YK 11.kansainvälinen näyttely Hartola 14.10.2017
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 14.10.2017 Loppuu 14.10.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2017 Ilmoittautuminen loppuu 18.9.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:45
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.10.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 220  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti eeva.lindblom@kolumbus.fi
Paikka Hartola
Toimihenkilöt Kutsun kokonaisuudessaan löydät tästä

Lisätietoja: Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
Raha-asiat: Rahastonhoitaja Merja Lindgren, rahat.yk@gmail.com
Näyttelypäällikkö: Erkki Meriläinen, erkki.merilainen@kolumbus.fi
Ensikertalainen näyttelyssä: Näyttelymentori Marja Heiskanen, ykkoskissat@gmail.com
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, riiturpeinen@gmail.com
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, eeva.lindblom@kolumbus.fi


HUOM! Mikäli varaat huonetta Linna Hotellista, ole yhteydessä suoraan hotelliin! (Booking.com ei toimi ko viikonloppu varauksiin)
Lisätietoja

Näyttelyssä Suomi teema!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 72
2 82
3 65
4 67
Kotikissat 4
Yhteensä 290

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
2 EXO d 22 FI SK RX 16 FI*VippeCat Prince perfect Uros Avoin Tellervo Kass Abs
EE*Mister Sheridan Alsafi (EXO d 33) x LT*Lelija Pupa (EXO f 22)
3 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
4 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
4 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
5 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
6 PER f 22 FI SK LO 17 FI*Sabrimin Hula Hula Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin Estelle (PER f 24)
7 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
8 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
9 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
10 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
11 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
12 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
13 PER d 21 33 FI SK LO 17 FI*Castlemoor's Incredible Ironman Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Sinihuiskan Baldo Bandito (PER n 21 33) x Colorolla Madlen (PER d 21 33)
14 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Mira Fonsén Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
15 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Ben-Hur Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
16 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Nereis notabilis Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
17 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
18 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
19 RAG n 04 FI SK LO 17 Gayaneh Nymphaea nebula Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
20 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Brownie Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
21 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
22 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
23 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
24 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Force of Blue Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
25 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
26 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
26 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
27 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Mira Fonsén Abs
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
28 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
29 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen AAVA Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
30 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
31 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Navicula nix Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
32 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
33 SBI n FI SK LO 17 FI*Helin's Cella Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
34 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
35 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
36 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
37 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
37 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
38 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
39 SBI b FI SK LO 16 FI*Clavinova Kiwie Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Sic'an Topia (SBI n) x FI*Clavinova Pumpuli (SBI b)
40 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
40 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
41 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
42 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
43 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
44 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
45 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
46 SBI f FI SK LO 16 FI*WanillaWillan Iiris Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Aamentassu Faggi (SBI d) x FI*WanillaWillan Elwiira (SBI n)
47 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
47 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
48 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
49 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Sarasein Apollo Uros Kastraatti Tellervo Kass Abs
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x FI*Zildan Jouluihme (SBI n 21)
50 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
51 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
52 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
53 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
54 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
55 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
56 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
57 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 16 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
58 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
58 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
59 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
59 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
60 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
61 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
63 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Merope Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
64 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Taygete Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
65 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Avoin Tellervo Kass Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
66 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
67 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Battle Creek's Let Me Love You*DE Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Hispanocoons Humperdink*ES (MCO n 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
70 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
73 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Get It Hot Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
75 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
76 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
78 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
80 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
81 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
82 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
83 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
84 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
86 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Siitos Minna Krogh
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
89 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Holy Holstein Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
90 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
92 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Lively Limousin Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
94 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
96 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
97 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
100 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
102 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
104 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
105 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
106 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
107 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
108 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 FI*WitSarin Elite Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
109 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
110 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
112 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
113 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Minna Krogh Abs
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
114 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
114 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
115 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Kastraatti Minna Krogh Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
115 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Veteraani Minna Krogh Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
116 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
117 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
118 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Wish Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
119 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
119 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
120 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
121 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
122 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
123 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
124 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
125 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
126 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
128 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
129 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
130 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
130 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
131 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
132 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
133 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
134 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
135 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
136 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
137 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
138 BEN n 24 FI SK RX 17 Goldycat Mufasa Uros Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
Mangosteen Tyrael (BEN n 24) x Mariebengal Ashaera (BEN n 24)
139 BEN n 24 CattiCartano Rich Heart *** Uros Pennut 4-7 kk Suvi Svensk Abs
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
140 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
141 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Suvi Svensk KM NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
142 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
143 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Avoin Suvi Svensk Abs
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
