ISROK 74. kansainvälinen rotukissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.12.2017 Loppuu 3.12.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.9.2017 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 5.11.2017. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 3.11.2017 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 79
2 102
3 57
4 84
Kotikissat 5
Yhteensä 327

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Nico Padovano Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Nico Padovano Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 03 FI SK LO 1716650 Preciousice Shadow Dancer Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
5 EXO a 21 33 FI SK LO 1717346 Ayser's Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
6 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Nico Padovano 2
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER a 24 FI SK LO 1717362 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
9 PER f 22 FIN SRK LO 81735 FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Tellervo Kass Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
9 PER f 22 FIN SRK LO 81735 FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Veteraani Nico Padovano Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
10 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Tellervo Kass Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
12 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
13 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
13 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Nico Padovano 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
14 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
15 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
16 RAG n FI SK LO 1717133 FI*Maplehill's Creole Blues Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
17 RAG n FI SK LO 1717193 FI*Pirtti-Viiksen Mirhami Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
18 RAG a FI SK LO 1404868 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
19 RAG a FI SK LO 1613077 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Champion Anna Wilczek EX2
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
20 RAG a FI SK LO 1613551 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB BIV
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
21 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
22 RAG c FI SRK LO 85196 FI*Celestial's King of Finland Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
23 RAG f FI SK LO 1614642 FI*Maplehill's Sugar Blossom Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
24 RAG n 21 FI SK LO 1717192 Gayaneh Nereis notabilis Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
25 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
25 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros Siitos
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
26 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
27 RAG e 21 FI SK LO 1717786 FI*Uniklubin Karelia Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Uniklubin Iceman (RAG a 21) x FI*Uniklubin Dreams Come True (RAG g)
28 RAG f 21 FI SK LO 1404775 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
29 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
30 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
31 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
32 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 1717187 Gayaneh Nymphaea nebula Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
34 RAG n 04 FI SRK LO 1301406 FI*Celestial's Eternal Flame Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
35 RAG a 03 FI SRK LO 1301557 FI*Celestial's Hot Shot Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
38 RAG a 04 FI SK LO 1614292 FI*MistyNight Eleonore Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
40 RAG a 04 FI SRK LO 43213 FI*Operadoll's Orion Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FIN*Operadoll's Ensi Emilia (RAG a 04)
41 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
42 RAG g 04 FI SK LO 1716524 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
43 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
44 RAG n 03 21 FI SK LO 1717982 FI*Celestial's SweetDreams of PerfectChange Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
45 RAG n 04 21 FI SK RX 1613144 FI*Darkie's Kitai Uros Premior Tellervo Kass Abs
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
46 RAG a 03 21 FI SK LO 1716340 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
47 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
48 RAG a 04 21 FI SK LO 1717707 FI*AijaiCats Unique Umer Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
49 RAG a 04 21 FI SK RX 1613145 FI*Darkie's Kyoumi Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
50 SBI n FI SRK LO 1402632 FI*Felinessi Boris Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
51 SBI n FI SK LO 1508028 FI*Helin's Anastasia Alma Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB BIV
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
52 SBI n FI SK LO 1716230 FI*Helin's Cella Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
53 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
54 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
55 SBI b FIN SRK LO 80001 FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
55 SBI b FIN SRK LO 80001 FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Nico Padovano 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
56 SBI c S*Nashville's Doug Seegers Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Chimär's Glad Aslak i Rovaniemi (SBI a) x S*Nashville's Loretta Lynn (SBI b)
57 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
58 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM BIS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
59 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
59 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Nico Padovano 1
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
60 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
61 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
62 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
SE*Samses Barbe Brune (SBI n 21) x S*Liljebrand's Scilla (SBI n)
63 SBI a 21 FI SRK LO 1404131 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM BIS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
64 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
65 SBI d 21 FI SK LO 1507881 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
66 SBI e 21 FI SRK LO 1300498 FI*Lofanna Alvar Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 1403500 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
