ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 11.6.2017
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.6.2017 Loppuu 11.6.2017
Ilmoittautuminen alkaa 13.4.2017 Ilmoittautuminen loppuu 18.5.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.6.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki.
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 – 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 (klo 17 jälkeen), show@ery-syd.net
Lisätietoja
Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille jotka osallistuvat molempina päivinä: 33€/kissa/päivä, ERY-SYDin jäsenille 30€/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitoluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkastusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksu kissoille jotka osallistuvat näyttelyyn vain toisena päivänä: 36€/kissa/päivä, ERY-SYDin jäsenille 33€/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitoluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkastusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI85 5789 2320 0712 20 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 12.5.2017.

Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 50
2 103
3 51
4 85
Kotikissat 7
Yhteensä 296

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1507458 FI*Cherish's Pepper Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Champion Stephe Bruin EX2
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Champion Stephe Bruin EX1 CACIB NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
7 EXO n 24 FI SK LO 1715695 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM BIS
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
8 EXO a 21 33 FI SK LO 1507495 FI*Cherish's O'Boy Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
9 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
10 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
12 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
12 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Martin Kabina 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
13 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
14 RAG a FI SK LO 1614293 FI*MistyNight Edward Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
15 RAG a FI SK LO 1715869 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
16 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Yan Roca Folch Abs
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
17 RAG n 03 FI SK LO 1716245 Leon Nitoris*PL Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Adonis Unreal Ragdolls*ES, JW (RAG n 03) x Kofeina Nitoris*PL, JW (RAG n 04)
18 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
19 RAG n 04 FI SK LO 1614157 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
20 RAG a 04 FI SK LO 1405357 FI*Lukanpuron Elna Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
21 RAG a 04 FI SK LO 1613703 FI*Pehmis Juhannusuuno Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX2
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
22 RAG a 04 FI SK LO 1510194 FI*RedHorizon's Jim Beam Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP BIV NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
23 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
24 RAG f 03 FI SK LO 1614432 FI*Sunrunner's Glain Gwynonwen Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Willa (RAG n 03)
25 RAG f 03 FI SK LO 1614600 FI*Valkoapilan Fruit Sweet Janis Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
26 RAG g 04 FI SK LO 1613706 FI*Pehmis Juhannusruusu Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
27 RAG g 04 21 FI SK LO 1613704 FI*Pehmis Juhannusunelma Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
28 SBI n FI SRK LO 1403893 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
29 SBI n S*Rawalpindi's Stephanie Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
30 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
31 SBI n SE*Degermossens Bubbles Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Skogshöjdens Triumph Tarzan (SBI n) x SE*Altona Kitten's Afrodite (SBI a)
32 SBI n FI SRK LO 89526 FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
33 SBI b SE*Altona Kitten's Euphoria Naaras International Champion Stephe Bruin EX2
Ärtan's Ide Zalvason (SBI c 21) x S*Rawalpindi's Stephanie (SBI n)
34 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
35 SBI b FI SK LO 1614877 FI*Clavinova Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Sic'an Topia (SBI n) x FI*Clavinova Pumpuli (SBI b)
36 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS NOM
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
37 SBI d FI SRK LO 1403833 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
38 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
39 SBI n 21 FI SK LO 1613608 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
40 SBI a 21 FI SK LO 1612188 FI*Littlegems Anuika Naaras Määrittely Stephe Bruin SBI n 21
FI*WanillaWillan Domino (SBI a 21) x EE*Nordic Star Herencia (SBI n 21)
40 SBI n 21 FI SK LO 1612188 FI*Littlegems Anuika Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
FI*WanillaWillan Domino (SBI a 21) x EE*Nordic Star Herencia (SBI n 21)
41 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
42 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
43 SBI j 21 FI SK LO 1611316 FI*Debals Blomdina Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Sic'an Rispa (SBI n 21)
44 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
45 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 1612091 FI*Kipinättären Bellis Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
46 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N)Sirena's Vantastic Astrid Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
S*Lislisas Sudden Sundin (TUV d) x Mandelas Mna Na H Eireann (TUV f 21)
47 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 1508528 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Pia Nyman ACL a 02 21 33
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
48 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 1509360 FI*Minnikatin Timothy Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 No Cert
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
49 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 1612989 FI*Debals KappasVaan Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
50 ACL VIII / ACL fs 03 22 FI SRK RX 90844 Paladija Kaprica Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Curland Bobby Joy (ACL ds 22) x Pointocurl Eve (ACL n 09 22)
