ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 10.6.2017
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.6.2017 Loppuu 10.6.2017
Ilmoittautuminen alkaa 13.4.2017 Ilmoittautuminen loppuu 18.5.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.6.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki.
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 – 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 (klo 17 jälkeen), show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Lauantaina näyttelyssä valitaan Best of Best-kissat.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille jotka osallistuvat molempina päivinä: 33€/kissa/päivä, ERY-SYDin jäsenille 30€/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitoluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkastusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksu kissoille jotka osallistuvat näyttelyyn vain toisena päivänä: 36€/kissa/päivä, ERY-SYDin jäsenille 33€/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitoluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10€. Tarkastusluokka ja veteraaniluokka 10€, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI85 5789 2320 0712 20 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 12.5.2017.

Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 59
2 94
3 68
4 84
Kotikissat 7
Yhteensä 312

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO f FI SRK LO FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Champion Stéphane Henry EX2
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
8 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
9 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
10 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER n FI SK LO 15 Almathea Boogie Night Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
12 PER n FI SK LO 17 FI*Kultaviiksen Paul Stanley Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
13 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
13 PER ds FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Määrittely Kristiina Rautio PER ds 11
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
14 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
18 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
19 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
20 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
20 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
21 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
23 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
24 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
25 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
26 RAG n 03 FI SK LO 17 Leon Nitoris*PL Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Adonis Unreal Ragdolls*ES, JW (RAG n 03) x Kofeina Nitoris*PL, JW (RAG n 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
28 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Raitamäen Aristoteles Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
29 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
30 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Varpu Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
31 RAG d 04 21 FI SK LO 17 FI*Kivelän Gatinka Diamont Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Kivelän Caneli Iris (RAG f)
32 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Fona Bambi Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
33 SBI n S*Rawalpindi's Stephanie Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
34 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
35 SBI n SE*Degermossens Bubbles Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Skogshöjdens Triumph Tarzan (SBI n) x SE*Altona Kitten's Afrodite (SBI a)
36 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
37 SBI a FI SK LO 16 FI*MinMin Matous Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Suffelin Sweet Snow Princess (SBI a 21)
38 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
39 SBI b SE*Altona Kitten's Euphoria Naaras International Champion Stéphane Henry EX2
Ärtan's Ide Zalvason (SBI c 21) x S*Rawalpindi's Stephanie (SBI n)
40 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
41 SBI b FI SK LO 16 FI*Clavinova Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Sic'an Topia (SBI n) x FI*Clavinova Pumpuli (SBI b)
42 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
43 SBI d FI SRK LO 14 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
44 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
45 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
46 SBI a 21 FI SK LO 16 FI*MinMin Milana Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Suffelin Sweet Snow Princess (SBI a 21)
47 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
48 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
49 SBI j 21 FI SK LO 16 FI*Debals Blomdina Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Sic'an Rispa (SBI n 21)
50 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
51 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 16 FI*Kipinättären Bellis Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
52 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N)Sirena's Vantastic Astrid Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
S*Lislisas Sudden Sundin (TUV d) x Mandelas Mna Na H Eireann (TUV f 21)
53 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Champion Kristiina Rautio Mitätöity Mitätöity
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
54 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
55 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
56 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
57 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Debals KappasVaan Uros Premior Martin Kabina EX1 CAPIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
58 ACL VIII / ACL fs 03 22 FI SRK RX Paladija Kaprica Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
Curland Bobby Joy (ACL ds 22) x Pointocurl Eve (ACL n 09 22)
59 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Debals KatoMua Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
60 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
61 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
62 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
63 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS NOM BIS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
64 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
65 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
66 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
67 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Martin Kabina KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
68 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Volva-Volva Estate Pearls*RU *** (MCO n 09 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
70 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 17 Sherlynx Look At Me Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
HoneyDevil Never Mind (MCO n 09 22) x IT*Honeybee Victoria (MCO fs 24)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX2
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
75 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Xeraphina Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX2
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
76 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x Zoe Grey Claws*RU *** (MCO n 09 22)
