ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 18.2.2018
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 18.2.2018 Loppuu 18.2.2018
Ilmoittautuminen alkaa 21.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö  Viivi Viuha, 050 5065366, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri      Tarja Kudjoi, 040 7414003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen, 5€, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.

Näyttelymaksut kissoille, jotka osallituvat molempina päivinä: 33€/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 30€/kissa/pvä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu perusarvosteluun, muuten normaali näyttelymaksu.
HUOM! Alennuksen saamiseksi kissan ilmoittautuminen tulee tehdä molemmille päiville samaan aikaan!

Näyttelymaksu kissoille, jotka osallistuvat näyttelyyn vain toisena päivänä: 
37€/kissa/pvä, ERY-SYDn jäsenille 33€/kissa/pvä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Ilmoittautumisaika päättyy Omakissassa 28.1.2018 Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.1.2018. paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Upinniemen rantatie A 11 a 6, 02470 Upinniemi. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI 85 5789 2320 0712 20 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1219.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värinmuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5€/kissa.

Näyttelyyn osallistuvien kissojen määrä on rajoitettu 380 kissaa/päivä. Mahdollinen karsinta tapahtuu maksettujen ja hyväksyttyjen ilmoittautumisten saapumisjärjestyksessä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 43
2 73
3 70
4 88
Kotikissat 3
Yhteensä 277

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
2 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Tellervo Kass Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
3 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
4 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
5 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
6 PER g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
7 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
8 RAG n FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Black Velvet Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
9 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
10 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
11 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
12 RAG d 21 FI SK LO 17 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
13 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
14 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Marina Vinkel EX2
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
15 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
15 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
16 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
17 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
18 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
19 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Ollie Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
20 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
21 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
22 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
23 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
24 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
25 RAG c 03 FI SK LO 17 Kullannupun Fabio Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Tatjana Pasha (RAG a 03) x IL*Givhatol Udaya (RAG a 03)
26 RAG e 03 FI SK LO 17 FI*Maplehill's Baby Honey Bee Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Maplehill's Miss Periwinkle (RAG e 03)
27 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
28 RAG e 04 FI SK LO 17 FI*Sunrunner's Haul Heddwyn Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tobren (RAG g)
29 RAG g 04 FI SK LO 17 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
30 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Macoma merlin Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
31 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
32 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
33 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
34 SBI a FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kulkuri Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
35 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
36 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
37 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
38 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
39 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
40 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
41 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
42 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
43 ACL VIII / ACL fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
44 ACL XI / ACL a 02 21 33 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
45 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
45 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACS VII / ACS as 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
47 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
48 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
49 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras Champion Sarah Johnson EX1 CACIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
50 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 BIV
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
51 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
53 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
55 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS BIV NOM
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
56 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
57 MCO V / MCO e Langstteich's Chino Medusa *** Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Langstteich’s Jack Point Blue *** (MCO a 09) x Langstteich’s F’Soulmate *** (MCO f)
58 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
59 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum Abs
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
60 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB BIV
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
61 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
61 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
62 MCO VI / MCO e 09 RU*Unicum Wafer Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
RU*Unicum Troubadour, JW (MCO d 25) x Yasmina from LuKoshkino (MCO f 09 23)
63 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
64 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cherry plum Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
65 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV NOM
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
66 MCO VI / MCO f 09 24 Confetti Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
Roy Estate Pearls*RU (MCO d 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
67 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
68 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
69 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Premior Hanne Sofie Sneum Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
71 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
73 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
74 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
75 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
76 NEM I / NEM n 21 S*Solsibs Aslan Atlasov Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
SE*Ängsö Atlas (NEM n 21) x Eset White Witch,CZ (NEM a 21)
77 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
78 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
79 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
80 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
83 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
84 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
85 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
86 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
87 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
87 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
88 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
89 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Sarah Johnson EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
