SUROK 155. kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.1.2018 Loppuu 27.1.2018
Ilmoittautuminen alkaa 24.10.2017 Ilmoittautuminen loppuu 25.12.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 12.1.2018.

LAUANTAI maksut:
• SUROK jäsen 36 € / kissa 
• Muun FIFe yhdistyksen jäsen 38 € / kissa 
• FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa 
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € ja erikseen 36 / 38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan (ilmoitathan myös siitosluokan ilmoittautumisen yhteydessä)
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
Linkki kutsuun

Tuomarioppilaat (student judges):
Marco Scaglia kat.4, 
Joeri Vanrusselt kat. 2 
Arja Martikainen kat. 4 (vanha) rinnakkaisarvostelu


Näyttely on eurotyylinen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 121
2 184
3 128
4 141
Kotikissat 12
Yhteensä 586

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan I Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart I Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger I Uros 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS NOM
4 EXO n 24 Ayser's Iwanka I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
7 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy I Naaras 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGPIB
8 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona I Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
9 EXO g 03 24 FI*Vipsun Blue Princess I Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
10 EXO g 03 24 FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
11 EXO n 33 Ayser's Gaia I Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
13 PER n FI*Mimosan Quarterback I Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
14 PER n Benvenuta del Falco d'Oro I Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
15 PER n FI*Mimosan The One I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
16 PER n Ayser's Iris of Azulejo I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
17 PER a FI*Royal-Label A Kind of Magic I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
18 PER f FI*Mimosan Until The World Ends I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM BIS
19 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker I Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
20 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight I Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
21 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go I Uros 1 (SC) Andersen Thomas (TICA) KM
22 PER f 24 FI*Mimosan Ups I Did It Again I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
23 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
24 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
25 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants I Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1
26 PER as 03 FI*Mau-Miun MacGyver I Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
27 PER es 01 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera *** I Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) PER e 01 62
28 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera *** I Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
29 PER n 01 21 62 FI*Chevhill's Summer Flirt I Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
30 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow I Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
31 PER f 33 Ayser's Galaxy I Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
32 RAG a FI*Utuinen Velvet Thunder I Uros 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX2
33 RAG a Perfect Change Dante I Uros 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1 NOM
34 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) KM
34 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
35 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS BIV NOM
36 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGPIB
37 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus I Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX2
38 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio I Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
39 RAG n 21 Gayaneh Nereis notabilis I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
40 RAG n 21 Gayaneh Poa pictura I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
41 RAG n 21 Gayaneh Prymnesium pupula I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
42 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn I Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV NOM BIS
43 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum I Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
44 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl Abs
45 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
46 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana I Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
47 RAG n 04 Gayaneh Nymphaea nebula I Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
48 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco I Uros 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
49 RAG n 04 FI*Valkokullan Brownie I Uros 10 (KAS) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAP BIV
50 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben I Naaras 10 (KAS) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAP
51 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose I Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne Abs
52 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino I Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
53 RAG a 03 FI*Dolldesire's Abu I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
54 RAG a 03 FI*RoyalRose's Alexander I Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
55 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart I Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
56 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy I Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV
57 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma I Naaras 7 (CH) Preiss Karl Mitätöity Mitätöity
58 RAG a 04 FI*Valkokullan Super I Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
59 RAG a 04 FI*Barfait's Anastasia I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
60 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
61 RAG a 04 FI*Barfait's Elaine I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl Abs
62 RAG a 04 FI*Stardoll's Galactic Halo I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
63 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
64 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX2
65 RAG f 04 FI*Pirtti-Viiksen AAVA I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC NOM
66 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula I Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
67 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
67 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
68 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin I Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
69 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster I Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV NOM
70 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo I Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
71 RAG d 04 21 FI*Kivelän Gatinka Diamont I Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
72 RAG g 04 21 FI*Kivelän Fona Bambi I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
73 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
74 SBI n FI*Chirybiry's Hug me I Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
75 SBI a FI*Lofanna Etna I Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
76 SBI a FI*Ziazan Michi I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
77 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
78 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC NOM BIS
79 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris I Naaras 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS
80 SBI c FI*Chirybiry's My Darling Nanni I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
81 SBI d FI*Rais-Kis Mignon I Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
82 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby I Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
83 SBI d FI*Helin's Ben I Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
84 SBI g FI*Annmark Deeva I Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
85 SBI h FI*Canth's Precious Darling I Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1 NOM
86 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
87 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi I Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
88 SBI n 21 FI*Canth's Xenia I Naaras 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
89 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile I Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) Abs
90 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel I Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
91 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta I Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
92 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa I Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
93 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive I Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
94 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard I Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
95 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver I Uros 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS
96 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang I Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
97 SBI d 21 FI*Canth's Xavier I Uros 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) Abs
98 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ I Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
99 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna I Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
100 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
101 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan I Uros 4 (GIP) Preiss Karl Abs
102 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela I Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
103 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin I Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
104 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan I Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
105 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev I Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
106 TUV e 61-63 / TUV e 61 FI*Verdian Ilana I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
