URK 55. kansainvälinen kissanäyttely 4.3.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.3.2018 Loppuu 4.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 2.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Folksam Arena, Siuntio
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä!
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
Pääassistentti: Marko Lahtinen, nebbis (at) gmail.com. Assistenttianomukset 31.1.2018 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi

Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla. Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879
Lisätietoja Näyttelypaikan osoite: Folksam Areena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio

Näyttelykutsu

Ilmoittautumisaika: 2.12.2017 - 10.2.2018 ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 

Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!

Mikäli ilmoittautuminen Omakissa-järjestelmän kautta ei onnistu, voi ilmoittautumisen tehdä kirjallisesti kotimaisten näyttelyiden ilmoittautumislomakkeella osoitteeseen: Kati Nieminen, Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.

Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 10.2.2018, tai ennen näyttelyn täyttymistä.
  • URK:n jäsenten kissat 35 € / kissa / pv
  • FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa.
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €.
Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 

HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.  

Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 75
2 84
3 76
4 108
Kotikissat 10
Yhteensä 353

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 1613992 FI*Elrikan Tamerlan Uros International Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SRK LO 88936 FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
5 EXO f 03 24 FI SK LO 1717287 FI*Elrikan Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
6 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 PER n FI SK LO 1613874 FI*Mimosan Ronaldo Uros International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
8 PER n FI SK LO 1614389 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras International Champion Sabine Mösch Abs
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
9 PER n FI SK LO 1717998 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
10 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER a 24 FI SK LO 1717362 FI*Dirlandan Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
12 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER f 24 FI SK LO 1718576 FI*Mimosan Ups I Did It Again Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM NOM BIS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
15 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
16 PER g 03 FI SK LO 1718311 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
17 RAG n FI SK LO 1509762 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Sabine Mösch Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
18 RAG n FI SK LO 1718977 FI*Pengvin's Maxentius Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
19 RAG n FI SK LO 1612506 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
20 RAG a FI SK LO 1819528 Perfect Change Dante Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
ElronisDream Unique (RAG a 04) x Perfect Change Adorable Jenny (RAG a 04)
21 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
22 RAG a FI SK LO 1614293 FI*MistyNight Edward Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
23 RAG c FI SK LO 1717503 FI*MistyNight Ferdinand Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
24 RAG f FI SK LO 1406363 FI*Maplehill's Cinnamon Sugar Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Tuhkimo (RAG g 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
27 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Avoin Sabine Mösch Abs
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
28 RAG n 03 FI SK LO 1719081 FI*Maplehill's Winter Spirit Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x FI*Maplehill's Savannah (RAG n 03)
29 RAG n 03 FI SK LO 1718500 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
30 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Supreme Premior Sabine Mösch Abs
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
30 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Dorte Kaae Abs
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
31 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
32 RAG n 04 FI SK LO 1614157 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Sabine Mösch Abs
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
34 RAG n 04 FI SK LO 1718802 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
35 RAG a 03 FI SK LO 1716582 FI*Maplehill's Princess of Avalon Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 1718874 FI*Midnightdolls Love Me Tender Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
37 RAG a 03 FI SK LO 1718529 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
38 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
39 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
40 RAG a 03 FI SRK LO 1300464 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Anne Paloluoma
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
41 RAG a 04 FI SK LO 1614292 FI*MistyNight Eleonore Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
42 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Champion Sabine Mösch EX2
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
43 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
45 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Sabine Mösch Abs
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
46 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Premior Sabine Mösch Abs
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
47 RAG c 03 FI SK LO 1718187 Kullannupun Fabio Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Tatjana Pasha (RAG a 03) x IL*Givhatol Udaya (RAG a 03)
48 RAG d 04 FI SK LO 1716091 FI*Hakalan Estrella Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
49 RAG d 04 FI SK LO 1509216 FI*Hakalan Sulosointu Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
50 RAG e 03 FI SK LO 1718519 FI*Maplehill's Baby Honey Bee Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Maplehill's Miss Periwinkle (RAG e 03)
51 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
51 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Siitos Sabine Mösch
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
52 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
53 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
54 RAG n 04 21 FI SK LO 1715886 Gayaneh Macoma merlin Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
55 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
55 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
56 SBI a FI SK LO 1612206 FI*Lofanna Etna Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
57 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
58 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Champion Sabine Mösch Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
59 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
60 SBI f FI SRK LO 84034 FI*Tamus Wildcat Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
61 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
