URK 52. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 11.11.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.11.2017 Loppuu 11.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 15.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 520   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, Osoite: Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki. 
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina@urk.fi, p. 050 466 0370 , myyntipaikka- ja rotupöytätiedustelut osoitteeseen, Erika.Paqvalin-Skurnik@showlink.fi .
  • Pääassistentti: Jonna Varhama, ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama@iki.fi . Assistenttianomukset 31.10.2017 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Helsingin Messukeskus, Messuaukio 1, 00520 Helsinki
 
 
Ilmoittautumiset: 15.8.-15.10.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille, yksi päivä/lomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 15.10.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 39 €/pvä, URKin jäsenten kissat 37 €/pvä. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortteja hyväksytään 1 kpl/näytteilleasettaja/päivä. Kirjoita leimakorttiin omistajan ja kissan nimi, sekä kissan ems-koodi ja näyttelypäivä ja lähetä välittömästi näyttelysihteerille.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 520 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 111
2 157
3 159
4 172
Kotikissat 8
Yhteensä 607

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Jarbabin Yonne Byron Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x Alsace Jette (PER n)
5 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
6 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
9 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
10 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
11 PER a 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's ThunderHeart Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
12 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
13 PER f 22 FI SK LO 17 FI*Sabrimin Hula Hula Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin Estelle (PER f 24)
14 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
16 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
17 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Sandypaws Big Bang Theory of Benoma (PER n 21 33) x Benoma Paris Lady (PER n 33)
18 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
Double Take Showstopper (PER n 21 33) x Karabel's Soul Sister (PER g 33)
19 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 17 FI*Maplehill's Creole Blues Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
21 RAG n FI SK LO 17 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
22 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
23 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
24 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
25 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
26 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
27 RAG a FI SK LO 14 FI*Satinante's Nuutti Armand Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Satinante's Blue Saphire (RAG a 04)
28 RAG d FI SK LO 17 FI*BlueEyeLoves Bold Eagle Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
29 RAG e FI SK LO 16 FI*BlueEyeLoves Andy Pandy Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
30 RAG f FI SK LO 16 FI*Maplehill's Sugar Blossom Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
31 RAG g FI SK LO 17 FI*Sunrunner's Iola Ifanna Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Sunrunner's Xavia (RAG n 04)
32 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Poa pictura Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
33 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
34 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
35 RAG d 21 FI SK LO 17 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
36 RAG e 21 FI SK LO 17 FI*Pehmis Vaaleanpunainen Pantteri Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
37 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
38 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
39 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
40 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
41 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*BlueEyeLoves Breedlove Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
42 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Ragtail Mimosa Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*Dollgarden's Coreopsis (RAG a 04) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
43 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
44 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
45 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
46 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Barfait's Elaine Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Barfait's Yummy (RAG n 04) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
47 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Pehmis Juhannusuuno Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
49 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*BlueEyeLoves All In Uros Kastraatti Yan Roca Folch Abs
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
50 RAG e 04 FI SK LO 17 FI*Sunrunner's Haul Heddwyn Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tobren (RAG g)
51 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
51 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
52 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*BlueEyeLoves Almost An Angel Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Sparkly Saphire (RAG f 04)
53 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
54 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
54 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
55 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Macoma merlin Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
56 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
57 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
58 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Kuura Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
59 RAG d 04 21 FI SK LO 17 FI*Kivelän Gatinka Diamont Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Kivelän Caneli Iris (RAG f)
60 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Fona Bambi Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
61 SBI n FI SK LO 14 FI*Sic'an Vladimir Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Sic'an Tamar (SBI a)
62 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM BIV NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
62 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
63 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
64 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
65 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
66 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
67 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
68 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
69 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
69 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
70 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
71 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
72 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
73 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
74 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
75 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
76 SBI g FI SK RX 17 FI*Annmark Gaiane Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Tamus Garret (SBI e 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
77 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
78 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
79 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Avoin Karl Preiss Abs
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
80 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
80 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
81 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
81 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
82 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
83 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
84 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
85 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
86 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
87 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB BIV
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
88 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
89 SBI d 21 FI SK RX 17 FI*Harebell Orlon Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
90 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
91 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
92 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Premior Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
94 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
95 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
96 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
97 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
98 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SK LO 17 FI*Bastetin Beyza Birgül Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x Avyonah Blueberry (TUV g)
99 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
100 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
101 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
102 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Supreme Premior Anne Veland KM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
103 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
104 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
105 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
106 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
107 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
107 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Yan Roca Folch 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
108 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
109 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
110 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
111 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
112 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Premior Carin Sahlberg Abs
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
113 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB NOM
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
115 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Avoin Anne Veland EX2
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
116 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zuzu Petals Naaras Avoin Anne Veland EX3
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hell's Angel Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
