URK 54. kansainvälinen kissanäyttely 3.3.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2018 Loppuu 3.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 2.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Folksam Arena, Siuntio
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä!
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
Pääassistentti: Marko Lahtinen, nebbis (at) gmail.com. Assistenttianomukset 31.1.2018 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi

Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879

 

Lisätietoja Näyttelypaikan osoite: Folksam Arena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio

Näyttelykutsu

Ilmoittautumisaika: 2.12.2017 - 10.2.2018 ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 

Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!

Mikäli ilmoittautuminen Omakissa-järjestelmän kautta ei onnistu, voi ilmoittautumisen tehdä kirjallisesti kotimaisten näyttelyiden ilmoittautumislomakkeella osoitteeseen: Kati Nieminen, Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.

Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 10.2.2018, tai ennen näyttelyn täyttymistä.

  • URK:n jäsenten kissat 35 € / kissa / pv
  • FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa.
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €.

Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 
 
HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

 

 

 

 


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 55
2 96
3 73
4 111
Kotikissat 13
Yhteensä 348

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 1613992 FI*Elrikan Tamerlan Uros International Champion Olga Sizova Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SRK LO 88936 FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
5 EXO f 03 24 FI SK LO 1717287 FI*Elrikan Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
6 PER n FI SK LO 1613874 FI*Mimosan Ronaldo Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
7 PER n FI SK LO 1614389 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras International Champion Dorte Kaae Abs
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
8 PER n FI SK LO 1717998 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
9 PER d FI SK LO 1717992 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
10 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER ds FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Dorte Kaae Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER a 24 FI SK LO 1717362 FI*Dirlandan Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
13 PER d 22 FI SK LO 1508828 FI*Kultaviiksen Nemesis Naaras Avoin Michael Edström Abs
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
14 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Olga Sizova KM NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
15 PER f 24 FI SK LO 1718576 FI*Mimosan Ups I Did It Again Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
18 PER g 03 FI SK LO 1718311 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1 NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
19 RAG n FI SK LO 1509762 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 1718977 FI*Pengvin's Maxentius Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
21 RAG a FI SK LO 1819528 Perfect Change Dante Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
ElronisDream Unique (RAG a 04) x Perfect Change Adorable Jenny (RAG a 04)
22 RAG n 21 FI SK LO 1715884 Gayaneh Mallomonas missio Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
23 RAG n 21 FI SK LO 1717647 Gayaneh Poa pictura Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
26 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Avoin Dorte Kaae Abs
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
27 RAG n 03 FI SK LO 1719081 FI*Maplehill's Winter Spirit Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x FI*Maplehill's Savannah (RAG n 03)
28 RAG n 03 FI SK LO 1718500 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
29 RAG n 04 FI SK LO 1614157 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Olga Sizova Abs
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
30 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Olga Sizova EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
31 RAG n 04 FI SK LO 1717772 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe Uros Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1 NOM
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
32 RAG n 04 FI SK LO 1718802 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
33 RAG a 03 FI SK LO 1718529 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
34 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
35 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
38 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
39 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
40 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
41 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
42 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
43 RAG n 04 21 FI SK LO 1715886 Gayaneh Macoma merlin Uros Champion Olga Sizova EX1 CACIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
44 RAG d 04 21 FI SK LO 1715761 FI*Kivelän Gatinka Diamont Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Kivelän Caneli Iris (RAG f)
45 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
45 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Michael Edström 2
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
46 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
47 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
48 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
49 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
50 SBI f FI SRK LO 84034 FI*Tamus Wildcat Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
51 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
52 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Champion Olga Sizova EX1 CACIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Olga Sizova 1 NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
54 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI SK LO 1716754 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
55 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
56 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
57 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
58 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
59 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO 85685 FI*Trollin Pompeia Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
59 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO 85685 FI*Trollin Pompeia Naaras Veteraani Olga Sizova Arvosteltu
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
60 MCO I / MCO a FI SK LO 1717536 FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
61 MCO I / MCO n FI SK LO 1716891 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
62 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1404986 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
64 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 1718226 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV NOM
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
65 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
66 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
66 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Olga Sizova 3
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1716702 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Avoin Michael Edström Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
70 MCO IV / MCO n 03 22 Qilkenny Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
71 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1715545 FI*SolarWind's Epione Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
72 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1718660 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM BIS
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
73 MCO V / MCO d FI SK LO 1718904 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
74 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715673 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Premior Dorte Kaae Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
75 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
76 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