90 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
91 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
92 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras International Premior Sarah Johnson Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
93 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
94 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
95 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Avoin Sarah Johnson Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
96 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
97 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
97 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Tellervo Kass 2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
98 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC BIV
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
99 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
100 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
101 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
102 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM BIS
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
103 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
104 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
105 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
106 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
107 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 17 FI*Meridies' Blossomfall Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
108 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
109 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Sarah Johnson EX1 CAPS NOM BIS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
110 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Sarah Johnson Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
111 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
112 BEN n 22 FI SK LO 17 FI*Heillandi Dragonite Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
113 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
114 BEN n 24 FI SK LO 16 Bianca Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Bali-Bengal Intrepide (BEN n 24) x Zara Salvago-Art (BEN n 24)
115 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
116 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
117 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Vulpix Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
118 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Anna Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
119 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
120 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
121 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
121 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
122 BEN n 24 33 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
123 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
124 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
124 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
125 BSH w 62 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
126 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
127 BSH a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
128 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
129 BSH a FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Bumblebee Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Tilly Toodle (BSH g)
130 BSH a FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Midnight Blue Rose Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
131 BSH a FI SRK LO EE*Caroline Rewal Beauty Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP NOM
Parker of Sweet-Brit (BSH a) x First Crystal's Brittany (BSH a)
132 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
133 BSH c FI SK LO 16 FI*Aliceblue Hayley Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
134 BSH f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
135 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
136 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
136 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
137 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
138 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Supreme Champion Martin Urban KM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
139 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
140 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
141 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Martin Urban Abs
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
142 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
143 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM BIS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
144 BUR f FI SK LO 17 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
145 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
146 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
147 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
147 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 2
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
148 EUR a FI SK RX 16 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
149 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
150 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
151 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
151 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
152 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
153 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
154 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras International Champion Bobby Funk Abs
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
155 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
156 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
157 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
158 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
159 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
160 EUR ns 23 FI SK RX 16 FI*Katinhännän Constanze Mozart Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Katinhännän Nana Hulk (EUR a)
161 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
162 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
163 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
164 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
165 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
166 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
167 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
168 MAN 53 / MAN d 09 53 FI SK RX 16 FI*Soothill's Breaking Dawn Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB NOM
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
169 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Memphis Mandisa Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
170 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
171 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
172 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
173 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
174 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
175 ABY n S*Aucuparia's Mimar Sinan Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Aucuparia's Byzantion (ABY n) x Ida af Khartoum (ABY n)
176 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Champion Olga Komissarova Abs
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
177 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Julia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
178 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
179 ABY n S*Aucuparia's Sevilla Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Aucuparia's Mississippi (ABY o)
180 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Bobby Funk 3
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
181 ABY a S*Backilandets Alwa von Ekorntorp Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Aucuparia's Katmandu (ABY a) x S*Primuz-Zezam Kajza (ABY a)
182 ABY o S*Aucuparia's Khoisan Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
183 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
184 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
185 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB BIV NOM
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
185 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
186 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*Framillan Lady Rebel Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Unna (CRX n 03)
