Omakissa
POROK 54. kansainvälinen kissanäyttely 20.1.2018
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.1.2018 Loppuu 20.1.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2017 Ilmoittautuminen loppuu 22.12.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppiareena, Pekurintie 2, 90450 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050-4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Seija Martila, talous.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv, HUOM! Varhaisen ilmoittatumisen tarjous POROK-jäsenille 1.9.-30.10. 60 € / kissa / 2 pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen! Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 67 66 0 0 1
2 122 120 0 0 2
3 79 79 0 0 0
4 54 52 0 0 2
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 330 325 0 0 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d S*Flips Follow Your Wild Dreams 1 Uros 5 (IC) Askett Mats Abs
2 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM BIS
3 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
4 PER a FI*Mogi's Summer Maple 1 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Abs
5 PER d S*Catspurr's Elvira 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
6 PER f S*Athelstones Vicky Oh 1 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM
7 PER f S*Optimal Prime's Ziri 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
8 PER n 22 SE*Virrivinda's Koh-i-Noor 1 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
9 PER a 22 FI*Mogi's Meadow Buttercup 1 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
10 PER ny 11 SE*Sirpa's Brilliant Beatrice 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
11 PER ay 11 SE*Sirpa's Crushing Clara 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
12 PER f 03 (N) T.J's A Gentle Touch And a First Kiss 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
13 PER g 02 62 (N) Bombalurina's Thelma 1 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
14 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
15 RAG n FI*Maikkilan Minttu 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
16 RAG n FI*Uniklubin Kamomilla 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM BIS
17 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB NOM
18 RAG a FI*Raitamäen Amelia 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
19 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen 1 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
19 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen 1 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
20 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
21 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
22 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
23 RAG e 21 FI*Uniklubin Karelia 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
24 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
25 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
26 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM
27 RAG n 03 UA*Science Fiction C-sharp 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
28 RAG n 03 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM BIS
29 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
30 RAG n 04 S*Norrtassen's Selma 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
31 RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 1 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
32 RAG n 04 FI*Kukissa Parku Ruususta 1 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
33 RAG a 03 UA*Science Fiction Dot Product 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
34 RAG a 03 FI*Celestial's Buena Vista Fizz 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
35 RAG a 03 FI*RoyalRose's Amèlie 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
36 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM BIS
37 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV NOM BIS
38 RAG a 03 FI*Helmikeijun Green Pearl 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
39 RAG a 04 UA*Science Fiction Divergence 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
40 RAG g 03 FI*Celestial's Aikansa-Tähti 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
41 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
42 RAG g 04 FI*Collicatin Hempeä Helmi 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
43 RAG n 04 21 FI*Helmikeijun Fairy Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
44 RAG a 03 21 FI*BlackRain's Impossible To Resist 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
45 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
46 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV
47 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
48 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
49 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX2
50 SBI n FI*Helin's Cella 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
51 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX2
52 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
53 SBI a Kurt 1 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
54 SBI a FI*Helin's Carmen 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
55 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
56 SBI a Demian Suomi100 Pätkä 1 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
57 SBI b FI*Sinikeijun White Rosebud 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
58 SBI c S*Nashville's Doug Seegers 1 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
59 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
60 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana Abs
60 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena Abs
61 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor 1 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
62 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
63 SBI e 21 FI*Lofanna Alvar 1 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
64 ACL I / ACL n FI*Siriuksen TitusCurl 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
65 ACL VII / ACL fs 24 FI*Operadoll's Melisande Mimi 2 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
66 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl 2 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
67 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
68 ACS III / ACS n 23 FI*Siriuksen VegaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
69 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
70 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
71 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
71 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
72 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
73 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Maia 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX2
74 MCO I / MCO n FI*Hiesun Black Sabbath 2 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
75 MCO II / MCO a 09 FI*Moggi Hermes Herkku 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
76 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
77 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM BIS
78 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS NOM
79 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
80 MCO III / MCO n 22 S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef DISQ
81 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC BIV NOM
82 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
83 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB NOM
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
85 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
86 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
87 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld Dharma Dorje 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Up And Go Uula 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats Abs
91 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM NOM BIS
91 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats Abs
93 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
93 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Arvosteltu
94 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
95 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
96 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
97 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
98 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hiesun Pohjan Akka 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV
99 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
100 MCO VI / MCO g 09 22 FI*KingLeo's Divine Lady Di 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
101 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
102 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
103 MCO VII / MCO fs 22 FI*MaineQueen Girl On Film 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX3
