Omakissa
PIROK 114. kansainvälinen kissanäyttely 10.5.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.5.2014 Loppuu 10.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 18.4.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 10, Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 040 559 9924. Näyttelysihteerit: show@pirok.org. Kat I & II: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere, p. 040 568 8336. Kat III & IV & kotikissat: Leena Vessman, Riuskalankuja 8, 38100 Sastamala, p. 044 5134 315. Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704. Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org. Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Katja Patrikainen.
Lisätietoja Maksaessasi leimakortilla; kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille. Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse. Näyttelymaksut maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä. Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään. Jotta voimme pitää näyttelymme ilmoittautumismaksut samalla tasolla kuin viime vuonna, on näyttelyluettelomme maksullinen (3 e) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta. Tervetuloa Tampereelle!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 178 178 0 0 0
2 262 261 0 0 0
3 146 145 0 0 0
4 136 135 1 0 0
Kotikissat 15 15 0 0 0
Yhteensä 737 734 1 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO III / MCO n 22 GoingLight Emma 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n FI*Mogi's Baby Be Mine 1 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
2 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
3 EXO a FI*Mogi's Beau Bobby 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
4 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM BIS
5 EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
6 EXO fs 22 62 Dorothea Iz Boyar 1 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
7 EXO a 03 FI*Mogi's Belle Bettine 1 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
9 EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 7 (CH) Lis Helene Abs
10 EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
11 EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
12 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB BIV NOM
13 PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
14 PER w 62 S*Headturners Winter Kills 1 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
15 PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM BIS
16 PER n Yellicle's Against All Odds 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
17 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Lis Helene Abs
18 PER f FI*Shamirin Donatella 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
19 PER f FI*Siriuksen Fiona 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
20 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
21 PER g FI*Honeydew Ice Queen 1 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM BIS
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 No Cert
23 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
24 PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
24 PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
24 PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
25 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
26 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
27 PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
28 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Lis Helene Abs
29 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
30 PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shakira 1 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva Abs
30 PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shakira 1 Naaras 10 (KAS) Lis Helene Abs
31 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM NOM BIS
32 PER n 03 FI*Honeydew King of Glory 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
33 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
34 PER f 03 FI*Honeydew Queen of My Dreams 1 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
35 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro Abs
36 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
36 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
37 PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
38 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
39 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
40 PER e 33 Benua Gizelle 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
41 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
42 PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna 1 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB NOM
43 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
44 PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
45 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
46 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
46 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
46 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
47 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
48 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 8 (PR) Stoliarova Svetlana EX1 CAPIB
49 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
50 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Abs
50 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
51 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Tuisku 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
52 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro Abs
53 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
54 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
55 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
56 MCO I / MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
56 MCO I / MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
57 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
58 MCO II / MCO n 09 FI*Pikkumetsän Khaleesi 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
59 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
60 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
61 MCO I / MCO n FI*SatuMainen Chupa Chups 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
62 MCO I / MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS BIV NOM
63 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
64 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
65 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
66 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
67 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX3
68 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX2
69 MCO II / MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
70 MCO II / MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC BIV
71 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
72 MCO II / MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB BIV
73 MCO II / MCO n 09 FI*Daybreak's Gonzales 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX2
74 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
75 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
75 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO a 09/Gr.2
76 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS
77 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 7 (CH) Vasilíeva Vera EX1 CACIB
78 MCO III / MCO n 22 FI*Pikkumetsän Jon Snow 2 Uros 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC
79 MCO III / MCO n 22 GoingLight Emma 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX3
80 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Vanessa Paradise 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC
81 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX2
82 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera Abs
83 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Axl Rose 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera Abs
84 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1 BIV NOM
85 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Cinderella 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
86 MCO III / MCO n 22 Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
87 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Vasilíeva Vera KM BIV NOM BIS
87 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
