SUROK 156. kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.1.2018 Loppuu 28.1.2018
Ilmoittautuminen alkaa 24.10.2017 Ilmoittautuminen loppuu 27.12.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUNNUNTAI maksut:
SUROK jäsenen 1. kissa 36 €, 2. kissa 34€ ja 3.-6. kissa 32€ 
• Muut FIFe jäsenet 1. kissa 38 €, 2. kissa 36€ ja 3.-6. kissa 34€ 
• FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv 
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
• Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät.

Linkki kutsuun / tapahtumasivulle

Tuomarioppilaat (student judges):
Marco Scaglia kat.4, 
Joeri Vanrusselt kat. 2 
Arja Martikainen kat. 4 (vanha) rinnakkaisarvostelu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 99
2 173
3 94
4 115
Kotikissat 6
Yhteensä 487

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
8 EXO g 03 24 FI SK LO 17 FI*Vipsun Blue Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
9 EXO g 03 24 FI SK LO 17 FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
10 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
11 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
12 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
14 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
15 PER n FI SK LO 17 Ayser's Iris of Azulejo Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x My-Champagne Princess Victoria (PER n 22)
16 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
17 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
18 PER d FI SK LO 17 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
19 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
21 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
22 PER d FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nemesis Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
22 PER d 22 FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nemesis Naaras Määrittely Anne Paloluoma PER d
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
23 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
24 PER f 24 FI SK LO 17 FI*Mimosan Ups I Did It Again Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
25 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
28 PER es 01 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
29 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
30 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
31 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
32 PER f 33 FI SK LO 15 Ayser's Galaxy Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
33 RAG n FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen Mirhami Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
34 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
35 RAG a FI SK LO 17 FI*Utuinen Velvet Thunder Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Utuinen Shining StellaNova (RAG a 04)
36 RAG a FI SK LO 18 Perfect Change Dante Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
ElronisDream Unique (RAG a 04) x Perfect Change Adorable Jenny (RAG a 04)
37 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
37 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
38 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
39 RAG g FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen HELMI-LILJA Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
40 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
41 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Nereis notabilis Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
42 RAG d 21 FI SK LO 17 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
43 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
44 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
45 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
46 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
47 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
48 RAG n 04 FI SK LO 17 Gayaneh Nymphaea nebula Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
49 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
50 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
51 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm Mitätöity Mitätöity
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
54 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Galactic Halo Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
56 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
57 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 No Cert
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
58 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
59 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen AAVA Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
60 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen LUMIHILE Naaras Avoin Karl Preiss EX2
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
61 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Dollgarden's Incarvillea Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*AzuLejo's Leandro (RAG e 03) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
62 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
62 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
63 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Macoma merlin Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
64 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
65 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
66 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
67 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
68 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
69 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
70 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
71 SBI d FI SK LO 16 FI*Helin's Ben Uros Champion Karl Preiss Abs
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
72 SBI f FI SK LO 17 FI*Firepaw At Chiou Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Magnificat Lumo (SBI n 21) x FI*Annmark Ellen (SBI e 21)
73 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm Abs
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
74 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Avoin Karl Preiss Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
75 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Karl Preiss Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
76 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
77 SBI a 21 FI SK LO 16 FI*Harebell Nipsu Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
78 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
79 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
80 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
81 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
82 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
83 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Annmark Ellen Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
84 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
85 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
86 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 16 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm Abs
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
87 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
88 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
89 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Karl Preiss Abs
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
90 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
91 ACL XI / ACL ds 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
92 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
93 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
93 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
94 ACS VII / ACS as 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
94 ACS VII / ACS as 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Määrittely Bjarne Wikström ACS VII / ACS as 24
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
95 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
96 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
97 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
98 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
99 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
100 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*Tigerworld Lady Galadriel Naaras Kastraatti Thomas (TICA) Andersen EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
101 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
103 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
104 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 17 L*Tomas Lynxmark Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Irvin Gonsior Line*RU (MCO n 22) x Sevara Lynxmark (MCO n 24)
105 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
107 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
108 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros International Premior Kristof Van Roy EX2
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
109 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
110 MCO IV / MCO a 09 22 Stepan Unicum*RU Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x Stallers Oh My Darling (MCO n 09 22)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
113 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
114 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 15 Excalibur of Jurrasic park, SK Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Willie Winkle by Imagine Glamour, CZ (MCO d 09) x Whitney of Jurrasic park, SK (MCO n 22)
115 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
116 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
117 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
118 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*LovelyLife Vive L'amour Vincent Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
119 MCO V / MCO f Margo White Luxury*BY Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Odin Sky Beyrouth, CZ (MCO n 22) x Fishka White Luxury*BY (MCO f)
120 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB BIV NOM
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
121 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
122 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras Premior Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
123 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
124 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV NOM
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
125 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
126 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
127 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
128 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Avoin Kristof Van Roy Abs
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
129 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
130 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cherry plum Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
131 MCO VIII / MCO fs 02 62 Zabava Leonila Coon *RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
132 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
133 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
134 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
135 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
136 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
137 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
138 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
139 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
140 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
141 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Chief Yellow Hawk Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
