TUROK, 26.11.17, 105. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.11.2017 Loppuu 26.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Samuli Mustonen, np@turok.fi, puh 045 8846992

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumista jatkettu 31.10 asti tai kunnes kissamäärä on täynnä. (lisäys 22.10)
Ilmoittautumiset vain Omakissan kautta.


Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.8-22.10.2017 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille Heli Tepponen. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.10.2017.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 135
2 163
3 117
4 158
Kotikissat 11
Yhteensä 584

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1405490 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 1716489 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
8 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Anne Paloluoma EX2
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
9 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
10 EXO n 24 FI SK LO 1715695 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
11 EXO n 24 FI SK LO 1716490 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 1717346 Ayser's Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER w 62 FI SK LO 1716511 FI*Elrikan Disaronno Uros Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
14 PER n Blackfire Aventador Uros International Champion Anne Paloluoma EX2
Lisa-Light's Meet Joe Black (PER n) x Kuorii Black Moon of Blackfire (PER n)
15 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER n FI SK LO 1717998 FI*Mimosan The One Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
17 PER a FI SK LO 1613166 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
18 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
18 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Anne Paloluoma 2
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
19 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
20 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Avoin Veikko Saarela Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
21 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
22 PER a 24 FI SK LO 1717362 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
23 PER f 22 FI SK LO 1717622 FI*Sabrimin Hula Hula Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin Estelle (PER f 24)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
26 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
27 PER a 02 62 FI SK LO 1717445 FI*Kermaviiksen Hestia Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Dirlandan Picasso (PER n 03) x Sweetmarale's Bonjour (PER g 02)
28 PER a 02 62 FI SK LO 1717286 FI*Elrikan Iden Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
29 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
29 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
30 PER n 03 22 FI SK LO 1716512 FI*Elrikan Diorskin Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
31 PER n 03 24 FI SRK LO 1300876 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
31 PER n 03 24 FI SRK LO 1300876 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
32 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
33 PER n 33 FI SRK LO 1402851 Sinihuiskan Delilah Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
34 PER f 33 FI SK LO 1715984 FI*Yashar's Beaty Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
35 PER f 33 FI SK LO 1717943 FI*Yashar's Cicciolina Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
36 PER e 21 33 FI SRK LO 88695 FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
37 RAG n FI SK LO 1613950 FI*Maplehill's Ravenheart Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
38 RAG n FI SK LO 1717050 FI*Maplehill's Stardust For Dreams Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*Maplehill's Magic Heart (RAG n 04)
39 RAG n FI SK LO 1612506 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
40 RAG n FI SK LO 1614963 FI*Barfait's Choco Uros Kastraatti Anne Paloluoma Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
41 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Champion Tetiana Boiko EX1 CACIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
42 RAG a FI SK LO 1717846 FI*Cremecup's Jacqueline Bouvier Kennedy Naaras Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
43 RAG a FI SK LO 1717196 FI*Pirtti-Viiksen Timjami Naaras Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko Abs
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
44 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
45 RAG a FI SK LO 1404836 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
46 RAG e FI SK LO 1614644 FI*Maplehill's Peach Blossom Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
47 RAG n 21 FI SK LO 1614903 FI*Svanillan Wonder Wiki Naaras Avoin Tetiana Boiko EX1 CAC
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
48 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
49 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Tetiana Boiko EX1 CACS NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
50 RAG n 03 FI SK LO 1610997 FI*Barfait's Zeus Uros International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
51 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1 BIV
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
52 RAG n 03 FI SK LO 1716062 FI*Valkokullan Geisha Naaras Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
53 RAG n 03 FI SK LO 1717393 FI*Hakalan Sailor Uros Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Hakalan Sandra Dee (RAG a 03)
54 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Supreme Premior Tetiana Boiko KM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
54 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Anne Paloluoma 3
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
55 RAG n 04 FI SK LO 1613952 FI*Maplehill's Saskachina Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
56 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
57 RAG a 03 FI SK LO 1716582 FI*Maplehill's Princess of Avalon Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
58 RAG a 03 FI SK LO 1718100 FI*RoyalRose's Alexander Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
DK*Jaquet Bounty, JW, DSM, DVM (RAG a 03) x FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose (RAG a 03)
59 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
60 RAG a 03 FI SRK LO 1300464 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
61 RAG a 04 FI SK LO 1717597 NO*Noble Origins' Lil'missPerfect Naaras Avoin Tetiana Boiko Abs
(N)Rag Luceritos Joy With Captain Morgan (RAG a 03) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
62 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1 NOM
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
63 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Tetiana Boiko EX1 CAGPIB BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
64 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Premior Tetiana Boiko EX1 CAPIB
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
64 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
65 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Kastraatti Tetiana Boiko EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
66 RAG d 04 FI SK LO 1510195 FI*RedHorizon's Johnny Walker Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
67 RAG d 04 FI SK LO 1509216 FI*Hakalan Sulosointu Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
68 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
69 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
70 RAG n 04 21 FI SK LO 1715886 Gayaneh Macoma merlin Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
71 RAG a 03 21 FI SK LO 1716340 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
72 RAG a 03 21 FI SK LO 1717704 FI*AijaiCats Unique Uma Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
73 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
74 RAG d 03 21 FI SK LO 1715367 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Avoin Mira Fonsén Abs
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
75 SBI n FI SK LO 1508378 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
76 SBI n FI SRK LO 1403893 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Mira Fonsén EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
