ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 17.2.2018
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.2.2018 Loppuu 17.2.2018
Ilmoittautuminen alkaa 21.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, 050 5065366    puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri     Tarja Kudjoi, 040 7414003    show@ery-syd.net
Lisätietoja

Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen, 5€, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaa näyttelypäivänä internetissä.

Näyttelymaksut kissoille, jotka osallistuvat molempina päivinä: 33€/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 30€/kissa/pvä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu perusarvosteluun, muuten normaali näyttelymaksu.
HUOM! Alennuksen saamiseksi kissan ilmoittautuminen tulee tehdä molemmille päiville samaan aikaan!

Näyttelymaksu kissoille, jotka osallistuvat näyttelyyn vain toisena päivänä: 37€/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33€/kissa/pvä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Ilmoittautumisaika päättyy Omakissassa 28.1.2018. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.1.2018. Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Upinniemen rantatie A 11 a 6, 02470 Upinniemi. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI 85 5789 2320 0712 20 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1219
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5€/kissa.

Näyttelyyn osallistuvien kissojen määrä on rajoitettu 380 kissaa/päivä. Mahdollinen karsinta tapahtuu maksettujen ja hyväksyttyjen ilmoittautumisten saapumisjärjestyk
sessä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 64
2 73
3 76
4 99
Kotikissat 4
Yhteensä 316