51 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 1612987 FI*Debals KatoMua Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB NOM BIS
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
52 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
53 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
54 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
55 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
56 MCO I / MCO a FI SRK LO 1402572 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
57 MCO I / MCO a FI SK LO 1715842 Ibis Pride of Palace*RU Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
58 MCO I / MCO n FI SK LO 1715423 LV*Family Value Gideon Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
LV*Family Value Demetrius (MCO n 09 22) x CH*Tempio Felinox Betty Rubbles (MCO a)
59 MCO I / MCO n FI SRK LO 88267 FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
60 MCO I / MCO a FI SK LO 1510702 FI*Mainehaan Olivia Naaras Premior Kristiina Rautio Mitätöity Mitätöity
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
61 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
62 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1402573 FI*Mainehaan Humphrey Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
63 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1509463 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
64 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Volva-Volva Estate Pearls*RU *** (MCO n 09 22)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1715050 FI*Stout-hearted Xander Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
67 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1715777 FI*Hiawatha Shadow of the Forest Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
68 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1715850 Sherlynx Look At Me Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
HoneyDevil Never Mind (MCO n 09 22) x IT*Honeybee Victoria (MCO fs 24)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1507212 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612298 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715532 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715650 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX2
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
74 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x Zoe Grey Claws*RU *** (MCO n 09 22)
75 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
76 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU Uros Champion Kristiina Rautio MCO d 09
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
77 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1507581 FI*MeriCoon's King Arthur Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*MeriCoon's Alvaro Furry Boy (MCO d 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
78 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
79 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715061 FI*Haapamäen Aili Ester Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
80 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 1715058 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
81 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 1510453 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
82 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 89708 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
83 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
84 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 1507120 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Kristiina Rautio Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
85 MCO VI / MCO d 02 21 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Champion Kristiina Rautio
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
86 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1612704 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1510291 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1403081 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
89 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 1506756 FI*Stout-hearted Rolene S Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
90 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1614561 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
93 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
PL*Aldaker Taipan (MCO d 03 23) x HoneyDevil Tasha (MCO n 03)
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1715908 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
95 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1715565 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
97 MCO VII / MCO es 11 Durango of Motor Catz*CZ Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Chander Sabya, CZ (MCO ds 22) x Piaf Lucky Life.CZ (MCO gs 09)
98 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1716355 Favorite Angel Brithey Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Colorful Dawn Kristofer (MCO d 22) x Favorite Angel Black Lady (MCO ns)
99 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1611371 FI*Mainehaan Patrick Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
100 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros Grand International Champion Stéphane Henry Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
101 MCO IV / MCO n 09 22 Cascademnt Snow Patrol Uros Champion Stéphane Henry Abs
Kelimcoons Wildwood of Cascademtn (MCO n 03 22) x Mainesuspect Eskimo Pie of Cascademtn (MCO n 22)
102 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611223 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
103 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
103 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros Määrittely Martin Kabina MCO VI/MCO d 02 21 62
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
104 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI SK LO 1715197 FI*Krysos Yabadabadoo Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Queen of New Orleans (MCO fs 09 22)
105 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
106 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
107 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
108 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
110 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613102 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