77 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
78 SBI n FI SK LO 1715189 FI*Safirrubir Key to Love Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
79 SBI n FI SRK LO 84017 FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
80 SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
81 SBI a FI SK LO 1612810 FI*Safirrubir Sunset Chaser Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
82 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros International Premior Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
83 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Premior Mira Fonsén Abs
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
84 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
85 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
86 SBI c FI SK LO 1506665 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB BIV
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
86 SBI c FI SK LO 1506665 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
87 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
88 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
89 SBI c FI SRK LO 1404290 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Grand International Premior Tetiana Boiko EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
90 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
91 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
92 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
93 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
94 SBI d FIN SRK LO 79388 FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
95 SBI f S*Bibendums Spring Edition III Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
96 SBI f FI SK LO 1715931 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
97 SBI f FI SK LO 1717762 FI*Humming Paranoid Android Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
98 SBI g FI SRK LO 88113 FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Tetiana Boiko EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
99 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
100 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
101 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
102 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
103 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
104 SBI n 21 FI SK LO 1715852 FI*Kipparin Kerenza Naaras Avoin Tetiana Boiko Abs
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FIN*Tärn Fina Fia (SBI n 21)
105 SBI n 21 FI SK LO 1716545 FI*Tamus Stagea Naaras Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1 NOM
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Tamus Navara (SBI f 21)
106 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Tetiana Boiko KM NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
106 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
107 SBI n 21 FIN SRK LO 81154 FIN*Kipparin Dunham Uros Supreme Premior Tetiana Boiko KM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
108 SBI a 21 SE*Borgvikens Faithful Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
109 SBI a 21 FI SK LO 1718002 FI*Kipparin Meriel Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Kipparin Idelisa (SBI a)
110 SBI a 21 FI SK LO 1509252 Demian Günther Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
111 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Tetiana Boiko EX1 CACS
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
112 SBI b 21 S*Dunhjärtat's Kajsa Kavat Naaras International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB
S*Nordkapsbergets Lukas (SBI c 21) x Haba Haba of Sembelance(N) (SBI n)
113 SBI c 21 SE*Borgvikens Alba Star Naaras Champion Anne Paloluoma Abs
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
114 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
115 SBI c 21 S*Storeklev's In June Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS BIV
S*Birmastans Amorgos (SBI n 21) x S*Everglow's Naomi (SBI b)
116 SBI c 21 SE*Stellani's Bugatti Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*Glitter's V.I.P. (SBI c) x SE*FireHeart's Estrella (SBI c 21)
117 SBI c 21 S*Nordkapsbergets Lukas Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
S*Fjällsippans Lysander (SBI a 21) x S*Birmastans Barbamama (SBI g)
118 SBI d 21 S*Qremellos Early Red Bird D Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Hippocampus Minus (SBI d 21) x S*Qremellos Signe Tillisch B (SBI g 21)
119 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
120 SBI f 21 S*Bibendums Felisa Spring Girl VI Naaras International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB NOM
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x S*Bibendums Spring Edition III (SBI f)
121 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
121 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
122 SBI f 21 FI SK LO 1614154 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Kastraatti Tetiana Boiko Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
123 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
S*Francesca's Issigonis (SBI a) x S*Källtäppans Zora Zoraya (SBI d 21)
124 SBI bs 21 FI SK RX 1718463 Pauli von Oldima Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Tayfun von Oldima (SBI n) x White Alischa von der Sonnenstube (SBI cs 21)
125 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
125 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
126 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
127 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS BIV
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
128 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
129 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 1614678 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
130 MCO I / MCO n FI SK LO 1716891 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
131 MCO I / MCO a FI SK LO 1717233 FI*SatuMainen Unelmien Prinssi Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Halden coon's Ärnesti (MCO n 09) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
132 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613088 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
133 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717387 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
134 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
135 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88033 FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
136 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB BIV
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
136 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
137 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1509847 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
138 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 1718226 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX2
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
139 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
140 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Lene Glem Mitätöity Mitätöity
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
140 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
141 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Lene Glem KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
142 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1716918 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem MCO as 09 22
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
143 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1717953 FI*Easylife's King of Star Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
144 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
145 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV NOM
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
146 MCO VI / MCO f 09 FI SK RX 1717582 RU*Catsvill County's Night Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX2
Catsvill County GoodMan of Barbaross (MCO d) x Catsvill County's Vista (MCO gs)
147 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1717955 FI*Easylife's King of Sun Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
148 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1718660 Patayan's Neonila Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