68 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
69 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 84088 FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Veteraani Nico Padovano 3
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
70 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
71 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
72 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
73 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Martyna Dziemidowicz KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 1611538 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CAGCIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 1611538 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Siitos Tellervo Kass
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
75 MCO I / MCO n FI SK LO 1717390 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
76 MCO I / MCO n FI SK LO 1717392 FI*KingLeo's I am Merope Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX3
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
77 MCO I / MCO a FI SK LO 1717388 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
78 MCO I / MCO n FI SK LO 1717539 FI*LovelyLife Vive L'amour Valpuri Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz Abs
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
79 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
80 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1716082 FI*Moggi Hanna Tädinkakku Naaras Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
81 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403221 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
82 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1404308 FI*Escape's Carlos Santana Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
84 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1510673 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
85 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1507300 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz Abs
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
87 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1715930 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
88 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1715650 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1716702 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1717398 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1717299 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
92 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611144 FI*KingLeo's Encore Amy Jade Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
94 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1507298 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
95 MCO V / MCO f FI SK LO 1615002 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Avoin Nico Padovano EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
96 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1715799 FI*NineTales Million Dollar Baby Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
97 MCO V / MCO d FI SK LO 1718135 Cartier Fidelity Feline,CZ Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
Esenbay Largowinch (MCO n 25) x Honey Rose Largowinch (MCO g 09)
97 MCO V / MCO d FI SK LO 1718135 Cartier Fidelity Feline,CZ Uros Määrittely Tellervo Kass MCO d
Esenbay Largowinch (MCO n 25) x Honey Rose Largowinch (MCO g 09)
98 MCO V / MCO d FI SK LO 1717537 FI*LovelyLife Vive L'amour Vincent Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
99 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 87374 Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
100 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1506943 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Premior Nico Padovano Abs
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
101 MCO V / MCO e FI SK LO 1715798 FI*NineTales McGregor Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP NOM
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
102 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715573 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB BIV NOM
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
103 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 1300255 FI*NineTales Edna Mode Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
105 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1715100 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
106 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 1508576 FI*LovelyLife New Ages Nuutti Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715102 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
108 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
109 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
110 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
111 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 84913 FI*LovelyLife Amor Aida Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam (MCO f 23)
111 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 84913 FI*LovelyLife Amor Aida Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 3
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam (MCO f 23)
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1403054 FI*KingLeo's Amok Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
113 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
114 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
115 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1405386 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1717297 FI*Moggi Ice Dream Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
118 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 1614237 FI*Mahtitassun IhaSama! Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP NOM
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
119 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
120 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CAGCIB
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
121 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1715445 FI*Eswood Lovely Molly Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz Abs
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x FI*Eswood Fandango (SIB a 03 24)
122 NEM I / NEM n FI SK LO 1718470 FI*SiniTaigan Burza Uros Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
123 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
124 NFO I / NFO a FI SK LO 1508259 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
125 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1510051 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
