Omakissa
RUROK kansainvälinen kissanäyttely 13.4.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.4.2014 Loppuu 13.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.3.2014
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus,Petexpo messut Messuaukio 1, 00520 Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri:Outi Jalo show@rurok.fi Pääassistentti: Milka Tanskanen tanskanen.milka@gmail.com Palkinnot ja ruusukkeet: Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi Näyttelypäälikkö:Tuomo Kotola 050-5532543 Rahastonhoitaja:Sinikka Laine 050-5111399
Lisätietoja www.rurok.fi Huomioithan että Rurokilla ei ole vielä pankin kanssa viitesopimusta eli kuitti pitää lähettää näyttelysihteerille sähköisesti show@rurok.fi. Viestikentään kissan nimi ja kumman päivän ilmoittautumismaksusta on kysymys!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 83 83 0 0 0
2 85 83 0 0 1
3 76 75 0 0 1
4 116 114 0 1 1
Kotikissat 28 28 0 0 0
Yhteensä 388 383 0 1 3

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI n S*Bibendums Limited Edition II 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM BIS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
3 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
3 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
4 EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
5 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
7 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
7 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1
8 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
9 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Nissen Aase Abs
10 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
11 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM NOM BIS
12 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM BIS
13 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
14 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM BIS
15 PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM BIS
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
18 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM BIS
19 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
20 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
21 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
21 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 13c (Määrittely) Saarela Veikko LPL n 09
22 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo Abs
23 ACL VI / ACL d 09 FI*Myllykissa Rölli 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
24 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
25 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
26 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
26 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
27 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
28 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Tuisku 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
29 ACS VI / ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
30 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
31 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
32 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
33 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
34 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM BIS
35 MCO III / MCO n 22 Maroussia Estate PearlS*RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
36 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
36 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
37 MCO V / MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
38 MCO V / MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
39 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
40 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV
41 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
42 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
43 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
44 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX2
45 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 BIV NOM
46 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB NOM
47 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
48 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
49 MCO V / MCO d 22 FI*Vuorensinen Jafar 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles MCO d 09 22
50 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
51 MCO VII / MCO ns 22 FI*Vuorensinen Iridessa 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
52 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
53 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
54 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Zephyr 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
55 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*TipTop Maine Zany 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
56 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Stout-hearted MyWay 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
57 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
58 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
59 NFO II / NFO n 09 FI*Darkshadow's AlcideHerveaux 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
60 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
61 NFO III / NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Mitätöity Mitätöity
62 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
63 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 1 (SC) Ottino Mario KM NOM
64 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV
65 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Tiuhti 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX2
66 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
67 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario Abs
68 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
69 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS NOM
70 NFO V / NFO f FI*Felicis Emeliia 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
71 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
72 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
72 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
73 NFO V / NFO f 23 FIN*Marmatin Elina 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
74 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
75 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
76 NFO VI / NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
77 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
78 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
79 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
80 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
81 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX2
82 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
83 NFO VIII / NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
84 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
85 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Salokatin Asterix 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
86 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
87 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Mimosa 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
88 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
89 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
90 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
91 RAG a FI*Debals Blue Survivor 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
92 RAG a FI*Debals Blue Ayrton 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
93 RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
94 RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione 2 Naaras 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
95 RAG n 03 FI*Tiridoll's Dreams of Roses 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
96 RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
97 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB BIV NOM BIS
98 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
99 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
100 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
101 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
102 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
103 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
104 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
105 RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
106 RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
107 RAG a 04 FI*Riverknee Evita 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
108 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
109 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
110 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
111 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
112 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Ottino Mario KM BIV NOM
113 SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
114 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX2
115 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
116 SBI n S*Bibendums Limited Edition II 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
117 SBI a FI*Sic'an Simson 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
118 SBI n FI*Sic'an Topia 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
119 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
120 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
121 SBI a FI*Kujakeikarin Justiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
122 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM BIV NOM BIS
123 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
124 SBI a FI*Åbodas Tobias 2 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
125 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
126 SBI b FI*Clavinova Pablo 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
127 SBI c FI*Ziazan Hobbit 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
128 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
129 SBI f FI*Harebell Honeybone 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
130 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo Mitätöity Mitätöity
131 SBI n 21 FI*Åbodas Eutropios 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
132 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
133 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
134 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
135 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
136 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
137 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM
138 SBI e 21 FI*Harebell Hank Hipsu 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
139 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
140 SIB II / SIB n 03 FI*Amurin Linus 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario Abs
141 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM BIS
142 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Andreas 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
143 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
144 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
145 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
146 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
147 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry Abs
148 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry Abs
149 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
150 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
150 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM BIV
151 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
151 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
152 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
153 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
154 ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
155 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
156 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
157 ABY n FI*Angelos Victoria 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
158 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
159 ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
160 ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