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
78 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's King Arthur Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
FIN*MeriCoon's Alvaro Furry Boy (MCO d 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
80 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
81 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Haapamäen Aili Ester Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
82 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
83 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 15 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
84 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
85 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Martin Kabina Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
86 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Champion Martin Kabina Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
88 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Martin Kabina Abs
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
89 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC NOM
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
90 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Martin Kabina Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
91 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rolene S Naaras Avoin Martin Kabina EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
91 MCO VI / MCO e 09 24 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rolene S Naaras Määrittely Stéphane Henry MCO VI/MCO e 03
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
92 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
93 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
95 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX2
PL*Aldaker Taipan (MCO d 03 23) x HoneyDevil Tasha (MCO n 03)
96 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
97 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
98 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
99 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
100 MCO VII / MCO es 11 Durango of Motor Catz*CZ *** Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Chander Sabya, CZ *** (MCO ds 22) x Piaf Lucky Life.CZ *** (MCO gs 09)
101 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 Favorite Angel Brithey Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Colorful Dawn Kristofer (MCO d 22) x Favorite Angel Black Lady (MCO ns)
102 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
103 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros Grand International Champion Carin Sahlberg Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
105 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB BIV
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
106 MCO IV / MCO n 09 22 Cascademnt Snow Patrol Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
Kelimcoons Wildwood of Cascademtn (MCO n 03 22) x Mainesuspect Eskimopi of Cascademtn (MCO n 22)
107 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI SK LO 17 FI*Krysos Yabadabadoo Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Queen of New Orleans (MCO fs 09 22)
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
109 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
110 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Eswood Hermes Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x FI*Eswood Catwalk (NEM ns 21)
111 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
112 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
113 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
114 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
115 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Anfisa Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
116 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
117 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
118 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
119 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
120 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
121 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
122 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
123 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
125 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
126 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
127 NFO VII / NFO fs 24 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
128 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Edwin Hubble Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC NOM
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
129 NFO VIII / NFO as 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
130 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
131 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
132 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
133 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
134 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
135 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
136 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
137 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
138 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
139 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
140 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
141 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
142 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
143 BEN n 22 FI SK RX 17 FI*Heillandi She Is Magic Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Bengalias Castiel (BEN n 24) x FI*Heillandi Arwen (BEN n 22 31)
144 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SK LO 17 Bengalias Taikatalvi Naaras Champion Stephe Bruin Abs
Exotiquebengals Beast Mode (BEN n 24) x Bengalias Under Pressure (BEN n 24)
146 BEN n 24 S*Nordic Glow Love Foolosophy Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
147 BEN n 24 S*Nordic Glow Eden Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Allegoria Anisia Bella (BEN n 24)
148 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
149 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galahad Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
150 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
151 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Kissalehdon Oliver Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Kissalehdon Nefertiti (BEN n 22)
152 BSH n FI SK LO 17 FI*Coventry's Ursa Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
153 BSH a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
154 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
155 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
156 BSH c FI SK LO 16 FI*Aliceblue Hayley Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
157 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
158 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
159 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM BIS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
160 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
161 BSH bs FI SK LO 17 S*Glen Mores Yojo Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
162 BSH b 24 FI SK LO 16 FI*Safra's Sindbad the Sailor Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
