SUROK 155. kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.1.2018 Loppuu 27.1.2018
Ilmoittautuminen alkaa 24.10.2017 Ilmoittautuminen loppuu 25.12.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 12.1.2018.

LAUANTAI maksut:
• SUROK jäsen 36 € / kissa 
• Muun FIFe yhdistyksen jäsen 38 € / kissa 
• FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa 
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € ja erikseen 36 / 38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan (ilmoitathan myös siitosluokan ilmoittautumisen yhteydessä)
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
Linkki kutsuun

Tuomarioppilaat (student judges):
Marco Scaglia kat.4, 
Joeri Vanrusselt kat. 2 
Arja Martikainen kat. 4 (vanha) rinnakkaisarvostelu


Näyttely on eurotyylinen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 121
2 184
3 128
4 141
Kotikissat 12
Yhteensä 586

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
8 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
9 EXO g 03 24 FI SK LO 17 FI*Vipsun Blue Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
10 EXO g 03 24 FI SK LO 17 FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
11 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
15 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
16 PER n FI SK LO 17 Ayser's Iris of Azulejo Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x My-Champagne Princess Victoria (PER n 22)
17 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
18 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
19 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
20 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
21 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Thomas (TICA) Andersen KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
22 PER f 24 FI SK LO 17 FI*Mimosan Ups I Did It Again Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
23 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
24 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
25 PER g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
26 PER as 03 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun MacGyver Uros Avoin Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Moondreamer's Starry Sky (PER a) x FI*Mau-Miun First Love (EXO a 03 24)
27 PER es 01 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen PER e 01 62
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
28 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
29 PER n 01 21 62 FI SK LO 17 FI*Chevhill's Summer Flirt Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Roksana (PER f 03)
30 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
31 PER f 33 FI SK LO 15 Ayser's Galaxy Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
32 RAG a FI SK LO 17 FI*Utuinen Velvet Thunder Uros Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX2
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Utuinen Shining StellaNova (RAG a 04)
33 RAG a FI SK LO 18 Perfect Change Dante Uros Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1 NOM
ElronisDream Unique (RAG a 04) x Perfect Change Adorable Jenny (RAG a 04)
34 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Thomas (TICA) Andersen KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
34 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
35 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAPS BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
36 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
37 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros International Premior Thomas (TICA) Andersen EX2
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
38 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
39 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Nereis notabilis Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
40 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Poa pictura Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX3
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
41 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Prymnesium pupula Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
42 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
43 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
44 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
45 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
46 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
47 RAG n 04 FI SK LO 17 Gayaneh Nymphaea nebula Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
48 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Grand International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAPS
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
49 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Brownie Uros Kastraatti Thomas (TICA) Andersen EX1 CAP BIV
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
50 RAG n 04 FI SK RX 15 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras Kastraatti Thomas (TICA) Andersen EX1 CAP
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
51 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
52 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
53 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Dolldesire's Abu Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
S*Gunbertus Snapshots (RAG a 03 21) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
54 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*RoyalRose's Alexander Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
DK*Jaquet Bounty, JW, DSM, DVM (RAG a 03) x FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose (RAG a 03)
55 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
56 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS BIV
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
57 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Champion Karl Preiss Mitätöity Mitätöity
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
58 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
59 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
60 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
61 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Barfait's Elaine Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
FI*Barfait's Yummy (RAG n 04) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
62 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Galactic Halo Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
63 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
64 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX2
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
65 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen AAVA Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC NOM
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
66 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
67 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
67 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
68 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Macoma merlin Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
69 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
70 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
71 RAG d 04 21 FI SK LO 17 FI*Kivelän Gatinka Diamont Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Kivelän Caneli Iris (RAG f)
72 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Fona Bambi Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
73 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
74 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
75 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
76 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
77 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
78 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
79 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
80 SBI c FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Nanni Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
81 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
82 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
83 SBI d FI SK LO 16 FI*Helin's Ben Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
84 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
85 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1 NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
86 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
87 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Avoin Thomas (TICA) Andersen EX1 CAC
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
88 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Thomas (TICA) Andersen EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
89 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros International Premior Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
90 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
91 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
92 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
93 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
94 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
95 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CACS
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
96 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
97 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
98 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
99 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
100 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 16 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Avoin Karl Preiss Abs
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
101 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Karl Preiss Abs
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
102 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
103 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
104 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
105 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Afacan Alev Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
106 TUV e 61-63 / TUV e 61 FI SK LO 17 FI*Verdian Ilana Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Halima Nadir (TUV d) x FI*Verdian Harika Hadassa (TUV f 21)
107 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Thomas (TICA) Andersen Abs
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
108 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
109 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SK LO 17 FI*Bastetin Beyza Birgül Naaras Nuoret 7-10 kk Thomas (TICA) Andersen EX1 BIV
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x Avyonah Blueberry (TUV g)
110 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 17 FI*Kuukissan Damla Dilek Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX1
Avyonah Khaled Khalil (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
111 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 17 FI*Verdian Iman Naaras Pennut 4-7 kk Thomas (TICA) Andersen EX2
Halima Nadir (TUV d) x FI*Verdian Harika Hadassa (TUV f 21)
112 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Thomas (TICA) Andersen KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
113 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Suviyön Bayindir Belemir Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Verdian Erdehan (TUV n) x FIN*Cesmes Cadi (TUV d)
114 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras International Champion Thomas (TICA) Andersen EX1 CAGCIB
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
115 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
116 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
117 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
118 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
119 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*Tigerworld Lady Galadriel Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
120 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
121 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS BIV
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
122 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
