PIROK 128.KANSAINVÄLINEN NÄYTTELY 2.9.2017 (Sininen)
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.9.2017 Loppuu 2.9.2017
Ilmoittautuminen alkaa 26.6.2017 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.8.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi, Sininen
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven Liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Pia Hassell (Paperiset ilmoittautumiset sekä leimakortit), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421, Anne Ahlberg puh. 0449992800, Jari Kainulainen puh. 0503572559
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksu/kissa (1 arvostelu/2 arvostelua): 40 €/70 €, PIROK:in jäsenet 40 €/65 €,
ei-FIFe -kissat 50 €/ näyttely(ei leimakorttimaksua).
02.08-08.08 näyttelymaksu/kissa 40€/76€, PIROKin jäsenet 40€/72€

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Huom! Tarkista kissasi tiedot myös Valkeasta näyttelystä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 222
3 131
Yhteensä 353

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL I / ACL n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VincentCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
4 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
4 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
5 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
6 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Debals KehVeli Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
7 ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
8 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
8 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
9 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
10 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
10 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Veteraani Jørgen Billing 1
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
13 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Avoin Dominika Halická EX1 CAC
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
14 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC BIV NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
15 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
16 MCO I / MCO a EE*Cristiano Solle Rosso Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
Top Coon Neiko (MCO d 09 22) x DK*Coogan's Krystyn (MCO n 22)
17 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
18 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
19 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
20 MCO II / MCO n 09 FI SK RX 17 Marelax Pride Sheldon Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
RU*EastWood Lord Rafael (MCO w) x I*Capuchino Sky Diamond (MCO n 03 22)
21 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
22 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
23 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
24 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros International Champion Dominika Halická EX2
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
26 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld All Father 2nd Uros Avoin Dominika Halická EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
27 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Avoin Dominika Halická EX1 CAC
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
28 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
29 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea Uros Nuoret 7-10 kk Dominika Halická Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
30 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
31 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Hold Back the Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
32 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 BIV NOM
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
33 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros International Premior Dominika Halická EX1 CAGPIB NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Dominika Halická KM BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Champion Dominika Halická Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 Allegiancelove Harley Uros Avoin Dominika Halická EX1 CAC
Stallers Tamerlan (MCO n 03 22) x Allegiancelove Inlay (MCO f 23)
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
41 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX2
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
42 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sylvester Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 BIV
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
43 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Dominika Halická KM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
43 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Jørgen Billing 2
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Premior Dominika Halická EX1 CAPIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
45 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
46 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
47 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
48 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
49 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 BIV
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
50 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Get It Hot Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
51 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Million Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
52 MCO V / MCO g FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's Mon Amie Naaras Määrittely Kristiina Rautio MCO g 09 / MCO VI
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
52 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's Mon Amie Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX4
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
53 MCO V / MCO f FI SK RX 17 RU*Catsvill County's Night Rain Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Catsvill County GoodMan of Barbaross (MCO d) x Catsvill County's Vista (MCO gs)
54 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
55 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
56 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
59 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
60 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX3
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
61 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
63 MCO VI / MCO f 09 22 Everly Solle Rosso Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
EE*Cristiano Solle Rosso (MCO a) x Winerau Holly (MCO d 03 22)
64 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX3
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
65 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Isabella Rossellini Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
65 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Isabella Rossellini Naaras Määrittely Kristiina Rautio MCO g 09 22/MCO VI
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
67 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
68 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros International Premior Kristiina Rautio EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
69 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's Ingemar Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
DK*Coogan's Volstagg (MCO d 09 22) x S*Stortassen's Unique (MCO d 09 22)
70 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
72 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
73 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
74 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 15 FI*Krysos One Undercover Cat Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
75 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
76 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
77 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
78 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
79 MCO VII / MCO fs FI SK LO 17 FI*Escape's Kat DeLuna Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
80 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
81 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
82 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
82 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
83 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Hämminki Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX2
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
85 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Dominika Halická EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
86 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
87 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
88 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Champion Dominika Halická EX1 CACIB
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
89 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1 BIV
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
89 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO ds 02 21/MCO VIII
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
90 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
91 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
91 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO as 09 22/MCO VIII
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS BIV
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Dominika Halická EX3
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
94 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Dominika Halická EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
95 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Dominika Halická EX1 CAGPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
96 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Avasong White Wizard Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Krysos All my Life (MCO w) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
97 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
98 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
99 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
100 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
101 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Dominika Halická KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
102 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Champion Dominika Halická EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
104 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros International Premior Dominika Halická EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Laramillan Nino Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Laramillan Leenu (NFO a 09)
108 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
S*Just Catnap's Dianthus, JW (NFO n 03 22) x (N)Migoto's Azelea (NFO w)
