Omakissa
RUROK kansainvälinen kissanäyttely 12.4.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.4.2014 Loppuu 12.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.3.2014
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus, Petexpo messut. Messuaukio 1, 00520 Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Pääassistentti: Milka Tanskanen tanskanen.milka@gmail.com Palkinnot ja ruusukeet: Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi Näyttelypäälikkö: Tuomo Kotola 050-5532543 Rahastonhoitaja: Sinikka Laine 050-5111399
Lisätietoja www.rurok.fi Huomioithan että Rurokilla ei ole vielä pankin kanssa viitesopimusta eli kuitti pitää lähettää näyttelysihteerille sähköisesti show@rurok.fi. Viestikentään kissan nimi ja kumman päivän ilmoittautumismaksusta on kysymys!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 96 96 0 0 0
2 104 103 0 0 0
3 94 94 0 0 0
4 153 150 0 3 0
Kotikissat 27 27 0 0 0
Yhteensä 474 470 0 3 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OSH b 22 Idream 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI n S*Bibendums Limited Edition II 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS NOM BIS
2 EXO n 24 FI*Meamoris Boom Kah 1 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 NOM BIS
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
4 EXO g 24 FI*Meamoris Lovely Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
5 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
5 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
6 EXO g 03 24 FI*Mau-Miun Abraka Dabra 1 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP NOM
7 EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
8 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
9 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
10 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
11 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Ottino Mario Abs
12 PER d One Way Ticket von La'Noitan 1 Uros 7 (CH) Ottino Mario Abs
13 PER d FI*Kultaviiksen Janis Joplin 1 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
14 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
15 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
16 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
17 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
18 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
19 PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
19 PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
20 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC NOM BIS
21 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS NOM BIS
22 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
23 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
24 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
25 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM BIS
26 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
27 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Ottino Mario Abs
28 ACL III / ACL n 22 FI*Trollin Kille 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario Abs
29 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
30 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
31 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
32 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
32 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
33 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
34 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Myrsky 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
35 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Tuisku 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
36 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
37 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV
38 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
39 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
40 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Anouk 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
41 MCO III / MCO n 22 Maroussia Estate PearlS*RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
42 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
42 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
43 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Quincy Jones 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP NOM
45 MCO V / MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV
46 MCO V / MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
47 MCO V / MCO d 22 FI*Vuorensinen Kenai 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
48 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
48 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO g / Gr. 5
49 MCO V / MCO g FI*Mostlycats Lady Grey 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
49 MCO V / MCO g FI*Mostlycats Lady Grey 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO g / Gr. 5
49 MCO V / MCO g FI*Mostlycats Lady Grey 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO g / Gr. 5
50 MCO VI / MCO f 09 FIN*Chamberlain Black Sky 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
51 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
52 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
53 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
54 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
55 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
56 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo Abs
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
59 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS BIV
60 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
61 MCO VII / MCO ds 22 FI*Vuorensinen Jafar 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
61 MCO VII / MCO ds 22 FI*Vuorensinen Jafar 2 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO ds 22 /Gr.7
62 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
63 MCO VII / MCO ns 22 FI*Vuorensinen Iridessa 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
64 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV NOM
65 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Ottino Mario EX1 No Cert
66 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario Abs
67 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
68 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Black Jade 2 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX2
69 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Zephyr 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario Abs
70 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*TipTop Maine Zany 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario Abs
71 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
72 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
73 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
74 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
75 NFO II / NFO n 09 FIN*Pikkumetsän Frodo 2 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
75 NFO II / NFO n 09 FIN*Pikkumetsän Frodo 2 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
76 NFO III / NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
77 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Arneot 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
78 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
79 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM
80 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
81 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
82 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase Abs
83 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase Abs
84 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
85 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
86 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS BIV
87 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
88 NFO V / NFO f FI*Felicis Emeliia 2 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
89 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
90 NFO V / NFO f 23 FIN*Marmatin Elina 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
91 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV
92 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
93 NFO VI / NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
94 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
95 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
96 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
97 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP NOM
98 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
99 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX2
100 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
101 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
102 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Catpros Fabric anemone 2 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
103 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
104 RAG n FI*Snowrag Powder Puff 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
105 RAG a FI*Riverknee Power of Love 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
106 RAG a FI*Debals Blue Survivor 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
107 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
108 RAG a FI*Debals Blue Ayrton 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
109 RAG a FI*Barfait's Rosanne 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
110 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB NOM
111 RAG n 03 FI*Snowrag Dazzling Danny 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
112 RAG n 03 FI*Dollgarden's Dicksonia 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX2
113 RAG n 03 FI*Tiridoll's Dreams of Roses 2 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
114 RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
115 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB NOM
116 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM BIS
117 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
118 RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
119 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
120 RAG n 04 FI*Dollgarden's Dianthus 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
121 RAG n 04 FI*Dollgarden's Dahlia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
122 RAG n 04 FI*Dollgarden's Deutzia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