163 BSH ns 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Confucius Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
164 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
165 BSH ay 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
166 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's Ässätasku Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
167 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
168 BUR b Sacredspirit Enzo Feruccio of Kisu Umi*RU *** Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
Aurora Thomasia of Sacredspirit *** (BUR c) x Burmara Rhapsody of Sacredspirit *** (BUR h)
169 BUR b FI SK LO 17 FI*Ninelli's Artorias Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Åhhåhhåijaa (BUR a)
170 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS NOM BIS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
171 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
172 BUR d FI SRK LO FI*Ninelli's Pigger the Petter Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FIN*Arkhitekton Art Deco (BUR n) x FIN*Almond's Simonina (BUR g)
173 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
173 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
174 BUR e FI SK LO 17 FI*Crossroads Love Actually Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
175 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
176 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Sacredspirit Jean Michel *** (BUR a) x Sacredspirit Honey Moon *** (BUR h)
177 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
178 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
179 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
180 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
180 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
181 EUR a FI SK RX 16 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
182 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
183 EUR g FI SK RX 16 FI*Aurinkokiven Amadora Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Saska (EUR e) x Silkkiturkin Qrumeluuri (EUR f 22)
184 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Feronian Maariankello Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
185 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
186 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
187 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
188 EUR f 22 FI SK LO 16 FI*Pinkkitassun Marlene Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
189 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
190 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
191 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
192 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
193 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
194 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
195 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
196 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
197 MAN ns 09 24 51 FI SK RX 17 Caaleigh Pepperdance Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Danzante Big Ben (MAN ns 24 52) x FI*Caaleigh I Have a Dream (CYM fs 02 54)
198 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
199 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
200 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
201 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Sädekaisla Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
202 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
203 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
204 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Honky Tonk Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
205 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
206 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
207 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
208 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
209 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
210 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
211 ABY n FI SK LO 16 FI*SaltNPepper After Eight Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
212 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
213 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Premior Pia Nyman Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
214 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
215 ABY os FI SK LO 17 FI*Maurelian Liana Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Taiga-Kissat Silver Miio (ABY ns) x S*Saivokattens Silver Saga (ABY os)
216 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
217 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
218 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
219 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM BIS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
220 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*VeeKasin Fanaticus Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
Fair Hell Gwendji Wonder (CRX n 24) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
221 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC NOM BIS
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
222 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 17 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch Abs
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
223 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 16 FI*Framillan voice of shadows Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
224 CRX III / CRX d EE*Solaris Planet Nefris Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Feona (CRX f 03)
225 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 14 Dapple Dawn From Topolino's Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Ulster Gwendji Wonder (CRX n 01) x Joliwave Beebell (CRX f 03)
226 CRX IV / CRX d 03 Rococo Noksas*LT Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
227 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
228 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO FI*Framillan Good&Plenty Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
229 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
230 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 17 FI*Ballerina's Father Frost Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
231 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
232 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
233 DRX I / DRX n (N)Santala's Roseli Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB BIV NOM
(N)Santala's Loki (DRX b 24) x (N)Bargello Shelby, JW (DRX fs)
234 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
235 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Mirexin Odette Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
Brandy Crazy Moon (DRX n) x LV*Elfiens Castle Lily (DRX f 03)
236 DRX III / DRX g FI SK LO 16 Eva Mariposa Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Celticelfes Indigo Child (DRX d 22) x Kleo Winged Piksi*RU (DRX f 24)
237 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
238 DRX V / DRX a 24 (N)Santala's Wileen Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
(N)Santala's Nani (DRX n 23) x Zeta Jones vom Pharao*CH (DRX n)
239 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
240 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
241 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 FI*Myggmånens Safir Naaras Avoin Yan Roca Folch EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