107 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay I Naaras 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) Abs
108 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide I Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
109 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Bastetin Beyza Birgül I Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1 BIV
110 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Kuukissan Damla Dilek I Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1
111 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Verdian Iman I Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX2
112 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) KM NOM BIS
113 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
114 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry I Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
115 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
116 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU II Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
117 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Taygete II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
118 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Olivia II Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
119 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Lady Galadriel II Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
120 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
121 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL II Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV
122 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy II Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
123 MCO III / MCO n 22 L*Tomas Lynxmark II Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
124 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
125 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Luca II Uros 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
126 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky II Uros 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX2
127 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It II Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX2
128 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox II Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB BIV
129 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Galileo II Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
130 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli II Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro MCO as 23
131 MCO IV / MCO a 09 22 Stepan Unicum*RU *** II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
132 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Born To Be Wild II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
133 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
133 MCO IV / MCO n 09 23 DK Red Line's Zorba II Uros 13c (Määrittely) Nyman Pia MCO n 09 22
134 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
135 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos II Uros 6 (IP) Nyman Pia Abs
136 MCO IV / MCO n 09 25 Excalibur of Jurrasic park, SK II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way II Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
138 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant II Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
139 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love II Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
140 MCO V / MCO e 22 FI*Vuorensinen Creeping juniper II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
141 MCO V / MCO f 23 Patayan's Neonila II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
142 MCO V / MCO f Margo White Luxury*BY *** II Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
143 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU *** II Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
144 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower II Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV
145 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gabriel II Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
146 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel II Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
147 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL II Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
148 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden II Uros 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
148 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
149 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie II Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
150 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Yoshi II Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
151 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red II Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV NOM BIS
152 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra II Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX2
153 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Vuorensinen Cassiope II Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
154 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
155 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Vuorensinen Cherry plum II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX2
156 MCO VIII / MCO fs 02 62 Zabava Leonila Coon *RU *** II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
157 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Unikuun Star Cassiopeia II Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
158 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU II Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV
159 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** II Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
160 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life II Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
161 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy II Uros 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV
162 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi II Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
163 MCO VII / MCO ns 22 FI*CapitalCats Tobias II Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
164 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro Abs
165 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
166 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver II Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
167 MCO VII / MCO es 24 FI*Mainehaan Patrick II Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV NOM
168 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
169 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
170 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV
171 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo II Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
172 MCO VIII / MCO ds 09 FI*Mahtitassun IhaSama! II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
173 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI*SweetTail's Anastasia II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia DISQ AGR.
174 MCO IX / MCO w 63 FI*Krysos Americo II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
175 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
176 MCO IX / MCO w 61 Qui-Qui My Fairy King*UA *** II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
177 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
178 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
179 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem II Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV
180 NEM II / NEM f 09 FI*Cherrytail's Catalina II Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
181 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty II Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
182 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM
183 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
184 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX2
185 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV NOM
186 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium II Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
187 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
187 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
188 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
189 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths II Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
190 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock II Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
191 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free II Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
192 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang II Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
193 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry II Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
194 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
195 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit II Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
196 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
197 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet II Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
198 NFO III / NFO n 22 S*Kronängens Pikachu II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
199 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
200 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
201 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
202 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
203 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad II Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX3
204 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike II Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
205 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne II Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX2
206 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto II Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
207 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä II Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX2
208 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho II Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV NOM
209 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
210 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
211 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Speed King II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
214 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim II Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB NOM
215 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