118 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
119 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
120 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
121 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
122 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Sun Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
123 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
124 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
125 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Avalon of Brenda's Garden Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
126 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB NOM
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
126 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Martha Redbone Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
128 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
130 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's Queen of Heart Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
131 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Isabella Rossellini Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
132 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cherry plum Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
133 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Tellervo Kass Mitätöity Mitätöity
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
134 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
135 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
136 MCO VII / MCO ns FI SK LO 17 FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Hiesun Bobby Ewing from Dallas (MCO n 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
137 MCO VII / MCO fs Jennette Pride of Palace*RU *** Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
Claude Pride of Palace*RU *** (MCO ds) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
138 MCO VII / MCO fs FI SK LO 17 FI*Escape's Kat DeLuna Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
139 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
140 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
141 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
142 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
143 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
144 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
145 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
146 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB BIV NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
147 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
148 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
149 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
150 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
151 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Genius Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
152 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
152 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
153 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
154 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
155 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob Uros Avoin Tellervo Kass EX2
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
156 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
157 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
158 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 Cio Cio San's Nione Danone Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Kalliopirtin Aatu (NFO n 09) x Valda Viktoria fra Jerriks Smykkeskrin (NFO ns 22)
159 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
160 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
161 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
162 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
163 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
164 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
165 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
166 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
166 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
167 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
170 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
171 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
172 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Anne Veland EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
173 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
174 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Fenrik Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB BIV
(N)Migoto's Simba (NFO n 09 24) x IC IT*Norr Venn's Whichita, JW (NFO f 09 22)
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Ihmemies Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX3
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
177 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
179 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
180 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Orient Express Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
181 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Supreme Premior Anne Veland KM BIV NOM
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Veteraani Yan Roca Folch 2
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane GodSaveTheQueen Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Kastraatti Anne Veland EX2
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
185 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
185 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
186 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
187 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
188 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras International Champion Tellervo Kass EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
189 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
190 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
191 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
192 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
193 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
194 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
195 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX4
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
197 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 17 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
199 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
200 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
200 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
201 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
201 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
202 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
203 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
204 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
205 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
206 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
207 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
208 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
209 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
210 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
211 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
212 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
213 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
214 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
215 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
216 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 17 FI*BlueFairies Tuisku Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Mäntylän Sarmi (SIB a 24)
217 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
218 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Ziazan Maharaj Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x NO*Grensedalen Wendy (SIB n 09 24)
219 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 17 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
220 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
221 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
222 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
223 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 17 FI*ArcticWilds Layale Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
224 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Anne Veland KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
225 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
226 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
227 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
228 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
229 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
229 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
230 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
231 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
232 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
233 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
234 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
235 BEN n 22 FI SK LO 17 FI*Kissalehdon Palava Rakkaus Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
CattiCartano Master Blender (BEN n 24) x FI*Kissalehdon Nefertiti (BEN n 22)
236 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
237 BEN n 24 FI SK LO 17 Ellmax Tom Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Aldzheba Golden Ratio (BEN n 24) x Benalex Bounty of Ellman (BEN n 24)
238 BEN n 24 FI SK LO 16 Legion Nayada Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Praslin Perseus of Legion (BEN n 24) x Mango Sunny Rose of Legion (BEN n 24)
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** Naaras Määrittely Grazyna Laskowska-Malaga Abs
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
240 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
241 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
242 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
243 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
244 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
245 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
246 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
247 BLH c FI SK RX 17 FI*Duketin Justiina Naaras Avoin Arja Martikainen Mitätöity Mitätöity
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
248 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
249 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
250 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
251 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
251 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
252 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
253 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
254 BSH a FI SK LO 17 FI*SamBelle's Candy King Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