88 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Vasilíeva Vera Abs
89 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 4 (GIP) Vasilíeva Vera EX1 CAPS
90 MCO III / MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 8 (PR) Vasilíeva Vera EX2
91 MCO III / MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 8 (PR) Vasilíeva Vera EX1 CAPIB
92 MCO III / MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 8 (PR) Vasilíeva Vera MCO n 09 22 / Gr.4
93 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Konnan Koukku 2 Uros 10 (KAS) Vasilíeva Vera EX1 CAP
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
95 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) Abs
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
97 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV
99 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Daybreak's Euphoria 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX3
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX3
102 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX4
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Monchacoon Elvis Isidor 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) Abs
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Emmet Charmion 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Ring Of Fire 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX3
108 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Marskin Elicia Sinserella 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
109 MCO IV / MCO a 09 22 FI*NomenEst Cover Girl 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX4
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Hey Jude 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX3
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Daybreak's Hurricane Karen 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
113 MCO IV / MCO n 09 24 FIN*Winnercoons Elwood Emperor 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Arvosteltu 6
113 MCO IV / MCO n 09 24 FIN*Winnercoons Elwood Emperor 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM BIV NOM
114 MCO IV / MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
115 MCO IV / MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX2
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
118 MCO IV / MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX2
119 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Stoliarova Svetlana KM
119 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
120 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB BIV
121 MCO V / MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
122 MCO V / MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX3
123 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana Abs
124 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
124 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO VI g 09 22
125 MCO V / MCO f 22 FI*Halden coon's Wilda 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
126 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX2
127 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1
128 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Stoliarova Svetlana EX1 CAGPIB
129 MCO V / MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 6 (IP) Stoliarova Svetlana EX1 CAGPIB
130 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Stoliarova Svetlana Abs
131 MCO VI / MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
132 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Jicarilla's Fox 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX3
134 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
135 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Chamberlain Tropic Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1 NOM
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO d 09 22 (d 22)
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife Golden Gilda 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
138 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
139 MCO VI / MCO f 09 22 FIN*Fullmoon's Que Sera Sera 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
140 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
141 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB BIV
142 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Mainehaan Donald 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
143 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX2
144 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
145 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB BIV NOM
146 MCO VII / MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän 2 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
147 MCO VII / MCO ns 22 Yankee Cats Draco Cat's Eye 2 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
147 MCO VII / MCO ns 22 Yankee Cats Draco Cat's Eye 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
148 MCO VII / MCO ns FI*NineTales Funny Face 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
149 MCO V / MCO f FI*SwingPop DidgeriDoo 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne MCO f gr V
150 MCO VII / MCO ds 22 FI*Maikkilan Hiekkamyrsky 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne Mitätöity Mitätöity
151 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Camomilla 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
152 MCO II / MCO n 03 FI*Morrigan Corona di Flama 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
152 MCO VII / MCO fs 22 FI*Morrigan Corona di Flama 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO n 03
153 MCO VII / MCO fs 22 FI*Morrigan Cordon Rouge 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
154 MCO VII / MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV
155 MCO VII / MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
156 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO ns 22
156 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
157 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX2
158 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne Abs
159 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX2
160 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS BIV NOM
161 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
162 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*Mostlycats Royal Dane 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
163 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
164 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*CapitalCats Moonflower 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX3
165 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*Taleak's MC Gritu 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX4
166 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX2
167 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NineTales Fast & Furious 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV
168 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda Abs
169 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Morrigan Carlos Coon 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
170 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Morrigan Count of Backyard 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
171 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Lilith 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
171 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Rotcat Lilith 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro MCO n 09/Gr. 2
172 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
173 MCO VIII / MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
173 MCO VIII / MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM BIV NOM
174 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Desperado 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
175 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Pikkumetsän Yön ritari 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX2
176 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN*Rotcat Chibbo 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
176 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN*Rotcat Chibbo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
177 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
178 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