216 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma II Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
217 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
218 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
219 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
220 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
220 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
221 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
222 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
223 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
223 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
224 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
225 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook II Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
226 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia II Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
227 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
228 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona II Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
229 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga II Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
230 NFO VII / NFO ns 22 FI*RockyHill's Geronimo II Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
231 NFO VII / NFO gs FI*Lolcat's Samantha Jones II Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM BIS
234 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light II Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
235 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina II Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
236 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
237 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga II Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
238 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan II Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
239 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche II Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
240 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
241 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
241 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM BIV NOM
242 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora II Naaras 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
243 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
244 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene II Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
245 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ II Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
246 SIB III / SIB n 24 Dream Come True Amavi*PL II Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
247 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura II Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
248 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben II Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
249 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice II Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV NOM
250 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy II Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
251 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åå La Laa II Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
252 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Jose II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
253 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
254 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj II Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
255 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora II Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
256 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea II Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
257 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
258 SIB V / SIB f 24 FI*Mintsuliinin Darianna II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
259 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
260 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
261 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Amurin Janna II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
262 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
263 SIB V / SIB dy 22 FI*Amurin Kadmiel II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
263 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Kadmiel II Uros 13c (Määrittely) Nyman Pia SIB dy 22
264 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy II Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
265 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär II Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
266 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah II Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
267 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna II Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
269 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Layale II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
270 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
271 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
272 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros II Uros 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
273 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora II Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
274 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti II Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
275 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
276 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen II Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
277 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
278 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Beth Hart II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof Abs
279 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli II Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
280 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Tomi Joutsen II Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof Abs
281 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
282 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
283 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
284 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
285 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
286 BLH n FI*Treselle's Espresso III Uros 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
286 BLH n FI*Treselle's Espresso III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
287 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde III Naaras 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
288 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra III Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
289 BLH n 03 FI*MellowBear's God of Light Wotan III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
290 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
291 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM BIV
292 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB
293 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helpertti III Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
294 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina III Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
295 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM NOM
295 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
296 BSH n FI*Coventry's Velvet Rose III Naaras 10 (KAS) Veland Anne Abs
297 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
298 BSH f FI*Ruusutarhan Klara III Naaras 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM
299 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
300 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake III Naaras 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACIB
300 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
301 BSH p FI*SpecialOrder's Saturn III Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
302 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous III Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne BSH p
302 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV
303 BSH p FI*SpecialOrder's Mercury III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
304 BSH q FI*SpecialOrder's Sansa Stark III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
305 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
306 BSH f 22 FI*Coventry's Joy III Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
307 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 1 (SC) Veland Anne KM
308 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara III Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
309 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Kiss the Rain III Uros 12 (Pennut) Veland Anne Abs
310 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä III Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV NOM
311 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi III Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
312 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Alisa III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
313 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Indian Ridge III Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru Abs
314 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée III Naaras 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
315 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric III Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru Abs
316 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
316 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
317 BUR n FI*Seirene Copacabana III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM BIS
318 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
318 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
319 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 1 (SC) Veland Anne KM
320 BUR a FI*Hovikissan O'No III Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
321 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB NOM
322 BUR b FI*Hovikissan O'Boy III Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
323 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX2
323 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
324 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPS NOM
325 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
326 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
326 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
327 BUR h FI*Celsiana Kielo III Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
