ISROK 75. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.6.2018 Loppuu 16.6.2018
Ilmoittautuminen alkaa 9.4.2018 Ilmoittautuminen loppuu 27.5.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Hukka-Halli, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen e-mail: willicon@surok.fi
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 20.05.2018. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 18.05.2018 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Yhteistyökumppanimme lahjoittaa viidelletoista (15) ensimmäiselle ilmoittautujalle Racinel Comfort kissanhiekkaa. Hiekka toimitetaan näyttelypaikalle.

Näytteilleasettajien on mahdollista osallistua myös lauantai-iltana järjestettävälle illalliselle,  joka järjestetään Hotelli Iso-Valkeisen saunatiloissa. Lisätietoja ja ilmoittautumiset www.isrok.net

Näyttelymaksut:
35 € / kissa 29.4.2018 saakka
38 € / kissa 30.4.2018 alkaen
32 € / kissa, ISROKin jäsenet 29.4.2018 saakka
35 € / kissa, ISROKin jäsenet 30.4.2018 alkaen
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä, muutoin 10 €
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu



Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 35
2 96
3 59
4 92
Kotikissat 4
Yhteensä 286

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
3 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
4 PER ds FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
4 PER ds FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Määrittely Luigi Comorio PER ds
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
5 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Boris Lupan Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
6 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
7 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
8 RAG n FI SK LO 17 FI*Uniklubin Kamomilla Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
9 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 NOM BIS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
10 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Boris Lupan KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
11 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Boris Lupan KM NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
12 RAG n 03 FI SK RX 18 FI*Emija's Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Darkie's Mirai (RAG a 04 21)
13 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
14 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
15 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
16 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
17 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
18 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
19 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
20 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
21 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
22 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
23 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Champion Boris Lupan Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
24 SBI e FIN SRK LO FIN*Tamus Trans Am Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FIN*Tamus New Beetle (SBI n) x DK*Osiri's Naomi (SBI j)
24 SBI e FIN SRK LO FIN*Tamus Trans Am Uros Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Tamus New Beetle (SBI n) x DK*Osiri's Naomi (SBI j)
25 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
25 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
26 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
26 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
27 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
27 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
28 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
29 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
30 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
31 ACS IV / ACS a 03 23 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
32 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
32 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Boris Lupan 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
33 MCO I / MCO a FI SK LO 18 LV*Cat's Gang Indigo Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
MaKaDami's Cute Casper (MCO a 22) x Silverraccoon Honey Moon (MCO fs)
34 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
35 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Fuks Icestorm*PL (MCO n 09) x FI*Hashtag Under And Over It (MCO f 09)
36 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Moggi Hermes Herkku Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
37 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
37 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Helle Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
39 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
40 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Hanna Tädinkakku Naaras Avoin Caroline Stoa Abs
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
41 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
42 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
43 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
45 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
45 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Boris Lupan 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
46 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Champion Petra Dimic Abs
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
50 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
51 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
52 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
53 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Million Dollar Baby Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
54 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM BIS
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
55 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
56 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*Enzahin Sleeping My Day Away Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*Enzahin Shades of Gray (MCO f 03 22)
57 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
58 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
59 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
60 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
61 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Viking Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
62 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
63 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
64 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
65 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
65 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Veteraani Boris Lupan 1 NOM
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
66 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
67 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
68 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hiesun Pohjan Akka Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Lionstyle Smoke on TheWater (MCO n 03 22) x FI*Hiesun Paranoid (MCO f 09)
70 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
70 MCO VII / MCO es FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Määrittely Luigi Comorio MCO ds
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
71 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain My Only One Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
72 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
IT*Aragorn di Casa Mivale (MCO d 22) x S*PreciousBlue's Silver Sparkle (MCO fs 22)
73 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
75 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras International Champion Caroline Stoa Abs
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
78 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 18 FI*BellaAmare's Golden Aida Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
FI*Bronxs-Gatos Carlos (MCO n 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
78 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*BellaAmare's Golden Aida Naaras Määrittely Luigi Comorio MCO VI/ f 03 22
FI*Bronxs-Gatos Carlos (MCO n 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
79 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
80 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
81 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
82 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
83 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP NOM
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
84 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 No Cert
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
85 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
86 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*WitSarin Lenita Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
87 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
88 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
90 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
91 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
93 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
94 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
95 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
95 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
96 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Champion Luigi Comorio EX1 No Cert
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
97 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 18 (N)Tingoskattens Jonny Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
98 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM BIS
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
99 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
99 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Boris Lupan 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
100 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
101 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Ann'sLions Wild Tiger Naaras Veteraani Boris Lupan 4
FI*Dunderkattens Tor-Björn L (NFO d 03) x DK*Elmelund's Naomi (NFO f 09)
102 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
103 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 S*Little L's Giulietta Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
104 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
105 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Best For Me Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
106 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
107 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM BIS
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
108 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
109 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
110 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
111 TUA VI / TUA d 09 24 FI SK LO 17 FI*Meridies' Lionheart Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
112 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
112 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
113 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
114 BEN n 24 FI SK RX 17 Arindi Cats Dottie Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Duco of Arindi Cats (BEN n 22) x Spotselotica Ratatouille (BEN ns 24)
115 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
116 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
117 BEN nts 24 FI SK RX 18 Garradekato Kitti Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1
Pride of Russia Boogy-Woogy/WC (BEN ns 24) x Garradekato Ulrika (BEN ns 24)
118 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
119 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Battle Beast Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
120 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Bitch Alert Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
121 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
122 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
123 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
124 BSH b FI SK LO 17 FI*Londonfer S60 Business Classic Summum Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