123 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
124 RAG n 04 FI*Hassunhauska Oiva Oleksi 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase Abs
125 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS BIV NOM
126 RAG a 04 FI*Dollgarden's Coreopsis 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric VG2
127 RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
128 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
129 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
130 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
131 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
132 SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
133 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX3
134 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
135 SBI n S*Bibendums Limited Edition II 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
136 SBI a FI*Sic'an Simson 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
137 SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
138 SBI n FI*Sic'an Topia 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
139 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
140 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
141 SBI a FI*Kujakeikarin Justiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
142 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM BIV NOM BIS
143 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
144 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
145 SBI b FI*Clavinova Pablo 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
146 SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 2 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
147 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV NOM
148 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX2
149 SBI f FI*Harebell Honeybone 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
150 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 NOM BIS
151 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM
152 SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
153 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
154 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM
155 SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
156 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
157 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
158 SBI d 21 FI*Annmark Amberline 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
159 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
160 SBI e 21 FI*Harebell Hank Hipsu 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
161 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
162 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM BIS
163 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX2
164 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Andreas 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
165 SIB III / SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
166 SIB III / SIB n 24 FI*Amante's Yaroslava 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
167 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
168 SIB III / SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
169 SIB IV / SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
170 SIB V / SIB d 24 FI*Catillus Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
171 SIB V / SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki 2 Naaras 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
172 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
173 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
174 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Lumikissan NipinNapin 2 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
175 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
176 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
177 TUA III / TUA n 23 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
178 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase Abs
179 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
180 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM BIV
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
183 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
184 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
185 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM BIV NOM
186 ABY n Dushara Godric-of-Kawaii 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
187 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
188 ABY n FI*Angelos Victoria 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
189 ABY n FI*Laire Gelir Iavas 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
190 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
191 ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
192 ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
193 ABY n FI*Laire Meleth Aranel 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
194 ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP BIV NOM
195 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
196 ABY a FI*Laire Gelir Narya 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
197 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
198 ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
199 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
200 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX2
201 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
201 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
202 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
203 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
204 ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
205 ABY p FI*Laire Gelir Rhiw 3 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel Abs
206 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles DISQ
207 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
208 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
209 BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan 3 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
210 BEN n 24 CattiCartano Carisma 3 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
211 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
212 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
213 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
214 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
215 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
216 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
217 BML I / BML by 11 31 FI*Kissamummon Pikku Kulta 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
218 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Pikku Rakas 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
219 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
220 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
220 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
221 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS NOM
222 BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
223 BRI a FI*Feronian Heliopsis 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
224 BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
225 BRI c Irwin Roxera*LT 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
226 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
227 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
228 BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
229 BRI e FI*Safra's King Arthur 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
230 BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
231 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
232 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Abs
233 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
234 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
235 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB BIV
236 BUR a FIN*Arbiter Esterina 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
236 BUR a FIN*Arbiter Esterina 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1
237 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
238 BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
239 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS NOM
240 BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
241 BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS
242 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
243 BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM
244 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
245 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM BIS
246 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
247 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
247 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
248 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
249 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC BIV NOM BIS
250 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Kärleksstång 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
251 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
252 CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
252 CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
253 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB BIV
254 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
255 CRX III / CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
256 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
257 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX2
258 CRX IV / CRX d 02 62 FI*Ronttilan Vicky Lee 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
259 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 BIV
260 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
261 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Omega Supreme 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
262 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Raita.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
263 CRX VI / CRX a 09 24 FI*Ronttilan Spotted Sphinx 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
264 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
265 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
266 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Anisa 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
267 DRX I / DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
268 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