328 BUR h FI*Cattish Ada Rising III Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX2
329 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo III Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV
330 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
331 CHA FI*Sinimirrin Bernard III Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
332 CHA FI*Kattskogens Willhelm III Uros 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
333 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca III Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM BIS
334 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Kinder III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
335 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. III Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
336 EUR d Maahinen III Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM BIV
336 EUR d Maahinen III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 No Cert
338 EUR d FI*Feronian Neidonkello III Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX3
339 EUR d FI*RuusuLinnan Demelza III Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX2
340 EUR d FI*RuusuLinnan Divine Diva III Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne EUR d
340 EUR d FI*RuusuLinnan Divine Diva III Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
341 EUR e FI*RuusuLinnan Brunhilde III Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne EUR e
342 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn III Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
343 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane III Naaras 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACIB
344 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown III Naaras 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
345 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM BIS
345 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
346 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
347 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
348 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
349 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
350 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
351 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
352 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
353 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni III Naaras 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
354 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EUR gs 24
355 EUR gs 24 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
356 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
357 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
358 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
359 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar III Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
360 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon III Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
361 KBL I / KBL w 62 FI*Miunmaan Bastjon III Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
362 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova III Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1 BIV NOM BIS
363 KBL III / KBL f 24 FI*Miunmaan Celine III Naaras 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
364 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam III Naaras 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPS
365 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 1 (SC) Veland Anne KM NOM
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself III Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
367 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Veland Anne KM
367 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 4
368 MAU ns 24 FI*Felesin Afrodite III Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
369 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
370 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
370 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
371 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
372 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
373 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
374 OCI n 24 FI*Moosegrove Noah III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
375 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia III Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM NOM
375 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
376 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
377 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
378 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ III Naaras 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB
379 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son III Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1 BIV NOM
380 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM
381 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
382 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM BIS
383 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
384 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
385 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
386 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
387 OCI os 24 FI*Punakuun Dumle III Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
388 ABY n FI*Nebuankhet VanVan IV Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
389 ABY n FI*Redcheetah's Jade IV Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
390 ABY n FI*Redcheetah's Diana IV Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
391 ABY n FI*Redcheetah's Callis IV Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
392 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif IV Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX2
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 3
394 ABY n FIN*Link Imani Imoo IV Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB BIV NOM
394 ABY n FIN*Link Imani Imoo IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 2
395 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water IV Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
396 ABY a FI*Akanthos Dante IV Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
397 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea IV Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
398 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth IV Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
399 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
400 ABY o FI*Neaera's Fiammetta IV Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
401 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella Abs
402 ABY o FIN*Kawaii Fuyudori IV Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
402 ABY o FIN*Kawaii Fuyudori IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 4
403 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
404 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
405 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
406 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord IV Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
407 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops IV Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
408 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny IV Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
409 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
410 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel IV Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
411 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee IV Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
412 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition IV Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
413 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB BIV
414 CRX IV / CRX d 03 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa IV Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
415 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair IV Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
416 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS NOM
417 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian IV Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
418 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
419 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille IV Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
420 CRX IX / CRX w 63 Cecil Amusant*RU IV Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
421 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio Abs
422 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda IV Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
423 DRX I / DRX n FI*Tomorrowland Crazy Carlos IV Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
424 DRX I / DRX n FI*Berry's Dazzling Diamond IV Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
425 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana IV Naaras 6 (IP) Komissarova Olga Mitätöity Mitätöity
426 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan IV Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
427 DRX II / DRX n 09 Raya's Domino IV Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
428 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
429 DRX III / DRX f FI*Åbodas Saimi IV Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
430 DRX III / DRX e FI*Bravefellow Naava IV Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella DRX e
430 DRX III / DRX e FI*Bravefellow Naava IV Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
431 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja IV Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
432 DRX IV / DRX g 03 24 FI*WildWilderness Blue IV Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
433 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan IV Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
434 DRX V / DRX n 22 FI*Bravefellow Peggy IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
435 DRX VI / DRX n 03 23 FI*Pihlajan Tikru IV Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
436 DRX VII / DRX n 32 FI*Berry's Dusky Decadence IV Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
437 DRX VII / DRX a 33 FI*Tomorrowland Delighted Diora IV Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
438 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
439 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma IV Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
440 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar IV Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
441 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Lilo IV Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
442 DRX IX / DRX w 61 LV*Dea Dia Hatshepsut IV Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