123 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 17 L*Tomas Lynxmark Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Irvin Gonsior Line*RU (MCO n 22) x Sevara Lynxmark (MCO n 24)
124 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
125 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
126 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
127 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
128 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
129 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Galileo Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
130 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm MCO as 23
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
131 MCO IV / MCO a 09 22 Stepan Unicum*RU Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x Stallers Oh My Darling (MCO n 09 22)
132 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
133 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
133 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros Määrittely Pia Nyman MCO n 09 22
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
134 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
135 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Pia Nyman Abs
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
136 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 15 Excalibur of Jurrasic park, SK Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Willie Winkle by Imagine Glamour, CZ (MCO d 09) x Whitney of Jurrasic park, SK (MCO n 22)
137 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB BIV
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
138 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
139 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
140 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Creeping juniper Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
141 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
142 MCO V / MCO f Margo White Luxury*BY Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Odin Sky Beyrouth, CZ (MCO n 22) x Fishka White Luxury*BY (MCO f)
143 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
144 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB BIV
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
145 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gabriel Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
146 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
147 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
148 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Avalon of Brenda's Garden Uros Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
148 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Avalon of Brenda's Garden Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
149 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
150 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
151 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC BIV NOM BIS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
152 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
153 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cassiope Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
154 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
155 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cherry plum Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX2
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
156 MCO VIII / MCO fs 02 62 Zabava Leonila Coon *RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Eclipse Kian Cat's*RU *** (MCO ns 03) x Dikovinca Effecta*RU *** (MCO f 03)
157 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Cassiopeia Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
158 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
159 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
160 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
161 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB BIV
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
162 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
163 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 17 FI*CapitalCats Tobias Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
164 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
165 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
166 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
167 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP BIV NOM
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
168 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
169 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
170 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS BIV
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
171 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
172 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun IhaSama! Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
173 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*SweetTail's Anastasia Naaras Kastraatti Pia Nyman DISQ AGR.
FI*Krysos Kit Walker (MCO ds 09 23) x FI*Vuorensinen Minnie (MCO ns 03 22)
174 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Krysos Americo Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Candy (MCO w)
175 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
176 MCO IX / MCO w 61 Qui-Qui My Fairy King*UA *** Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
SI*MyPaws Arctic ise Breaker *** (MCO w) x Etiuda AKORD*PL *** (MCO f 09 23)
177 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
178 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
179 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB BIV
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
180 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Avoin Kristof Van Roy Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
181 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
182 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
183 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
184 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Pia Nyman EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
185 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
186 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
187 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
187 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
188 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
189 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
190 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
191 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
192 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
193 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
194 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
195 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
196 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
197 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
198 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
199 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
200 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
201 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
202 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
203 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX3
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
204 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
205 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX2
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
206 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
207 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
208 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
209 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
210 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX3
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
211 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Speed King Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
214 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
215 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
216 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
217 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
218 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
219 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
220 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
220 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
221 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
222 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
223 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
223 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
224 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB BIV
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
225 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
226 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
227 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
228 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
229 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
230 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Geronimo Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
231 NFO VII / NFO gs FI SK LO 16 FI*Lolcat's Samantha Jones Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
234 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
235 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
236 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
237 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
238 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
239 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
240 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
241 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
241 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
242 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
243 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
244 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
245 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
246 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 17 Dream Come True Amavi*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
All My Life Amavi*PL (SIB n 22) x Zara Serebryanaya Mechta (SIB n 24)
247 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
248 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
249 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP BIV NOM
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
250 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
251 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC NOM
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
252 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Jose Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX3
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
253 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
254 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Ziazan Maharaj Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x NO*Grensedalen Wendy (SIB n 09 24)
255 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
256 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Lea Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
257 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
258 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
259 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 17 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX2
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
260 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
261 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Janna Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
262 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
263 SIB V / SIB dy 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
263 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Määrittely Pia Nyman SIB dy 22
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
264 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Balladin Buffy Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
265 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
266 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