149 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1611890 FI*Lepokallio Roihu Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
150 MCO V / MCO e 25 FI SK LO 1614834 FI*Tigerworld Stand `N` Shine Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
151 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB BIV
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
151 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
152 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1716604 FI*Halden coon's Armi Kuusela Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Halden coon's Wilda (MCO f 22)
153 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1403081 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Malin Sundqvist EX3
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
154 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 1715053 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Avoin Malin Sundqvist EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
155 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1715908 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
156 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist MCOd 09 24
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
157 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1716917 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
158 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1717956 FI*Easylife's Queen of Heart Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
159 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
160 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1613849 FI*Marskin Love Happens Naaras Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
161 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
162 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
163 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
164 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1507541 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
165 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
166 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1509734 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
167 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1718557 Kiyaras Krypton Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Kiyaras Hancock (MCO ns 09 22) x Kiyaras Milka (MCO f 09 22)
168 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO 82355 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS BIV NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
168 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO 82355 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
169 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1402856 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX2
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
170 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 89138 LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
171 MCO IX / MCO w 63 Mo's Rocky Boy Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Aureus Fera White Sun (MCO w) x Omkara Montana (MCO n 09 23)
172 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
173 NEM I / NEM n 21 Kuzma of White Frost Uros International Champion Michael Edström EX2
Iney DealBata Fleur de l'Amour (NEM as 21) x Honorable Alenkiy Tsvetochek (NEM n 21)
174 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras International Champion Michael Edström EX2
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
175 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614468 FI*Pikku-Priin Blizzard Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
176 NEM I / NEM a 21 Flippi Sniezny Powiew*PL Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Chilli Larja Fantasia,CZ (SIB a 23) x Annabel Sniezny Powiew*PL (NEM a)
177 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
178 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1715445 FI*Eswood Lovely Molly Naaras Avoin Michael Edström EX1 No Cert
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x FI*Eswood Fandango (SIB a 03 24)
179 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1718472 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
180 NEM I / NEM n 21 Zheoffrey of Tavaloga Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Raj of Tavaloga (SIB n) x Vanilla Sky Tiberiya Of Tavaloga (NEM n 21)
181 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
182 NEM II / NEM n 09 21 (D)Nevalions Guess Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Hugo Zvezda Severa (NEM a 09 21) x Circeya Neva's Mystery (NEM ns 09 21)
183 NEM II / NEM n 03 21 S*Solsibs Gizon Aslanov Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX2
S*Solsibs Aslan Atlasov (NEM n 21) x S*Starsky's Ophelia (NEM n 02)
184 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
185 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
186 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Lene Glem KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
187 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1509704 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
188 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405761 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
189 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB BIV
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
190 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
191 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
192 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*Medaljens Vivienne Westwood (NFO n 09 24)
193 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506656 FI*Debals Jonatan Uros Supreme Champion Lene Glem KM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
194 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1507078 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
195 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
196 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 43204 FI*Kuutamoyön Adranus Uros International Champion Lene Glem EX3
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
197 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
198 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros International Champion Lene Glem EX2
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
199 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
200 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras International Champion Lene Glem EX2
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
201 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
202 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX4
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
203 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
204 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX3
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
205 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1716696 FI*Siniidan Trinity Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
206 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
207 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros Kastraatti Lene Glem EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
208 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO 89522 S*NC's Alladin Sane Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV NOM BIS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
209 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Supreme Champion Lene Glem KM BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
210 NFO V / NFO f FI SRK LO 42946 FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Supreme Champion Lene Glem KM
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
210 NFO V / NFO f FI SRK LO 42946 FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Siitos
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
211 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
212 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Supreme Champion Lene Glem KM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
213 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
214 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
214 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
215 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
216 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 1403640 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
