ISROK 73. kansainvälinen rotukissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.12.2017 Loppuu 2.12.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.9.2017 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 5.11.2017. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 3.11.2017 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 117
3 58
4 94
Kotikissat 5
Yhteensä 351

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Tellervo Kass Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 03 FI SK LO 17 Preciousice Shadow Dancer Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
5 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
6 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 1
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
9 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Nico Padovano Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
9 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
10 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
12 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
13 PER n 01 21 62 FI SK LO 17 FI*Chevhill's Summer Flirt Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Roksana (PER f 03)
14 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
15 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
16 RAG n FI SK LO 17 FI*Maplehill's Creole Blues Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
17 RAG n FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen Mirhami Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
18 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Grand International Champion Tellervo Kass DISQ AGR.
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
19 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB BIV NOM
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
20 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
21 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
22 RAG c FI SK LO 17 FI*MistyNight Ferdinand Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
23 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
24 RAG f FI SK LO 16 FI*Maplehill's Sugar Blossom Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
25 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Oscarella omen Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
26 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
26 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Siitos Jorge Fernández González-Redondo
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
27 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
28 RAG e 21 FI SK LO 17 FI*Uniklubin Karelia Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Uniklubin Iceman (RAG a 21) x FI*Uniklubin Dreams Come True (RAG g)
29 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
30 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
31 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
32 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
34 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
35 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
38 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC NOM
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
40 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen LUMIHILE Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
41 RAG g 04 FI SK LO 15 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
42 RAG g 04 FI SK LO 17 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
43 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
44 RAG n 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's SweetDreams of PerfectChange Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
45 RAG n 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kitai Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
46 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
47 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
48 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*AijaiCats Unique Umer Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
49 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kyoumi Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
50 SBI n FI SRK LO 14 FI*Felinessi Boris Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
51 SBI n FI SK LO 15 FI*Helin's Anastasia Alma Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
52 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
53 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
53 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 1 NOM BIS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
54 SBI c S*Nashville's Doug Seegers Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
S*Chimär's Glad Aslak i Rovaniemi (SBI a) x S*Nashville's Loretta Lynn (SBI b)
55 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
56 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM BIS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
57 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
57 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 3
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
58 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
59 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Nico Padovano Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
60 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
SE*Samses Barbe Brune (SBI n 21) x S*Liljebrand's Scilla (SBI n)
61 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
62 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
63 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
64 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
65 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
66 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 2
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
67 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
68 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
69 ACL II / ACL n 09 FI SK LO 17 FI*Siriuksen VincentCurl Uros Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
70 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
71 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX3
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Merope Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
75 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
76 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX4
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
77 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
78 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM BIS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
79 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Hanna Tädinkakku Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
80 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
81 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Top Gear Uros International Premior Tellervo Kass EX2
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
82 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Ice Cube Uros Kastraatti Tellervo Kass EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
85 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
87 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC BIV
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
88 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Up And Go Uula Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi (MCO n 22)
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
93 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Encore Amy Jade Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
95 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB NOM
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
96 MCO IV / MCO a 09 23 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's ZZ Top Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
97 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Haapamäen Aili Ester Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX2
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
98 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC BIV
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
99 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Million Dollar Baby Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX3
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
100 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Martyna Dziemidowicz KM BIV
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
101 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Premior Martyna Dziemidowicz Abs
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
102 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
103 MCO V / MCO e FI SK LO 17 FI*NineTales McGregor Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX2
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
104 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Get It Hot Naaras Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
105 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
106 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CAGCIB BIV
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
108 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
110 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
112 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Nuutti Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP BIV
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
113 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX2
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
114 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
115 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAGPIB NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
116 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
117 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*LovelyLife Amor Aida Naaras Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam (MCO f 23)
117 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*LovelyLife Amor Aida Naaras Veteraani Carin Sahlberg 4
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam (MCO f 23)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Supreme Champion Martyna Dziemidowicz KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
120 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
121 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
