URK 52. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 11.11.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.11.2017 Loppuu 11.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 15.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 520   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, Osoite: Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki. 
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina@urk.fi, p. 050 466 0370 , myyntipaikka- ja rotupöytätiedustelut osoitteeseen, Erika.Paqvalin-Skurnik@showlink.fi .
  • Pääassistentti: Jonna Varhama, ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama@iki.fi . Assistenttianomukset 31.10.2017 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Helsingin Messukeskus, Messuaukio 1, 00520 Helsinki
 
 
Ilmoittautumiset: 15.8.-15.10.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille, yksi päivä/lomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 15.10.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 39 €/pvä, URKin jäsenten kissat 37 €/pvä. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortteja hyväksytään 1 kpl/näytteilleasettaja/päivä. Kirjoita leimakorttiin omistajan ja kissan nimi, sekä kissan ems-koodi ja näyttelypäivä ja lähetä välittömästi näyttelysihteerille.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 520 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 111
2 157
3 159
4 172
Kotikissat 8
Yhteensä 607

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete I Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart I Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger I Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
4 EXO n 24 FI*Jarbabin Yonne Byron I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
6 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
8 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love I Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
9 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker I Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
10 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
11 PER a 22 FI*AzuLejo's ThunderHeart I Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
12 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
13 PER f 22 FI*Sabrimin Hula Hula I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
14 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved I Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
15 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
16 PER n 03 Hiladoras Alejandro I Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
17 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet *** I Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
18 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM *** I Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
19 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis I Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
20 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
21 RAG n FI*Snowrag Tinky Winky I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
22 RAG n Gayaneh Oscillatoria oblivia I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM
23 RAG n FI*Barfait's Nanette I Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
24 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
25 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS BIV NOM
26 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
27 RAG a FI*Satinante's Nuutti Armand I Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
28 RAG d FI*BlueEyeLoves Bold Eagle I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
29 RAG e FI*BlueEyeLoves Andy Pandy I Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
30 RAG f FI*Maplehill's Sugar Blossom I Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
31 RAG g FI*Sunrunner's Iola Ifanna I Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
32 RAG n 21 Gayaneh Poa pictura I Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
33 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku I Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC NOM
34 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
35 RAG d 21 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri I Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
36 RAG e 21 FI*Pehmis Vaaleanpunainen Pantteri I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
37 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star I Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
38 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus I Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
39 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum I Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
40 RAG n 04 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe I Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
41 RAG n 04 FI*BlueEyeLoves Breedlove I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
42 RAG n 04 FI*Ragtail Mimosa I Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
43 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose I Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
44 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart I Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
45 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer I Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
46 RAG a 04 FI*Barfait's Elaine I Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
47 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom I Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
48 RAG a 04 FI*Pehmis Juhannusuuno I Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
49 RAG d 04 FI*BlueEyeLoves All In I Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
50 RAG e 04 FI*Sunrunner's Haul Heddwyn I Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
51 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
51 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
52 RAG f 04 FI*BlueEyeLoves Almost An Angel I Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
53 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula I Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
54 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
54 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
55 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin I Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
56 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster I Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
57 RAG a 03 21 FI*Pehmis Reipas Ronja I Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
58 RAG a 04 21 FI*Jylhärinteen Kuura I Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
59 RAG d 04 21 FI*Kivelän Gatinka Diamont I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
60 RAG g 04 21 FI*Kivelän Fona Bambi I Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
61 SBI n FI*Sic'an Vladimir I Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
62 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV NOM
62 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
63 SBI n FI*Midianin Bianca I Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
64 SBI a FI*Ziazan Izusa I Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
65 SBI a FI*Ziazan Michi I Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
66 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie I Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
67 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM BIS
68 SBI b FI*Mithrandilin Elwing I Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
69 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris I Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
69 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
70 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love I Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
71 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer I Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
72 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby I Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
73 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum I Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
74 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka I Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
75 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood I Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
76 SBI g FI*Annmark Gaiane I Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
77 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
78 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler I Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
79 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi I Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
80 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho I Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
80 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho I Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
81 SBI n 21 FIN*Mion Piona I Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
81 SBI n 21 FIN*Mion Piona I Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
82 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel I Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
83 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta I Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
84 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
85 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive I Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
86 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver I Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
87 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang I Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB BIV
88 SBI d 21 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan I Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
89 SBI d 21 FI*Harebell Orlon I Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
90 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
91 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna I Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
92 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela I Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta Abs