62 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
63 SBI a 21 FI SK RX 1718555 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
64 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
65 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
65 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Aliosha Romero 3
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
66 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
67 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
68 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
69 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO 85685 FI*Trollin Pompeia Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
69 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO 85685 FI*Trollin Pompeia Naaras Veteraani Aliosha Romero Arvosteltu
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
70 MCO I / MCO a FI SK LO 1717536 FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
71 MCO I / MCO n FI SK LO 1716891 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
72 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1404986 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
74 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 1718226 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 BIV
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
75 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
76 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 42673 FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
77 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
77 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Aliosha Romero 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1716702 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Avoin Anne Paloluoma Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
79 MCO IV / MCO n 03 22 Qilkenny Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
80 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1715545 FI*SolarWind's Epione Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
81 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1718660 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV NOM BIS
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
82 MCO V / MCO d FI SK LO 1718904 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
83 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715673 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Premior Stéphanie Serrai DISQ AGR.
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
84 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
85 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
86 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
87 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
88 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1715604 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
89 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
90 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1718557 Kiyaras Krypton Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
Kiyaras Hancock (MCO ns 09 22) x Kiyaras Milka (MCO f 09 22)
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1612094 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
92 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
93 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
94 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
95 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO 42490 CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Dorte Kaae Abs
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
96 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
96 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
97 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
98 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
99 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1508233 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
100 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
101 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1716695 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
102 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Dorte Kaae KM BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1509006 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
104 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
107 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716453 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
108 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
109 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
110 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
112 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
113 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
114 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716106 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
115 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
116 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
117 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
118 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 1819808 PL*Mrau Yori Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae Abs
Aston Confundus*PL (NFO as) x PL*Mrau Princess (NFO n 09 22)
119 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1716677 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
120 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
121 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
122 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1612033 SarSibi Izumrud Uros Champion Stéphanie Serrai Abs
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
123 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1719038 Rashel' Crown of Siberia Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Angelur Bajun (SIB n 24) x Confetti Crown of Siberia (SIB ny 24)
124 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
125 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1718287 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
126 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
126 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Aliosha Romero 4
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
127 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1718341 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
128 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
129 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
129 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Aliosha Romero 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
130 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1406541 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
131 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
132 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1510607 FI*Sippan's LumiSade Naaras International Champion Stéphanie Serrai Abs
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
134 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX2
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
135 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 1717689 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
136 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1719002 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