255 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
256 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
257 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
258 BSH d FI SK LO 17 FI*SamBelle's Estella Eva Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
259 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
260 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
261 BSH e FI SK RX 15 FI*SamBelle's Storm in the Desert Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Treselle's Walker Bighead (BSH o) x Alice Blue Pancy (BSH g 33)
261 BSH e FI SK RX 15 FI*SamBelle's Storm in the Desert Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Treselle's Walker Bighead (BSH o) x Alice Blue Pancy (BSH g 33)
262 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
263 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Marek Chadaj Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
263 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Carin Sahlberg Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
264 BSH q FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Sansa Stark Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
265 BSH bs FI SK LO 17 S*Glen Mores Yojo Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
266 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
267 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
268 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
269 BSH ay 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
270 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
271 BSH g 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle's Elsa Eunice Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
272 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
273 BUR n FI SK LO 17 FI*NanSin Rihanna Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
274 BUR b FI SK LO 15 FI*NanSin Ramoona Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*NanSin I just can't stop Lovin you (BUR n)
275 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen Abs
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
276 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
277 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
277 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
278 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
279 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
280 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
281 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
282 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
283 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
284 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
285 BUR h FI SK LO 17 FI*Harebell PikkuMyy Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Elwood's Crunchie (BUR h)
286 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM BIV
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
287 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
288 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
289 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
289 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
290 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
291 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
292 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
293 EUR ns FI SK RX 17 FI*Errun Mulan Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Errun Mastermind (EUR n 24)
294 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
295 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
296 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
296 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
297 EUR n 22 FI SK RX 16 Timi Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
298 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
299 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM BIV
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
300 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
300 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
301 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
302 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
302 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
303 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
304 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC BIV
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
305 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
306 EUR a 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
307 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
307 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
308 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
309 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Steven L. Jones EX2
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
310 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Avoin Steven L. Jones EX2
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
311 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC BIV NOM
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
312 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
313 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Limon Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
314 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
315 EUR e 22 FI SRK LO 14 DK*Abimbola Bimbo Blondi Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
DK*Boholdt Alley Cat (EUR e 22) x Wawe's Lambda A3 BWO Lillemor (EUR e 24)
316 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
317 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Lempeä Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
318 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Errun Betty Boop Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX2
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
319 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Errun Jessica Rabbit Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 BIV
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
320 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS NOM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
320 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Carin Sahlberg 4
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
321 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
321 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
322 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
323 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
324 EUR f 24 FI SK LO 16 Silkkiturkin Ruusunnuppu Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
325 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
326 EUR g 23 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
326 EUR g 24 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Määrittely Grazyna Laskowska-Malaga EUR g 23
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
327 EUR ns 22 FI SRK RX Ilmaveivi-Mikke Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
328 EUR ns 22 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Jääkukka Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Pikku-Piun Ullastiina (EUR ns 24)
329 EUR ns 23 FI SK RX 16 FI*Katinhännän Constanze Mozart Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Katinhännän Nana Hulk (EUR a)
330 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
331 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
332 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
333 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
334 EUR as 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
335 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
336 EUR ds 23 FI SK RX 17 Kissankellon Sampo Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x Kissankellon Mannequin (EUR f)
337 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras Premior Steven L. Jones EX1 CAPIB
338 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
339 EUR gs 24 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
340 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
341 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
342 KOR FI SRK LO FI*Mythai Dao Waew Waao Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x Dongalas Erin (KOR )
343 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Gam Kai Muk Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
344 KOR FI SK LO 15 FI*Helmi's Ngön duang-tzan Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Steptoe's Mai-Khoi-Mii (KOR )
345 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
346 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
347 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
348 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
348 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
349 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
350 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
351 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
352 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
352 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
353 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
354 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
355 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
356 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Carin Sahlberg 4
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
358 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
359 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
360 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX2
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
361 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Inula Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
362 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Corvus Corone Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FIN*Northalla Juniper (OCI b 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
363 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
364 SIN SE*Melur Vide Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Hollywood de la Symphoriane (SIN ) x Sopan Naina-of-Melur (SIN )
365 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
366 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
367 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
368 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
369 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
370 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM BIS
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
371 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
372 ABY n FI SK LO 17 FI*Redcheetah's Diana Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV NOM
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
373 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
374 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB BIV
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)