126 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Martyna Dziemidowicz KM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
127 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Premior Martyna Dziemidowicz KM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
127 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
128 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
129 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CAGCIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716453 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX3
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
131 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
132 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Nuoret 7-10 kk Martyna Dziemidowicz EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
134 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
135 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
136 NFO V / NFO f FI SK LO 1612106 FI*Felicis Greta Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
137 NFO V / NFO g FI SK LO 1612107 FI*Felicis Giselea Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
138 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
139 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1614631 FI*Glyrien's Princess Estelle Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Katniss Everdeen (NFO fs 09)
140 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
142 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
143 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1819479 (N)Tingoskattens Jonny Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
144 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
145 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
145 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 4
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
146 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 85340 FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
146 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 85340 FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
147 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 85336 FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo Mitätöity Mitätöity
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
147 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 85336 FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 2
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
148 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
149 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
150 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
151 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1715329 FI*GoldenFurry's Last Wish Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
152 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
153 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1715420 FI*Allikatin Hiski Uros Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Allikatin Berta (SIB n 09 22)
154 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613645 NO*Grensedalen Wendy Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz EX1 CAC BIV
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
155 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1717111 FI*Ziazan Maharaj Uros Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x NO*Grensedalen Wendy (SIB n 09 24)
156 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
156 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
157 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1715019 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Premior Martyna Dziemidowicz EX1 CAPIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
158 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Martyna Dziemidowicz KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
159 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI SK LO 1611323 FI*Cherrytail's Zinovia Naaras Champion Martyna Dziemidowicz EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
160 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 FI SK RX 1715353 FI*Jerriman April Naaras Avoin Martyna Dziemidowicz Abs
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Taigatassun Bianca (SIB ds 03 24)
161 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
162 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
163 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK RX 1717116 FI*Sipsun Baroness Naaras Pennut 4-7 kk Martyna Dziemidowicz EX2
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Cherrytail's Zinovia (SIB ds 01 21)
164 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1613922 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Kastraatti Martyna Dziemidowicz EX1 CAP
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
165 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
166 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
166 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
167 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
168 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
169 BEN n 24 FI SK RX 1716901 FI*Sugarbabes Zita Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV
Rocky Balboa Bengal Diamond*BY (BEN n 24) x Kleopatrabengals Madan Ju Ju (BEN n 24)
170 BLH n FI SK RX 1717317 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
171 BLH a FI SK RX 1509166 FI*Ullukan John Draken Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
172 BLH c FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Määrittely Arja Martikainen BLH c
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
172 BLH c FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
173 BLH d FI SK RX 1717319 FI*Aurantia's Great Blizzard Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
174 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
175 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
175 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
176 BSH w 63 FI SK LO 1717936 FI*Rhinestone's Comte Nero Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
177 BSH n FI SK LO 1406058 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
178 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
179 BSH a FI SK LO 1611387 FI*Aurantia's Protector Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
180 BSH d FI SK LO 1507536 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
181 BSH e FI SK LO 1611642 FI*Aurantia's Luminosity Uros Champion Arja Martikainen Abs
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
182 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
183 BSH f FI SRK LO 39726 FI*Duketin Gabrielle Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x FIN*Aleksandra's Elegia (BSH e)