179 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Epic Sax Guy 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
180 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
181 MCO IX / MCO w 62 FI*TipTop Maine Andor 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
182 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Big White Chief 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
183 MCO IX / MCO w 62 FI*Hiesun Castor 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael Abs
184 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
185 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX2
186 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB
187 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 1 (SC) Vasilíeva Vera KM BIV NOM
187 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
188 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS
189 NFO I / NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 7 (CH) Vasilíeva Vera EX1 CACIB
190 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 7 (CH) Vasilíeva Vera EX2
191 NFO VII / NFO as FI*Mirkulan Jim 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
191 NFO VII / NFO as FI*Mirkulan Jim 2 Uros 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie NFO as /Gr 7
192 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera Abs
193 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
194 NFO I / NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Arvosteltu 5
194 NFO I / NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 2 (SP) Vasilíeva Vera KM
195 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
196 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
197 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC BIV NOM
198 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
199 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX3
200 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
201 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
202 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
203 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
204 NFO III / NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Mitätöity Mitätöity
205 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
206 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
207 NFO III / NFO a 22 FI*Nenukan Night Owl 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
208 NFO III / NFO a 24 FI*Nenukan Porcelain Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
209 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
210 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV NOM
211 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
212 NFO IV / NFO n 01 21 63 Cio Cio San's Kid Galahad 2 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
213 NFO IV / NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
214 NFO IV / NFO n 09 24 Rolland Astra-Polaris *UA 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
215 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX3
217 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
218 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM BIS
219 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
220 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV NOM
221 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
222 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
223 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
224 NFO V / NFO d FI*Kissafarin Luzon 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
225 NFO V / NFO f 24 FI*JustSpecial In Love Again 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) Abs
226 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
227 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
228 NFO V / NFO d 22 FI*ArcticWilds Dark Light 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
229 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
230 NFO VI / NFO f 09 22 FI*NordicTigers Be My Love 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
232 NFO d 03 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
232 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie NFO d 03 62/Gr. 6
233 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Mirkulan He Touched Me 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
234 NFO VII / NFO ns 22 Bolsängen Åslög 2 Naaras 7 (CH) Stoliarova Svetlana EX1 CACIB
235 NFO VIII / NFO ns 09 24 Christian North Cape*RU 2 Naaras 3 (GIC) Vasilíeva Vera Abs
236 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS BIV NOM BIS
237 NFO VIII / NFO ns 09 24 Helga North Cape*RU 2 Naaras 7 (CH) Vasilíeva Vera Abs
238 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC
239 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
240 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 4 (GIP) Vasilíeva Vera EX1 CAPS
241 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 6 (IP) Vasilíeva Vera EX1 CAGPIB
242 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 10 (KAS) Vasilíeva Vera Abs
243 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Stoliarova Svetlana KM
243 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
244 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 4 (GIP) Stoliarova Svetlana EX1 CAPS NOM
245 RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena Abs
246 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
247 RAG n FI*Collicatin Mexican BigKiss 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
248 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
249 RAG n FI*Valkokullan Mamut 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
250 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
251 RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
252 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
254 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
255 RAG a FI*Barfait's Rosanne 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
256 RAG a FI*Cat's-JM Sa-Vanna 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
257 RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
257 RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
258 RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB
259 RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
260 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
261 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
262 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 8 (PR) Stoliarova Svetlana EX1 CAPIB
263 RAG e 21 FI*Minipeikon Kultapoju 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie Abs
264 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
265 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX2
266 RAG n 03 Cassus Cassander Caelestis 2 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
267 RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
268 RAG n 03 FI*Snowrag Dazzling Danny 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
269 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
270 RAG n 03 FI*Utuinen Clouds Of Sunset 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne Abs
271 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
272 RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
273 RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple 2 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
274 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB BIV NOM
275 RAG n 03 RU*Eria Pro Hummer Bear 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX2
276 RAG n 03 FI*Erkatin Teemu Topias 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
277 RAG a 03 FI*Celestial's GunBert 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB BIV NOM
278 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB NOM
279 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
280 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
281 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
282 RAG a 03 FI*Dollyblues You da One 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
283 RAG a 03 DK*Jaquet Cinnamon 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
284 RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
285 RAG d 03 FI*Shyshaman's Shaman Hot Love 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
286 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
287 RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga 2 Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