122 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
125 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun IhaSama! Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
125 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun IhaSama! Uros Määrittely Anna Wilczek MCO ds 09
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
126 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
127 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
128 NEM I / NEM n FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Burza Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
129 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
130 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
131 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
132 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
133 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
134 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
135 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
136 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
136 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
137 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
138 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
139 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX3
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
141 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
142 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
143 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
144 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
145 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
146 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
147 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
148 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
149 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Princess Estelle Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Katniss Everdeen (NFO fs 09)
150 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
151 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Simca Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1 NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
152 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Regina Naaras Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
153 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 18 (N)Tingoskattens Jonny Uros Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz Abs
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
154 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1 BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
155 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Martyna Dziemidowicz KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
155 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
156 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAGPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
156 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Veteraani Carin Sahlberg 1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
157 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras International Premior Martyna Dziemidowicz Mitätöity Mitätöity
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
157 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
158 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
159 NFO VII / NFO gs FI SK LO 16 FI*Lolcat's Samantha Jones Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
160 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1 BIV
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
161 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Wish Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
162 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
163 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
164 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
165 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Ziazan Maharaj Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x NO*Grensedalen Wendy (SIB n 09 24)
166 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
167 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
167 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
168 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP NOM
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
169 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
170 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zinovia Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
171 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
172 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 17 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
173 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK RX 17 FI*Sipsun Baroness Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Cherrytail's Zinovia (SIB ds 01 21)
173 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK RX 17 FI*Sipsun Baroness Naaras Määrittely Anna Wilczek SIB fs 03 24
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Cherrytail's Zinovia (SIB ds 01 21)
174 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
175 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
175 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Arja Martikainen 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
176 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
177 BEN n 24 FI SK LO 17 Ellmax Tom Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Aldzheba Golden Ratio (BEN n 24) x Benalex Bounty of Ellman (BEN n 24)
178 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
179 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
180 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
181 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
182 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
183 BLH d FI SK RX 17 FI*Aurantia's Great Blizzard Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
184 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
185 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
185 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Arja Martikainen 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
186 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
187 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
188 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
189 BSH d FI SK LO 15 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
190 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros Champion Anna Wilczek Abs
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
191 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
192 BSH f FI SRK LO FI*Duketin Gabrielle Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x FIN*Aleksandra's Elegia (BSH e)
193 BSH g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Indiana Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
194 BSH a 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Wilma Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
195 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
196 BSH ns 11 FI SK LO 17 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
197 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
198 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Premior Arja Martikainen EX1 No Cert
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
199 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
200 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
201 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros International Champion Arja Martikainen EX1 No Cert
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
202 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Champion Arja Martikainen Abs
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
203 BUR n FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cloud Strife Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen Abs
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
204 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
205 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
205 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Arja Martikainen 1
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
206 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
207 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
208 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Timofei Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
209 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
210 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
211 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
212 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
213 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
213 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
214 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Feronian Muskotti Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
215 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
216 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
217 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
218 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
219 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras Veteraani Arja Martikainen 3
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
220 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
221 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
222 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
223 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
224 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
225 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
226 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
227 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
228 ABY n FI SK LO 17 Shadeaby Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
229 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
230 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
231 CRX I / CRX o FI SK LO 17 FI*Claypond's Fortune Fabuleuse Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
232 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
233 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
234 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
235 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
236 CRX III / CRX h FI SK LO 17 FI*Claypond's E's Elfina Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