142 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
143 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX3
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
144 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
145 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Krysos Atlas Uros Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Candy (MCO w)
146 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1 BIV NOM
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
147 MCO IX / MCO w 61 Qui-Qui My Fairy King*UA *** Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX2
SI*MyPaws Arctic ise Breaker *** (MCO w) x Etiuda AKORD*PL *** (MCO f 09 23)
148 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
149 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
150 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
151 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
152 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
153 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
154 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
155 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
156 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
157 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
157 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
158 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
159 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
160 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
161 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Fabio Brambilla EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
162 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
163 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
164 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
165 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
166 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
167 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
168 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
169 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
170 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
171 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
172 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
173 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
174 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
176 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX3
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
177 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX4
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
179 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
180 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Kultahippusten Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX4
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
181 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*Kultahippusten Ukko Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
181 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Kultahippusten Ukko Uros Määrittely Bjarne Wikström NFO n 24
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
182 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
183 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX3
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
184 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Speed King Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
186 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
187 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Supreme Champion Thomas (TICA) Andersen KM BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
188 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
189 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
190 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
191 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Kastraatti Thomas (TICA) Andersen EX1 CAP
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
191 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
192 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
193 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
194 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
195 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
196 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
197 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
198 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 17 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
199 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Geronimo Uros Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
200 NFO VII / NFO gs FI SK LO 16 FI*Lolcat's Samantha Jones Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
202 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
203 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
204 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
205 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
206 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
207 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS BIV
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
208 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
209 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
210 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
211 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
212 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
213 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
213 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
214 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
215 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS BIV
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
216 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
217 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
218 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
219 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Matteus Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
220 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
221 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
222 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP BIV NOM
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
223 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACIB
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
224 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1 BIV NOM
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
226 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
227 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Kastraatti Thomas (TICA) Andersen EX1 CAP NOM
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
228 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
229 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 17 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
230 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Janna Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
231 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
232 SIB V / SIB dy 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
233 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Balladin Buffy Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM BIS
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
234 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
235 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 15 FI*Allikatin Emma Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Allikatin Aino (SIB f 09 22)
236 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM BIS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
236 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Siitos
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
237 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
238 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Thomas (TICA) Andersen KM BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
239 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
240 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
241 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
242 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
243 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
244 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
245 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras International Champion Sirpa Lindelöf Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
246 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
247 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 17 FI*Felesin Beth Hart Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla Abs
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
248 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Tomi Joutsen Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla Abs
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
249 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
250 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galahad Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
251 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
252 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
253 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
254 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
255 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
256 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACIB NOM
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
257 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
258 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
259 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
260 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHehku Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
261 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helpertti Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
262 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
262 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
263 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
264 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
265 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
266 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
267 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
268 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
269 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
270 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
271 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
272 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
273 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Premior Adrian Alexandru Dragota EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
274 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
275 BSH ay 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
276 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
277 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
277 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
278 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
279 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
279 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Karl Preiss 3
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
280 BUR n FI SK RX 16 FI*KattiaMattia Atte Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Arkhitekton Carrie (BUR g)
281 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
282 BUR a FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'No Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
283 BUR b FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'Boy Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
284 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