161 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV NOM BIS
162 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
163 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
164 ABY a FI*Laire Gelir Narya 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
165 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
166 ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
167 ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel Abs
168 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM NOM
168 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
169 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS
170 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
171 ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
172 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
173 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
174 BEN n 24 Myart Jungle Spots Rock 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
175 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
176 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
177 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
178 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS NOM
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
180 BRI c Irwin Roxera*LT 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
181 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
182 BRI e FI*Safra's King Arthur 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
183 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
184 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
185 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira Abs
186 BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
187 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
188 BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
189 BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
190 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM BIS
191 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
191 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric Arvosteltu 5
192 CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
193 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB BIV
194 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC NOM BIS
195 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Kärleksstång 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
196 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
197 CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
197 CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB NOM
198 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM
199 CRX III / CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
200 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
201 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Piupaws Nyan Cat 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
202 CRX IV / CRX d 09 FI*Framillan Machai 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
203 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Omega Supreme 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
204 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Raita.Pirkka 3 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
205 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
206 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
207 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Anisa 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC NOM
208 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel Abs
209 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
210 DRX IV / DRX d 03 24 FI*Riepujengin Barbi 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
211 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
212 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
213 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
214 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Sihu 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
215 DRX VII / DRX gs 21 31 FI*Mirexin Iines 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
216 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM NOM
217 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
218 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
219 EUR w 61 Sfvinski 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
220 EUR f FI*Belagian Wilma 3 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
221 EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
222 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
222 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 4
223 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
224 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
225 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
226 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
227 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
228 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
229 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
230 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
231 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
232 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
233 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB BIV
234 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
235 KBL I / KBL n 24 FI*Lilldale's All it Dreams 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
236 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
236 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
237 KBL III / KBL f 24 FI*Kuriton Algebra 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
238 KBL III / KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
239 KBL III / KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
240 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX3
241 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB BIV
242 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX2
243 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX2
244 KOR FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel Abs
245 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 BIV NOM
246 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
247 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel Abs
248 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 8 (PR) Stoop Wendel EX1 CAPIB
249 MAU ns FI*Iltavilli Iseret Isis 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
250 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
251 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM BIV NOM
252 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
253 OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
254 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
255 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS
256 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
257 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
258 OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
259 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
260 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
260 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
261 OCI b 24 FI*Amas Landau 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
262 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
263 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
264 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
265 RUS FIN*Kheyron's Petrus 3 Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
266 SNO n 05 Destrier Alaska Knight 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
267 SNO a 05 Anator Eywa 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
268 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
269 SPH I / SPH a 21 FIN*EEC's Dark Tattoo Dancer 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
270 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
271 SPH I / SPH n 21 FI*SphynxGarden Amazing Aster 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
272 SPH II / SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
273 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
274 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB BIV NOM BIS
275 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
276 BAL b FI*BaliDancer's Felisha 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
277 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM BIS
278 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
279 BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
280 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn Abs
281 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
282 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 No Cert
283 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
284 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
285 OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
286 OLH j 03 24 FI*TaikaTomun Bria Balleriina 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
286 OLH j 03 24 FI*TaikaTomun Bria Balleriina 4 Naaras 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea OLH j 03 24
287 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
288 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
289 OSH a FI*Vuorikatin Drifter 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
290 OSH b FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
291 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
292 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC NOM
293 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
294 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM BIS
295 OSH a 25 FIN*Sultsinan Merengue 4 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
295 OSH a 25 FIN*Sultsinan Merengue 4 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 2
296 OSH b 22 Idream 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
297 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
298 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
299 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
300 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
301 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
302 OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
303 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
304 SIA w 67 FI*Willicon White Wookie 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
305 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
306 SIA n Akello von Partau 4 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV
307 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
308 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
309 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
309 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
310 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
311 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
312 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
313 SIA b Mafdet Melody 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
314 SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
315 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn Abs
316 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
317 SIA c FI*Kelmikerhon Ahmed Ahne 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
318 SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
319 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
320 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
321 SYL n 03 21 FI*Mummeli Qianinho Uula 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
322 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
323 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
324 SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
325 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
325 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
326 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
326 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
327 HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
327 HCS Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
328 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
329 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
330 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
331 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 5.