242 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 Valentina Calvados*PL Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC BIV
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
243 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
244 OSH n 22 FI SK LO 17 FI*Bigear The Lucky One Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin OSH b 22
Jarda Jágr Angel Felis, CZ (OSH n 22) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
245 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
246 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP NOM
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
247 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
248 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Pia Nyman Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
249 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
250 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
251 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
252 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
253 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
254 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
255 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
256 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC NOM
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
257 RUS FI SK LO 16 Gaston Mollis Felis, CZ Uros Avoin Stephe Bruin EX2
Ladoga's Iskander (RUS ) x Cassandra Kings Blue Cats, CZ (RUS )
258 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
259 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Viehko Venla Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
260 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
261 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-ihmeen Arvon Herra Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX2
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Pörnä-Tyttö (RUS )
262 RUS FI SK LO 17 FI*Harmuan Valtteri Villikko Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV
FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
263 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
264 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
265 RUS FI SK LO 16 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
266 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
267 SIA a FI SK LO 15 FI*Deraza Codebreaker Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
268 SIA b FI SK LO 16 Gyulchataj Kapriz Uros International Champion Pia Nyman Abs
Gyulchataj Focus (OSH b) x Gyulchataj Emily (OSH g)
269 SIA f FI SK LO 16 DK*Skuld Myser Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
270 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
271 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
272 SOM o FI SK LO 17 SE*Tavebo katten Aida of Kisompa Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch Abs
FI*Kisompa's Joshua Kimmich (SOM n) x NightRox Tavebo Ida (SOM o)
273 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Wanadoo Jackpot Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Wanadoo Elder Brother (SPH n 21) x Merloni Barbie (SPH a)
274 SPH I / SPH a FI SK RX 16 FI*Wanadoo Joy Of Life Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Wanadoo Elder Brother (SPH n 21) x Merloni Barbie (SPH a)
275 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 15 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
276 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 17 FI*CiCi's Magnificient Marthy Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
S*Bare Essentials XXIX The One (SPH n 03) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
277 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 17 FI*CiCi's Precious Perlas Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
S*Bare Essentials XXIX The One (SPH n 03) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
278 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
279 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 16 FI*Evilurbastet Robinson Crusoe Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
280 SPH II / SPH n 03 21 FI SK LO 14 FI*Hebblas Ladarius Uros Kastraatti Pia Nyman EX2
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Fairy Cottontail (SPH f 09 32)
281 SPH III / SPH f 21 FI SK RX 16 FI*Wanadoo Invisible Girl Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
282 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
283 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Diancie Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
284 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
285 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM BIS
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
286 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 16 FI*Hebblas Seldon Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
287 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 16 Vandvis Chocolate Eclair Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
288 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
289 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
290 HCL Kelmi Uros Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM BIS
291 HCL Peku Uros Kotikissat Kristiina Rautio 2
291 HCL Peku Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
292 HCS Minni Naaras Kotikissat Pia Nyman 3
293 HCS Myy Naaras Kotikissat Pia Nyman 2
294 HCS Sissi Naaras Kotikissat Pia Nyman 1 NOM BIS
295 HCS Vesku Uros Kotikissat Pia Nyman Abs
296 MCO V / MCO d 25 Magellan Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Dolly Grey Claws*RU (MCO g)
297 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
298 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
304 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BSH a, BSH ay 11, BSH b, BSH b 24, BSH e, BSH f, BSH n, BSH ns 11, BSH p, BUR a, BUR c, BUR e, BUR f, BUR g, BUR n, CYM 51-52, EUR a, EUR f 22, EUR g, EUR g 22, EUR n 24, KBL I, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 43
Bruin Stephe BEN n 24, BSH c, BUR b, BUR d, BUR j, EUR as 22, EUR as 23, EUR d 22, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, MAN ns 09 24 51, ABY os, CRX IX, DRX V, OSH bs 22, OSH n 24, RUS, SIA n 21 43
Henry Stéphane MCO VI (13c), EXO a 21 33, EXO f, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER ds 22 62, PER fs, PER n 01 21 62, PER n 02 62, PER n 33, RAG a, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI j 21, TUV a 61-63 31
Kabina Martin ACL II, ACL VIII, LPL VIII, MCO II, MCO IV, MCO VI, NEM I, NFO I, NFO IV, NFO VIII, TUA IX 41
Nyman Pia ABY a, ABY n, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX VII, OSH a 24, OSH a 25, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, SIA a 21, SIA b, SIA f, SPH II, SPH III, HCS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 38
Rautio Kristiina PER ds 11 (13c), PER a 21 33, PER ds 11, PER f 24, PER n, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b, RAG d 04 21, RAG g 04 21, RAG n 04, SBI a 21, SBI b 21, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, ACL XI, ACS VIII, MCO III, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB VI, TUA II, TUA V, TUA VII, HCL 41
Roca Folch Yan ABY o, CRX II, CRX V, DRX I, DRX III, DRX VI, DRX VII, OSH b 03 22, OSH c 24, SIA a, SOM o, SPH I, SPH IV, SPH V, VET 1 30
Sahlberg Carin ACL IV, ACS III, MCO I, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO II, NFO V, NFO VI 35
8 tuomaria