94 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin I Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
95 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define I Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
96 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide I Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
97 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana I Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
98 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Bastetin Beyza Birgül I Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
99 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
100 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC NOM BIS
101 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl II Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
102 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 2 (SP) Veland Anne KM
103 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU II Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
104 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
105 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder II Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
106 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go II Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
107 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure II Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
107 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure II Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
108 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
109 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder II Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
110 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli II Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
111 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo II Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
112 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica II Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
113 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl II Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
115 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
116 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX3
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Hell's Angel II Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
118 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
119 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
120 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
121 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
122 MCO V / MCO d 25 FI*Easylife's King of Sun II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
123 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU *** II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM BIS
124 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
125 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden II Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
126 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
126 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
128 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Easylife's King of Moon II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
130 MCO VI / MCO f 09 FI*Easylife's Queen of Heart II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
131 MCO VI / MCO g 09 22 FI*NomenEst Isabella Rossellini II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
132 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Vuorensinen Cherry plum II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
133 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo Mitätöity Mitätöity
134 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
135 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
136 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
137 MCO VII / MCO fs Jennette Pride of Palace*RU *** II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
138 MCO VII / MCO fs FI*Escape's Kat DeLuna II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
139 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
140 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey II Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
141 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe II Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
142 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream II Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
143 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
144 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
145 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
146 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV NOM
147 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty II Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
148 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY II Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
149 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
150 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
151 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
152 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
152 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
153 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
154 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
155 NFO II / NFO a 09 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
156 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
157 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
158 NFO II / NFO n 09 Cio Cio San's Nione Danone II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
159 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
160 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit II Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
161 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo Abs
162 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
163 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM
164 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
165 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
166 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
166 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
167 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard II Uros 1 (SC) Veland Anne KM
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
170 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
171 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto II Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
172 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
174 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Fenrik *** II Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB BIV
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti II Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Ihmemies II Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX3
177 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo II Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
179 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
180 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Orient Express II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
181 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise II Naaras 2 (SP) Veland Anne KM BIV NOM
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise II Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Ballawhane GodSaveTheQueen II Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX2
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
185 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
185 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
186 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
187 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
188 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX2
189 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
190 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
191 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
192 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
193 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
194 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
195 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX4
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
197 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
199 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
200 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso II Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
200 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV
201 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo II Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
201 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
202 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
203 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika II Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
204 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira II Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
205 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
206 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
207 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
208 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
209 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
210 NFO IX / NFO w 63 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
211 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
212 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
213 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV NOM
214 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
215 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
216 SIB III / SIB a 24 FI*BlueFairies Tuisku II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
217 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
218 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
219 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost II Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
220 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris II Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
221 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora II Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
222 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
