Omakissa
ISROK 74. kansainvälinen rotukissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.12.2017 Loppuu 3.12.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.9.2017 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 5.11.2017. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 3.11.2017 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 79 77 0 0 2
2 102 101 0 0 1
3 57 55 1 0 1
4 84 82 2 0 0
Kotikissat 5 5 0 0 0
Yhteensä 327 320 3 0 4

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Padovano Nico Abs
2 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 5 (IC) Padovano Nico Abs
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
4 EXO n 03 Preciousice Shadow Dancer 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
5 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Padovano Nico 2
8 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
9 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo Abs
9 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico Abs
10 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
11 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
12 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
13 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
13 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Padovano Nico 1 NOM BIS
14 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
15 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
16 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
17 RAG n FI*Pirtti-Viiksen Mirhami 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
18 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 1 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
19 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX2
20 RAG a FI*Stardoll's Dawning Blue 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV
21 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
22 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
23 RAG f FI*Maplehill's Sugar Blossom 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
24 RAG n 21 Gayaneh Nereis notabilis 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
25 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
26 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
27 RAG e 21 FI*Uniklubin Karelia 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
28 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
29 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
30 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
31 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
32 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
33 RAG n 04 Gayaneh Nymphaea nebula 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
34 RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
35 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS NOM
36 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
37 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
38 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
39 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
40 RAG a 04 FI*Operadoll's Orion 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
41 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
42 RAG g 04 FI*Collicatin Hempeä Helmi 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
43 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
44 RAG n 03 21 FI*Celestial's SweetDreams of PerfectChange 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
45 RAG n 04 21 FI*Darkie's Kitai 1 Uros 8 (PR) Kass Tellervo Abs
46 RAG a 03 21 FI*BlackRain's Impossible To Resist 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
47 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
48 RAG a 04 21 FI*AijaiCats Unique Umer 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
49 RAG a 04 21 FI*Darkie's Kyoumi 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
50 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
51 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB BIV
52 SBI n FI*Helin's Cella 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
53 SBI a Demian Suomi100 Pätkä 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
54 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
55 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
55 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 2
56 SBI c S*Nashville's Doug Seegers 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
57 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
58 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM BIS
59 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB NOM
59 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 1
60 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
61 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo Abs
62 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor 1 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
63 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM BIS
64 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
65 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
66 SBI e 21 FI*Lofanna Alvar 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
68 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
69 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 3
70 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
71 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
72 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 7 (CH) Dziemidowicz Martyna EX1 CACIB
73 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Dziemidowicz Martyna KM
74 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 5 (IC) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGCIB
74 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 15 (Siitos) Kass Tellervo
75 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX2
76 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Merope 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX3
77 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Taygete 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1 BIV NOM
78 MCO I / MCO n FI*LovelyLife Vive L'amour Valpuri 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna Abs
79 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS
80 MCO III / MCO a 22 FI*Moggi Hanna Tädinkakku 2 Naaras 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1
81 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 4 (GIP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPS
82 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 6 (IP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
83 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP
84 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 8 (PR) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPIB
85 MCO III / MCO a 22 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna Abs
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
87 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
88 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld Dharma Dorje 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Born To Be Wild 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
92 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM BIV NOM
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Encore Amy Jade 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
94 MCO IV / MCO n 09 23 FI*LovelyLife Movie's Maverick 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
95 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
96 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Million Dollar Baby 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
97 MCO V / MCO d Cartier Fidelity Feline,CZ 2 Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo MCO d
97 MCO V / MCO d Cartier Fidelity Feline,CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV NOM
98 MCO V / MCO d FI*LovelyLife Vive L'amour Vincent 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
99 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM
100 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico Abs
101 MCO V / MCO e FI*NineTales McGregor 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP NOM
102 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB BIV NOM
103 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS NOM
104 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV
105 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
106 MCO VI / MCO e 09 23 FI*LovelyLife New Ages Nuutti 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX2
108 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
109 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
110 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
111 MCO VII / MCO ns FI*LovelyLife Amor Aida 2 Naaras 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB
111 MCO VII / MCO ns FI*LovelyLife Amor Aida 2 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 3
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
113 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
114 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
115 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX2
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
118 MCO VIII / MCO ds 09 FI*Mahtitassun IhaSama! 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP NOM
119 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
120 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 5 (IC) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGCIB
121 NEM I / NEM n 21 FI*Eswood Lovely Molly 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna Abs
122 NEM I / NEM n FI*SiniTaigan Burza 2 Uros 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
123 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
124 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
125 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM
126 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 1 (SC) Dziemidowicz Martyna KM
127 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 2 (SP) Dziemidowicz Martyna KM
127 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
128 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS
129 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 5 (IC) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGCIB NOM BIS
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX3
131 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1 BIV NOM BIS
132 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX2
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
134 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
135 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM
136 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
137 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
138 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
139 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Glyrien's Princess Estelle 2 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
140 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX2
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
142 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
143 NFO VI / NFO d 03 22 (N)Tingoskattens Jonny 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández Abs
144 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
145 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
145 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 4
146 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB BIV
146 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 1
147 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández Mitätöity Mitätöity
147 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 2
148 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
149 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
150 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
151 NFO VIII / NFO fs 09 FI*GoldenFurry's Last Wish 2 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
152 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández Abs
153 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Allikatin Hiski 2 Uros 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
154 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC BIV
155 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj 2 Uros 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
