YK 12.kansainvälinen näyttely Hartola 15.10.2017
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 15.10.2017 Loppuu 15.10.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2017 Ilmoittautuminen loppuu 18.9.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.10.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 220  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti eeva.lindblom@kolumbus.fi
Paikka Hartola
Toimihenkilöt Kutsun kokonaisuudessaan löydät tästä

Lisätietoja: Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
Raha-asiat: Rahastonhoitaja Merja Lindgren, rahat.yk@gmail.com
Näyttelypäällikkö: Erkki Meriläinen, erkki.merilainen@kolumbus.fi
Ensikertalainen näyttelyssä: Näyttelymentori Marja Heiskanen, ykkoskissat@gmail.com
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, riiturpeinen@gmail.com
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, eeva.lindblom@kolumbus.fi

HUOM! Mikäli varaat huonetta Linna Hotellista, ole yhteydessä suoraan hotelliin! (Booking.com ei toimi ko viikonloppu varauksiin)

Lisätietoja

Näyttelyssä Suomi teema!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 59
2 99
3 58
4 56
Kotikissat 5
Yhteensä 277

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
2 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
3 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
3 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
4 PER f 22 FI SK LO 17 FI*Sabrimin Hula Hula Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin Estelle (PER f 24)
5 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
6 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
7 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
8 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
9 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
10 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
11 PER d 21 33 FI SK LO 17 FI*Castlemoor's Incredible Ironman Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen Abs
Sinihuiskan Baldo Bandito (PER n 21 33) x Colorolla Madlen (PER d 21 33)
12 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
13 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
14 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Nereis notabilis Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
15 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
16 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB NOM BIS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
17 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
18 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
19 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX2
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
20 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Force of Blue Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
21 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
21 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Veteraani Minna Krogh 3
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
22 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen AAVA Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
23 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Navicula nix Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
24 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
25 SBI n FI SK LO 17 FI*Helin's Cella Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
26 SBI n FI SK LO 17 FI*WanillaWillan Jethro Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Rais-Kis KissKiss (SBI n)
27 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
28 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
29 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
30 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
30 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Minna Krogh 4
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
31 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
32 SBI b FI SK LO 16 FI*Clavinova Kiwie Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
FI*Sic'an Topia (SBI n) x FI*Clavinova Pumpuli (SBI b)
33 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
33 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
34 SBI c FI SK LO 16 FI*Tähtiklaanin Aamun Jackpot Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*WanillaWillan Domino (SBI a 21) x FI*Sydänyön Johan Pomppasi! (SBI n)
35 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
36 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
37 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
38 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
39 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
40 SBI f FI SK LO 16 FI*WanillaWillan Iiris Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Aamentassu Faggi (SBI d) x FI*WanillaWillan Elwiira (SBI n)
41 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
41 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
42 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
43 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
44 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Siitos Jaana Jyrkinen
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
45 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
46 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
47 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
48 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
49 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
49 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Minna Krogh 3
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
50 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
50 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
51 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
52 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
53 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
54 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
55 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Fullmoon's Digital Dreams Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Fullmoon's Virtual Reality (MCO a) x Coonity Boann Banshee (MCO n 09)
55 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Fullmoon's Digital Dreams Naaras Veteraani Tellervo Kass Abs
FIN*Fullmoon's Virtual Reality (MCO a) x Coonity Boann Banshee (MCO n 09)
56 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
57 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
58 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
59 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
60 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
61 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Battle Creek's Let Me Love You*DE Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Hispanocoons Humperdink*ES (MCO n 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
62 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 17 FI*Hiawatha Shadow of the Forest Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
66 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Earth Wind Fire Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
67 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
68 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
69 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 15 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
70 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
71 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
72 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
73 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
74 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
76 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
77 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
78 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
79 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
80 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
81 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
82 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
83 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
84 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
84 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Siitos Jaana Jyrkinen
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
85 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
86 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
87 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
88 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Lively Limousin Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
89 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
89 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
90 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
91 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
92 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
94 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Juicy Jersey Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX3
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
97 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
100 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
101 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
102 NFO V / NFO f FI SK LO 17 Minni Felis Audax*DK Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee (NFO n 09 24) x Elsa Gress Felix Audax*DK (NFO d 09 24)
103 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
104 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
105 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB BIV
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
106 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 FI*WitSarin Elite Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
107 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
108 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX3
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
110 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's MiwokAwanata Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's MiwokAwanata Naaras Määrittely Tellervo Kass NFO f 09
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
112 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
112 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
113 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
113 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Veteraani Tellervo Kass Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
114 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
115 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
116 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Wish Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
117 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
117 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
118 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
119 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
120 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
121 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
122 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
123 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
124 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
125 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
126 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Ziazan Maharaj Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x NO*Grensedalen Wendy (SIB n 09 24)
128 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
129 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
130 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
131 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
132 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
133 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