285 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Onix Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
286 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
287 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
288 BUR f FI SK LO 17 FI*Cattish Snow White Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Cattish Anna the Princess (BUR h)
289 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
290 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
291 BUR h FI SK LO 15 HU*Alba Regia Matzah Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
292 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
293 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
294 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
295 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Kinder Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
296 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Dunedain Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pikku-Piun Wenla (EUR n 22)
297 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
298 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Pauliina Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
299 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
300 EUR a 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
301 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
301 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Karl Preiss 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
302 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
303 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
304 EUR as 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
305 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
306 EUR gs 24 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
307 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACIB
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
308 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
309 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
310 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 15 FI*Miunmaan Bastjon Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Miunmaan Anastasia (KBL fs 09 24)
311 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
312 KBL III / KBL f 24 FI SK LO 16 FI*Miunmaan Celine Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Miunmaan Aslan (KBL ns 24) x FI*Kuriton Baby Coco (KBL d 09 24)
313 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM BIS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
314 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
315 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
316 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Felesin Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Felesin Sekhmet (MAU ns 24)
317 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Karl Preiss 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
319 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Cocoa Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
320 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
321 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
322 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
323 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
324 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
325 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
326 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
327 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
328 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
329 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
330 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX2
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
331 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 NOM
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
332 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
333 SNO a 05 FI SK LO 17 FI*Saapasjalan Aamu Usva Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Federico Snowshoe-Pearls*PL (SNO a 05) x HR*Adriasnow Vale Glamourgan (SNO a 05)
334 SRL I / SRL a FI SK RX 17 Psipsina Moro Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
Psipsina Lieska (SRL d) x Psipsina Adelfi (SRL n 22)
335 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
336 ABY n FI SK LO 16 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
337 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
337 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Siitos
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
337 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
338 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP BIV
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
339 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
340 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
341 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
342 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
343 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
344 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
345 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
346 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
347 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
348 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
348 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
349 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Cleverkitty Marseille Naaras Avoin Anne Veland Abs
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Cleverkitty BluuKitabo (OLH c)
350 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*Framillan Lady Rebel Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Unna (CRX n 03)
351 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
352 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
353 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
354 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
355 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
356 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
357 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
358 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 17 FI*Claypond's Dragomir Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
359 CRX VII / CRX b 33 FI SK LO 17 Demian Suomi100 Sisutar Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
360 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
361 CRX IX / CRX w 63 FI SK LO 18 Cecil Amusant*RU Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Jip-Jap'n Impulse Iron (CRX w) x Pappy Amysant*RU (CRX a 03)
362 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Pia Nyman Abs
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
363 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Tomorrowland Crazy Carlos Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Sunny Elf Jeronimo (DRX n 33) x FI*Tomorrowland Amazing Aurora (DRX b)
364 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
365 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Åbodas Musta Pantteri Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
366 DRX I / DRX b FI SK RX 17 FI*Åbodas Armas Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
367 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
368 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Saimi Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
369 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
370 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
371 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
372 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 17 FI*Berry's Don After Dark Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
373 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
374 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 14 FI*Pihlajan Selma Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Bravefellow Patrik (DRX n 33) x FI*Pihlajan Elviira (DRX n 01 21 32)
375 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 17 FI*Bravefellow Lilo Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Bravefellow Larry (DRX w) x FI*Pihlajan Lila-Lydia (DRX n 09 24)
376 OLH b FI SK LO 17 FI*Volaren Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland Abs
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Kalliolan Kaikkein rakkain (BAL b)
376 OLH b FI SK LO 17 FI*Volaren Jade Naaras Määrittely Anne Veland OLH x b 09
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Kalliolan Kaikkein rakkain (BAL b)
377 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
378 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS NOM BIS
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
379 OSH n FI SK LO 16 Felinea Magie Noire Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
380 OSH a FI SK LO 17 FI*Plan-A Mr Lahey Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it (SIA c)
381 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
382 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
383 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
384 OSH b 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Oliwa Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
385 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras International Champion Anne Veland Abs
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
386 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
387 OSH d 25 FI SK RX 17 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
388 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
389 OSH f 24 FI SK LO 16 EE*Ferrari Golden Oriental Naaras Avoin Jaana Jyrkinen Abs
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
390 OSH bs 25 FI SK LO 15 FI*Martinic Village Girl Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
391 OSH d 03 24 FI SK LO 17 FI*Hämynhäivän Clivia Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Cleverkitty The Moon Of Baroda (SIA d 02)
392 PEB V / PEB c 21 33 Kioko Cosmo Uros Champion Jaana Jyrkinen Abs
Kissiopeia Nova Fire Fox (PEB d 21) x LaMaska Nora of Kioko (PEB n 03 21)
393 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC BIV NOM
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
394 RUS FI SK LO 17 FI*Starstruck's Queen of Diamonds Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Janatuisen Flocon de Neige (RUS ) x Asolan Matami Mau Vander Marco (RUS )
395 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
396 RUS FI SK LO 17 FI*Lolcat's John Willoughby Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
Porto Blekitek*PL (RUS ) x Wychwood Wish Called Wanda (RUS )
397 RUS FI SK LO 17 FI*Janatuisen Giovanni Il Carino Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
398 RUS FI SK LO 17 Asolan Roksana Amuletovna Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
399 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
399 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
400 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
401 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
402 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
403 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
404 SIA a FI SK LO 17 FI*Selcouth Acacia Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
405 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
405 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
406 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
407 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
408 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
409 SIA d 21 FI SK LO 17 Hann Tabby Cat Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
EkstaSia's Fint Ushami (SIA n 21) x EkstaSia's Catriona (OSH f 24)
410 SIA b 02 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
411 SOM n FI SRK LO