237 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
238 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
239 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Taikametsän Divina Galica Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
240 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bradley Baker Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
241 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 17 FI*Claypond's Dragomir Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
242 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX2
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
243 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
243 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
244 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB BIV
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
245 CRX VIII / CRX d 03 33 FI SK LO 17 FI*Telltail's Freestyler Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
246 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
247 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
248 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
249 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
250 OSH b FI SK RX 17 FI*Sultsinan Bobkatti Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Birregin Arlington Fairfax (OSH b)
251 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
252 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
253 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
254 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
254 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
255 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
256 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
257 OSH f FI SK LO 17 FI*Nenatnak Fearless Dragon Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX2
FI*Cleverkitty A Dance with Dragons (SIA d 21) x FI*Nenatnak Ain't I Angel (OLH n)
258 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
259 OSH n 24 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Asser Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
260 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*JellonCats El Hierro Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
261 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
262 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*WildHawk's Donehogawa Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
263 OSH b 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Oliwa Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
264 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
265 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
266 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
266 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Carin Sahlberg
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
267 OSH h 24 FI SK LO 17 FI*EdaM's Chanel Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
268 OSH n 01 FI SK LO 17 FI*Kuutarun Florence Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Apocalyptica Calypso (SIA n 03) x FI*Sultsinan Inky Pinky (OSH n 03)
269 OSH a 03 FI SK LO 17 Jailhouse Rock Via Nocturna*PL Uros Kastraatti Anna Wilczek Abs
Blackrock Via Nocturna*PL (OSH n 03 25) x Darkmoon Via Nocturna*PL (OSH n)
270 OSH a 02 21 FI SK LO 15 FI*Pinewoods U Got The Look Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Pinewoods Sugar and Spice (OSH b 02) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
271 OSH b 02 21 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Makundunchi Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
272 OSH f 03 FI SK LO 17 IT*Brigitta Castle's Lions Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
IT*Yankee Del Borgo Antico (SIA n) x Melissa Dorycats*PL (OSH d 03 24)
272 OSH f 03 24 FI SK LO 17 IT*Brigitta Castle's Lions Naaras Määrittely Anna Wilczek OSH f 03
IT*Yankee Del Borgo Antico (SIA n) x Melissa Dorycats*PL (OSH d 03 24)
273 PEB I / PEB b FI SK RX 17 Kaschemir Silver Dream Orient Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Florizei Enigma de Lave (PEB b) x Tamico Princess Ofir (OSH w)
274 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
275 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
276 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
277 RUS FI SK LO 16 Loren Divine Divinity*RU Naaras Avoin Anna Wilczek EX2
Yavor (RUS ) x Elata Mazoji Arka*LT (RUS )
278 RUS FI SK LO 17 Vayun Ufne Koty*PL Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Gasper Ufne Koty*PL (RUS ) x Soul Love Komachi-of-Ufne Koty (RUS )
279 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
280 RUS FI SK LO 17 FI*Lolcat's Ariel Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
281 RUS FI SK LO 17 FI*Sinnelli Marina Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
Yulian Grey Rus*RU (RUS ) x Loren Divine Divinity*RU (RUS )
282 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
283 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Anya Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
284 RUS FI SK LO 16 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
285 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
286 SIA b FI SK LO 17 FI*Kuutarun Francesca Guerriera Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Apocalyptica Calypso (SIA n 03) x FI*Sultsinan Inky Pinky (OSH n 03)
287 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
288 SIA n 01 FI SRK RX FI*Sultsinan Itätuuli Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
288 SIA n 01 FI SRK RX FI*Sultsinan Itätuuli Uros Veteraani Carin Sahlberg 1
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
289 SIA n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
290 SIA n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
291 SIA b 03 21 FI SK LO 18 Lord of Frost Via Nocturna*PL Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Forcas Via Nocturna*PL (OSH b 24) x LadywithRed van Crystaltina (OSH f 03 25)
292 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
293 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
294 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
295 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
295 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
296 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Alfeios Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
297 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 17 FI*Miisalan Kölli Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
298 SPH I / SPH n FI SK RX 17 Dani Danati Bonaparte Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Deniel's Viking (SPH n) x Flower Violette (SPH n 33)
299 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 17 FI*Wanadoo Kiana Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Merloni Barbie (SPH a)
300 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 17 FI*Wanadoo Marttina Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Wanadoo Hedwig (SPH a 03)
301 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
302 SPH III / SPH h FI SK RX 17 FI*Miisalan Justiina Naaras Määrittely Anna Wilczek SPH f 21 32 / SPH V
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
302 SPH V / SPH f 21 32 FI SK RX 17 FI*Miisalan Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
303 SPH III / SPH g 21 FI SRK LO FI*EEC's Great Sensation Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Voila Dionysos van Anubis (SPH a) x FIN*EEC's Amazing Alexandria (SPH g 09 22)
304 SPH IV / SPH d 09 21 FI SK RX 17 FI*BritneyStar's Bobby Munson Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Evilurbastet Garfield (SPH n 03 21) x Warm Breeze Britney Star (SPH g 02)
305 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
306 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 17 Merloni Bianka Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX2
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
307 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
308 THA n FI SK RX 17 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
309 THA n 21 FI SK RX 17 Thaiblueangels Chisu Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
310 HCL Vili Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
311 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
312 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
313 HCS FI SK RX 18 Humutyttö Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
314 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
315 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
341 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dziemidowicz Martyna ACL II, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, NFO VII, NFO VIII 45
González-Redondo Jorge Fernández EXO a 21 33, PER a 33, PER n 01 62, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG f 21, RAG g 04, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI g, MCO I, MCO IX, NFO IV, SIB VII, SIB VIII, VET 1 44
Kass Tellervo EXO n, EXO n 03, EXO n 24, PER a 24, PER n 01 21 62, RAG a, RAG a 03, RAG c, RAG e 21, RAG f 04, RAG n 21, SBI d, SBI f, SBI n, SBI n 21, TUV n 61-63, ACS IV, ACS XI, MCO III, NFO I, NFO II, NFO V 44
Martikainen Arja BEN n 22, BEN n 24, BLH a, BSH a, BSH bs 33, BSH c, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR h, BUR n, OCI bs 24, VET 3 33
Martinez Vizcaino Juan José ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX VII, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b 25, OSH c 24, OSH e, OSH h, OSH h 24, OSH n, OSH n 01, PEB I, SIA n 03, SOM n, SPH II, SPH III, SPH IV, SPH V, HCL, HCS 39
Padovano Nico PER b, PER d, PER f 22, PER n 03, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d 21, RAG f, RAG n, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI b, SBI b 21, SBI d 21, SBI h, TUV d 61-63, TUV f 61-63, MCO IV, NEM I, NFO III, NFO IX, SIB IV, SIB VI 45
Sahlberg Carin ABY o, CRX III, CRX VIII, OLH ns 25, OSH a 24, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 03, OSH n 24, SIA b 03 21, SIA f 03 21, SIA n, SIA n 01, SPH I, SPH V, THA n, THA n 21, VET 2, VET 4 40
Wilczek Anna MCO VIII (13c), SIB VIII (13c), OSH f 03 (13c), SPH III (13c), BEN n 24 33, BLH d, BLH n, BLH ns 11, BML I, BSH a 24, BSH d, BSH e, BUR c, BUR e, BUR j, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, EUR w 62, KOR, OCI b 24, OCI n 24, SIN, CRX I, CRX VI, OSH a 02 21, OSH a 03, RUS, SIA b 47
8 tuomaria