156 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPS NOM
156 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM BIS
157 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 8 (PR) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPIB
158 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Dziemidowicz Martyna KM BIV NOM
159 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI*Cherrytail's Zinovia 2 Naaras 7 (CH) Dziemidowicz Martyna EX1 CACIB
160 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 FI*Jerriman April 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna Abs
161 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
162 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
163 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Sipsun Baroness 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX2
164 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP
165 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
166 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
166 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
167 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
168 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
169 BEN n 24 FI*Sugarbabes Zita 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV
170 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
171 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
172 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja BLH c
172 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
173 BLH d FI*Aurantia's Great Blizzard 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
174 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
175 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM BIS
175 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1
176 BSH w 63 FI*Rhinestone's Comte Nero 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
177 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
178 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
179 BSH a FI*Aurantia's Protector 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
180 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB NOM BIS
181 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja Abs
182 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
183 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
184 BSH g FI*Coventry's Indiana 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
185 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB NOM
186 BSH n 24 FI*Kipardi's Over cute 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
187 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
188 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
189 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS BIV NOM
190 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José Abs
191 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
192 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
193 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
194 BUR n FI*Hokkuspokkus Cloud Strife 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
195 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
196 BUR b FI*AuroraAustralis Jeparit 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
197 BUR b FI*Beneloben Harmonius Hertta 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
198 BUR e FI*Pystymetsän Petja 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja Abs
199 BUR f FI*Shu-Shun Taj Sunset 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
200 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
201 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
202 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
203 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
203 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
204 EUR n 24 FI*Feronian Muskotti 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
205 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
206 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
207 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
208 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
209 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
210 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
211 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
212 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
213 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
214 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
215 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
216 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
217 ABY n Shadeaby Heartbreaker 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
218 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
219 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
220 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC NOM
221 CRX I / CRX o FI*Claypond's Fortune Fabuleuse 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
222 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS NOM BIS
223 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
224 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
225 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
226 CRX III / CRX h FI*Claypond's E's Elfina 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
227 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
228 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
229 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV NOM
230 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
231 CRX VII / CRX b 33 Demian Suomi100 Sisu 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
232 CRX VIII / CRX d 03 33 FI*Telltail's Freestyler 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
233 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
234 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
235 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
236 OSH n FI*EdaM's Appolo 4 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
237 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
238 OSH b FI*Sultsinan Bobkatti 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
239 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
240 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
241 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
242 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
242 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
244 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM BIS
245 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM BIS
246 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS
247 OSH b 24 FI*WildHawk's Donehogawa 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
248 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
249 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
250 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
250 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
251 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 No Cert
252 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
253 OSH h 24 FI*EdaM's Chanel 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 No Cert
254 OSH a 03 Jailhouse Rock Via Nocturna*PL 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin Abs
255 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
256 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
257 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
258 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
259 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV
260 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
261 RUS FI*Lolcat's Queen Victoria 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
262 RUS Loren Divine Divinity*RU 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
263 RUS Vayun Ufne Koty*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
264 RUS Diamond Neytiri*PL 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
265 RUS FI*Lolcat's Ariel 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX3
266 RUS FI*Lolcat's Marianne Dashwood 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
267 RUS FI*Zarin Clove 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
268 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
269 RUS FI*Lolcat's Anya 4 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB BIV
270 RUS FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
271 SIA n EE*Cepheus Siaoricat 4 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
272 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
273 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
273 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
274 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
275 SIA n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
276 SIA d 02 21 FI*EdaM's Cavalli 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
277 SIA d 03 21 FI*Tabbytassun Aarre 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
278 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
279 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
280 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
281 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
281 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
282 SPH I / SPH n 21 FI*Miisalan Kölli 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
283 SPH I / SPH n Dani Danati Bonaparte 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
284 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Kiana 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
285 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
286 SPH V / SPH f 21 32 FI*Miisalan Justiina 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX2
287 SPH IV / SPH d 09 21 FI*BritneyStar's Bobby Munson 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
288 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
289 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
290 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
291 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
292 THA n 21 Thaiblueangels Chisu 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
293 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM
294 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM
295 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 2
296 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM BIS
296 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM BIS
297 BUR e FI*Pystymetsän Mitja 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
319 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dziemidowicz Martyna ACS IV, ACS XI, MCO I, MCO III, MCO IX, NEM I, NFO III, NFO IV, SIB IV, SIB VII, SIB VIII, TUA II 38
González-Redondo Jorge Fernández MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, VET 2 38
Kass Tellervo MCO V (13c), PER a 33, PER b, PER d, PER e 02 62, PER f 22, PER n 03, PER ns 24 62, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d 21, RAG f, RAG f 21, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI h, MCO I, MCO IV 42
Martikainen Arja BLH a (13c), BLH d, BLH n, BLH ns 11, BML I, BSH d, BSH e, BSH n, BSH n 24, BSH w 63, BUR b, BUR e, BUR f, BUR j, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, EUR w 62, KOR, OCI b 24, OCI n 24, SIN, HCL, HCS, VET Kotikissat 32
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BEN n 24, BLH a, BLH c, BSH a, BSH bs 33, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR h, BUR n, OCI bs 24, CRX I, CRX III, CRX VIII, OLH ns 25, OSH a, OSH b, OSH f, SIA b, SIA n, VET 3 43
Padovano Nico EXO a 21 33, EXO n, EXO n 03, EXO n 24, PER n 01 62, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG c, RAG e 21, RAG n 21, SBI a 21, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI g, SBI n, SBI n 21, MCO V, NFO II, NFO V, VET 1 41
Sahlberg Carin ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX VII, OLH ns 24, OSH a 02 21, OSH a 03, OSH e, OSH h, OSH n, PEB I, RUS, SIA d 02 21, SIA d 03 21, SOM n, SPH II, SPH III, SPH IV 40
Wilczek Anna PER a 24, RAG a, RAG a 04, RAG g 04, RAG n 03 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ABY o, OSH a 24, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h 24, SIA f 03 21, SIA n 01, SIA n 03, SPH I, SPH V, THA n, THA n 21, VET 4 42
8 tuomaria.