288 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
289 RAG g 03 FI*Dollyblues Cherry Pie 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
290 RAG e 03 21 FI*Calamarin MrMuscle 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP NOM
291 RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
292 RAG n 04 FI*Minipeikon Mutrun 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
293 RAG n 04 FI*Cat's-JM Pi-Sara 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
294 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS BIV
295 RAG n 04 FI*Cat's-JM Riz-Rik 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
296 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
297 RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
298 RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
299 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tiger 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
299 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tiger 2 Uros 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie RAG a 04
300 RAG a 04 FI*Nevilla's Caspian 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
301 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tara 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
302 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
303 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX3
304 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
305 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
306 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 2 Uros 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB
307 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
308 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
309 RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
310 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
311 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
312 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM BIV
313 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
313 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
314 SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
315 SBI n FIN*Iines-Hovi Anni 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
316 SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
317 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
318 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
318 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
319 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
320 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB BIV
321 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB NOM BIS
322 SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
323 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Stoliarova Svetlana KM BIV NOM BIS
324 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 4 (GIP) Stoliarova Svetlana EX1 CAPS
325 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 8 (PR) Stoliarova Svetlana EX1 CAPIB
326 SBI b EE*Kayzer Herencia 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
327 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
328 SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 10 (KAS) Stoliarova Svetlana EX1 CAP
329 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 10 (KAS) Stoliarova Svetlana EX1 CAP
330 SBI c Demian Africa Zambarau 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
331 SBI c Demian Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
332 SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
333 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV
334 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
335 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
336 SBI e FI*Touchant Petit Charmeur 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
337 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
338 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
339 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB BIV NOM
340 SBI f FI*Iines-Hovi Anastasia 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
341 SBI f FI*Tamus Insignia 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
342 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
343 SBI f FI*Harebell Honeybone 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
344 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
345 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
346 SBI g FI*Iines-Hovi Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
347 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM
348 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
349 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 2 Naaras 5 (IC) Vasilíeva Vera EX1 CAGCIB
350 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 6 (IP) Vasilíeva Vera EX1 CAGPIB NOM
351 SBI h FI*Mimitan Thea 2 Naaras 10 (KAS) Vasilíeva Vera EX1 CAP
352 SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
353 SBI n 21 FIN*Globel's Camelot Figaro 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
354 SBI a 21 Demian TreKronor Sedina 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
355 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Stoliarova Svetlana KM
356 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 8 (PR) Vasilíeva Vera EX1 CAPIB
357 SBI c 21 S*Super Classic's Madame Maxime 2 Naaras 8 (PR) Vasilíeva Vera EX1 CAPIB
358 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
359 SBI d 21 FI*Annmark Amberline 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
360 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
361 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP NOM
362 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
363 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
364 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Olivia OiKukas 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1
365 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Stoliarova Svetlana KM
366 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Stoliarova Svetlana Abs
367 SIB III / SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Stoliarova Svetlana EX1 CAGPIB
368 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Stoliarova Svetlana EX1 CACS
369 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 7 (CH) Stoliarova Svetlana EX1 CACIB BIV NOM
370 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Balladin Pikku Karhu 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
371 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1
372 SIB V / SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
373 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
374 SIB V / SIB d 23 FI*Kestilinnan Ernest 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
374 SIB V / SIB d 23 FI*Kestilinnan Ernest 2 Uros 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie SIB d 23/Gr. 5
375 SIB V / SIB f 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie SIB f 22 09 /Gr.6
375 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
376 SIB V / SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
377 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
378 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
379 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Mitätöity Mitätöity
380 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV NOM
381 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Sippan's Gipsy Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC NOM
382 SIB VI / SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
383 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Afrodite 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
384 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
385 SIB VII / SIB ds FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie SIB ds 24 /Gr. 7
385 SIB VII / SIB ds 24 FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
386 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM
387 SIB VIII / SIB ds 09 23 FI*Eswood Bonfire Heart 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
388 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Cherrytail's SpecialBoy 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
389 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI*KissinTassun Fyrry 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