137 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1508421 FI*Josmarin Leia Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
138 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1614670 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
139 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1614668 FI*Josmarin Nipa Nipottaja Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
140 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS BIV NOM BIS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
141 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
142 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras International Champion Aliosha Romero Abs
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
143 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
144 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SK LO 1718831 FI*Heillandi Vulpix Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
146 BEN n 24 FI SK LO 1718740 FI*Hopeahännän Anna Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
147 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
148 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
149 BEN n 24 FI SK LO 1614695 FI*AmberYard New Star Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Oceanerix Vulcan (BEN n 24 32) x Bengaldon Ofelia of Amberyard (BEN n 24)
150 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
151 BEN n 24 33 FI SK LO 1718739 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
152 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
153 BLH a FI SK LO 1718559 Evetta Alex Yanagrad Moor*RU Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Alex Salvadores*RUS (BLH a) x Brillex Ariadne (BLH a)
154 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
155 BLH c FI SK RX 1719079 Rozehip's Smalltown Boy Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
Aramis Denny Moor (BLH c) x IDP*Rozehip's One Less Lonely Girl (BLH h)
156 BLH j FI SK RX 1717372 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
157 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
158 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
158 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Olga Sizova 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
159 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
160 BSH ay 11 FI SK RX 1717341 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
161 BSH ny 03 25 FI SK RX 1716872 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
162 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
163 BUR n FI SK LO 1716260 FI*Seirene Copacabana Naaras Champion Aliosha Romero EX1 CACIB NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
164 BUR a FI SK LO 1718497 FI*Hovikissan O'No Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
165 BUR b FI SK LO 1718495 FI*Hovikissan O'Boy Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
166 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
167 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
168 BUR h FI SK LO 1718939 FI*Pardofelis Yes This Is Love Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk Abs
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
169 BUR h FI SRK LO 39984 HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk Abs
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
170 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Aliosha Romero Abs
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
170 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Olga Sizova Abs
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
171 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
172 EUR f FI SRK RX 1403879 Siiri Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
173 EUR ns FI SK RX 1611577 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB NOM
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
174 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
174 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Olga Sizova 1 NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
175 EUR n 23 FI SK RX 1717971 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
176 EUR a 23 FI SK LO 1613510 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
177 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
178 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
179 EUR ns 23 FI SK RX 1614922 FI*Katinhännän Constanze Mozart Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Katinhännän Nana Hulk (EUR a)
180 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
181 EUR ds 23 FI SK RX 1717522 Kissankellon Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EUR d 23
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x Kissankellon Mannequin (EUR f)
182 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
183 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 NOM BIS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
184 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
185 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
186 KOR FI SK LO 1716659 FI*Mythai Gam Kai Muk Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
187 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Aliosha Romero KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
188 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Champion Aliosha Romero EX1 CACIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
189 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
189 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Olga Sizova 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
190 MAU n 24 FI SK LO 1717853 FI*Pronssitassun Amos Ibn Edfu Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*Chai-lai Epaphos Edfu (MAU n 24) x FI*Staruskan Sat Teije (MAU n 24)
191 MAU ns 24 FI SK LO 1819919 SE*Hayawani's Ammon Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
192 MAU ns 24 FI SK LO 1718597 FI*Chai-lai Memphis Mandisa Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
193 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
194 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
195 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
195 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Olga Sizova 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
196 OCI n 24 FI SK LO 1718729 FI*Moosegrove Oregon Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
197 OCI n 24 FI SRK LO 42163 FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
198 OCI b 24 FI SK LO 1718728 FI*Moosegrove Oliver Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
199 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
200 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
201 OCI o 24 FI SK LO 1717749 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
202 OCI o 24 FI SK LO 1718730 FI*Moosegrove Odessa Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
203 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
204 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
205 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
206 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM BIS
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
207 SRL I / SRL a FI SK RX 1717544 Psipsina Moro Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Psipsina Lieska (SRL d) x Psipsina Adelfi (SRL n 22)
208 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