184 BSH g FI SRK RX 1403577 FI*Coventry's Indiana Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
185 BSH g FI SK LO 1611385 FI*Aurantia's Polaris Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
186 BSH n 24 FI SK LO 1613362 FI*Kipardi's Over cute Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Hopeatiikeri Tähtitomu (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Lucky You (BSH ns 24)
187 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
188 BSH ns 11 FI SK LO 1716057 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
189 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS BIV NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
190 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
191 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
192 BSH ns 11 FI SRK LO 1404044 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
193 BSH bs 33 FI SK RX 1612242 Shansel Mystical Smile of Mars Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
194 BUR n FI SK LO 1716497 FI*Hokkuspokkus Cloud Strife Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
195 BUR n FI SK LO 1716260 FI*Seirene Copacabana Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
196 BUR b FI SRK LO 1301632 FI*AuroraAustralis Jeparit Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
FI*Shu-Shun Sisukas Sinbad (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
197 BUR b FI SK RX 1614794 FI*Beneloben Harmonius Hertta Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
198 BUR e FI SK LO 1611098 FI*Pystymetsän Petja Uros Champion Arja Martikainen Abs
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
199 BUR f FI SK RX 1715010 FI*Shu-Shun Taj Sunset Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
200 BUR h FI SK LO 1509789 FI*Cattish Anna the Princess Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
201 BUR j FI SRK LO 1402809 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
202 BUR j FI SRK LO 1404432 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
203 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
203 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
204 EUR n 24 FI SK RX 1716008 FI*Feronian Muskotti Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
205 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
206 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
207 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
208 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
209 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
210 OCI b 24 FI SRK LO 37877 DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM NOM BIS
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
211 OCI b 24 FI SK LO 1716501 FI*Northalla Seventh Son Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
212 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
213 OCI bs 24 FI SK LO 1717826 FI*Punakuun Doris Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
214 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
215 ABY n FI SK LO 1614928 FI*Lovedevotion Infinity Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
216 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
217 ABY n FI SK LO 1718247 Shadeaby Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
218 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
219 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
220 CRX I / CRX n FI SK LO 1613817 FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
221 CRX I / CRX o FI SK LO 1717292 FI*Claypond's Fortune Fabuleuse Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
222 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS NOM BIS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
223 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
224 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
225 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
226 CRX III / CRX h FI SK LO 1716434 FI*Claypond's E's Elfina Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
227 CRX III / CRX d FI SK LO 1717810 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
228 CRX III / CRX d FI SK LO 1717801 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
229 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 1715713 FI*Claypond's Dragomir Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV NOM
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
230 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Avoin Carin Sahlberg EX2
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
231 CRX VII / CRX b 33 FI SK LO 1718123 Demian Suomi100 Sisu Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
232 CRX VIII / CRX d 03 33 FI SK LO 1716881 FI*Telltail's Freestyler Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
233 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
234 OLH ns 25 FI SK RX 1509906 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
235 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
236 OSH n FI SK LO 1508639 FI*EdaM's Appolo Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
237 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
238 OSH b FI SK RX 1717080 FI*Sultsinan Bobkatti Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Birregin Arlington Fairfax (OSH b)
239 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
240 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
241 OSH e FI SK LO 1716553 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX2
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
242 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
242 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
243 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
244 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
245 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
246 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM BIS
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
247 OSH b 24 FI SK LO 1715730 FI*WildHawk's Donehogawa Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
248 OSH b 25 FI SK RX 1717869 FI*JellonCats Oliwa Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
249 OSH c 24 FI SK RX 1611533 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
250 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
250 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
251 OSH d 24 FI SK LO 1715116 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Champion Anna Wilczek EX1 No Cert
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
252 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
253 OSH h 24 FI SK LO 1715211 FI*EdaM's Chanel Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 No Cert
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