77 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
78 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
79 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
80 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1715604 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
81 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
82 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros International Champion Anne Paloluoma Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
83 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1718557 Kiyaras Krypton Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Kiyaras Hancock (MCO ns 09 22) x Kiyaras Milka (MCO f 09 22)
84 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
86 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
87 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1819587 Charinitha Perelka*PL Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
88 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO 42490 CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
89 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 1819607 Imageblaze Eunice Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
93 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
94 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1508233 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
95 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
96 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1716695 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1509006 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Michael Edström EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
99 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Michael Edström EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1716696 FI*Siniidan Trinity Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
104 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716453 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Kastraatti Michael Edström EX2
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
106 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
107 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Champion Aliosha Romero EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
108 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
109 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras Avoin Aliosha Romero EX2
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
110 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
111 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
112 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
113 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
113 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Siitos
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
114 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Avoin Dorte Kaae Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
115 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1716677 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
116 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
117 SIB II / SIB a 09 FI SK RX 1717626 FI*Ninatte's Agapito Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
118 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Aliosha Romero KM BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
119 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1612033 SarSibi Izumrud Uros Champion Aliosha Romero Abs
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
120 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
121 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1719038 Rashel' Crown of Siberia Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
Angelur Bajun (SIB n 24) x Confetti Crown of Siberia (SIB ny 24)
122 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
123 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1718287 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
124 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
124 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Olga Sizova 2
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
125 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 1716567 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
126 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1718341 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
127 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
128 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1614243 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
129 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
129 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Olga Sizova 4
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
130 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
131 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
132 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX2
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1719002 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
134 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1508421 FI*Josmarin Leia Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
135 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1614670 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
136 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM BIS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
137 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1614668 FI*Josmarin Nipa Nipottaja Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
138 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras International Champion Stéphanie Serrai Abs
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
139 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
140 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
141 BEN n 24 FI SK LO 1718828 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
142 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
143 BEN n 24 FI SK LO 1614695 FI*AmberYard New Star Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Oceanerix Vulcan (BEN n 24 32) x Bengaldon Ofelia of Amberyard (BEN n 24)
144 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
145 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
146 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
147 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Ad de Bruijn Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
148 BSH a FI SK LO 1717767 FI*SamBelle's Isabella Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Sahara (BSH p)
149 BSH a FI SRK LO 1403065 FI*Enchanter's All The Way For You Naaras Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP NOM
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's I'm Only For You (BSH c)
150 BSH c FI SK LO 1715954 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
151 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
151 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
152 BSH g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Stéphanie Serrai Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
152 BSH g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
153 BSH p FI SK LO 1508022 FI*SamBelle's Rebecca Ihastuttava Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Belten's Maestro (BSH c) x FI*SamBelle's Josephine (BSH c)
154 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB NOM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
155 BSH ny 25 FI SK LO 1716649 FI*EmeraldCharm Indian Ridge Uros Avoin Ad de Bruijn BSH ny 11
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Northern Starlet (BSH ny 11)
156 BSH ay 11 FI SK RX 1717341 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
157 BSH ny 03 25 FI SK RX 1716872 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
158 BUR n FI SK LO 1716260 FI*Seirene Copacabana Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
159 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
160 BUR a FI SK LO 1718497 FI*Hovikissan O'No Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
161 BUR b FI SK LO 1718495 FI*Hovikissan O'Boy Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
162 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
163 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
164 BUR h FI SK LO 1718939 FI*Pardofelis Yes This Is Love Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai Abs
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