209 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
210 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Ad de Bruijn KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
211 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB NOM
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
212 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
213 ABY n FI SK LO 1614201 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
214 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
214 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Siitos Ad de Bruijn Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
215 ABY n FI SK LO 1614982 FI*Redcheetah's Julia Naaras Avoin Ad de Bruijn EX2
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
216 ABY n FI SK LO 1718959 FI*Amajan Proteo Protolica Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
217 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS NOM
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
217 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Dorte Kaae 3
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
218 ABY n FIN SRK LO 21924 Angelos Quintano Uros Veteraani Dorte Kaae 2
Diva's Paulchen (ABY n) x Angelos Micro-Leyla (ABY o)
219 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
220 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
221 ABY a FI SRK LO 1300843 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
222 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
223 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Olga Sizova KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
224 ABY o FI SK LO 1718961 FI*Amajan Pardo Partenio Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX2
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
225 ABY o FI SK LO 1718956 FI*Amajan Proto Protogene Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova Abs
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
226 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1 BIV NOM BIS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
227 ABY o FI SK LO 1718957 FI*Amajan Primarosa Primavera Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
228 ABY o FI SRK LO 42498 FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Kastraatti Olga Sizova EX1 CAP
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
229 BAL c FI SK LO 1716630 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Avoin Fanny Tavernise EX1 CAC NOM
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
230 BAL o 21 FI SK LO 1718983 FI*Willicon Dracarys! Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
231 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Toffe Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Irisa (CRX b)
232 CRX I / CRX n FI SK LO 1718321 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX2
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
233 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Olga Sizova KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
234 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
235 CRX III / CRX d FI SK LO 1717810 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
236 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
237 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1717245 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM BIS
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
238 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Fanny Tavernise EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
239 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1718374 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1 NOM
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
240 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1718124 Demian Suomi100 Sibelius Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
241 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
242 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
243 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras Avoin Olga Sizova EX1 CAC NOM BIS
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
244 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Olga Sizova EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
245 DRX I / DRX n EE*Ornella Bona Rex Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn Abs
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
246 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn Abs
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
247 DRX I / DRX b FI SK RX 1716186 FI*Åbodas Armas Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
248 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn KM BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
249 DRX III / DRX f FI SK RX 1716188 FI*Åbodas Saimi Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
250 DRX III / DRX f 22 EE*Venus Virginia Masterpiece Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE* Koleta Bona Rex (DRX f)
251 DRX III / DRX ds FI SK LO 1509648 SE*Ternas Jussi Björling Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
252 DRX IV / DRX d 03 24 Likoma's Jazzman Uros International Champion Fanny Tavernise EX1 CAGCIB
Likoma's A-Touch-Of-Heart (DRX n 03 22) x Likoma's Duchess (DRX h)
253 DRX IV / DRX f 09 Elfe Feerique Nikita Naaras International Champion Fanny Tavernise EX1 CAGCIB BIV
Rexintense Joseph (DRX d 03 23) x Golden Elf Nicky (DRX f 03)
254 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 1819443 EE*Ophelia Bona Rex Naaras Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
255 DRX VI / DRX n 09 23 FI SK LO 1819444 EE*Mackay Bona Rex Uros Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x EE*Kassy Bona Rex (DRX n 09 24)
256 GRX IV / GRX g 09 Blaze vom Schmetterlingstraum Naaras Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
Dagfinne Nordlichter Rexe (GRX d 25) x Nenee-Rex vom Starkenberg (GRX a 09)
257 OLH b 25 FI SK RX 1611268 CH*Shilby Line's Big Mac Uros Avoin Olga Sizova EX1 CAC
FR*Tézigue Cattus Guinness (BAL n 21) x CH*Shilby Line's Zumba (OLH b)
258 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros International Premior Olga Sizova EX1 CAGPIB NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
259 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
260 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Fanny Tavernise EX1 CACS NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
261 OSH n FI SK RX 1716599 FI*Mummeli Tapio Tuulispää Uros Avoin Fanny Tavernise EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
262 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
263 OSH d FI SK LO 1510390 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros Premior Fanny Tavernise EX1 CAPIB NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
264 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Fanny Tavernise KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
265 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Olga Sizova Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
266 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Fanny Tavernise EX1 CACS
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
267 OSH b 24 FI SRK LO 1403017 FI*Galene's Cotton Eyed Joe Uros Champion Fanny Tavernise EX1 CACIB
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's Autumn Girl (OSH b 03 24)