223 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Layale II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
224 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV NOM BIS
225 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia II Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
226 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
227 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
228 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
229 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
229 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
230 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
231 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä II Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
232 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
233 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM
234 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti III Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB NOM
235 BEN n 22 FI*Kissalehdon Palava Rakkaus III Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
236 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger III Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
237 BEN n 24 Ellmax Tom III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
238 BEN n 24 Legion Nayada III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** III Naaras 13c (Määrittely) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
240 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
241 BEN n 24 33 Boomer Leo Life III Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
242 BLH n Kant of Baltic Breeze III Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
243 BLH n Dusado's Marc-Marie III Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
244 BLH n FI*Treselle's Espresso III Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
245 BLH a FI*Ullukan John Draken III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
246 BLH b Dusado's O'Malley III Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
247 BLH c FI*Duketin Justiina III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Mitätöity Mitätöity
248 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde III Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
249 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly III Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
250 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra III Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
251 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
251 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
252 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D III Uros 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB NOM BIS
253 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio III Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
254 BSH a FI*SamBelle's Candy King III Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
255 BSH a FI*Ikkalan Aurora III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
256 BSH a FI*Feronian Lilja III Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM
257 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla III Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
258 BSH d FI*SamBelle's Estella Eva III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
259 BSH d FI*Bumblebrits Snape III Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
260 BSH e FI*Feronian Ivory III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
261 BSH e FI*SamBelle's Storm in the Desert III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
261 BSH e FI*SamBelle's Storm in the Desert III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
262 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
263 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 6 (IP) Chadaj Marek Abs
263 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Abs
264 BSH q FI*SpecialOrder's Sansa Stark III Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
265 BSH bs S*Glen Mores Yojo III Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
266 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara III Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
267 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love III Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie Abs
268 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi III Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
269 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Just Peachy III Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
270 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi III Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
271 BSH g 33 FI*SamBelle's Elsa Eunice III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
272 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero III Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
273 BUR n FI*NanSin Rihanna III Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
274 BUR b FI*NanSin Ramoona III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
275 BUR b FI*Seirene Ipanema III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
276 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
277 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB NOM BIS
277 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
278 BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
279 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
280 BUR d FI*Celsiana Suopursu III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
281 BUR e FI*Pystymetsän Petja III Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
282 BUR e FI*Oliivian Öyvind III Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
283 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
284 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
285 BUR h FI*Harebell PikkuMyy III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
286 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV
287 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
288 BUR h FI*Cattish Ada Rising III Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
289 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
289 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
290 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
291 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. III Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
292 EUR f Siiri III Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
293 EUR ns FI*Errun Mulan III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
294 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
295 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä III Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
296 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
296 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM
297 EUR n 22 Timi III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
298 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
299 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM BIV
300 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
300 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
301 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo III Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
302 EUR n 24 FIN*Kissakallion Hudson III Uros 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
302 EUR n 24 FIN*Kissakallion Hudson III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
303 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
304 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
305 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
306 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus III Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
307 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
307 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
308 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
309 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey III Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX2
310 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
311 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC BIV NOM
312 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
313 EUR d 24 FI*Feronian Limon III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
314 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka III Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
315 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi III Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
316 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
317 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
318 EUR f 22 FI*Errun Betty Boop III Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX2
319 EUR f 22 FI*Errun Jessica Rabbit III Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV
320 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
320 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
321 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
321 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
322 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda III Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
323 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
324 EUR f 24 Silkkiturkin Ruusunnuppu III Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
325 EUR g 24 FI*Sireenin Amity III Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
326 EUR g 23 FI*Sireenin Coming Right Along III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
326 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along III Naaras 13c (Määrittely) Laskowska-Malaga Grazyna EUR g 23
327 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke III Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
328 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
329 EUR ns 23 FI*Katinhännän Constanze Mozart III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
330 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
331 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
332 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB BIV NOM
333 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
334 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni III Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