109 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
111 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
113 NFO IV / NFO n 03 22 (N)Migoto's Nils Pils Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
(N)Migoto's Georg (NFO n 09 22) x (N)Migoto's Othelia, JW, DSM (NFO g 09 24)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Linda Riekstina Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
115 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
116 NFO IV / NFO n 03 22 (N)Fiskerjenta's Troll Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX
(N)Migoto's Georg (NFO n 09 22) x Je Suis Belle Adsum*PL (NFO a 03 22)
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
118 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Kultahippusten Sampo Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX3
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
118 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 17 FI*Kultahippusten Sampo Uros Määrittely Kristiina Rautio NFO n 03 24 / NFO IV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX4
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
122 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Laramillan Nelli Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Laramillan Leenu (NFO a 09)
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
126 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
127 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
128 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
129 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
130 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras International Champion Kristiina Rautio EX2
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
131 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Sweet think Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
132 NFO V / NFO d (N)Migoto's Pernille Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x (N)Migoto's Othelia, JW, DSM (NFO g 09 24)
133 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS BIV
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
134 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Grand International Champion Linda Knýová EX2
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
135 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Champion Linda Knýová Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
136 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
136 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Siitos
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
137 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Princess Estelle Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Katniss Everdeen (NFO fs 09)
138 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
139 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 17 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
140 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Simca Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
141 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
142 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 FI*WitSarin Elite Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX4
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
143 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX3
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
145 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Wartburg Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
146 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Zastava Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
147 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 17 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
148 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Linda Knýová KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
149 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
149 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
150 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
151 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
152 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
153 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
154 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Mats Askett EX2
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
155 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
156 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
157 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
158 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 FI*Apachiris Felina Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
159 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Mats Askett KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
159 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
160 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Mats Askett KM NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
161 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Supreme Champion Mats Askett KM
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
162 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Mats Askett EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
163 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
Gargamel Felis Felicis,SK (SIB n 22) x S*Klintgården's Nina Petrova (SIB n 24)
164 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Summer Flame's Kattja (SIB f)
165 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
166 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
167 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Määrittely Kristiina Rautio SIB n 09 24 / SIB IV
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
167 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
168 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 NOM
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
169 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
170 SIB IV / SIB n 09 22 S*Summer Flame's Lumos Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV
S*Summer Flame's Mio (SIB d 22) x S*Klockarbackens Ginny (SIB n 03 24)
171 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Summer Flame's Lumos (SIB n 09 22) x S*Maollich's Faboluos Frezija (SIB ny 09 22)
172 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
173 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
174 SIB IV / SIB n 09 24 (N)Sjakkmatt's Bowser Uros Supreme Premior Mats Askett KM NOM BIS
FIN*Amante's Quijote (SIB n 02 21) x S*Deltas Podruga (SIB ny 23)
175 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 15 FI*Hallametsän Amorphis Uros International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
176 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Mats Askett KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
177 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 FI*Sippan's Mymmeli Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Lumikissan Maestro (SIB d 09 24) x FI*Sippan's Korallikeiju (SIB g 09 24)
178 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
179 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
180 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
181 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
182 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
183 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
184 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
185 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK RX 17 BG*Queen Olivia Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Harris Serebryanaya Mechta (SIB ns 22) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
186 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
187 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
188 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
189 TUA II / TUA a 02 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Villiina Naaras Champion Mats Askett EX1 CACIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
190 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
191 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
192 TUA III / TUA n 22 FI SK LO 17 FI*Felesin Yilmaz Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
193 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Grand International Premior Mats Askett Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
194 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Linda Knýová Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
195 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
196 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
197 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
198 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 16 Angoraphil Hyalite Uros Avoin Linda Riekstina Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
199 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
200 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
201 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
202 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
203 BEN n 22 FI SK LO 17 Brownsugar Diana Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
Batifoleurs Ridge of Brownsugar (BEN n 24) x Brownsugar Wonder Woman (BEN n 24)
204 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
205 BEN n 24 FI SK LO 17 Ellmax Tom Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Aldzheba Golden Ratio (BEN n 24) x Benalex Bounty of Ellman (BEN n 24)
207 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
208 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Kastraatti Marie Westerlund Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
209 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
210 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
211 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
211 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Linda Knýová 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
212 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
213 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
214 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP NOM
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
215 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Ariel Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund Abs
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
216 BSH a FI SK LO 17 FI*Coventry's William Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
217 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
218 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
219 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
220 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
221 BSH e FI SK LO 16 FI*Coventry's Quinn Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
222 BSH f FI SK LO 16 FI*Coventry's Tea Rose Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Rhinestone's Silver Iona (BSH ns 22)