111 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1715256 FI*InukChuck's Pepleri Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
112 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1715654 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
113 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1715036 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1612525 FI*Vihurin Naapurini Totoro Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
115 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1715328 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
116 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1406068 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS BIV
IT*Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
117 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1510023 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
117 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1510023 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Siitos
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
118 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1715259 FI*InukChuck's Riia Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
119 NFO VI / NFO e 03 FI SK LO 1715257 FI*InukChuck's Vanemuise Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
120 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1405762 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM BIV NOM BIS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
121 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 42631 FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
122 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO 83975 FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
123 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
124 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
125 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
126 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1509515 FI*Apachiris Elendil Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
127 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
128 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1614377 FI*Amante's Elektra Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amante's Bel canto (SIB ns 22)
129 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1404899 FI*Amurin Rafael II Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
130 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1715386 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
131 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1715780 FI*Amante's Fortuna Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amante's Artemis (SIB ny 24)
132 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1716036 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
133 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 86711 FI*Magnificat Quiana Siberian Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Magnificat Casper (SIB d 24) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
134 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
135 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO 78333 FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
136 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
137 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1507870 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
138 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
139 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1614670 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
140 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
141 BEN n 22 FI SK RX 1715585 FI*Heillandi She Is Magic Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Bengalias Castiel (BEN n 24) x FI*Heillandi Arwen (BEN n 22 31)
142 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
143 BEN n 24 FI SK LO 1715839 Bengalias Taikatalvi Naaras Champion Pia Nyman Abs
Exotiquebengals Beast Mode (BEN n 24) x Bengalias Under Pressure (BEN n 24)
144 BEN n 24 S*Nordic Glow Love Foolosophy Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
145 BEN n 24 S*Nordic Glow Eden Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Allegoria Anisia Bella (BEN n 24)
146 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
147 BEN n 24 FI SRK LO 1300710 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
148 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
149 BSH a FI SRK RX 1403242 Michelle Amber Kiss*LV Naaras Champion Yan Roca Folch Abs
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
150 BSH c FI SK LO 1614709 FI*Aliceblue Hayley Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
151 BSH p FI SK RX 1613231 FI*SpecialOrder's Saturn Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
152 BSH ns 11 FI SK LO 1506971 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
153 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
154 BUR b Sacredspirit Enzo Feruccio of Kisu Umi*RU *** Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Aurora Thomasia of Sacredspirit *** (BUR c) x Burmara Rhapsody of Sacredspirit *** (BUR h)
155 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS NOM BIS
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
156 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Sacredspirit Jean Michel *** (BUR a) x Sacredspirit Honey Moon *** (BUR h)
157 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
158 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611851 FI*KehRuun Belle Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
159 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX 36982 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
159 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX 36982 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Veteraani Martin Kabina 1 NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
160 EUR n FI SK LO 1613507 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
161 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
162 EUR a FI SK RX 1614694 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
163 EUR f FI SRK RX 1403879 Siiri Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
164 EUR g FI SK RX 1613133 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
165 EUR n 22 FI SK RX 1715875 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
166 EUR n 24 FI SK RX 1716006 FI*Feronian Maariankello Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
167 EUR a 22 FI SK LO 1613490 FI*Feronian Lavendel Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