125 BSH f FI SK LO 17 FI*Londonfer Boring Hippie Lady Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
126 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
127 BSH n 24 FI SK LO 16 FI*Kipardi's Over cute Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Hopeatiikeri Tähtitomu (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Lucky You (BSH ns 24)
128 BSH ns 11 FI SK LO 17 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
129 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
130 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
131 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
132 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
133 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
133 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
134 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
135 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
136 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Sandusky Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
136 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Sandusky Uros Veteraani Ulrika Eriksson 3
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
137 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS BIV
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
138 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
139 BUR d FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Keijunlilja Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
140 BUR d FI SK LO 18 FI*Ninelli's Delikatess' Descendant Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
141 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
142 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
143 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
144 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
145 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
146 BUR j FI SK LO 17 FI*Shu-Shun Keijunkukka Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Keijunlilja (BUR d)
147 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
148 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
149 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Feronian Muskotti Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
150 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
151 EUR g 03 FI SK RX 18 Humutyttö Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
152 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg Abs
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
153 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
153 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
154 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
155 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
156 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
157 MAU n 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Yafeu Yahua Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
158 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
158 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
159 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Vaslef Venjamin Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
160 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
161 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
162 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
163 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
164 ABY n FI SK LO 17 Shadeaby Heartbreaker Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
165 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
166 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
167 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 BIV
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
168 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX2
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
169 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
170 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Lindiwe Uros Veteraani Manuela Centamore 2
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
171 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
172 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Premior Manuela Centamore Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
173 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
173 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Manuela Centamore 1 NOM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
174 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Manuela Centamore KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
175 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
176 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
177 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Paredes (CRX a 09)
178 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
179 CRX III / CRX f FI SK LO 17 FI*Villains Pam True For You Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku (CRX n) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
180 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Taikametsän Divina Galica Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
181 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
182 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bradley Baker Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
183 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
183 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
184 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
185 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
186 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM BIS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
187 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
188 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 NOM
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
188 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Määrittely Luigi Comorio OSH n
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
189 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
190 OSH b FI SK LO 18 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
191 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
192 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
193 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
194 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
194 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
195 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
196 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
197 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
198 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
198 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Määrittely Luigi Comorio OSH f
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
199 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Veteraani Manuela Centamore 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
199 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
200 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
201 OSH a 24 FI SK LO 18 FI*Plan-A Tatjana of the Evening Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A Mombasa (SIA c)
201 OSH a 24 FI SK LO 18 FI*Plan-A Tatjana of the Evening Naaras Määrittely Luigi Comorio OSH a 24
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A Mombasa (SIA c)
202 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
202 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
203 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
204 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*WildHawk's Eskaminzim Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
205 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
206 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX2
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
208 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
209 OSH f 03 FI SK LO 17 IT*Brigitta Castle's Lions Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
IT*Yankee Del Borgo Antico (SIA n) x Melissa Dorycats*PL (OSH d 03 24)
210 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
210 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
211 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
212 OSH ns 03 22 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Forever The Lion In My Heart Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*WildHawk's Cheek Cha´tima (OSH ns 03 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
214 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
215 SIA a FI SK LO 15 FI*Plan-A Mon Dieu Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
216 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
217 SIA h FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
218 SIA o FI SK LO 18 Cailin Van Scalindjo Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Come On Baby Oriclis (SIA o) x Emma Eline van Yindraque (SIA o)
219 SIA d 03 21 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Aarre Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
220 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
221 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Manuela Centamore KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
222 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
223 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
224 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
225 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
225 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
226 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
227 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
227 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Manuela Centamore 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
228 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
229 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
230 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
231 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
232 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
233 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
234 SPH V / SPH g 21 31 FI SK LO 17 FI*Tuiscalo's Magica De Spell Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Tuiscalo's Naked Pea (SPH g 03)
235 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
236 THA n 21 FI SK RX 17 Thaiblueangels Chisu Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
237 HCL Boris Uros Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM
237 HCL Boris Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
238 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM BIS
239 HCS Una Naaras Kotikissat Manuela Centamore Abs
240 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
241 BUR b Pepita Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Arabesca Burmstyle*RU (BUR n)
242 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
270 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Centamore Manuela ABY a, ABY o, ABY p, BAL w 67, CRX I, CRX II, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 02 21, OSH d 24, OSH e, OSH f 03, OSH n, OSH ns 03 22, OSH p 25, RUS, SIA a, SIA f 03 21, SIA o, SOM n, SPH II, HCL, HCS, VET 4 43
Comorio Luigi ACL XI, ACS IV, MCO I, MCO IX, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO VI, NFO VIII, SIB II, SIB VIII, TUA VI, VET 1, VET 2, Tarkastus 1, 2, 4 47
Dimic Petra 0
Eriksson Ulrika ABY n, BAL b, CRX III, CRX VI, CRX VIII, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c, OSH c 24, OSH f, OSH h, SIA d 03 21, SIA f, SIA h, SOM o, SPH III, SPH IV, SPH V, THA n 21, VET 3, VET Kotikissat 41
Krogh Minna BEN n 24, BSH b, BSH bs 33, BSH ns 11, BUR e, BUR f, BUR h, BUR j, CYM 51-52, EUR g 03, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, OCI o 24 26
Lupan Boris EXO n, PER a 02 62, PER a 33, PER ds, PER ds 11, PER f, PER ns, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 03, RAG g 03, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI e, SBI h 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, VET 2, Tarkastus 1, 2 Oppilaana Suvi Svensk 33
Sahlberg Carin BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BEN nts 24, BLH n, BSH f, BSH n 24, BSH p, BUR b, BUR c, BUR d, BUR n, EUR f 22, EUR n 24, KOR, OCI n 24, OCI ns 24 27
Stoa Caroline ACS III, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB V, Tarkastus 4 44
8 tuomaria