267 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
268 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
269 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 17 FI*ArcticWilds Layale Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
270 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
271 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
272 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
273 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
274 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
275 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
276 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
277 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
278 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 17 FI*Felesin Beth Hart Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
279 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
280 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Tomi Joutsen Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy Abs
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
281 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
282 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
283 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
284 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
285 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP NOM
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
286 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
286 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
287 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
288 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
289 BLH n 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's God of Light Wotan Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
290 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
291 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
292 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
293 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helpertti Uros Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
294 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helmiina Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
295 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Adrian Alexandru Dragota KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
295 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
296 BSH n FI SK LO 17 FI*Coventry's Velvet Rose Naaras Kastraatti Anne Veland Abs
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
297 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
298 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Adrian Alexandru Dragota KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
299 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
300 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACIB
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
300 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
301 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
302 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
302 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Määrittely Anne Paloluoma BSH p
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
303 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Mercury Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX2
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
304 BSH q FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Sansa Stark Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
305 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
306 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
307 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Supreme Champion Anne Veland KM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
308 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
309 BSH ns 11 FI SK LO 17 FI*EmeraldCharm Kiss the Rain Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
FI*EmeraldCharm Confucius (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
310 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
311 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
312 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Alisa Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
313 BSH ny 25 FI SK LO 17 FI*EmeraldCharm Indian Ridge Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota Abs
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Northern Starlet (BSH ny 11)
314 BSH ay 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
315 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota Abs
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
316 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
316 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
317 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
318 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
318 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 3
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
319 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anne Veland KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
320 BUR a FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'No Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
321 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGCIB NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
322 BUR b FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'Boy Uros Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
323 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX2
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
323 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
324 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
325 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
326 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
326 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
327 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
328 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Anne Veland EX2
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
329 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
330 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
331 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
332 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Kastraatti Adrian Alexandru Dragota EX1 CAP
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
333 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
334 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Kinder Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
335 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
336 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM BIV
336 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
337 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 No Cert
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
338 EUR d FI SK RX 17 FI*Feronian Neidonkello Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX3
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
339 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX2
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
340 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Divine Diva Naaras Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
340 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Divine Diva Naaras Määrittely Anne Paloluoma EUR d
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
341 EUR e FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Määrittely Anne Paloluoma EUR e
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
342 EUR ds FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Björn Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
343 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
344 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
345 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
345 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
346 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
347 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Avoin Anne Veland EX2
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
348 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC BIV
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
349 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
350 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
351 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
352 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
353 EUR as 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
354 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Avoin Anne Paloluoma EUR gs 24
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
355 EUR gs 24 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
356 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
357 EUR a 02 62 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
358 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
359 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
360 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
361 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 15 FI*Miunmaan Bastjon Uros Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Miunmaan Anastasia (KBL fs 09 24)
362 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Pennut 4-7 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 BIV NOM BIS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
363 KBL III / KBL f 24 FI SK LO 16 FI*Miunmaan Celine Naaras Avoin Adrian Alexandru Dragota EX1 CAC
FI*Miunmaan Aslan (KBL ns 24) x FI*Kuriton Baby Coco (KBL d 09 24)
364 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Adrian Alexandru Dragota EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
365 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Anne Veland KM NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
367 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Anne Veland KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
367 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 4
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
368 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Felesin Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Felesin Sekhmet (MAU ns 24)
369 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
370 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
370 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
371 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Cocoa Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
372 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
373 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
374 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Noah Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Moosegrove Jäger (OCI b 24) x FI*Moosegrove Hope (OCI n 24)
375 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM NOM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
375 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 2
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
376 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Adrian Alexandru Dragota KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
377 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
378 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras International Champion Adrian Alexandru Dragota EX1 CAGCIB
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
379 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1 BIV NOM
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
380 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Adrian Alexandru Dragota KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
381 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
382 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
383 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
384 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
385 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
386 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
387 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Nuoret 7-10 kk Adrian Alexandru Dragota EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
388 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
389