168 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
169 EUR f 22 FI SK RX 1510579 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
170 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
171 EUR g 22 FI SRK LO 1402886 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
172 EUR g 24 FI SK RX 1715504 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
173 EUR ns 24 FI SRK LO 38386 FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
174 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
175 EUR as 23 FI SK RX 1614797 FI*Pikku-Piun Kippari Kalle Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Katinhännän BigBrother Zale (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
176 EUR gs 23 FI SK RX 1715646 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
177 EUR gs 24 FI SK RX 1715645 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
178 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
179 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
180 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
181 MAN ns 09 24 51 FI SK RX 1716297 Caaleigh Pepperdance Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Danzante Big Ben (MAN ns 24 52) x FI*Caaleigh I Have a Dream (CYM fs 02 54)
182 MAU ns 24 FI SK LO 1614301 FI*Walidah Baketwernel Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
183 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
184 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
185 OCI n 24 FI SK LO 1611648 FI*Somalinnan Sädekaisla Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
186 OCI b 24 FI SK LO 1507072 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
187 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
188 OCI o 24 FIN SRK RX 32540 FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Yan Roca Folch Abs
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
189 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
190 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX2
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
191 ABY n FI SK LO 1614982 FI*Redcheetah's Julia Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
192 ABY n FI SK LO 1510754 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB NOM
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
193 ABY n FI SK LO 1611259 FI*SaltNPepper Rocky Road Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
194 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
194 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
195 ABY a FI SK LO 1614984 FI*Redcheetah's Jasper Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
196 ABY a FI SK LO 1614983 FI*Redcheetah's Jasmin Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
197 ABY a FI SK LO 1405853 FI*Kawaii Lily Naaras Premior Martin Kabina Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
198 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
198 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
199 ABY os FI SK LO 1715441 FI*Maurelian Liana Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Taiga-Kissat Silver Miio (ABY ns) x S*Saivokattens Silver Saga (ABY os)
200 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
201 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
202 CRX I / CRX n FI SK LO 1614340 FI*Jokikatin Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla Abs
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x Wavy Silk Aurora (CRX n 03)
203 CRX I / CRX n FI SK LO 1612925 FI*VeeKasin Fanaticus Uros Kastraatti Fabio Brambilla Abs
Fair Hell Gwendji Wonder (CRX n 24) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
204 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510031 FI*Framillan Uula Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
205 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
206 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1715096 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
207 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 1404555 FI*Framillan Oh yes, call me Mr J Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
208 CRX III / CRX d EE*Solaris Planet Nefris Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Feona (CRX f 03)
209 CRX IV / CRX d 03 Rococo Noksas*LT Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
Zipper Noksas*LT (CRX d 03) x Kisamee Cheyenne (CRX f 03)
210 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
211 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC NOM
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
212 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
213 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
214 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV NOM
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
215 DRX I / DRX n (N)Santala's Roseli Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
(N)Santala's Loki (DRX b 24) x (N)Bargello Shelby, JW (DRX fs)
216 DRX I / DRX n FI SK LO 1715605 EE*Serengeti Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
217 DRX III / DRX g FI SK LO 1614663 Eva Mariposa Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Celticelfes Indigo Child (DRX d 22) x Kleo Winged Piksi*RU (DRX f 24)
218 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403543 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
219 DRX V / DRX a 24 (N)Santala's Wileen Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
(N)Santala's Nani (DRX n 23) x Zeta Jones vom Pharao*CH (DRX n)
220 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 1614443 S*Infracat's J James Joyce Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
221 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1612793 FI*Myggmånens Safir Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
222 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1613606 Valentina Calvados*PL Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
223 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 1614557 FI*Åbodas Sulotar Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Bravefellow Larry (DRX w) x FI*Åbodas Taiga (DRX g)
224 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Champion Martin Kabina Abs
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
225 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
226 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
227 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
228 OSH n 24 FI SK LO 1508106 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
229 OSH d 24 FI SK LO 1715116 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