217 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1509705 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Abs
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
218 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 1612163 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
219 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1715259 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
220 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
221 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
222 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
223 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
223 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Fabio Brambilla 3
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
223 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
224 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
225 NFO VII / NFO ds 24 (N)Tingoskattens Jazz Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
226 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
227 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 1509702 FI*Pörkarvan Slayer Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
228 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
229 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
230 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros International Premior Michael Edström Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
231 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Siitos
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
233 NFO IX / NFO w 64 SE*Lells Avicii Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
S*Gesmay's Besame Mucho (NFO ns 23) x SE*Lells Ace Wilder (NFO w)
234 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
235 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
236 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
237 SIB I / SIB n FI SK RX 1718464 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
238 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
239 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
240 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
241 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1715127 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Malin Sundqvist Abs
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
242 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Michael Edström Abs
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
243 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1715386 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Avoin Michael Edström Abs
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
244 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716442 FI*Catillus Jaska Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
245 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1717804 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
247 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 1402438 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
248 SIB V / SIB f FI SRK LO 88484 FI*Jäälinnan Alisa Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
249 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1510177 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
250 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1718287 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
251 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
252 SIB VI / SIB e 03 22 S*Maollich's Jag (heter) Jig Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
SE*Tsarhegens Atik (SIB ns 03 22) x S*Maollich's Metallica (SIB g 24)
253 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO 78333 FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
254 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 1614262 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
255 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
256 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
257 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
258 SIB VIII / SIB ns 03 24 (N)Einhaugens Miro Napoleonsen Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
SE*Wira's Napoleon Griffinyov (SIB ns 09 23) x S*Dust & Dawn Glen Garioch (SIB n 03 24)
259 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 1508626 FI*Cherrytail's Xenia Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
260 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
261 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 1717689 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
262 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
263 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Malin Sundqvist Abs
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
264 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 SE*Viksjötassen's Theodore Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB NOM
(N)Einhaugens Miro Napoleonsen (SIB ns 03 24) x SE*Viksjötassen's Mimmi (SIB ns)
265 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
266 TUA VII / TUA ns FI SRK RX 88414 Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
267 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1614670 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros International Champion Malin Sundqvist Abs
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
268 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
269 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Premior Malin Sundqvist Abs
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
270 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Vladimir Isakov EX2
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
271 BEN n 22 S*Leopardettes Doreen Defender Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
272 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
273 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
274 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
275 BEN n 24 S*Nordic Glow Eden Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Allegoria Anisia Bella (BEN n 24)
276 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
Avantumdream King (BEN n 24) x Benareal Bara Bea (BEN n 24)
277 BEN n 24 S*Nordic Glow Kassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
278 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM BIV NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
279 BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
Silverspirit's Han Solo (BEN n 24) x S*Bonnea's Big Heartbreaker (BEN n 24)
280 BEN n 24 SE*OneWorld Admiral Prune Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
S*Bengal Klockans Superman (BEN n 24) x SE*OneWorld Canción del Mariachi (BEN n 24 31)
281 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX2
Starwinds Starof Bonnea (BEN n 24) x S*Leopardettes Betty Boop (BEN n 24)
282 BEN n 24 S*Leopardettes Foxy Savannah Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
S*Leopardettes Leo (BEN n 22) x S*Leopardettes Luna Lanfear (BEN n 24)
283 BEN n 24 FI SK LO 1614695 FI*AmberYard New Star Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Oceanerix Vulcan (BEN n 24 32) x Bengaldon Ofelia of Amberyard (BEN n 24)
284 BEN n 24 Kruunutallin Mauno Muskottisoturi *** Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk Abs
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Myart Jungle Spots Rock (BEN n 24)
285 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
286 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
287 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
287 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Veteraani Vladimir Isakov 3
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
288 BSH a Autumn Blues Biscuit Cat Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Windymeadow Excellence (BSH a) x Mary Poppins Luludi*PL (BSH a)
289 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
290 BSH e S*Applecat Qarat of Sweden Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Autumn Blues Biscuit Cat (BSH a) x S*Javeliner's Sgeir Urgha (BSH g)
291 BSH g FI SK LO 1715611 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
292 BSH a 22 FI SK LO 1613791 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
293 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS BIV NOM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