104 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX2
105 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
105 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
106 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
107 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
108 MCO VII / MCO ns FI*Vuorensinen Winston 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX2
109 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM
110 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV
112 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Maikkilan Kaikulaulu 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
113 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
114 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
115 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM BIS
116 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Lexington 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB BIV NOM
117 NEM I / NEM a 21 Sibcoon's Pinocchio 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
118 NEM I / NEM n 21 Sibcoon's Peekaboo *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
119 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Bogactwo 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
120 NEM I / NEM n FI*SiniTaigan Burza 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
121 NEM II / NEM a 09 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 5 (IC) Askett Mats Abs
122 NEM II / NEM n 09 21 Timon Tomanica *** 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
123 NFO I / NFO n FI*FoxyPaw's Hootchie Mama 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
124 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
125 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
126 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Josefiina 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
127 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
127 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
128 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
129 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
130 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS BIV
131 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
132 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Hurricane 2 Uros 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
134 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Peto on irti 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV
135 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
136 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
137 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
138 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
138 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
138 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
139 NFO VI / NFO f 09 22 S*Isgården's Åska 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX2
140 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Hemligheten's Blaze 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
141 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC BIV
142 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX2
143 NFO VI / NFO e 09 SE*Klint skogens Slash 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
144 NFO VII / NFO fs 24 SE*Holy Smoke's Crow Jane 2 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
145 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
146 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*Glyrien's Snow White 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
147 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS
148 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Gunsmokes Pepper 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
149 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
150 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM BIS
151 SIB II / SIB a 09 Riverwind Caleb Jamesovic 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
152 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Huurre 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
153 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Livvi 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV
154 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Lyydi 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX2
155 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn Abs
156 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Gregory 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX2
157 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
158 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
159 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Hallametsän Amorphis 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
160 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
161 SIB IV / SIB n 03 24 S*Starsky's Electra 2 Naaras 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB BIV NOM
162 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM NOM
162 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
163 SIB VII / SIB as 24 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari 2 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
164 SIB VII / SIB ns FI*Knotberry's Yogamaster 2 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
165 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
166 SIB VII / SIB es 24 FI*Lumikissan Candy King 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
167 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
167 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
168 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
168 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
169 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV NOM BIS
170 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Lumikissan CaramelliElli 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX2
171 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 NOM
172 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
173 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
173 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1
174 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
175 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM
176 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
177 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
177 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 3
178 BEN n 24 FI*Hiesun Bringer of Hope 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
179 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
180 BEN n 24 32 FI*Hiesun Walking Dead 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
181 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
182 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
183 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
184 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
185 BLH e FI*Duketin Jellona 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
186 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
187 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
188 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM BIS
188 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
189 BSH w 62 FI*Rhinestone's White Diamond Rose 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
190 BSH n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
191 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
191 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
192 BSH a FI*Rhinestone's Bumblebee 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
193 BSH a FI*Rhinestone's Midnight Blue Rose 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM BIS
194 BSH a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
195 BSH a FI*Aurantia's Protector 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
196 BSH a FI*Noor's Ludvig 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB BIV
197 BSH d FI*Aurantia's Celebration of Light 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
198 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
199 BSH f FI*Bumblebrits Dear Prudence 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
200 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
201 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
202 BSH fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
203 BSH n 22 FI*Sarellin Kisumisu 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
204 BSH a 22 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
205 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna VG1
206 BSH ns 11 FI*Helmiinan Vanamo 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
207 BSH ns 11 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
208 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
209 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin Abs
