Omakissa
URK 55. kansainvälinen kissanäyttely 4.3.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.3.2018 Loppuu 4.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 2.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Folksam Arena, Siuntio
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä!
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
Pääassistentti: Marko Lahtinen, nebbis (at) gmail.com. Assistenttianomukset 31.1.2018 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi

Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla. Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879
Lisätietoja Näyttelypaikan osoite: Folksam Areena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio

Näyttelykutsu

Ilmoittautumisaika: 2.12.2017 - 10.2.2018 ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 

Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!

Mikäli ilmoittautuminen Omakissa-järjestelmän kautta ei onnistu, voi ilmoittautumisen tehdä kirjallisesti kotimaisten näyttelyiden ilmoittautumislomakkeella osoitteeseen: Kati Nieminen, Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.

Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 10.2.2018, tai ennen näyttelyn täyttymistä.
  • URK:n jäsenten kissat 35 € / kissa / pv
  • FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa.
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €.
Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 

HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.  

Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 75 67 2 0 6
2 84 83 1 0 0
3 76 73 2 0 1
4 108 103 3 0 2
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 353 336 8 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
2 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
4 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
5 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
6 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
7 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
8 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine Abs
9 PER n FI*Mimosan The One 1 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
10 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
11 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM
13 PER f 24 FI*Mimosan Ups I Did It Again 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
14 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM BIS
15 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
16 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
17 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine Abs
18 RAG n FI*Pengvin's Maxentius 1 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
19 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
20 RAG a Perfect Change Dante 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
21 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
22 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
23 RAG c FI*MistyNight Ferdinand 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
24 RAG f FI*Maplehill's Cinnamon Sugar 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
25 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX2
26 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
27 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
28 RAG n 03 FI*Maplehill's Winter Spirit 1 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
29 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
30 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 2 (SP) Mösch Sabine Abs
30 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
31 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
32 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine Abs
33 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
34 RAG n 04 FI*Birrimirrin Romagna 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
35 RAG a 03 FI*Maplehill's Princess of Avalon 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
36 RAG a 03 FI*Midnightdolls Love Me Tender 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
37 RAG a 03 FI*Celestial's Buena Vista Fizz 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
38 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
39 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
40 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Paloluoma Anne
41 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
42 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX2
43 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
44 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
45 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine Abs
46 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 8 (PR) Mösch Sabine Abs
47 RAG c 03 Kullannupun Fabio 1 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
48 RAG d 04 FI*Hakalan Estrella 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
49 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
50 RAG e 03 FI*Maplehill's Baby Honey Bee 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
51 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
51 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 15 (Siitos) Mösch Sabine
52 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS NOM BIS
53 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
54 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
55 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
55 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
56 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
57 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
58 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine Abs
59 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
60 SBI f FI*Tamus Wildcat 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
61 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
62 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
63 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
64 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
65 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
65 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Romero Aliosha 3
66 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB NOM
67 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
68 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
69 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
69 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 17 (Veteraani) Romero Aliosha Arvosteltu
70 MCO I / MCO a FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
71 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's What A Feeling 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
72 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
73 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
74 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV
75 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
76 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
77 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
77 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Romero Aliosha 2
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld Dharma Dorje 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
79 MCO IV / MCO n 03 22 Qilkenny Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
80 MCO V / MCO g 22 FI*SolarWind's Epione 2 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
81 MCO V / MCO f 24 Patayan's Neonila 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM BIS
82 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 NOM BIS
83 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie DISQ AGR.
84 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
85 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
86 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
87 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
88 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
89 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
90 MCO VIII / MCO ns 03 22 Kiyaras Krypton 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
92 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
93 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
94 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM
95 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte Abs
96 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
96 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
97 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
98 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
99 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
100 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP BIV NOM
101 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
102 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM BIV NOM BIS
103 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX2
104 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
107 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
108 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