223 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Anne Veland KM NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
224 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
225 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
226 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
227 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
228 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
229 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
230 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
231 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
232 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB NOM
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
233 BUR n FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada Uros International Champion Jørgen Billing EX2
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
234 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's PLS DAPO Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
235 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing Abs
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
236 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 BIV NOM
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
237 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
238 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
239 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
240 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
241 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anne Veland KM NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
242 BUR a FI SK LO 16 FI*NanSin Blue Morning Magic Girl Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
243 BUR a FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
244 BUR a FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xoxocotlán Azúcar Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
245 BUR a FI SK RX 16 FI*Ninelli's Uljamoinen Uros Kastraatti Anne Veland EX2
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
246 BUR b FI SRK LO FI*Flea's Milana Kaimana Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Uhurun Frederik Andre (BUR b) x FIN*Flea's Moana Lei (BUR c)
247 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
248 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
249 BUR b FI SK LO 17 FI*Flea's Koru Aroha Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX2
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
250 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
251 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Marie Westerlund Abs
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
252 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
253 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
253 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Veteraani Linda Knýová 1 NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
254 BUR c FI SK LO 16 FI*NanSin Magic Girl of Love Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB NOM
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
255 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
256 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
257 BUR d FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
258 BUR e FI SK LO 17 FI*Crossroads Love Actually Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
259 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
260 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Grand International Champion Anne Veland EX2
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
261 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
262 BUR f FI SK LO 17 FI*Cattish Snow White Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Cattish Anna the Princess (BUR h)
263 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
264 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
265 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
266 BUR h FI SK LO 17 FI*Shu-Shun Kamomilla Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing Abs
FI*Almond's Hans Westergaard (BUR n) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
267 BUR j FI SK LO 15 FI*Flea's Pua Maluhia Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
267 BUR j FI SK LO 15 FI*Flea's Pua Maluhia Naaras Siitos
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
268 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
269 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
270 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
271 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
272 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
273 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Kinder Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
274 EUR n FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Champion Marie Westerlund EX1 CACIB BIV
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
275 EUR n FI SK RX 16 FI*Lustily Musta aukko Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
276 EUR n FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Petteri Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
277 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Supreme Champion Anne Veland KM
278 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
279 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Pauliina Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
280 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
280 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Veteraani Linda Knýová 4
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
281 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Paavali Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
282 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
282 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Linda Knýová 1
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
283 EUR a 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Velikulta Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Don-Tirleone (EUR d) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
284 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
285 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
286 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
287 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
288 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
289 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
290 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki Naaras Champion Jørgen Billing Abs
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
291 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
292 EUR g 24 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
293 EUR ns 22 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Jääkukka Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Pikku-Piun Ullastiina (EUR ns 24)
294 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
295 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
296 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
297 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
298 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
299 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Jørgen Billing EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
300 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
301 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
301 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
302 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
303 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
304 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
305 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
305 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Veteraani Linda Knýová 3
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
306 MAN 53 / MAN d 02 21 53 62 FI SK RX 17 FI*Maikain Pilvi Mi Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
307 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
307 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Linda Knýová 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
308 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Supreme Premior Anne Veland Abs
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
309 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marie Westerlund Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
309 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Linda Knýová Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
310 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marie Westerlund KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
311 OCI n 24 FI SRK LO FI*Northalla Basalt Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Rollick Octavarium (OCI b 24) x FI*Topspot LoneStar (OCI n 24)
312 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Anne Veland KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
313 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
314 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
314 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
315 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
316 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
316 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Linda Knýová 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
317 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
318 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
319 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Virtue Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
320 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Day Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
321 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
345 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats Kat 2 tark., ACL XI, MCO I, MCO IX, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, TUA II, TUA III 39
Billing Jørgen BEN n 22, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR n, BUR g, BUR h, EUR f 24, EUR g 23, EUR g 24, KBL I, KOR, MAN 53, OCI o 24, OCI bs 24, OCI ns 24, VET II 41
Halická Dominika ACS VIII, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO I 40
Knýová Linda MCO V, NFO II, NFO VI, SIB VII, TUA V, TUA IX, VET III 43
Rautio Kristiina Kat 2 tark., ACL II, ACL III, ACL VIII, ACS IV, ACS XI, MCO VI, NFO III, NFO V, NFO IX, SIB II, SIB VIII, SIB IX 47
Riekstina Linda ACL IV, ACS III, MCO II, MCO VII, NEM I, NFO IV, TUA VII 43
Veland Anne BEN n 24 33, BSH n, BSH c, BSH f, BUR a, BUR e, BUR f, BUR j, CHA, CYM 53, EUR d, EUR d 24, EUR e 22, EUR f 22, EUR ns 22, EUR n 03, EUR a 03, MAU ns 24, OCI b 24, OCI os 24 40
Westerlund Marie BEN n 24, BEN n 22 32, BML I, BSH a, BUR b, BUR c, BUR d, CYM 51-52, EUR n, EUR n 22, EUR n 23, EUR n 24, EUR d 22, EUR d 23, MAN 51-52, MAU ns, OCI n 24 40
8 tuomaria