335 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar III Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
336 EUR ds 23 Kissankellon Sampo III Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
337 EUR fs 24 Minttunen III Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
338 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif III Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
339 EUR gs 24 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
340 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
341 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
342 KOR FI*Mythai Dao Waew Waao III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
343 KOR FI*Mythai Gam Kai Muk III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
344 KOR FI*Helmi's Ngön duang-tzan III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
345 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM
346 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
347 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai III Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
348 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
348 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
349 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes III Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
350 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
351 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
352 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
352 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
353 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM BIS
354 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
355 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
356 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son III Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
358 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon III Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
359 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee III Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
360 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
361 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Inula III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
362 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone III Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
363 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris III Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
364 SIN SE*Melur Vide III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
365 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM BIV NOM
366 ABY n FI*Nebuankhet VanVan IV Uros 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
367 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté IV Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
368 ABY n FI*Lovedevotion Infinity IV Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
369 ABY n FI*Redcheetah's Jade IV Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
370 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa IV Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
371 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis IV Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
372 ABY n FI*Redcheetah's Diana IV Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM
373 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum IV Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
374 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif IV Naaras 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB BIV
374 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
375 ABY n Maurice de Moéris IV Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP NOM
376 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 2
377 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water IV Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM BIV NOM
378 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel IV Uros 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
379 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch IV Naaras 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
380 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! IV Uros 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB NOM
381 ABY a FI*Kawaii Lily IV Naaras 6 (IP) Szadurska Dorota EX1 CAGPIB BIV NOM
382 ABY a FI*Nebuankhet Zadkiel IV Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX2
383 ABY a FI*Redcheetah's Jasper IV Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
384 ABY a FI*Redcheetah's Jasmin IV Naaras 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
385 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
386 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
386 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
387 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS BIV
388 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl IV Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
389 ABY p FI*Kawaii Junko IV Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
390 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov IV Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
391 BAL w 67 FI*Ballawhane Gilraen IV Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
392 BAL n FI*Ballawhane Eboneeza IV Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
393 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
394 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio IV Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
395 BAL e FI*Mummeli Ahti Aatos IV Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl BAL e 03 21
395 BAL e 03 21 FI*Mummeli Ahti Aatos IV Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
396 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All IV Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM
397 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena IV Naaras 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
398 BAL d 21 FI*Mummeli Qianinha Helmi IV Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
398 BAL e 03 FI*Mummeli Qianinha Helmi IV Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl BAL d 21
399 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM BIS
400 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds IV Naaras 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
401 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Szadurska Dorota KM NOM
402 CRX III / CRX h FI*Claypond's E's Elfina IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
403 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
404 CRX III / CRX f FI*Sirpaleen Beata Afrodite IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
405 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
406 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB BIV NOM BIS
407 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls IV Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
408 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö IV Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
409 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair IV Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
410 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium IV Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek Abs
411 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
412 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
413 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
414 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
415 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo IV Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
416 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
417 CRX VII / CRX b 32 FI*Claypond's E's Eleazer IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
418 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX2
419 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
420 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
421 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
422 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
423 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece IV Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
424 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana IV Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José Mitätöity Mitätöity
425 DRX II / DRX n 09 Raya's Domino IV Uros 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
426 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry IV Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
427 DRX IX / DRX w 61 LV*Dea Dia Hatshepsut IV Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
428 DSP V / DSP g 09 21 33 FI*DON-tastic Alexandra IV Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1 NOM
428 DSP V / DSP g 21 33 FI*DON-tastic Alexandra IV Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl DSP V / DSP g 21 09 33
429 OLH n FI*Ballawhane Jezzebella IV Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
430 OLH n 25 FI*Ballawhane Jafar Jafar IV Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
431 OLH o 24 FI*Noxx Guardian Angel IV Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
432 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown IV Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
433 OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
434 OSH n FI*Mummeli Tapio Tuulispää IV Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
435 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan IV Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
436 OSH n FI*JellonCats Fuego IV Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
437 OSH a FI*Plan-A Mr Lahey IV Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
438 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM
439 OSH h HU*Okonor Ilonka IV Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
440 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro IV Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
441 OSH b 24 Apocalyptica Illumination IV Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
442 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
443 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB NOM
444 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine IV Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