254 OSH a 03 FI SK LO 1716296 Jailhouse Rock Via Nocturna*PL Uros Kastraatti Carin Sahlberg Abs
Blackrock Via Nocturna*PL (OSH n 03 25) x Darkmoon Via Nocturna*PL (OSH n)
255 OSH a 02 21 FI SK LO 1509918 FI*Pinewoods U Got The Look Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Pinewoods Sugar and Spice (OSH b 02) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
256 OSH b 02 21 FI SK RX 1611535 FI*Sultsinan Makundunchi Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
257 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
258 PEB I / PEB b FI SK RX 1716957 Kaschemir Silver Dream Orient Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Florizei Enigma de Lave (PEB b) x Tamico Princess Ofir (OSH w)
259 RUS FI SK LO 1507662 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
260 RUS FI SK LO 1509879 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
261 RUS FI SK LO 1509249 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
262 RUS FI SK LO 1614951 Loren Divine Divinity*RU Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Yavor (RUS ) x Elata Mazoji Arka*LT (RUS )
263 RUS FI SK LO 1717855 Vayun Ufne Koty*PL Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Gasper Ufne Koty*PL (RUS ) x Soul Love Komachi-of-Ufne Koty (RUS )
264 RUS FI SK LO 1718291 Diamond Neytiri*PL Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
265 RUS FI SK LO 1717593 FI*Lolcat's Ariel Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX3
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
266 RUS FI SK LO 1717720 FI*Lolcat's Marianne Dashwood Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Porto Blekitek*PL (RUS ) x Wychwood Wish Called Wanda (RUS )
267 RUS FI SK LO 1717103 FI*Zarin Clove Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Zarin Lycaena Helle (RUS )
268 RUS FI SK LO 1406267 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
269 RUS FI SK LO 1507663 FI*Lolcat's Anya Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
270 RUS FI SK LO 1611389 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
271 SIA n FI SK LO 1405120 EE*Cepheus Siaoricat Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS NOM
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
272 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
273 SIA n 01 FI SRK RX 37185 FI*Sultsinan Itätuuli Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
273 SIA n 01 FI SRK RX 37185 FI*Sultsinan Itätuuli Uros Veteraani Anna Wilczek 1
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
274 SIA n 03 FI SK LO 1405806 Apocalyptica Calypso Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
275 SIA n 03 FI SRK LO 38181 FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
276 SIA d 02 21 FI SK LO 1715213 FI*EdaM's Cavalli Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
277 SIA d 03 21 FI SK LO 1613914 FI*Tabbytassun Aarre Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
278 SIA f 03 21 FI SK LO 1614463 FI*EdaM's Beyonce Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
279 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
280 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
281 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
281 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
282 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 1716774 FI*Miisalan Kölli Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
283 SPH I / SPH n FI SK RX 1718558 Dani Danati Bonaparte Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Deniel's Viking (SPH n) x Flower Violette (SPH n 33)
284 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 1716940 FI*Wanadoo Kiana Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg Abs
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Merloni Barbie (SPH a)
285 SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
286 SPH V / SPH f 21 32 FI SK RX 1716776 FI*Miisalan Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
287 SPH IV / SPH d 09 21 FI SK RX 1716534 FI*BritneyStar's Bobby Munson Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Evilurbastet Garfield (SPH n 03 21) x Warm Breeze Britney Star (SPH g 02)
288 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
289 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 1718292 Merloni Bianka Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
290 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
291 THA n FI SK RX 1718418 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
292 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
293 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM
294 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM
295 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Arja Martikainen 2
296 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM BIS
296 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
297 BUR e FI SK LO 1611097 FI*Pystymetsän Mitja Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
320 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dziemidowicz Martyna ACS IV, ACS XI, MCO I, MCO III, MCO IX, NEM I, NFO III, NFO IV, SIB IV, SIB VII, SIB VIII, TUA II 38
González-Redondo Jorge Fernández MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, VET 2 38
Kass Tellervo MCO V (13c), PER a 33, PER b, PER d, PER e 02 62, PER f 22, PER n 03, PER ns 24 62, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d 21, RAG f, RAG f 21, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI h, MCO I, MCO IV 42
Martikainen Arja BLH a (13c), BLH d, BLH n, BLH ns 11, BML I, BSH d, BSH e, BSH n, BSH n 24, BSH w 63, BUR b, BUR e, BUR f, BUR j, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, EUR w 62, KOR, OCI b 24, OCI n 24, SIN, HCL, HCS, VET Kotikissat 32
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BEN n 24, BLH a, BLH c, BSH a, BSH bs 33, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR h, BUR n, OCI bs 24, CRX I, CRX III, CRX VIII, OLH ns 25, OSH a, OSH b, OSH f, SIA b, SIA n, VET 3 43
Padovano Nico EXO a 21 33, EXO n, EXO n 03, EXO n 24, PER n 01 62, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG c, RAG e 21, RAG n 21, SBI a 21, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI g, SBI n, SBI n 21, MCO V, NFO II, NFO V, VET 1 41
Sahlberg Carin ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX VII, OLH ns 24, OSH a 02 21, OSH a 03, OSH e, OSH h, OSH n, PEB I, RUS, SIA d 02 21, SIA d 03 21, SOM n, SPH II, SPH III, SPH IV 40
Wilczek Anna PER a 24, RAG a, RAG a 04, RAG g 04, RAG n 03 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ABY o, OSH a 24, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h 24, SIA f 03 21, SIA n 01, SIA n 03, SPH I, SPH V, THA n, THA n 21, VET 4 42
8 tuomaria