210 BUR n FI*Arkhitekton Leif 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
211 BUR n FI*Arkhitekton Glia 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
212 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
213 BUR a FI*Arkhitekton Susanna 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
214 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM BIS
215 BUR b FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
216 BUR b FI*Kissmollin Solisti 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
216 BUR b FI*Kissmollin Solisti 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
217 BUR c FI*Arkhitekton Dalia 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX2
218 BUR c FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC NOM BIS
219 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
220 BUR c FI*Elwood's Feuermann 3 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM
221 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB BIV
221 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
222 BUR d FI*Kissmollin Guarneri 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
223 BUR f FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
224 BUR g FI*Seirene Norma 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
225 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
226 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna Abs
227 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
228 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
229 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
229 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
230 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
231 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
232 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
233 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
234 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
235 EUR a 03 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
236 EUR d 02 62 FI*Waputtaren Toulouse Toscanpoika 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
237 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
238 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
239 OCI n 24 FI*Moosegrove Cleopatra 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
240 OCI b 24 FI*SpottyDotty Leonore 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
241 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
242 OCI bs 24 FI*Amare-Cattus Eetu Eevertti 3 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
243 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
244 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV NOM
245 ABY n FI*Lovedevotion Jackson 4 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
246 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
247 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
248 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 2
249 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
250 ABY o FI*Lovedevotion Juliet 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
251 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
252 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM BIS
253 BAL n FI*Nenatnak Call Me A Destiny 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
254 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
255 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
256 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
257 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
258 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
259 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
260 CRX VII / CRX n 33 FI*Telltail's Foxy Lady 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
261 CRX VIII / CRX d 03 33 FI*Telltail's Freestyler 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin Abs
262 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
263 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
264 DRX III / DRX g 24 S*Oblivion's Rainbow Dash 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
265 DRX VII / DRX n 33 SE*Poetique's Honda Shadow 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
266 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
267 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
268 OSH b FI*Sultsinan Bobkatti 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
269 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
270 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
271 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
272 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
273 RUS FI*BlueLair's Gabriella 4 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
274 RUS FI*Sini-Hilkan Zenith 4 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
275 RUS FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch 4 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
276 RUS FI*BlueLair's Konstantin 4 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM
277 RUS FI*Sini-Hilkan CocoaBloom 4 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
278 SIA d 21 FI*SunSarin Bodom Beach Terror 4 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
279 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
280 SIA h 21 FI*SunSarin Bijou 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
281 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
281 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM BIS
282 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
283 SIA n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
284 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
285 SPH I / SPH n 21 FI*Miisalan Kölli 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
286 SPH V / SPH f 21 32 FI*Miisalan Justiina 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
287 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Yolanda 4 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
288 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB NOM
289 THA a 21 FI*SpotsAndPoints Tatjana 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
289 THA n FI*SpotsAndPoints Tatjana 4 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana THA a 21
290 THA n 21 Thaiblueangels Chisu 4 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
291 THA n 21 FI*SpotsAndPoints Cassius 4 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX2
292 THA n 21 Jazz Elegant Step 4 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV
293 THA n 21 FI*SpotsAndPoints Cassiopeia 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
294 HCL Aku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina Abs
294 HCL Aku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef Abs
295 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
295 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM BIS
296 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 3
297 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 2
298 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 1 NOM
298 HCS Tuisku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1
299 RAG n 03 SE*Kurjokattens Fresca 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
324 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats KAT 1: EXO d, PER n 22, PER a 22, RAG a, RAG c, RAG f 21, RAG n 04, RAG a 04, RAG g 03, SBI n 21, SBI e 21, KAT 2: ACS IV, ACS XI, MCO II, MCO IV, NEM II, NFO II, SIB V 34
Biernaczyk Marcin KAT 3: BEN n 24, BLH n, BLH c, BML I, BSH d, BSH f, BSH g, BSH n 22, BUR n, EUR n 23, EUR as 22, KOR, OCI b 24, KAT 4: ABY a, BAL w 67, BAL n, CRX VI, CRX VIII, OLH ns 24, OSH b, OSH a 24, OSH c 24, OSH b 02 21, SIA n 03, THA n 40
Jyrkinen Jaana KAT 4: THA n (13c), KAT 1: PER n, PER a, PER d, PER f, PER ny 11, PER ay 11, PER g 03, SBI n, SBI a, SBI c, SBI h, SBI c 21, tuomarioppilas/student judge Annukka Rintakumpu, VET 4 27
Khaled Youssef KAT 2: MCO III, NFO I, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII, VET HC 35
Kudra Magdalena KAT 2: ACL I, ACS III, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO III, NFO IX, HCS, VET 1, VET 3 34
Rautio Kristiina PER f 03, PER g 02 62, RAG n, RAG n 21, RAG d 21, RAG e 21, RAG n 03, RAG a 03, RAG g 04, RAG n 04 21, RAG a 03 21, SBI b, HCL, VET 2 34
Sjöbom Glenn KAT 2: ACL VII, MCO I, MCO V, SIB II, SIB III, KAT 4: ABY n, ABY as, CRX II, OSH a, RUS, SIA d 21, SIA e 21, SIA n 01, SPH IV, THA n 21 37
Tausen Marteinn KAT 2: ACL VIII, MCO VIII, NFO VII, SIB VII, KAT 3: BEN n 22, BLH a, BLH e, BSH w 62, BSH fs, BSH ns 11, BUR a, BUR c, BUR f, EUR ns 23, OCI bs 24, SIN 37
Wilczek Anna KAT 3: BEN n 24 32, BSH n, BSH a, BSH e, BSH a 22, BSH c 24, BSH n 03, BUR b, BUR d, BUR g, BUR h, BUR j, EUR ns, EUR n 22, EUR a 23, EUR d 22, EUR a 03, EUR d 02 62, OCI n 24, KAT 4: ABY o, CRX I, CRX III, CRX VII, DRX I, DRX III, DRX VII, SIA h 21, SOM o, SPH I, SPH III 39
9 tuomaria.