390 SIB IX / SIB w 62 FI*Valjallan Kuura 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
391 TUA II / TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
392 TUA V / TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
393 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
394 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
395 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
396 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
397 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB NOM
398 ABY n FI*Bluestream's Idaya 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
399 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
400 ABY n Lalima's Mikhail Baryshnikov 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP BIV
401 ABY n FI*Laire Meleth Bein 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
402 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
403 ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra Abs
404 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
405 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Cerná Petra KM
405 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
406 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM BIS
407 BEN n 24 S*Nordic Glow Island Kiss 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 No Cert
408 BEN n 24 FI*Starglitters Hilfiger 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone DISQ AGR.
409 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
410 BML I / BML bs 11 FI*Kissamummon Adalmiinanhelmi 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
411 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopia Poika 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
412 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
413 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
414 BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV
415 BRI n FI*Treselle's Titanium 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
416 BRI n FI*Coventry's Gardenia 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
417 BRI n FI*Ferme Enni Eulalia 3 Naaras 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
418 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
419 BRI a FI*Enchanter's Diamonds For Tears 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
420 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP NOM
420 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
421 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
422 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
423 BRI d FI*Treselle's Malevich 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
424 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM
425 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
426 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
427 BRI q FI*Treselle's Xenobia 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
428 BRI ns 11 Pennydown Royalflush 3 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
429 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Mon Chéri 3 Uros 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
430 BRI o FI*Treselle's Walker Bighead 3 Uros 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
431 BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
432 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
433 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
434 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
435 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV NOM BIS
436 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
437 BUR n FI*Flea's Tiki Temaru 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Mitätöity
438 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
439 BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
439 BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
440 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM
441 BUR n FIN*Katruskan Peppermint Patty 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
442 BUR a FI*Bumpulina Sweet Bluebell 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
443 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
444 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
445 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM BIV NOM
446 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
447 BUR b FI*Shu-Shun Heartbreaker 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
448 BUR b FI*Enigmatic Atlas of Globetrotter 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
449 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
450 BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
451 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
452 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP BIV
452 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
453 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB BIV NOM
453 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
454 BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
455 BUR c FI*ZirCat's Iron Maiden 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 No Cert
456 BUR c FI*Ninelli's Xiàng Xingxing 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
457 BUR c FI*Hokkuspokkus Bad Ass 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene Abs
458 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM
459 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
459 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Arvosteltu 5
460 BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB BIV NOM
461 BUR f FI*Flea's Fenua Nehenehe 3 Naaras 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
462 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
463 BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM BIV NOM
463 BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl Arvosteltu 5
464 BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
465 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
466 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
467 BUR g FI*Oliivian Ärtla 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
468 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
469 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
470 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
471 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
472 BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
473 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB BIV
474 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
475 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX2
476 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Omega Supreme 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
477 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
478 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
478 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
479 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Raita.Pirkka 3 Uros 7 (CH) Preiss Karl Abs
480 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 7 (CH) Preiss Karl Abs
481 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
482 CRX II / CRX n 03 Changes Starman 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
483 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
484 CRX II / CRX n 03 FI*Spectrolite Quiterio 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
485 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM BIS
486 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
487 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
488 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX2
489 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
490 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
491 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