165 BUR h FI SRK LO 39984 HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai Abs
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
166 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn Abs
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
166 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
167 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP NOM BIS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
168 EUR d FI SK RX 1718564 FI*Feronian Neidonkello Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
169 EUR n 23 FI SK RX 1716596 FI*Ellimellin Mozart Amadeus Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Pinkkitassun Ellen (EUR f 23)
170 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB NOM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
171 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
172 EUR d 22 FI SK RX 1614918 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
173 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
174 EUR f 23 FI SK RX 1718833 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
175 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
176 EUR a 02 64 FI SK RX 1614347 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
177 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
178 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
179 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS NOM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
180 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
181 KOR FI SK LO 1509678 FI*Helmi's Ngön duang-tzan Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Steptoe's Mai-Khoi-Mii (KOR )
182 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
183 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB NOM
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
184 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
184 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
185 MAU ns 24 FI SK LO 1819919 SE*Hayawani's Ammon Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
186 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
187 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
187 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
188 OCI n 24 FI SK LO 1718729 FI*Moosegrove Oregon Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
189 OCI n 24 FI SRK LO 42163 FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
190 OCI b 24 FI SK LO 1718728 FI*Moosegrove Oliver Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
191 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
192 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
193 OCI o 24 FI SK LO 1717749 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
194 OCI o 24 FI SK LO 1718730 FI*Moosegrove Odessa Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
195 OCI o 24 FI SK LO 1614553 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
196 OCI ns 24 FI SK LO 1716669 FI*Kukkatarhan Inula Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
197 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
198 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
199 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
200 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
201 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
202 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
203 ABY n FI SK LO 1614201 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Avoin Sabine Mösch EX2
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
204 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Avoin Sabine Mösch Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
205 ABY n FI SK LO 1614982 FI*Redcheetah's Julia Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
206 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 BIV
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
207 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
208 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
208 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Olga Sizova 1 NOM BIS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
209 ABY n FI SK LO 1716162 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
210 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
211 ABY a FI SK LO 1507516 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
212 ABY a FI SRK LO 1300843 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
213 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX2
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
214 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
215 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
216 ABY a FI SK LO 1611722 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
217 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
218 ABY o FI SK LO 1613299 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
219 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
220 ABY o FI SRK LO 42498 FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
221 BAL c FI SK LO 1716630 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Avoin Olga Sizova EX1 CAC
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
222 BAL n 21 FI SK LO 1718982 FI*Willicon Dejah Thoris Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
223 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
224 BAL o 21 FI SK LO 1718983 FI*Willicon Dracarys! Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
225 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Toffe Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM BIS
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Irisa (CRX b)
226 CRX I / CRX n FI SK LO 1718321 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
227 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
228 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
229 CRX III / CRX d FI SK LO 1717810 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
230 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
231 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
232 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1717245 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
233 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Olga Sizova EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
234 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1718374 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
235 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1718124 Demian Suomi100 Sibelius Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Olga Sizova EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
237 CRX VIII / CRX a 09 33 FI SK LO 1716311 FI*FunkyJam's Legends of Camille Naaras Champion Olga Sizova EX1 CACIB NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
238 CRX IX / CRX w 63 FI SK LO 1819441 Cecil Amusant*RU Naaras Champion Sabine Mösch Abs
FI*Jip-Jap'n Impulse Iron (CRX w) x Pappy Amysant*RU (CRX a 03)
239 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM BIS
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
240 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
241 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1406470 FI*Jip-Jap'n Kittenish Kisser Naaras Kastraatti Sabine Mösch Abs
FI*Jip-Jap'n Jaunty Jester (CRX ns) x FI*Jip-Jap'n Xtra Light Lady (CRX w)
242 DRX I / DRX n EE*Ornella Bona Rex Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
243 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
244 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Sabine Mösch KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
245 DRX III / DRX f 22 EE*Venus Virginia Masterpiece Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE* Koleta Bona Rex (DRX f)
246 DRX IV / DRX d 03 24 Likoma's Jazzman Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Likoma's A-Touch-Of-Heart (DRX n 03 22) x Likoma's Duchess (DRX h)
247 DRX IV / DRX f 09 Elfe Feerique Nikita Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Rexintense Joseph (DRX d 03 23) x Golden Elf Nicky (DRX f 03)
248 DSP V / DSP g 21 33 FI SK LO 1717777 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1 NOM
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
249 GRX IV / GRX g 09 Blaze vom Schmetterlingstraum Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Dagfinne Nordlichter Rexe (GRX d 25) x Nenee-Rex vom Starkenberg (GRX a 09)
250 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