294 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
295 BSH ns 11 FI SK RX 1717339 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
296 BSH ns 11 FI SK LO 1613424 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
297 BSH ay 11 FI SK RX 1717341 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
298 BSH ny 03 25 FI SK RX 1716872 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
299 BSH f 33 FI SK LO 1717260 FI*SamBelle's Gloria Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
300 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
301 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
302 BUR n Shai-San-War's Zoya Naaras Avoin Sirpa Lindelöf Abs
RU*O'Kler Voodoo (BUR n) x Shai-San-War's Sun Shine (BUR n)
303 BUR n FI SK LO 1716260 FI*Seirene Copacabana Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
304 BUR n LV*Forsland Viva Vittoria Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
Leader Magic Melody (BUR a) x LV*Forsland Nargiz, JW (BUR n)
305 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
305 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
306 BUR n FI SRK LO 40304 FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
307 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
308 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP BIV
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
309 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
310 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
311 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 No Cert
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
312 BUR b FI SK LO 1509795 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
313 BUR b LV*Forsland Washington Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
LV*Forsland Bon Dea, JW (BUR a) x LV*Forsland Elsa (BUR n)
314 BUR b FI SK LO 1717487 FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
315 BUR b FI SK RX 1717814 FI*Ninelli's Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Ärränkierto (BUR n)
316 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
317 BUR b LV*Silky Majesty Zoe Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Leader Maybe Baby (BUR n) x LV*Silky Majesty Toufika (BUR b)
318 BUR b FI SRK LO 36500 FI*Seirene Material Girl Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB BIV NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
318 BUR b FI SRK LO 36500 FI*Seirene Material Girl Naaras Veteraani Vladimir Isakov 4
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
319 BUR b FIN SRK LO 34426 FIN*Narinder Clueless Naaras Veteraani Vladimir Isakov Arvosteltu
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
320 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
321 BUR c FI SK LO 1611524 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
322 BUR c LV*Swamy Di'SunT Akria Naaras International Champion Vladimir Isakov EX2
UA*Oktarin Quillon (BUR b) x LV*Silky Majesty Godiva (BUR c)
323 BUR c FI SK LO 1716496 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
324 BUR c FI SK LO 1717415 FI*Oliivian Eiffel Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
325 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
326 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
327 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
328 BUR e FI SK LO 1404707 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
329 BUR f FI SK LO 1406536 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
330 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
331 BUR f FI SK LO 1717488 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
332 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
333 EUR n FI SK RX 1715896 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
334 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
335 EUR a FI SRK RX 39044 FI*Lumihelmen Blue Boy Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Tarmo (EUR a 03) x FIN*Kassilan Genuine Gem (EUR a)
336 EUR d FI SRK RX 41240 Maahinen Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
337 EUR e FI SK RX 1717683 FI*Lumihelmen Jokapoika Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Lumihelmen Herrasmies (EUR w) x FI*Vinhaviiksen Kermaija (EUR e 22)
338 EUR f FI SRK RX 1403879 Siiri Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
338 EUR f FI SRK RX 1403879 Siiri Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
339 EUR ns FI SRK RX 39378 FI*Taikapeikon Armas P. Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
340 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
340 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
341 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
342 EUR d 23 FIN SRK LO 34510 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
343 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
344 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
345 EUR f 24 FI SK RX 1405824 FI*Sireenin Anarchy Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
346 EUR g 24 FI SK RX 1405825 FI*Sireenin Amity Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
347 EUR g 24 FI SK RX 1715504 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
348 EUR ns 22 FI SK RX 1717134 FI*Lumihelmen Ilopilleri Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Lumihelmen Glissando (EUR ns 22)
349 EUR ns 23 FI SRK RX 1403937 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
350 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
351 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
352 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
353 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
354 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS BIV NOM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
355 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
356 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
357 KOR FI SK LO 1612900 FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
358 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
358 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
359 KOR FI SRK LO 1301991 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
360 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
361 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf Abs
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
362 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
363 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 1405747 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
364 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
364 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
365 OCI n 24 FI SRK LO 39578 FI*Moosegrove Aurora Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
366 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
366 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
367 OCI n 24 FI SK LO 1717753 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
368 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
369 OCI b 24 FI SK LO 1507072 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Sirpa Lindelöf Abs
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
370 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
371 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
372 OCI b 24 FIN SRK LO 28114 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kittelän Samba De Amigo (OCI b 24) x S*Halifax Fizz In Rose (OCI n 24)
373 OCI o 24 FI SK LO 1716183 FI*Moosegrove Maroon Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
374 OCI o 24 FI SK LO 1717749 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
375 OCI os 24 FI SK LO 1406299 FI*Northalla Moonlight Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
376 SIN FI SK LO 1715906 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
377 SRS III / SRS d FI SK RX 1612257 Psipsina Kipinä Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
378 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
379 ABY n SC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
DK*Saltvig's Ming (ABY a) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
380 ABY n FI SK LO 1405099 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
381 ABY n FI SK LO 1613434 Ingave's Pandora Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
IT*Quodlibet Ziczac (ABY n) x Ingave's Una (ABY n)
382 ABY n FI SK LO 1614928 FI*Lovedevotion Infinity Uros Avoin Veikko Saarela