492 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
493 CRX IV / CRX f 03 Changes Moonage Daydream 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
494 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
495 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
496 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
497 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
498 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
499 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
500 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Cisumisu 3 Naaras 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
501 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
502 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI*Riepujengin Amiraali 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
503 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
504 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
505 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
506 DRX IV / DRX h 09 FI*Riepujengin Zabaglione 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
507 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB NOM
508 DRX IX / DRX w 64 FI*Fairy-Story's JingleJewel 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
509 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
510 EUR a FI*Elekatin Ruusupapu 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
511 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
512 EUR f DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
513 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM BIS
513 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
514 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
515 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
516 EUR ns Alma 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
517 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
518 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
519 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC NOM
520 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Cerná Petra KM
521 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
521 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Arvosteltu 6
522 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
523 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
524 EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
525 EUR ns 24 FI*Kassilan Rakkauslapsi 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
526 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
527 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
528 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
529 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
529 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
530 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX2
531 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
531 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
532 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX3
533 KOR FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX2
534 KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB BIV
535 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 BIV
536 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
537 KOR FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX3
538 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX2
539 KOR FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX3
540 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
541 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
542 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 BIV NOM
543 KOR FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
544 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Cerná Petra EX2
545 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS BIV NOM BIS
546 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM
547 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
548 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
549 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
550 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
551 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM
552 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
553 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
554 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV NOM
555 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
556 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
557 OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
558 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS BIV NOM
559 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS
560 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
561 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
562 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM NOM BIS
562 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
563 OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB
564 OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
565 OCI c 24 FI*Riddle Reason To Live 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
566 OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
567 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV
568 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
569 OCI o 24 FI*Topspot Bashful The Fourth 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
570 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
571 OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
572 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
573 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS BIV NOM
574 RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
575 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
576 RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
577 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
578 RUS FI*Zarin Jason 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
579 RUS FI*Susanssin Mylady Blue 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
580 RUS FI*Bessemjanka's Paeonia 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
581 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
582 RUS S*Grrr Aston Martin One 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
583 RUS FI*Susanssin Secret Crush Of Silver 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
584 RUS FI*Inkilee Nikolaus Kopernikus 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
585 RUS FI*Inkilee Galileo Galilei 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX3
586 RUS FI*Zarin Onnenapila 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
587 RUS FI*Zarin Onneli 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX3
588 RUS FI*Inkilee Cleopatra the Alchemist 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
589 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB BIV
590 RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX2
591 RUS FI*Hana-Bi Kätketty kukka 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
591 RUS FI*Hana-Bi Kätketty kukka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
592 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM BIV
593 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM
594 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
595 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM
595 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Cerná Petra KM
596 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS NOM
597 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM NOM
597 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
597 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
598 SOM ns FIN*Walimain Darion 3 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