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI SRK LO FI*Shamirin Charming Cherie Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Sarah Johnson Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
5 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
6 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Champion Sarah Johnson Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
7 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Sarah Johnson KM NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
9 PER d FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nemesis Naaras Avoin Sarah Johnson Abs
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
10 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Sarah Johnson Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
12 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
13 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
14 RAG n FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Black Velvet Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
15 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
16 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP BIV NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
17 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Kastraatti Bobby Funk EX2
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
18 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
19 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
20 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Nereis notabilis Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
21 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Poa pictura Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX2
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
22 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Champion Bobby Funk Abs
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
23 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Champion Bobby Funk Abs
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
24 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
25 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB BIV
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Bobby Funk EX2
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB NOM
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
31 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC BIV NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
32 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
33 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
34 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
35 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
37 RAG c 03 FI SK LO 17 Kullannupun Fabio Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Tatjana Pasha (RAG a 03) x IL*Givhatol Udaya (RAG a 03)
38 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
39 RAG g 04 FI SK LO 17 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 No Cert
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
40 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
41 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Navicula nix Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
42 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
43 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
45 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
46 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
47 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
48 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
49 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
50 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
51 SBI n 21 FI SK LO 17 FI*Tamus Stagea Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Tamus Navara (SBI f 21)
52 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
53 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
54 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
55 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
56 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
57 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
58 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Afacan Alev Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
59 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
60 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SK LO 17 FI*Bastetin Beyza Birgül Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x Avyonah Blueberry (TUV g)
61 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 17 FI*Kuukissan Damla Dilek Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk Abs
Avyonah Khaled Khalil (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
62 TUV f 61-63 / TUV f FI SRK LO FI*Suviyön Bayindir Belemir Naaras Siitos
FIN*Verdian Erdehan (TUV n) x FIN*Cesmes Cadi (TUV d)
63 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
63 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
64 ACL VIII / ACL fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Määrittely Pia Nyman ACL fs 02 21 64
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
64 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
65 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
66 ACL XI / ACL ds 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
67 ACL XI / ACL a 02 21 33 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
68 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
68 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
69 ACS VII / ACS as 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
70 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
71 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO FI*Trollin Pompeia Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
71 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO FI*Trollin Pompeia Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
72 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
74 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
75 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
76 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
77 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
78 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
80 MCO V / MCO e Langstteich's Chino Medusa *** Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Langstteich’s Jack Point Blue *** (MCO a 09) x Langstteich’s F’Soulmate *** (MCO f)
81 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
82 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
84 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
84 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
85 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Avoin Marina Vinkel EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
86 MCO VI / MCO e 09 RU*Unicum Wafer Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM
RU*Unicum Troubadour, JW (MCO d 25) x Yasmina from LuKoshkino (MCO f 09 23)
87 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
88 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
89 MCO VI / MCO f 09 24 Confetti Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Roy Estate Pearls*RU (MCO d 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
90 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
91 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM BIS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
95 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
96 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
97 NEM I / NEM n 21 S*Solsibs Aslan Atlasov Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
SE*Ängsö Atlas (NEM n 21) x Eset White Witch,CZ (NEM a 21)
98 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 Imageblaze Eunice Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
99 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
100 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
101 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
102 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
106 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
107 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
108 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
109 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
109 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
110 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
110 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
111 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Marina Vinkel EX3
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
112 NFO VI / NFO e 03 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Vanemuise Naaras Avoin Marina Vinkel EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
113 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
114 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Avoin Marina Vinkel Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
115 SIB I / SIB a Agilera Golden Vesta Naaras Avoin Tellervo Kass Abs
Veles of White Raven (NEM n) x Agasha of White Raven (SIB as 09 23)
116 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
117 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
118 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
119 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
119 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
120 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
121 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
122 SIB V / SIB fy 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
122 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Määrittely Pia Nyman SIB fy 24
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
123 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
124 TUA VII / TUA ns FI SK LO 17 FI*Elekatin Pulun Hensu Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Elekatin Murino (TUA w) x FI*Elekatin Paloma (TUA ns 03)
125 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
126 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
127 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
128 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
129 BEN n 22 FI SK RX 17 FI*AmberYard Black Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Amberavenue Typhoon (BEN n 24) x Bengaldon Ofelia of Amberyard (BEN n 24)
130 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
131 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
132 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Vulpix Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
133 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
134 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
135 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
136 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
137 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
138 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
139 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
140 BML I / BML ns 11 FI SK RX 16 FI*Hämynhäivän Brissy Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAP
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
141 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
141 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
142 BSH w 62 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
143 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
144 BSH a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
145 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
146 BSH a FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Bumblebee Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Tilly Toodle (BSH g)
147 BSH a FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Midnight Blue Rose Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
148 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
149 BSH c FI SK LO 16 FI*Aliceblue Hayley Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
150 BSH f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
151 BSH f FI SK LO 15 FI*Coventry's Natty Ninja Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
152 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
153 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
153 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
154 BSH j FI SRK LO FI*Suvikasteen Pikku suorasuu Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Hofnarrens Musse Pigg (BSH a) x FIN*Suvikasteen Hassutassu (BSH j)
155 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
156 BSH a 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Walter Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
157 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
158 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
159 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
160 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
161 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Pia Nyman Abs
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
162 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
163 BUR f FI SK LO 17 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
164 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
165 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
166 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
167 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
168 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Veteraani Bobby Funk 1 NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
169 EUR a FI SK RX 16 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