109 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV NOM
110 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
112 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
113 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
114 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Wartburg 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
115 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX3
116 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
117 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
118 NFO VIII / NFO ns 09 PL*Mrau Yori 2 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
119 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
120 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
121 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
122 SIB III / SIB n 24 SarSibi Izumrud 2 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie Abs
123 SIB III / SIB ny 24 Rashel' Crown of Siberia 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
124 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
125 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
126 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
126 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Romero Aliosha 4
127 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
128 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
129 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
129 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Romero Aliosha 1 NOM BIS
130 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
131 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV NOM BIS
132 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie Abs
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
134 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
135 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
136 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy 2 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
137 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
138 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
139 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Nipa Nipottaja 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
140 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS BIV NOM BIS
141 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
142 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 5 (IC) Romero Aliosha Abs
143 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
144 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
145 BEN n 24 FI*Heillandi Vulpix 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin Abs
146 BEN n 24 FI*Hopeahännän Anna Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
147 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM BIV
148 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
149 BEN n 24 FI*AmberYard New Star 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
150 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB NOM
151 BEN n 24 33 FI*Hopeahännän Elsa Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
152 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
153 BLH a Evetta Alex Yanagrad Moor*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
154 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
155 BLH c Rozehip's Smalltown Boy 3 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
156 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
157 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
158 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP NOM BIS
158 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 2
159 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
160 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Just Peachy 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
161 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi 3 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
162 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
163 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB NOM BIS
164 BUR a FI*Hovikissan O'No 3 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
165 BUR b FI*Hovikissan O'Boy 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
166 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB NOM BIS
167 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
168 BUR h FI*Pardofelis Yes This Is Love 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin Abs
169 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
170 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha Abs
170 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga Abs
171 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
172 EUR f Siiri 3 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
173 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
174 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
174 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 NOM
175 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
176 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
177 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
178 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
179 EUR ns 23 FI*Katinhännän Constanze Mozart 3 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
180 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
181 EUR ds 23 Kissankellon Sampo 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EUR d 23
182 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
183 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
184 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
185 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
186 KOR FI*Mythai Gam Kai Muk 3 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha Abs
187 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Romero Aliosha KM
188 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
189 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
189 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Sizova Olga 2
190 MAU n 24 FI*Pronssitassun Amos Ibn Edfu 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin Abs
191 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
192 MAU ns 24 FI*Chai-lai Memphis Mandisa 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
193 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
194 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
195 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
195 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 NOM BIS
196 OCI n 24 FI*Moosegrove Oregon 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
197 OCI n 24 FI*Moosegrove Donna é Mobile 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
198 OCI b 24 FI*Moosegrove Oliver 3 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
199 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
200 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
201 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
202 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
203 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
204 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
205 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
206 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
207 SRL I / SRL a Psipsina Moro 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
208 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
209 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
210 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV NOM BIS
211 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM
212 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
213 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
214 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
214 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 15 (Siitos) de Bruijn Ad Abs
215 ABY n FI*Redcheetah's Julia 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
216 ABY n FI*Amajan Proteo Protolica 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
217 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS NOM
217 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
218 ABY n Angelos Quintano 4 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
219 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
220 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM
221 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
222 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
223 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Sizova Olga KM
224 ABY o FI*Amajan Pardo Partenio 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX2
225 ABY o FI*Amajan Proto Protogene 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga Abs
226 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 BIV NOM BIS
227 ABY o FI*Amajan Primarosa Primavera 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
228 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP
229 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 9 (Avoin) Tavernise Fanny EX1 CAC NOM
230 BAL o 21 FI*Willicon Dracarys! 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