268 OSH b 24 FI SK LO 1717701 Apocalyptica Illumination Uros Champion Fanny Tavernise EX1 CACIB BIV
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
269 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
270 OSH b 24 FI SK LO 1612819 FI*Deraza Doodle Dandy Uros Kastraatti Fanny Tavernise EX1 CAP
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
271 OSH b 25 FI SK RX 1717869 FI*JellonCats Oliwa Uros Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
272 OSH d 24 FI SK LO 1715116 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Champion Olga Sizova EX1 No Cert
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
273 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Olga Sizova KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
274 OSH d 25 FI SK RX 1716602 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen Uros Avoin Olga Sizova EX1 CAC NOM
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
275 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Olga Sizova KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
276 OSH f 24 FI SK LO 1716564 HU*Shagio-Chen Maya Naaras International Champion Olga Sizova EX1 CAGCIB
HU*Shagio-Chen Kobold (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Dalma (SIA h 21)
277 OSH h 25 FI SK LO 1717884 FI*Millamarin Kastehelmi Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
278 OSH bs 22 FI SK LO 1508432 FI*Martinic Devil Woman Naaras Kastraatti Olga Sizova EX1 CAP
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
279 OSH d 02 FI SK LO 1404981 Jacadi De La Cour Divine Uros Champion Olga Sizova EX1 CACIB
Almost Heaven's Caligula (OLH b 03) x Hello Kitty de la Cour Divine (SIA j 03)
280 RUS LV*Sapphire Twilight Simeon Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x LV*Sapphire Twilight Jumilla (RUS )
281 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
281 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
282 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Kastraatti Fanny Tavernise EX1 CAP
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
283 SIA d FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
284 SIA f FI SK LO 1819167 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
285 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
286 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
287 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
288 SIA a 03 21 FI SRK LO 1402398 FI*Galene's Blue Passion Naaras Kastraatti Olga Sizova Abs
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
289 SIA b 02 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros International Champion Fanny Tavernise EX1 CAGCIB
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
290 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Fanny Tavernise KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
291 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Grand International Champion Fanny Tavernise EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
292 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Nuoret 7-10 kk Fanny Tavernise EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
293 SOM n FI SK LO 1718958 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Pennut 4-7 kk Fanny Tavernise EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
294 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Fanny Tavernise KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
294 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
295 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros International Premior Fanny Tavernise EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
296 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
296 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
297 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
298 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
299 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
300 SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras International Premior Olga Sizova EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
301 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras International Champion Fanny Tavernise Abs
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
302 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Fanny Tavernise KM NOM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
303 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
304 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 1718305 FI*Hebblas Wesley Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
305 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
306 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
307 SPH V / SPH a 21 33 FI SK RX 1611437 FI*Tutsi Kosmos Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
308 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Stéphanie Serrai 1 NOM BIS
309 HCL Kelmi Uros Kotikissat Stéphanie Serrai 2
310 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Stéphanie Serrai 3
311 HCS Pipsu Pippuri Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk Abs
312 HCS Demo Uros Kotikissat Fanny Tavernise 2
312 HCS Demo Uros Veteraani Olga Sizova 1 NOM BIS
313 HCS Bea Gabriela af Sjundby Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 2
314 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Fanny Tavernise 1 NOM
315 HCS Mathilda af Sjundby Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk Abs
316 HCS Hubertta Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
336 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24, BLH a, BLH b, BLH j, BSH a, BSH ay 11, BSH ny 25, BSH o 21 33, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR as 23, EUR ds 23, EUR f 24, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, SRL III, HCS 38
de Bruijn Ad ABY a, ABY n, CRX II, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, GRX IV, RUS, SOM o, SPH V 36
Kaae Dorte MCO III, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO VIII, SIB II, SIB VII, TUA IX, VET 1, VET 4 38
Mösch Sabine EXO f 03 24, EXO n 24, PER a 24, PER f, PER g 03, PER n, PER n 01 62, PER n 03, RAG a 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, SBI n, SBI n 21 40
Paloluoma Anne EXO f, EXO g 03 23, EXO w 62, PER d 23, PER f 24, RAG a, RAG a 03, RAG c, RAG c 03, RAG d 04, RAG e 03, RAG f, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI g, MCO I, MCO II, MCO IV, NEM I, NFO VI, SIB VI 40
Romero Aliosha BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH c, BLH n, BSH f, BSH ny 03 25, BUR a, BUR d, BUR j, BUR n, CHA, EUR f, EUR f 22, EUR ns 23, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI b 24, OCI c 24, OCI o 24, SIN, SRL II, VET 2 38
Serrai Stéphanie ACL VI, ACS IV, ACS VIII, ACS XI, MCO V, NFO II, NFO IX, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VIII, TUA II, HCL 34
Sizova Olga ABY o, BAL o 21, CRX I, CRX IX, OLH b 25, OLH c 25, OSH bs 22, OSH d 02, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH h 25, OSH n 24, SIA a 03 21, SIA c 21, SIA d 21, SPH II, SPH III, VET 3, VET Kotikissat 34
Tavernise Fanny BAL c, CRX III, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX VI, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b, OSH b 24, OSH b 25, OSH d, OSH f, OSH n, SIA b 02 21, SIA h, SIA n, SIA n 03, SOM n, SPH IV, HCS 34
9 tuomaria