443 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry IV Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
443 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
444 DSP V / DSP g 21 33 FI*DON-tastic Alexandra IV Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
445 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
446 OSH n Felinea Magie Noire IV Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
447 OSH a FI*Plan-A Mr Lahey IV Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
448 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
449 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
450 OSH n 24 Strekoza's Casanova IV Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa Abs
451 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa IV Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
452 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto IV Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
453 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
454 OSH f 24 EE*Ferrari Golden Oriental IV Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
455 OSH f 24 FI*Millamarin Kermakaramelli IV Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
456 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl IV Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
457 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo IV Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
458 OSH d 03 24 FI*Hämynhäivän Clivia IV Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
459 PEB V / PEB c 21 33 83 Kioko Cosmo IV Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
460 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin IV Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
461 RUS FI*Starstruck's Queen of Diamonds IV Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
462 RUS Diamond Neytiri*PL IV Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
463 RUS FI*Lolcat's John Willoughby IV Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
464 RUS FI*Janatuisen Giovanni Il Carino IV Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
465 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever IV Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
465 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne Arvosteltu
466 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
467 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy IV Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
468 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
469 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
470 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean IV Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
471 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin IV Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
472 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen IV Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
473 SIA c 21 Grazia v. Imporio A IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
474 SIA d 21 Hann Tabby Cat IV Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
475 SIA n 03 FI*Laurinda Alberto Eclar IV Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
476 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby IV Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
477 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
478 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX2
479 SOM n FI*Vulpes Aletheia IV Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
480 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson IV Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
481 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress IV Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
482 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
482 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
483 SOM n FI*SunnyPace Betonica IV Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
484 SOM n FI*SunnyPace Forsythia IV Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
485 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius IV Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB BIV
486 SOM a FI*Kharn-Ka Hekla IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
487 SOM o FI*SunnyPace Galega IV Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
488 SOM o SE*Vesselkattens Stina IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
489 SOM p FI*SunnyPace Consolida IV Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
489 SOM p FI*SunnyPace Consolida IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
490 SOM p FI*SunnyPace Cosmos IV Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
491 SPH I / SPH n Dani Danati Bonaparte IV Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
492 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak IV Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
493 SPH II / SPH n 03 Amadeus Star Galileo IV Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX3
494 SPH II / SPH n 02 64 FI*CiCi's Magnificient Marthy IV Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
495 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface IV Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
496 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie IV Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV
497 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby IV Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
498 SPH II / SPH a 09 FI*Evilurbastet Robinson Crusoe IV Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
499 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation IV Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
499 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne Abs
500 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona IV Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
501 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy IV Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
501 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
502 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma IV Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
503 SPH IV / SPH d 09 FI*Hebblas Wesley IV Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SPH d 32
503 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley IV Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
504 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV
505 SPH V / SPH g 21 32 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
505 SPH V / SPH g 32 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve IV Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SPH g 21 32
506 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX3
507 SPH V / SPH n 33 FI*CiCi's Alice Asystole IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
508 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM BIS
509 SPH V / SPH n 32 FI*Tuiscalo's Bellarix IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
510 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM BIS
511 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
512 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent IV Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
513 SPH V / SPH f 02 32 FI*Evilurbastet Miranda IV Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
514 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM BIS
515 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
516 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 4
517 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
518 HCS Darko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 2
519 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 4
520 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 2
521 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga Arvosteltu
522 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 3
522 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
523 HCS Humutyttö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 3
524 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1
525 HCS Cisse Pajunkissa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1 NOM
562 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Andersen Thomas (TICA) EXO f 03 22, EXO f 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER as 03, PER d 23, PER es 01 62, PER g 03, PER n 01 21 62, RAG a, RAG d 03 21, RAG f 04, RAG n 04, SBI c, SBI d 21, SBI h, SBI n 21, TUV f 61-63, TUV g 61-63 41
Brambilla Fabio ABY n, CRX III, CRX IX, CRX VIII, DRX III, DRX VII, DRX VIII, DSP V, SPH I, SPH II, SPH III Student judge Marco Scaglia 31
de Bruijn Ad 0
Dragota Adrian Alexandru BLH j, BLH n, BML I, BSH a 03, BSH ay 11, BSH f, BSH ny 25, BSH o, BUR b, CHA, EUR as 23, EUR d, EUR d 24, EUR n 23, KBL I, KBL III, KOR, OCI b 24, OCI os 24 39
Edstrøm Anne-Gro Tarkistus 13c kat.2, MCO f 02, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO IX, SIB III 43
Jyrkinen Jaana MCO I, MCO V, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB IV 44
Komissarova Olga CRX II, CRX VII, DRX I, DRX II, DRX IX, PEB V, RUS, SOM n, HCS 41
Lindelöf Sirpa Tarkistus 13c kat.4, CRX I, CRX V, DRX V, DRX VI, OSH bs 25, OSH d 03 24, OSH f, OSH n 24, SIA a, SIA c, SIA c 21, SIA n 03, SOM a, SOM o, SPH IV, SPH V, VET 3 38
Mastrangelo Donatella Tarkistus 13c kat.4, ABY a, ABY o, BAL b, CRX IV, DRX IV, OSH a, OSH b 03 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, SIA b 02 21, SIA d 21, SIA f, SIA j, SIA n, SOM p, VET 1, VET HC 36
Nyman Pia Tarkistus 13c kat.2, ACS VIII, MCO IV, MCO IX, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO V, SIB V Student Judge Joeri Vanrusselt 38
Paloluoma Anne Tarkistus 13b ja 13c kat.3, BEN n 22, BEN n 24, BLH n 03, BLH ns 11, BSH d 24, BSH j, BSH p, BUR f, BUR n, CYM 51-52, CYM 53, EUR a 02 62, EUR a 03, EUR a 24, EUR as 22, EUR f 22, EUR gs 23, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24 35
Preiss Karl EXO a 21 33, EXO n 33, EXO w 62, PER a, PER a 24, PER f, PER n 01 62, PER n 03, RAG a 04, RAG g 04 21, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI b, SBI g, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV n 61-63, HCL 39
Van Roy Kristof MCO II, NEM I, NEM II, NFO II, NFO VII, SIB I, SIB II, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, TUA II, TUA IX, TUA VII 41
Veland Anne Tarkistus 13b ja 13c kat.3, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH f 03, BSH c, BSH f 22, BSH n, BSH ns 11, BSH q, BUR a, BUR h, EUR d 22, EUR ds, EUR g 03, EUR gs 24, EUR n, EUR n 03, MAN 51-52, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI o 24, VET 4 41
Wikström Bjarne EXO a 02 21 62, EXO g 03 24, PER a 33, PER f 24, PER f 33, PER fs 02 62, PER n, PER n 22, RAG a 03, RAG d 04 21, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI e 21, SBI f 21, SBI n, VET 2 39
15 tuomaria