269 DRX II / DRX n 09 Elisabetta Acceptus*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC NOM
270 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo Abs
271 DRX III / DRX d 24 FI*Riepujengin Yoshimi 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
272 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli 3 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 NOM
273 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS
274 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
275 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM NOM
276 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
277 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB NOM BIS
278 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
279 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
280 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
281 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
281 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
282 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM
283 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
284 EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
285 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kasmirri 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
286 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kellikolli 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
287 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
288 EUR f 24 FI*Honey's Golden Cloudberry 3 Naaras 8 (PR) Friškovec-Keller Thea Abs
289 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
290 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
291 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
291 EUR es 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 13c (Määrittely) Stoop Wendel EUR e 24
292 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
293 EUR ds 24 FI*Errun Punainen paroni 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
294 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
295 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
296 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
297 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM BIS
298 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
298 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
299 KBL III / KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC NOM
299 KBL III / KBL fs 24 FI*Hassunhauska Puolikuu 3 Naaras 13c (Määrittely) Stoop Wendel KBL f 24/ Gr.3
300 KBL III / KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
301 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
302 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX2
303 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV
304 MAU ns Mauland Gerizah 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
305 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM BIV
306 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
307 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
308 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Degarmoara 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
309 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
310 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM
311 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
312 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX2
313 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
314 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
315 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM BIV NOM
315 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
316 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
317 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
318 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
319 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
320 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel Abs
321 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 BIV NOM
322 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
323 RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 8 (PR) Stoop Wendel EX1 CAPIB NOM
324 SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea Abs
325 SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
326 SOM o FIN*Kharn-Ka Rainbreaker 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
327 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
328 SPH II / SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
329 SPH II / SPH a 02 64 FI*CiCi's Wish me luck 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
330 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
331 SPH V / SPH e 09 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC BIV NOM
332 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
333 SPH V / SPH g 09 32 FI*Hebblas Hedia 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
334 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
334 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
335 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV
336 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
337 BAL b FI*BaliDancer's Felisha 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX2
338 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
339 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
340 BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
341 BAL n 21 FI*Willicon Loves Feathers 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
342 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
343 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
344 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
345 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
346 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
347 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
348 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
349 OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
350 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
351 OSH n FI*Laurinda Valdemar Canele 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
352 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
353 OSH b S*Cross-Bow Crest Hell of a Lady 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
354 OSH b FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
355 OSH c La Bell Flix Flax 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
356 OLH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
357 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
358 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
359 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM BIS
360 OSH b 22 Idream 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
361 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
362 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
363 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
364 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
365 OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
366 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
367 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
368 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
369 OSH n 03 24 AR*Shasa Kozi 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
370 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
371 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
372 OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
373 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
374 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
375 SIA n Akello von Partau 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM BIS
376 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
377 SIA n FI*Willicon Loves Giraffes 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
378 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
379 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
380 SIA n FI*Willicon Sir Seraphim 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
381 SIA n FI*Kelmikerhon Ukulele 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 No Cert
382 SIA n FI*Arhantin Shahrazade 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
383 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Luna 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
384 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
385 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
386 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
387 SIA a FI*Willicon Lady Lahore 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
388 SIA b Mafdet Melody 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
389 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
390 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
391 SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
392 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
393 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
393 SIA b 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 13c (Määrittely) Tausen Marteinn SIA a 21
394 SIA b 21 FI*Willicon Loves Pistachios 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
395 SIA d 21 FI*Willicon Loves Aliens 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
396 SIA f 21 FI*Willicon Loves Laces 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
397 SYL n 03 21 FI*Mummeli Qianinho Uula 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
398 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
399 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
400 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
401 SYS n 03 FI*Laurinda Alberto Eclar 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
402 SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
403 SYS h 03 FI*Laurinda Claudia Confiture 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
404 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 2
404 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 2
405 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles Abs
405 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey Abs
406 HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 3
406 HCS Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1
407 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 4
408 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
409 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey Abs
410 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 5.