251 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Olga Sizova EX1
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
252 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Olga Sizova EX1 CACS
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
253 OSH n FI SK RX 1716599 FI*Mummeli Tapio Tuulispää Uros Avoin Olga Sizova EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
254 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
255 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Olga Sizova KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
256 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Olga Sizova EX1 CACS
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
257 OSH b 24 FI SK LO 1717701 Apocalyptica Illumination Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV NOM BIS
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
258 OSH b 24 FI SK LO 1718648 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
259 OSH b 24 FI SK LO 1718641 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
260 OSH b 24 FI SK LO 1612819 FI*Deraza Doodle Dandy Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
261 OSH b 25 FI SK RX 1717869 FI*JellonCats Oliwa Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
262 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Premior Olga Sizova EX1 CAPIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
263 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Ad de Bruijn KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
264 OSH d 25 FI SK RX 1716602 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
265 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
266 OSH f 24 FI SK LO 1716564 HU*Shagio-Chen Maya Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
HU*Shagio-Chen Kobold (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Dalma (SIA h 21)
267 RUS LV*Sapphire Twilight Simeon Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV NOM
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x LV*Sapphire Twilight Jumilla (RUS )
268 RUS FI SK LO 1611012 Blue Wind Eternal Flame of Zarin Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Blue Wind Avalon (RUS ) x Blue Wind Witch of Heaven (RUS )
269 RUS FI SK LO 1717629 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Champion Anne Paloluoma Abs
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
270 RUS FI SK LO 1718448 Asolan Roksana Amuletovna Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
271 RUS FI SRK LO 38102 FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
272 RUS FI SRK LO 42022 FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
273 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
273 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Veteraani Olga Sizova 3
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
274 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
275 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV NOM
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
276 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
277 SIA f FI SK LO 1819167 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1 NOM
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
278 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
279 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
280 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Pennut 4-7 kk Olga Sizova EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
281 SIA b 02 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros International Champion Olga Sizova EX1 CAGCIB NOM
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
282 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Ad de Bruijn KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
283 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
284 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras International Champion Ad de Bruijn Abs
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
285 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
286 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
286 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Olga Sizova 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
287 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS NOM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
288 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
289 SOM p FI SRK LO 1302087 FI*SunnyPace Consolida Naaras Grand International Champion Sabine Mösch Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
290 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
291 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
292 SPH III / SPH f 21 FI SK RX 1612214 FI*Wanadoo Invisible Girl Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
293 SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
294 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras International Champion Olga Sizova Abs
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
295 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Olga Sizova KM NOM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
296 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
297 SPH V / SPH d 32 FI SK RX 1717824 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
298 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 BIV
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
299 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 1718305 FI*Hebblas Wesley Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
300 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
301 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
302 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
303 SPH V / SPH a 21 33 FI SK RX 1611437 FI*Tutsi Kosmos Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
304 HCL Sepe Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 3
305 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
306 HCL Kelmi Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 4
307 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 2
308 HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Uros Kotikissat Aliosha Romero 4
309 HCS Eddie Uros Kotikissat Aliosha Romero 2
310 HCS Mei Naaras Kotikissat Ad de Bruijn 1 NOM BIS
311 HCS Demo Uros Kotikissat Aliosha Romero 3
311 HCS Demo Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
312 HCS Bea Gabriela af Sjundby Naaras Kotikissat Ad de Bruijn 4
313 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Aliosha Romero 1 NOM
314 HCS Mathilda af Sjundby Naaras Kotikissat Ad de Bruijn 2
315 HCS Hubertta Naaras Kotikissat Ad de Bruijn 3
332 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 22 32, BLH n, BSH c, BSH ny 03 25, BSH p, BUR a, EUR f 22, MAN 51-52, OCI c 24, OCI o 24, ABY a, ABY o, BAL a 21, CRX VI, OLH c 25, OSH f 24, SIA c 21, SPH III, HCL, VET 3 41
de Bruijn Ad BSH a, BSH ay 11, BSH ny 25, BUR b, BUR d, BUR j, CHA, KOR, SIN, SRL III, BAL o 21, CRX I, OSH b 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH d 25, SIA n, SOM n, HCS 37
Edström Michael EXO f 03 24, EXO n 24, PER d 22, PER n 03, RAG a, RAG f 03, RAG n, RAG n 21, SBI a, SBI c, SBI n, SBI n 21, ACL VIII, MCO I, MCO IV, NFO IV, NFO VIII, SIB II, TUA IX, VET 1, VET Kotikissat 40
Kaae Dorte EXO f, PER d, PER ds 11, PER f, PER n, PER n 01 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG d 04 21, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI b, SBI d, ACL VI, ACS III, ACS IV, MCO V, NFO IX, SIB VIII 39
Mösch Sabine ABY n, CRX III, CRX IX, DRX III, DRX IV, GRX IV, SOM o, SOM p, SPH II, SPH V 32
Paloluoma Anne ACS VIII, MCO VI, MCO VIII, NFO II, NFO III, SIB VII, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX I, RUS 32
Romero Aliosha ACS XI, MCO II, MCO III, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO V, NFO VI, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, TUA II, HCS 36
Serrai Stéphanie BEN n 22, BEN n 24, BLH b, BSH f, BSH g, BUR h, BUR n, EUR a 02 64, EUR d, EUR d 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR n 23, KBL I, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI ns 24, SRL II 34
Sizova Olga EXO w 62, PER a 24, PER d 23, PER f 24, PER g 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI c 21, BAL c, BAL n 21, CRX V, CRX VIII, DSP V, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b, OSH c 24, OSH f, OSH n, SIA b 02 21, SIA h, SIA n 03, SPH IV, VET 2, VET 4 37
9 tuomaria