445 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack IV Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
446 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
447 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
448 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look IV Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
449 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor IV Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
450 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava IV Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
451 PEB III / PEB e Sapphire Rafs Dynasty IV Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
452 PEB V / PEB c 33 FI*Evilurbastet Afina Pallada IV Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
453 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient IV Uros 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
454 RUS Cilda Undina Spirit of Neva IV Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl Abs
454 RUS Cilda Undina Spirit of Neva IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX4
455 RUS FI*Lolcat's Elsa IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX3
456 RUS FI*Shady-Lady's Supernova IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX2
457 RUS Katzenhof Lily ofthe Valley *** IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC BIV
458 RUS Vayun Ufne Koty*PL IV Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
459 RUS Asolan Roksana Amuletovna IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX3
460 RUS FI*IvanaKallio's Dirlandaa IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
461 RUS FI*Lolcat's Ariel IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
462 RUS FIN*Saraitshikin Illusion IV Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
462 RUS FIN*Saraitshikin Illusion IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna Arvosteltu
463 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt IV Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB BIV
464 RUS FI*Lolcat's Jo IV Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM
465 RUS FIN*Saraitshikin Impression IV Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
465 RUS FIN*Saraitshikin Impression IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 3
466 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy IV Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
467 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu IV Naaras 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
468 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio IV Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
469 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty IV Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV
470 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel IV Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
471 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti IV Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
472 SIA b FI*Kelmikerhon Suleiman IV Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
473 SIA c FI*Kelmikerhon Altti Huisku IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
474 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
475 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
476 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart IV Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
477 SIA n 21 EE*Flomaster Golden Oriental *** IV Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
478 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
479 SIA a 21 FIN*Ballawhane Cyrano IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna Arvosteltu
479 SIA a 21 FIN*Ballawhane Cyrano IV Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
480 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's IV Uros 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB
481 SIA d 21 Hann Tabby Cat IV Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1 NOM
482 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well IV Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM
483 SIA d 02 FI*Birregin Pierre Précieuse IV Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
484 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM BIS
485 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson IV Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
486 SOM n FI*Vulpes Aletheia IV Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
487 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM BIS
487 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues IV Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
488 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM
488 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
489 SOM a FI*Kisompa's Lunetta IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
490 SOM a FI*Kharn-Ka Hekla IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
491 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon IV Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 4
491 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon IV Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
492 SOM o FI*Amajan Norton Norberto IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
493 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
494 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Marttina IV Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
495 SPH II / SPH a 09 FI*Evilurbastet Robinson Crusoe IV Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
496 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
497 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
498 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma IV Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB NOM
499 SPH IV / SPH d 09 21 FI*BritneyStar's Bobby Munson IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
500 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
501 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon IV Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
502 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair IV Uros 7 (CH) Szadurska Dorota EX1 CACIB
503 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent IV Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1 BIV
504 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Arnaldo IV Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX2
505 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia IV Naaras 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX2
506 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka IV Naaras 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1
507 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi IV Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
508 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Szadurska Dorota KM
509 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Szadurska Dorota KM BIV
510 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 4 (GIP) Szadurska Dorota EX1 CAPS
511 THA n Jasmine Tajska Chata*PL IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
512 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
513 HCL Peppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
514 HCS Myy Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 4
515 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 3
516 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
517 HCS Hilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
518 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Szadurska Dorota 2
518 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
519 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Szadurska Dorota 1 NOM BIS
567 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek BEN n 22, BSH g, BUR j, EUR as 23, EUR ds 23, EUR e 22, EUR f 23, EUR gs 23, EUR w 64, MAN 51-52, OCI b 24, ABY o, BAL n, CRX IV, OLH n, OSH n, PEB V, SOM n 40
Hämäläinen Satu Kat 4 tark, ABY p, BAL c 21, BAL w 67, CRX III, CRX IX, CRX VI, CRX VII, OSH a 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 24, PEB III, SIA c, SIA h, SIA n 21, SPH IV, THA n 33
Jones Steven L. BEN n 24 33, BLH b, BSH c, BSH d, BUR d, BUR e, BUR f, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 22, EUR fs 24, EUR g 23, EUR g 24, EUR n, EUR n 22, EUR ns, KOR, MAU n 24, MAU ns 24, OCI ns 24, OCI o 24 39
Kass Tellervo ACS XI, MCO VI, NFO II, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VII, TUA II 39
Koskenkangas Marjatta RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d, RAG e, RAG f, RAG g 04 21, RAG n 03, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI f, TUV f 61-63, TUV n 61-63, VET 1 41
Laskowska-Malaga Grazyna Kat 3 tark, ABY n, BAL c, BAL e, BAL h 21, CRX I, DRX II, OSH a 02 21, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH h, SIA a, SIA b, VET IV 38
Martikainen Arja BEN n 24, BLH a, BML I, BSH e, BSH f, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR d 24, EUR e 24, KBL I, MAU ns, OCI n 24, SIN, SRL III 32
Martinez Vizcaino Juan José CRX V, CRX VIII, DRX I, OLH n 25, RUS, SIA a 21, SIA d 02, SIA n, SOM a, SOM o, SPH I, SPH III, HCS naaraat, VET Kotikissat 34
Preiss Karl Kat 4 tark, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d, RAG d 04 21, RAG e 04, RAG e 21, RAG f 04, RAG g, RAG n, RAG n 03 21, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI n 21, TUV d 61-63 40
Roca Folch Yan EXO f 24, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 22, PER a 24, PER d, PER f 22, PER f 24, PER fs, PER n 01 62, PER n 03, PER n 21 33, PER n 22, PER n 24, RAG d 04, RAG n 04, SBI f 21, SBI h, SBI n, VET 2 31
Sahlberg Carin MCO II, MCO III, MCO VIII, NEM II, NFO VII, SIB V, SIB VI, HCL urokset, VET III 38
Smits-Peelen Nathalie BLH d 24, BLH j, BLH n, BLH ns 11, BSH a, BSH ay 11, BSH b, BSH g 33, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BSH o 21 33, BSH q, BSH w 62, BUR g, BUR n, EUR as 22, EUR f, EUR f 24, EUR gs 24, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns 22, EUR ns 23, OCI bs 24 40
Szadurska Dorota Kat 3 tark, ABY a, BAL e 03, CRX II, DRX IX, DSP V, OLH ns 24, OLH o 24, OSH a, OSH f, PEB b 83, PEB II, SIA b 03, SIA b 21, SIA d 21, SPH II, SPH V, HCS urokset 36
Veland Anne ACS IV, LPL VIII, MCO I, MCO IV, NFO III, NFO IV, SIB VIII, TUA IX 37
Wikström Bjarne MCO V, MCO VII, NEM I, NFO I, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, HCL naaraat 36
15 tuomaria