411 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva Arvosteltu 5
412 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva 6.
412 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
413 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva 1
414 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva 4
415 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva 3
416 HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva 2
417 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wiéland Schilla Eva Abs
418 HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
419 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM BIS
419 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles Abs
420 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
421 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
421 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 2
422 HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
422 HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles Abs
423 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
424 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
425 BUR b Cordelia Silk De Bur of Kisu Umi *** 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel Abs
426 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Abs
427 BRI a Kamila Prada First Volex 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles DISQ AGR.
428 MCO IV / MCO n 03 24 Galan Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM
429 OSH a 25 FIN*Sultsinan Merengue 4 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
430 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
431 MCO VI / MCO d 09 22 Top Coon Neiko 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
432 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Krystyn 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
433 PEB III / PEB g Felicia Fla of San Sintia 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
434 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Stoop Wendel KM
470 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira MCO III, V, NFO VI, RAG a, SBI n 21, b 21, Kat III-vet. 11
Friškovec-Keller Thea ABY o, BML I, BUR h, CRX II, EUR n 22, f 24, OCI n 24, SOM n, SPH V 1
Hornell Henry Kategoria III tutkinto Valvovat tuomarit Thea Friskovec ja Jarmo Räihä 0
Kass Tellervo EXO g 24, g 03, f 03 22, g 02 21 62, a 02 21, PER a, f, ns, g 22, n 03, fs 03 23, MCO II, VI, RAG d 03, g 03, SBI a, SIB III 0
Martikainen Arja Kategoria IV oppilas Marteinn Tausenilla 0
Nissen Aase ACL VI, VII, ACS III, NFO IV, RAG n 04,SBI n, SIB VII, TUA III, TUV d 61-63 1
Ottino Mario EXO d 22, n 24, g 03 24, PER d, n 23, n 24, n 01 62, 03 24, a 21 33, ACL III, VIII, MCO IV, VIII, NFO VII, SBI f, g, SIB IV, V, VIII 1
Reijers Eric MCO VII, NFO V, RAG a 03, a 04, SBI b, h, d 21, f 21, NEM II, Kat II-vet. 7
Räihä Jarmo BEN n 24 33, BRI c, e, BUR a, e, h, CRX V, IX, , DRX II, III, EUR a 23, n 24, ds 24, KBL I, KOR, MAU ns, SPH I, II 0
Saarela Veikko BAL w 67, a 21, r, OLH c, d 24, d 25, n 25, ns 24, ns 22, OSH b, fs 24, a 24, n 03 24, SIA n, b, c, f, b 21, d 21, h 21, SYL f 03 21, SYS b 03, f 02 21 0
Shchukin Alexey ACL V, X, MCO IX, NFO I, II, III, VIII, IX, RAG n, n 03, SBI j, e 21, TUA II, TUV f 61-63,HCS-uros, Kat I-vet., Kat IV-vet. 7
Spijker Charles ABY a, BEN n 22, n 22 33, n 24 32, BRI n, a, b, f, BUR d, j, CRX VI, EUR a, d 24, es 24, JBT, OCI b 24, HC-vet. 10
Stoop Wendel ABY p, BEN n 24, BML II, BRI d, BUR b, CRX IV, DRX IV, V, MAN 51-52, EUR d 22, ns 24, RUS, HCL 5
Tausen Marteinn BAL b, c, n 21, b 21, OSH n, c, n 24, b 22, b 24, d 25, h 24, n 25, bs 24, bs 22, n 02, n 03, SIA a, n 21, SYL n 03 21, SYS n 03 21, h 03 2
Wiéland Schilla Eva ABY n, BRI g, BUR n, CRX III, VII, DRX I, MAN 53, EUR f, fs 24, KBL III, SOM o, HCS-naaras 6
15 tuomaria.