144 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
145 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
146 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
147 BLH c FI SK RX 17 FI*Duketin Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
148 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
149 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
150 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
151 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Suvi Svensk Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
152 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
153 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Suvi Svensk EX1 CAGPIB NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
153 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Suvi Svensk 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
154 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
155 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras Grand International Champion Suvi Svensk EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
156 BUR n FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cloud Strife Uros Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
157 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1 BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
158 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Suvi Svensk KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
158 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Suvi Svensk 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
159 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Suvi Svensk EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
160 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
161 BUR b FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
162 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk Abs
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
163 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Premior Suvi Svensk EX1 CAGPIB
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
164 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros International Premior Suvi Svensk EX1 CAGPIB
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
165 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Suvi Svensk KM NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
166 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
167 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
168 BUR f FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
169 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Avoin Suvi Svensk EX1 CAC
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
170 BUR g FI SRK LO FI*Seirene Norma Naaras Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
FI*Enjoy Chunky Monkey (BUR d) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
171 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
172 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Suvi Svensk EX1 CAPS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
173 CHA FIN SRK LO FIN*BleudeBess Brisé volé Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP NOM BIS
Odilon Minou de Mario (CHA ) x Evangelina a.d. Hause Franck (CHA )
173 CHA FIN SRK LO FIN*BleudeBess Brisé volé Naaras Veteraani Suvi Svensk 1 NOM BIS
Odilon Minou de Mario (CHA ) x Evangelina a.d. Hause Franck (CHA )
174 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Suvi Svensk KM NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
175 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Suvi Svensk Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
176 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
177 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM BIV NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
177 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
178 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
179 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
180 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
181 MAN 53 / MAN d 02 21 53 62 FI SK RX 17 FI*Maikain Pilvi Mi Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1 NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
182 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Avoin Suvi Svensk Abs
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
183 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Suvi Svensk KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
184 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
185 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
186 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jett Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
187 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
188 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
189 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
190 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
191 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
192 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
193 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
194 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
195 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
196 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
197 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Lindiwe Uros Veteraani Sara Ojaniemi 2
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
198 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
199 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
200 ABY o FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
201 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
202 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
203 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
204 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
205 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Mitä jos sä oisit silti mun kaa Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
206 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
207 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
208 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 15 FI*Gaala-Star Hopea Naaras International Champion Minna Krogh Abs
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
209 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
210 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
211 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
212 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
213 OSH b FI SK LO 17 HU*Okonor Miskolc Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
214 OSH d FI SK LO 17 FI*BlackDevil's To The Moon And Back Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
215 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
216 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
217 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
217 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
218 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
219 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Smoky Polar Night Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
220 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
221 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
222 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
223 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
224 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
224 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
225 OSH d 24 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isolde Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
226 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
227 RUS FI SK LO 17 FI*Albergan Hafanana Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Cattleyas Ichigo No Kazekun (RUS ) x FI*Albergan Aarnivalkea (RUS )
228 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
229 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
230 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
231 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
231 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
232 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
233 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
234 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
235 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
236 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
237 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
237 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
238 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Alfeios Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
239 SOM a FI SK LO 17 FI*Kharn-Ka Hekla Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
240 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
240 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Veteraani Sara Ojaniemi 3
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
241 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
242 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
242 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
243 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
244 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
245 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
246 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
247 SPH V / SPH g 32 FI SK LO 17 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Tuiscalo's Naked Pea (SPH g 03)
248 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
249 THA n 21 FI SK RX 17 Thaiblueangels Chisu Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
250 HCL Aku Uros Kotikissat Suvi Svensk 1 NOM
250 HCL Aku Uros Veteraani Suvi Svensk 1 NOM BIS
251 HCS Nuppu Naaras Kotikissat Suvi Svensk 2
252 HCS Mei Naaras Kotikissat Suvi Svensk 1 NOM BIS
253 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
254 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
278 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira EXO n 24, PER d 21 33, PER f 22, PER n 03, PER n 33, RAG a, RAG d 03, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI b 21, SBI d, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ABY n, CRX IV, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, OSH n, SIA c, SIA f, THA n 21, VET 1 48
Kass Tellervo EXO d 22, PER a 24, PER d, PER f 24, PER f 33, PER n, PER n 21 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG e 04, RAG f 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI c 21, SBI f, SBI g, SBI n 21, MCO II, MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VIII, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VIII 46
Koskenkangas Marjatta PER fs, RAG a 04, RAG n 03, SBI a, SBI c, SBI d 21, SBI n, ACS VIII, MCO I, MCO III, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO V, NFO VII, SIB VII 43
Krogh Minna NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, ABY a, ABY o, CRX VII, OSH b, OSH h, RUS, SIA a, SOM a, SOM o, SPH III, SPH IV, VET 2 49
Ojaniemi Sara BEN n 22, BEN n 22 32, BLH a, BLH f 03, BSH a, BUR a, BUR e, BUR f, BUR h, CHA, KBL I, MAN 51-52, OCI b 24, CRX I, CRX II, CRX VIII, DRX III, OSH d, OSH e, SIA j, SIA n, SOM n, SPH II, SPH V, VET 4 46
Stein Maj-Britt 0
Svensk Suvi BEN n 24, BEN n 24 32, BLH j, BLH n, BSH f, BSH g, BSH ny 03 25, BUR b, BUR c, BUR d, BUR g, BUR j, BUR n, EUR d 24, EUR f 24, MAN 53, MAU ns 24, OCI n 24, SIN, HCL, HCS, VET 3, VET Kotikissat 38
7 tuomaria