231 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Toffe 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
232 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX2
233 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Sizova Olga KM NOM BIS
234 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
235 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1
236 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
237 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
238 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 3 (GIC) Tavernise Fanny EX1 CACS
239 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First 4 Naaras 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1 NOM
240 CRX VII / CRX n 33 Demian Suomi100 Sibelius 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
241 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
242 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
243 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa 4 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC NOM BIS
244 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 4 (GIP) Sizova Olga EX1 CAPS
245 DRX I / DRX n EE*Ornella Bona Rex 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
246 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
247 DRX I / DRX b FI*Åbodas Armas 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
248 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
249 DRX III / DRX f FI*Åbodas Saimi 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
250 DRX III / DRX f 22 EE*Venus Virginia Masterpiece 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
251 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
252 DRX IV / DRX d 03 24 Likoma's Jazzman 4 Uros 5 (IC) Tavernise Fanny EX1 CAGCIB
253 DRX IV / DRX f 09 Elfe Feerique Nikita 4 Naaras 5 (IC) Tavernise Fanny EX1 CAGCIB BIV
254 DRX IV / DRX f 09 EE*Ophelia Bona Rex 4 Naaras 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1
255 DRX VI / DRX n 09 23 EE*Mackay Bona Rex 4 Uros 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1
256 GRX IV / GRX g 09 Blaze vom Schmetterlingstraum 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
257 OLH b 25 CH*Shilby Line's Big Mac 4 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
258 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 6 (IP) Sizova Olga EX1 CAGPIB NOM
259 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1 NOM
260 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 3 (GIC) Tavernise Fanny EX1 CACS NOM
261 OSH n FI*Mummeli Tapio Tuulispää 4 Uros 9 (Avoin) Tavernise Fanny EX1 CAC
262 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1
263 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 8 (PR) Tavernise Fanny EX1 CAPIB NOM
264 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Tavernise Fanny KM
265 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Sizova Olga Abs
266 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 3 (GIC) Tavernise Fanny EX1 CACS
267 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe 4 Uros 7 (CH) Tavernise Fanny EX1 CACIB
268 OSH b 24 Apocalyptica Illumination 4 Uros 7 (CH) Tavernise Fanny EX1 CACIB BIV
269 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1
270 OSH b 24 FI*Deraza Doodle Dandy 4 Uros 10 (KAS) Tavernise Fanny EX1 CAP
271 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1
272 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 7 (CH) Sizova Olga EX1 No Cert
273 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Sizova Olga KM
274 OSH d 25 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen 4 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC NOM
275 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Sizova Olga KM
276 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya 4 Naaras 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
277 OSH h 25 FI*Millamarin Kastehelmi 4 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
278 OSH bs 22 FI*Martinic Devil Woman 4 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP
279 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
280 RUS LV*Sapphire Twilight Simeon 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
281 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
281 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
282 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 10 (KAS) Tavernise Fanny EX1 CAP
283 SIA d FI*Ori-Katin Johnny Rotten 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
284 SIA f FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker 4 Naaras 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1
285 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
286 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 NOM
287 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1
288 SIA a 03 21 FI*Galene's Blue Passion 4 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga Abs
289 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 5 (IC) Tavernise Fanny EX1 CAGCIB
290 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Tavernise Fanny KM BIV
291 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 3 (GIC) Tavernise Fanny EX1 CACS
292 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 11 (Nuoret) Tavernise Fanny EX1
293 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 12 (Pennut) Tavernise Fanny EX1
294 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Tavernise Fanny KM
294 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
295 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 6 (IP) Tavernise Fanny EX1 CAGPIB
296 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
296 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
297 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
298 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
299 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
300 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 6 (IP) Sizova Olga EX1 CAGPIB
301 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 5 (IC) Tavernise Fanny Abs
302 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Tavernise Fanny KM NOM
303 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
304 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
305 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
306 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
307 SPH V / SPH a 21 33 FI*Tutsi Kosmos 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
308 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Serrai Stéphanie 1 NOM BIS
309 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Serrai Stéphanie 2
310 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Serrai Stéphanie 3
311 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin Abs
312 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 NOM BIS
312 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tavernise Fanny 2
313 HCS Bea Gabriela af Sjundby Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 2
314 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tavernise Fanny 1 NOM
315 HCS Mathilda af Sjundby Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin Abs
316 HCS Hubertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
336 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24, BLH a, BLH b, BLH j, BSH a, BSH ay 11, BSH ny 25, BSH o 21 33, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR as 23, EUR ds 23, EUR f 24, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, SRL III, HCS 38
de Bruijn Ad ABY a, ABY n, CRX II, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, GRX IV, RUS, SOM o, SPH V 36
Kaae Dorte MCO III, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO VIII, SIB II, SIB VII, TUA IX, VET 1, VET 4 38
Mösch Sabine EXO f 03 24, EXO n 24, PER a 24, PER f, PER g 03, PER n, PER n 01 62, PER n 03, RAG a 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, SBI n, SBI n 21 40
Paloluoma Anne EXO f, EXO g 03 23, EXO w 62, PER d 23, PER f 24, RAG a, RAG a 03, RAG c, RAG c 03, RAG d 04, RAG e 03, RAG f, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI g, MCO I, MCO II, MCO IV, NEM I, NFO VI, SIB VI 40
Romero Aliosha BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH c, BLH n, BSH f, BSH ny 03 25, BUR a, BUR d, BUR j, BUR n, CHA, EUR f, EUR f 22, EUR ns 23, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI b 24, OCI c 24, OCI o 24, SIN, SRL II, VET 2 38
Serrai Stéphanie ACL VI, ACS IV, ACS VIII, ACS XI, MCO V, NFO II, NFO IX, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VIII, TUA II, HCL 34
Sizova Olga ABY o, BAL o 21, CRX I, CRX IX, OLH b 25, OLH c 25, OSH bs 22, OSH d 02, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH h 25, OSH n 24, SIA a 03 21, SIA c 21, SIA d 21, SPH II, SPH III, VET 3, VET Kotikissat 34
Tavernise Fanny BAL c, CRX III, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX VI, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b, OSH b 24, OSH b 25, OSH d, OSH f, OSH n, SIA b 02 21, SIA h, SIA n, SIA n 03, SOM n, SPH IV, HCS 34
9 tuomaria.