187 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
188 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
189 CRX I / CRX b FI SK LO 17 FI*Claypond's E's Eilig Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
190 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
190 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
191 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
192 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
193 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros International Champion Pia Nyman EX2
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
194 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 17 FI*Framillan Fancy Lad Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Unna (CRX n 03)
195 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
196 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Pia Nyman KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
197 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 16 FI*Framillan voice of shadows Uros Kastraatti Pia Nyman EX2
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
198 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Mitä jos sä oisit silti mun kaa Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
199 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 17 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
200 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
201 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 17 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
202 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
203 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
204 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
205 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
206 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
207 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
208 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 17 FI*Raitakatin Isabella Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x Changes Liza Jane (CRX ns)
209 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taikametsän Duncan Keith Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
210 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
211 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
212 CRX VII / CRX b 32 FI SK LO 17 FI*Claypond's E's Eleazer Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
213 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
214 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
215 CRX VIII / CRX a 09 33 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Camille Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
216 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
217 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
218 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
219 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Serafiina Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
220 DRX IV / DRX d 03 FI SK LO 18 Thor Ardenia*PL Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
221 DSP V / DSP g 21 33 FI SK LO 17 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
222 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Pia Nyman Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
223 OSH n 24 FI SK RX 17 Kapitoshka Summer Rain Chrysolite Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
EkstaSia's Jarvis of Chrysolite (OSH n 22) x Xsabele FlorElen Chrysolite (SIA j 21)
224 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
225 OSH n 25 DK Ilikethis Woody Woodpecker Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Nissen´s Sambo (OSH n) x Bestcats Cristal Classy (OSH bs 03 24)
226 OSH b 24 FI SK LO 17 Apocalyptica Illumination Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
227 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
228 OSH f 24 FI SK LO 17 HU*Shagio-Chen Maya Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB NOM
HU*Shagio-Chen Kobold (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Dalma (SIA h 21)
229 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
230 RUS FI SK LO 16 FI*Starstruck's Niittyhopeatäplä Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Sini-ihmeen Mikko Mania (RUS ) x FI*Starstruck's Greta Ekman (RUS )
231 RUS FI SK LO 17 FI*Kiamin Millefeuille Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Mudhoneys Frazier von Bärentritt (RUS ) x FI*Starstruck's Niittyhopeatäplä (RUS )
232 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
232 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
233 RUS FIN SRK LO FIN*Starstruck's Fortunata Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Hana-Bi Estrade Burton (RUS ) x S*Wildtbergs Reca Wolga (RUS )
234 SIA c FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Niittyvilla Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
235 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
236 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
237 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
237 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Bobby Funk 1 NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
238 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
238 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Bobby Funk 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
239 SOM o Gloria von Müllers Mühle Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Elvis von Müllers Mühle (SOM p) x Foxgarden's Tasha Yar (SOM o)
240 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
241 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
242 SPH III / SPH f FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
243 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
243 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
244 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
245 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wesley Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
246 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 16 FI*Hebblas Seldon Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
247 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 17 Fernando Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Gvard (SPH a) x Orletta Queen of Angels (SPH n 33)
248 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 17 Merloni Bianka Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
249 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
250 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
251 SPH V / SPH f 02 32 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
251 SPH V / SPH f 02 32 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Määrittely Olga Komissarova SPH V / f 02 32
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
252 HCS Myy Naaras Kotikissat Olga Komissarova 2
253 HCS Sissi Naaras Kotikissat Olga Komissarova 1 NOM BIS
254 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Olga Komissarova 1 NOM
271 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Funk Bobby BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH b, BSH c, BSH n, BSH w 62, EUR a, EUR a 23, EUR f, EUR n 22, EUR n 23, MAN 51-52, MAN 53, VET 4 37
Johnson Sarah ACL VIII, ACL XI, MCO I, MCO II, MCO III, MCO IV, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB IV, TUA III, TUA IX, TUA VI, TUA VII 34
Kass Tellervo PER a 33, PER g 03, PER n, PER n 03, PER n 22, RAG a, RAG a 04, RAG c 03, RAG d, RAG e 03, RAG e 04, RAG g 04, RAG n, RAG n 21, SBI a 21, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI j 21, VET 2 30
Komissarova Olga SPH V (13c), ABY n, DRX I, DRX III, DSP V, RUS, SPH IV, SPH V, HCS 29
Nyman Pia CRX II, CRX III, CRX IV, CRX IX, OSH b 24, OSH c 24, OSH f 24, OSH n 24, OSH n 25, SIA c, SOM n, SOM o 29
Sneum Hanne Sofie ACS V, ACS VII, MCO IX, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO II, NFO III, NFO IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, VET 3 37
Urban Martin BEN n 22 32, BEN n 24 33, BSH f, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BSH p, BUR b, BUR e, BUR f, BUR h, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR ns 23, KBL I, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24 30
Vinkel Marina EXO n 24, RAG a 03, RAG d 03 21, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI n, ABY a, ABY o, ABY p, CRX I, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX IV, SPH II, SPH III 36
8 tuomaria