599 SPH II / SPH a 03 Ilus-Armus Crowquill's 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
600 SPH V / SPH e 32 RU*Moon Pet Kohana 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone Mitätöity Mitätöity
601 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC NOM BIS
602 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM
603 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 7 (CH) Lund Lone Abs
604 SPH V / SPH f 32 FI*CiCi's Love me Tender 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
605 SPH V / SPH n 09 21 33 LV*Otomi Kulta 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
606 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
607 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
608 BAL b FI*Fercatin Quiswal Valiant 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
609 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
610 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
611 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1 NOM BIS
612 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
613 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
614 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
615 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
616 OLH b 25 FI*Jalecat's Fairytale 4 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
617 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
618 OLH e 24 FI*TaikaTomun Boris Boheemi 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
619 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
620 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Mantovani Gianfranco KM NOM BIS
621 OSH a FI*Vuorikatin Drifter 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
622 OSH b FI*Cat's-JM Chan-Thira 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
623 OSH b FI*LeeRaus Ilithia Iloitse 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
625 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
626 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Mantovani Gianfranco KM
627 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1 NOM BIS
628 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB NOM
629 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
630 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina Abs
631 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
632 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
633 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
634 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
635 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM BIS
636 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
636 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM BIS
637 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
638 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
639 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Mantovani Gianfranco EX1 CAPS NOM
640 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 10 (KAS) Mantovani Gianfranco Abs
641 SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Mantovani Gianfranco Abs
642 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Mantovani Gianfranco KM NOM BIS
643 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 5 (IC) Mantovani Gianfranco Abs
644 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
645 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
646 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
647 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Mitätöity
648 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
649 SIA b FI*Sultsinan Anthony Bourdain 4 Uros 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
650 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
651 SIA f I*Profiles Organza 4 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
652 SIA b 21 FI*Cat's-JM Suma-Na 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
653 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
654 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
655 SYS b 03 FI*Sultsinan Jamie Oliver 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
656 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
657 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM
658 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 3
659 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM
660 HCL Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 2
661 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cerná Petra 2
661 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 2
662 HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cerná Petra 1 NOM BIS
662 HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 1 BIV
662 HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 1 NOM
663 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cerná Petra 3
664 HCS Wilma Wilhelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 4
665 HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 2
665 HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 1 BIV
665 HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 1 NOM BIS
666 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra Arvosteltu 5
666 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoliarova Svetlana 2
667 HCS Hillakirsikka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cerná Petra 1 NOM
729 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio BML I, BML II, BRI d, BUR n, CRX VII, EUR d, EUR n 22, OCI c 24, OCI o 24, KAT II VET. 10
Cerná Petra ABY o, BRI p, BUR b, BUR j, EUR n 24, KOR, SOM n, SPH III, HCS 2
Edström Michael MCO IX, NFO VI, RAG a, SBI n, SBI d, SIB V 7
Ghibaudo Alessandro Kat II tark., EXO a, EXO g 24, EXO g 03, PER n, PER f, PER g, PER n 23, PER n 24, PER b 24, PER n 03, PER f 02 21 62, PER ns 03, PER d 33, PER e 33, PER d 21 33, PER g 21 33, ACS V, ACS VIII, MCO I, NFO III, SBI c, TUA II 6
Lis Helene EXO n, EXO n 22, EXO fs 22 62, EXO a 03, EXO n 03 24, EXO e 03 22, PER w 62, PER d, PER fs, PER n 22, PER d 24, PER f 22, PER g 22, PER f 03, PER ns 02 21 62, PER n 33, PER a 21 33, PER e 21 33, BUR c, CRX I, DRX VIII, EUR f, SOM o, SPH II, HCL 2
Lund Lone ABY n, BEN n 22, BEN n 24, BRI a, BRI g, BUR d, BUR h, CRX IV, CYM 53, DRX IX, DSP III, EUR g, EUR d 22, EUR ns 22, KBL, SOM ns, SPH V 2
Mantovani Gianfranco Kat II tark., ABY a, BRI ns 11, BRI ny 11, BRI o, BUR f, DRX I, EUR as 22, MAU ns, OCI b 24, BAL c, BAL b 21, BAL d 21, OLH b 24, OLH d 24, OSH n, OSH c, OSH n 24, OSH n 25, OSH a 24, OSH b 22, OSH n 03 24, PEB V, SIA w 67, SIA n, SIA b, SYS f 03 21 1
Preiss Karl BRI c, BRI q, BUR g, CRX II, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX VI, EUR a 23, EUR ns 24, OCI n 24, VET III 13
Rautio Kristiina ACL X, MCO VI, SBI e, SIB IX, BAL b, OLH c, OLH b 25, OLH e 24, OLH ns 24, OSH a, OSH b, OSH b 24, OSH d 25, OSH g 24, OSH n 03, OSH f 03, OSH b 03 22, SIA a, SIA c, SIA f, SIA c 21, SYS n 03, SYS b 03 3
Riekstina Linda ACL III, MCO VIII, SBI f, SBI g, SBI n 21, SBI d 21, SBI e 21, TUA VII 1
Selassa F. A. (Lee) MCO IV, NFO V, RAG a 03, RAG f 04, RAG n 04 21, TUA V 0
Sneum Hanne Sofie Kat II tark., MCO II, NFO II, RAG f, RAG n 21, RAG e 21, RAG g 03, RAG c 04 21, SBI j, SBI f 21, SIB VII, SIB VIII, TUA IX, TUV f 61-63 5
Stoliarova Svetlana ACL I, ACL VIII, MCO V, NEM I, NEM II, NFO VII, NFO IX, RAG c, RAC c 21, RAG d 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SIB II, SIB III, SIB IV, HCS VET 4
Vasilíeva Vera MCO III, NFO I, NFO VIII, SBI h, SBI c 21 2
Veland Anne MCO VII, NFO IV, RAG n 03, RAG f 03 3
Wiéland Schilla Eva BRI n, BUR a, CRX III, CRX VI, EUR a, EUR ns, MAN 51-52, OCI a 24 ,OCI bs 24, RUS, SOM a, SPH IV, VET I, VET IV 6
Zagorskaya Elena Kat II tark., ACS III, RAG n, RAG d 03, RAG e 03 21, RAG n 04, RAG a 04, SBI a 21, SIB VI, TUV d 61-63 0
17 tuomaria.