332 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 3
333 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Arvosteltu 5
334 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 4
335 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
336 HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Arvosteltu 5
337 HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 3
338 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 1 NOM
338 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
339 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 2
340 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario 1 NOM BIS
340 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
341 HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario Abs
341 HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
342 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario 3
343 HCL Bella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario 2
344 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
425 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 2
425 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
426 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Abs
428 BUR b Cordelia Silk De Bur of Kisu Umi *** 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
429 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
430 PEB III / PEB g Felicia Fla of San Sintia 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
431 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
433 BRI a Kamila Prada First Volex 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
434 MCO VI / MCO d 09 22 Top Coon Neiko 2 Uros 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
435 MCO IV / MCO n 03 24 Galan Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
436 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Krystyn 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
437 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
382 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira ABY n, BEN n 24 33, BRI c, d, g, BUR n, CRX IV, DRX III, EUR ns, OCI b 24, SPH II, IV 2
Friškovec-Keller Thea BALb, c, n 21, OLH ns 24, OSH n, c, n 24, b 22, b 24, d 25,n 25, bs 24,bs 22, n 02, n 03, SIA a, b, n 21, SYL n 03 21, SYS n 03, f 02 21, HCS-naaras 5
Hornell Henry ACL VI, RAG a, d 03, f 03, g 03, SBI a, c, n 21, a 21, b 21, SIB I, III, IV, TUV d 61-63, HC-vet. 7
Kass Tellervo ACL III, VII, ACS VI, MCO V, VIII, NFO I, III, V, VII, RAG g, SBI h 1
Martikainen Arja Kategoria IV oppilas Thea Friskovec 0
Nissen Aase EXO d 22, n 24, g 03, f 03 22, g 02 21 62, a 02 21, PER n, a, d, f, g 22, n 24, ns 24 62, n 01 62, n 03, fs 03 23, n 01 21 62, n 03 24, LPL n 09 2
Ottino Mario MCO VI, NFO IV, RAG n 21, n 03, SBI n, d 21, SIB II, HCL 4
Reijers Eric ABY a, BUR a, e, h, CRX V, EUR n 24, fs 24, KBL I, MAU ns, OCI c 24, SOM n, SPH I, Kat III –vet. 10
Räihä Jarmo Kategoria IV oppilas Marteinn Tausen 0
Saarela Veikko ACL V, X, MCO I, II, IX, NFO VI, VIII, RAG n, a 04, n 04 21, SBI f, TUA III, Kat II-vet. 7
Shchukin Alexey BEN n 22 33, n 24, BUR b, j, CRX III, VI, VII, DRX V, VII, MAN 53, EUR w 61, f, d 22, KBL III, SNO n 05, a 05, SPH V 1
Spijker Charles ACL VIII, MCO III, VII, NFO II, IX, RAG a 03, a 04 21, SBI b, e 21, TUA II, Kat I-vet, Kat IV-vet. 5
Stoop Wendel ABY o, BML I, CRX IX, DRX II, JBT, KOR, OCI n 24, HCS-uros 4
Tausen Marteinn BAL d 21, OLH d 24, d 25, n 25, ns 22, j 03 24, OSH a, b, fs 24, a 24, a 25, SIA w 67,n, c, f, b 21, SYS b 03 0
Wiéland Schilla Eva ABY p, BEN n 22, BRI e, CHA, CRX II, DRX IV, MAN 51-52, EUR n 22, d 24, ns 23, ns 24, KBL III, RUS 1
15 tuomaria.