Cats Dottie Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Duco of Arindi Cats (BEN n 22) x Spotselotica Ratatouille (BEN ns 24)
105 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
106 BEN nts 24 FI SK RX 18 Garradekato Kitti Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 (BEN xnts 24)
Pride of Russia Boogy-Woogy/WC (BEN ns 24) x Garradekato Ulrika (BEN ns 24)
107 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
108 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Battle Beast Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
109 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Bitch Alert Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
110 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
111 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
112 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
113 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
114 BSH ns 11 FI SK LO 17 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
115 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB NOM BIS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
116 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
117 BUR a FI SK LO 18 FI*Pystymetsän Pavel Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Ninelli's Öörliböörd (BUR c)
118 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
119 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
120 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
121 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Timofei Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
122 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
123 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
124 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Feronian Muskotti Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
125 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
126 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
127 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
128 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson Abs
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
129 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB NOM BIS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
129 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Veteraani Boris Lupan 1 NOM
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
130 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
131 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Boris Lupan 1 NOM BIS
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
132 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
133 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Pikku Pätevä Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson DISQ
FI*Moosegrove Jäger (OCI b 24) x FI*Moosegrove Hope (OCI n 24)
134 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
135 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
136 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
137 ABY n FI SK LO 17 Shadeaby Heartbreaker Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
138 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
139 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
140 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
141 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
142 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
143 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Lindiwe Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
144 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
145 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
146 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
146 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
147 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
148 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
149 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
150 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Paredes (CRX a 09)
151 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
152 CRX III / CRX f FI SK LO 17 FI*Villains Pam True For You Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku (CRX n) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
153 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Taikametsän Divina Galica Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB NOM
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
154 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bradley Baker Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
155 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
156 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
157 DRX III / DRX g FI SK RX 18 FI*Fairy-Story's Xanadu Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio DRX IV / g 09
Rextopia's Backfire (DRX e) x FI*Fairy-Story's Lalaloopsy (DRX a 03 32)
158 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM BIS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
159 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
160 OSH n FI SK LO 18 FI*Plan-A Timo of the Night Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A Mombasa (SIA c)
161 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
162 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
163 OSH b FI SK LO 18 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
164 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
165 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
166 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
167 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
167 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
168 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
169 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
170 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
171 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
172 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
173 OSH n 24 FI SK LO 18 FI*Plan-A Tatjana of the Evening Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A Mombasa (SIA c)
174 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
174 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
175 OSH a 24 FI SK LO 18 Egill of Monoceros Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
176 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
177 OSH b 22 FI SK LO 18 FI*Nazarlik Gloriana Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
178 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*WildHawk's Eskaminzim Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
179 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
180 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX2
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
182 OSH d 24 FI SK LO 17 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
183 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
184 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
185 OSH f 03 FI SK LO 17 IT*Brigitta Castle's Lions Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
IT*Yankee Del Borgo Antico (SIA n) x Melissa Dorycats*PL (OSH d 03 24)
186 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
186 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
187 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
188 OSH ns 03 22 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Forever The Lion In My Heart Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*WildHawk's Cheek Cha´tima (OSH ns 03 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
189 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
190 RUS FI SK LO 18 FI*Lolcat's Jane Banks Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Wychwood Wow (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
191 RUS FI SK LO 18 FI*Lolcat's Mary Poppins Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
Wychwood Wow (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
193 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
194 SIA a FI SK LO 15 FI*Plan-A Mon Dieu Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
195 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
196 SIA h FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
197 SIA o FI SK LO 18 Cailin Van Scalindjo Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Come On Baby Oriclis (SIA o) x Emma Eline van Yindraque (SIA o)
198 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
199 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
200 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
201 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
202 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
203 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
204 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
205 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
206 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
206 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
207 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
208 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
209 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
210 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
211 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
212 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
213 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
214 HCL Boris Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM
214 HCL Boris Uros Veteraani Petra Dimic 1 NOM BIS
215 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
216 HCS Manu Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 2
217 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
218 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
219 BUR b Pepita Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Arabesca Burmstyle*RU (BUR n)
220 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
238 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Comorio Luigi ACS III, MCO II, MCO IV, NFO I, NFO III, ABY a, ABY n, BAL b, BAL w 67, CRX I, CRX II, CRX VI, DRX III, OSH a 25, OSH c, OSH n, SIA a, SIA n 03, SIA o, SPH III, VET 4 38
Dimic Petra ACL XI, MCO III, MCO IX, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB V, VET 2, VET Kotikissat, Tarkastus lk 2 37
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BEN nts 24, BLH n, BSH b, BSH ns 11, BSH p, BUR c, BUR e, BUR h, BUR j, BUR n, EUR as 22, EUR d 22, EUR f 22, EUR n 24, KOR, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, HCL, HCS, Oppilaana Manuela Centamore 39
Krogh Minna ABY o, ABY p, CRX III, CRX VIII, OSH a, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH f 03, OSH h, OSH n 24, RUS, SIA f, SIA f 03 21, SIA h, SIA n 21, SPH II, SPH IV, Oppilaana Suvi Svensk 38
Lupan Boris MCO I, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII, VET 1, VET 3, Tarkastus lk 2 40
Stoa Caroline EXO n, PER a 02 62, PER ds, PER ds 11, PER f, PER n 03 24, PER ns, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI h 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b 03 22, OSH ns 03 22, SOM n, SOM o, SPH V, Oppilaana Carin Sahlberg (A) 40
6 tuomaria