230 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
231 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
232 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
233 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
234 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
235 RUS FI SK LO 1509879 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Fabio Brambilla Abs
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
236 RUS FI SK LO 1613216 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
237 RUS FI SK LO 1613532 Gaston Mollis Felis, CZ Uros Avoin Fabio Brambilla Abs
Ladoga's Iskander (RUS ) x Cassandra Kings Blue Cats, CZ (RUS )
238 RUS FI SK LO 1614364 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
239 RUS FI SK LO 1614968 FI*Sini-ihmeen Arvon Herra Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX2
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Pörnä-Tyttö (RUS )
240 RUS Katzenhof Lily ofthe Valley Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX3
FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future (RUS ) x Katzenhof Tilda (RUS )
241 RUS FI SK LO 1715312 FI*Harmuan Valtteri Villikko Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
242 RUS FI SK LO 1715592 FI*Shady-Lady's Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
Katzenhof Usko (RUS ) x FI*Shady-Lady's Diamond (RUS )
243 RUS FI SK LO 1715455 FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
244 RUS FI SK LO 1406267 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
245 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Martin Kabina 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
246 SIA b FI SK LO 1613179 Gyulchataj Kapriz Uros International Champion Martin Kabina Abs
Gyulchataj Focus (OSH b) x Gyulchataj Emily (OSH g)
247 SIA c FI SK LO 1614106 FI*Plan-A Mr Mighty Bean Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
248 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
249 SIA n 21 FI SK LO 1715988 FI*Vintterin Bertta Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX2
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
250 SIA n 21 FI SK LO 1715992 FI*Vintterin Liisa-Lisbet Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX3
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
251 SIA n 21 FI SK LO 1715993 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
252 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Martin Kabina KM NOM BIS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
253 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
253 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
254 SOM n FI SRK RX 40313 FI*Amajan Fede Favoloso Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
S*Fauve No 13 Baby (SOM n) x FI*Amajan Duchessa Dora Divina (SOM n)
255 SPH I / SPH n FI SK LO 1716052 Dasher Mraudi*PL Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Amarok Mraudi*PL (SPH n) x Odyseja Casall La Silla*PL (SPH n)
256 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 1507857 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
257 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1510085 FI*Eipril Rebekah Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
SE*Sphynx Olympen Admetos (SPH n 09) x FI*Evilurbastet Charmy (SPH n 03)
258 SPH II / SPH n 03 FI SK LO 1715979 FI*Eipril Isabella Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
259 SPH II / SPH n 03 21 FI SK LO 1405045 FI*Hebblas Ladarius Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Fairy Cottontail (SPH f 09 32)
260 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 1402325 FI*Hebblas Izzy Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
261 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
262 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
263 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB NOM
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
264 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 1611481 Vandvis Chocolate Eclair Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
265 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Martin Kabina KM NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
266 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
267 HCL Kelmi Uros Kotikissat Martin Kabina 1 NOM
268 HCL Peku Uros Kotikissat Martin Kabina 2
268 HCL Peku Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
269 HCS Minni Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 3
270 HCS Myy Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 2
271 HCS Sissi Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 1 NOM
272 HCS Vesku Uros Kotikissat Carin Sahlberg 1 NOM BIS
273 MCO V / MCO d 25 Magellan Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Dolly Grey Claws*RU (MCO g)
274 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Avoin Stéphane Henry Abs
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
275 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
284 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY n, ABY os, CRX I, DRX V, OSH d 24, OSH f 24, RUS, SOM n, SPH I 27
Bruin Stephe SBI a 21 (13c), EXO a 21 33, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER f 24, PER fs, PER n, PER n 33, RAG g 04, RAG g 04 21, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI j 21, SBI n 21, TUV a 61-63, TUV d 61-63 29
Henry Stéphane ACL VIII, ACL XI, MCO III, MCO IV, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB IV, TUA II, TUA V, TUA VII 42
Kabina Martin MCO VIII (13c), ABY a, ABY o, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX IX, OSH b 03 22, OSH n, SIA b, SIA c, SIA f, SIA n 21, SPH V, HCL, VET 1, VET 3, VET 4 30
Nyman Pia ACL II, ACL VIII, ACS VIII, NEM II, NFO II, NFO VIII, SIB VI, BEN n 22, BEN n 24, BSH c, BUR b, BUR f, EUR as 23, EUR f, EUR f 22, EUR f 24, EUR g 22, EUR g 24, EUR n, EUR n 22, EUR ns 24, KOR, MAN 51-52, MAN ns 09 24 51, MAU ns 24, OCI c 24 39
Rautio Kristiina ACS III, LPL VIII, MCO I, MCO II, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM I, SIB V, TUA IX 42
Roca Folch Yan RAG a, RAG a 04, RAG f 03, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI n, BEN n 22 32, BSH a, BSH ns 11, BSH p, BUR e, BUR g, CYM 51-52, EUR a, EUR a 22, EUR as 22, EUR d 22, EUR g, EUR gs 23, EUR gs 24, EUR n 24, KBL I, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI o 24 40
Sahlberg Carin CRX II, DRX I, DRX III, DRX VII, OSH b, OSH f, OSH n 24, SIA b 21, SPH II, SPH IV, HCS, VET Kotikissat 30
8 tuomaria