170 EUR ns FI SK RX 17 FI*Errun Mulan Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Errun Mastermind (EUR n 24)
171 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
171 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Bobby Funk 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
172 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
173 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
174 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Errun Jessica Rabbit Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
175 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
176 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
177 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
178 EUR ds 23 FI SK RX 17 Kissankellon Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x Kissankellon Mannequin (EUR f)
179 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Premior Olga Komissarova Abs
180 EUR d 02 64 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
181 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
182 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
183 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
184 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
185 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
186 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
187 MAN 53 / MAN d 09 53 FI SK RX 16 FI*Soothill's Breaking Dawn Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
188 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
189 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
190 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
191 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB NOM
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
192 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Inula Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
193 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
194 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM BIV NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
195 ABY n S*Aucuparia's Mimar Sinan Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM BIS
S*Aucuparia's Byzantion (ABY n) x Ida af Khartoum (ABY n)
196 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Champion Marina Vinkel Abs
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
198 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Julia Naaras Avoin Marina Vinkel EX2
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
199 ABY n FI SK LO 17 Shadeaby Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
200 ABY n FI SK LO 17 FI*Redcheetah's Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
201 ABY n FI SK LO 17 FI*Redcheetah's Callis Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Redcheetah's Rufus (ABY o) x FI*Silkkihienon Wendetta Rouge (ABY n)
202 ABY n S*Aucuparia's Sevilla Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM BIS
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Aucuparia's Mississippi (ABY o)
203 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
204 ABY a S*Backilandets Alwa von Ekorntorp Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
S*Aucuparia's Katmandu (ABY a) x S*Primuz-Zezam Kajza (ABY a)
205 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Lindiwe Uros Veteraani Pia Nyman Abs
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
206 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
207 ABY o S*Aucuparia's Khoisan Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS NOM
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
208 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
209 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
210 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
210 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
211 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*Framillan Lady Rebel Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Unna (CRX n 03)
212 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 BIV
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
213 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Martin Urban KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
214 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
214 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
215 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
216 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros International Champion Martin Urban EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
217 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
218 CRX II / CRX n 09 FI SK RX 17 FI*Gaala-Star Ludvig Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Golden Guh Marcella-Gold (CRX b 03) x Princess Demmi Moore (CRX f)
219 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 BIV NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
220 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Martin Urban KM BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
221 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Mitä jos sä oisit silti mun kaa Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
222 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 17 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
223 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum Abs
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
224 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 17 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
225 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
226 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
227 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
228 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
229 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
230 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 17 FI*Raitakatin Isabella Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x Changes Liza Jane (CRX ns)
231 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taikametsän Duncan Keith Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
232 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
233 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
234 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
235 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
236 CRX VIII / CRX a 09 33 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Camille Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC BIV
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
237 CRX IX / CRX w 63 FI SK LO 18 Cecil Amusant*RU Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Jip-Jap'n Impulse Iron (CRX w) x Pappy Amysant*RU (CRX a 03)
238 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
239 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
240 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Åbodas Mochi Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
241 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 17 Raya's Domino Uros Champion Marina Vinkel Abs
Florentino's Hot Jazz (DRX n 09) x Raya's Velvet Kiss (DRX h 22)
242 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
243 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Serafiina Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
244 DRX IV / DRX ds 03 FI SK LO 18 Thor Ardenia*PL Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
245 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 16 FI*Åbodas Sulotar Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
FI*Bravefellow Larry (DRX w) x FI*Åbodas Taiga (DRX g)
246 DRX IX / DRX w 61 FI SK LO 17 LV*Dea Dia Hatshepsut Naaras Avoin Martin Urban Abs
Dea Dia Yaroslav (DRX n) x Dea Dia Miraslava, JW (DRX w)
247 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Larry Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x FI*Bravefellow Ellen (DRX w)
248 DSP V / DSP g 21 33 FI SK LO 17 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
249 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
250 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
251 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
252 OSH n 25 DK Ilikethis Woody Woodpecker Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB NOM
Nissen´s Sambo (OSH n) x Bestcats Cristal Classy (OSH bs 03 24)
253 OSH b 24 FI SK LO 17 Apocalyptica Illumination Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
254 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
255 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
256 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
257 OSH f 24 FI SK LO 17 HU*Shagio-Chen Maya Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Kobold (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Dalma (SIA h 21)
258 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
259 RUS FI SK LO 17 FI*BlueKaramel Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x FI*BlueKaramel Champagne (RUS )
260 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
260 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
261 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
262 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
263 SIA b 21 FI SK LO 16 Lumoexpress Mila Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
264 SIA n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Alberto Eclar Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
265 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Martin Urban KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
266 SOM n FI SK LO 17 Olaf von Gulda Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
267 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Martin Urban KM BIV NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
267 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Pia Nyman 2
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
268 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
269 SOM n FI SRK LO 14 S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
S*Fauve Alec Eiffel (SOM n) x S*All Inclusive Jagoda (SOM n)
270 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Milko Martin Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
271 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban Abs
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
272 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
273 SOM o Gloria von Müllers Mühle Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Elvis von Müllers Mühle (SOM p) x Foxgarden's Tasha Yar (SOM o)
274 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
275 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
276 SPH III / SPH f FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
277 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
277 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
278 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
279 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wesley Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
280 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 16 FI*Hebblas Seldon Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
281 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 17 Fernando Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Gvard (SPH a) x Orletta Queen of Angels (SPH n 33)
282 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 17 Merloni Bianka Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
283 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV NOM BIS
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
284 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
285 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
286 HCS Inkku Naaras Kotikissat Bobby Funk 1 NOM BIS
287 HCS Myy Naaras Kotikissat Bobby Funk 2
288 HCS Sissi Naaras Kotikissat Bobby Funk 3
289 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Bobby Funk 1 NOM
307 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Funk Bobby EXO f, EXO n 24, RAG a, RAG a 21, RAG b, RAG d 21, RAG n, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI c, SBI f, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, HCS, VET 3 36
Johnson Sarah PER d, PER f, PER n, PER n 02 62, PER n 03, PER n 22, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG c 03, RAG d 03 21, RAG f 04, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI b 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI j 21, SBI n 21 31
Kass Tellervo ACL VI, ACL VIII, ACL XI, ACS V, ACS VII, ACS VIII, ACS XI, MCO III, MCO IV, MCO V, NEM II, NFO II, NFO III, NFO IV, SIB I, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, TUA IX, TUA VII 39
Komissarova Olga BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BLH f 03, BLH j 03, BSH n, BSH w 62, CYM 51-52, EUR a, EUR a 24, EUR as 23, EUR d 02 64, EUR d 22, EUR d 24, EUR ds 23, EUR f 22, EUR f 23, EUR fs 24, EUR ns, KOR, MAN 51-52, MAN 53 34
Nyman Pia ACL VIII (13c), SIB V (13c), BML I, BSH a, BSH a 24, BSH b, BSH c, BSH d 24, BSH f, BSH j, BSH ns 11, BSH p, BUR b, BUR f, BUR h, BUR n, KBL I, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, VET 4 38
Sneum Hanne Sofie ABY o, BAL w 67, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VI, CRX VII, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH f 24, OSH n 24, OSH n 25, RUS, SIA n, SIA n 03, SPH II, SPH III, SPH V 38
Urban Martin ABY a, CRX I, CRX II, CRX IX, CRX VIII, DRX I, DRX III, DRX IV, DRX IX, DSP V, SOM a, SOM n, SPH IV 39
Vinkel Marina MCO II, MCO IX, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VI, ABY n, DRX II, SOM o, VET 2 41
8 tuomaria