133 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Tellervo Kass 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
134 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
135 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
136 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
137 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
138 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Suvi Svensk EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
139 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
140 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Suvi Svensk KM NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
141 BEN n 24 FI SK RX 17 Goldycat Mufasa Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Mangosteen Tyrael (BEN n 24) x Mariebengal Ashaera (BEN n 24)
142 BEN n 24 CattiCartano Rich Heart *** Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
143 BEN n 24 FI SK RX 17 Arindi Cats Dottie Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Duco of Arindi Cats (BEN n 22) x Spotselotica Ratatouille (BEN ns 24)
144 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
146 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Champion Suvi Svensk EX1 CACIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
147 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
148 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
149 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
150 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP NOM
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
151 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros International Premior Suvi Svensk EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
152 BLH c FI SK RX 17 FI*Duketin Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
153 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
154 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
155 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
156 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
157 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
158 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
158 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
159 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
160 BUR n FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cloud Strife Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
161 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
162 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
163 BUR b FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
164 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
165 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
166 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
167 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Suvi Svensk Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
168 BUR f FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
169 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
170 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
171 CHA FIN SRK LO FIN*BleudeBess Brisé volé Naaras Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP NOM
Odilon Minou de Mario (CHA ) x Evangelina a.d. Hause Franck (CHA )
171 CHA FIN SRK LO FIN*BleudeBess Brisé volé Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
Odilon Minou de Mario (CHA ) x Evangelina a.d. Hause Franck (CHA )
172 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
173 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
174 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Ondina Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Ånerva (EUR a)
175 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
176 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
177 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Dream-World's Super Salty Naaras International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
178 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
179 EUR gs 24 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
180 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
181 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Gam Kai Muk Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX2
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
182 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1 NOM
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
183 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
183 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
184 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
185 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
186 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
187 MAN 53 / MAN d 02 21 53 62 FI SK RX 17 FI*Maikain Pilvi Mi Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
188 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Suvi Svensk KM NOM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
189 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Suvi Svensk EX1 CACS NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
190 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jett Uros Premior Suvi Svensk EX1 CAPIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
191 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
192 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
193 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Minna Krogh Abs
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
195 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
196 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
197 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
198 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
199 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Lindiwe Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
200 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM BIV
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
201 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS NOM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
202 ABY o FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
203 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
204 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
205 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Champion Minna Krogh Abs
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
206 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
207 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Mitä jos sä oisit silti mun kaa Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
208 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
209 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
210 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 17 Vesper Mon Sasti*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL, JW (CRX f)
211 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 15 FI*Gaala-Star Hopea Naaras International Champion Mira Fonsén Abs
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
212 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
213 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
214 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
215 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Kastraatti Sara Ojaniemi Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
216 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
217 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
218 OSH b FI SK LO 17 HU*Okonor Miskolc Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
219 OSH d FI SK LO 17 FI*BlackDevil's To The Moon And Back Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
220 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
221 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
222 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
222 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
223 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
224 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Smoky Polar Night Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
225 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
226 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
227 OSH b 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Oliwa Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
228 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
229 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
230 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
230 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
231 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
232 RUS FI SK LO 17 FI*Albergan Hafanana Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
FI*Cattleyas Ichigo No Kazekun (RUS ) x FI*Albergan Aarnivalkea (RUS )
233 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
234 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
235 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
235 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos Minna Krogh
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
236 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
237 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
238 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
239 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
240 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
240 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
241 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
242 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
243 SPH V / SPH g 32 FI SK LO 17 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Tuiscalo's Naked Pea (SPH g 03)
244 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
245 HCL Aku Uros Kotikissat Jaana Jyrkinen 1 NOM
245 HCL Aku Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
246 HCS Oswald Uros Kotikissat Jaana Jyrkinen 1
247 HCS Nuppu Naaras Kotikissat Jaana Jyrkinen 2
248 HCS Mei Naaras Kotikissat Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
249 NEM I / NEM a FI SK LO 16 FI*Eswood Hard Rock Uros Määrittely Tellervo Kass NEM ns
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x FI*Eswood Catwalk (NEM ns 21)
250 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 17 LV*Family Value Juliette Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX3
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Bunny Bravo (MCO g 09 22)
274 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira MCO IV, MCO VI, NFO IV, NFO VII, SIB VII, CRX I, CRX VII, CRX VIII, OSH a, OSH b, OSH d, SIA j, SOM n, SPH III, SPH IV, SPH V 38
Jyrkinen Jaana PER d, PER d 21 33, PER f 33, PER n 33, RAG n 03, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI d 21, SBI n, NFO II, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII, HCL, HCS, VET 4 47
Kass Tellervo NFO VI (13c), NEM I (13c), EXO n 24, PER f 22, RAG a, RAG a 04, RAG n 04 21, SBI c, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACS VIII, MCO I, MCO III, NEM I, NEM II, NFO I, NFO III, SIB IV, SIB VI, TUA VII, VET 2, VET Kotikissat 43
Koskenkangas Marjatta PER n, PER n 03, PER n 21 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG f 04, RAG n, SBI b, SBI c 21, SBI d, SBI f, SBI g, MCO II, MCO V, MCO VIII, NFO IX, SIB III, SIB V 38
Krogh Minna BEN n 24, BLH j, BSH g, BUR a, BUR b, BUR h, EUR d 24, MAN 51-52, ABY n, CRX II, OSH c 24, OSH e, OSH f, OSH n, SIA c, VET 1 44
Ojaniemi Sara BEN n 24 32, BLH n, BSH f, BSH ny 03 25, BUR d, BUR g, BUR n, EUR f 24, EUR gs 24, EUR ns, MAN 53, SIN, ABY a, ABY o, CRX IV, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH b 25, OSH d 24, OSH h, RUS, SIA a, SIA f, SOM o, VET 3 35
Svensk Suvi BEN n 22, BEN n 22 32, BLH a, BLH f 03, BSH a, BUR f, CHA, EUR gs 23, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 22, KBL I, KOR, OCI b 24 22
7 tuomaria