Kes-Kis 83. kansainvälinen kissanäyttely 8.7.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 8.7.2017 Loppuu 8.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.5.2017 Ilmoittautuminen loppuu 4.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.6.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 285  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BAL, OLH, OSH, PEB, SIA BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jämsä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Katja Ahonen. katja.ahonen@keskis.net, puh.0440 881 125. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Talousasiat, (myös myyntipaikat ja rotupöydät)
Elina Järvinen. elina.jarvinen@keskis.net
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net


Lisätietoja

Näyttelykutsu:
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.
Siam-Orient Kissayhdistys ry:n jäsenten Breed BISiin osallistuville kissoille näyttelymaksu 34 euroa. 
Siam-Orient Kissayhdistys ry:n JA Kes-Kisin 
jäsenten Breed BISiin osallistuville kissoille näyttelymaksu 30 euroa.
.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.
Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 44
2 83
3 49
4 138
Kotikissat 2
Yhteensä 316

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Helene Reiter KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715695 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
4 EXO f 03 22 FI SK LO 1510510 FI*Shamirin Wonderful Woman Naaras Avoin Helene Reiter EX1 No Cert
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
5 EXO e 21 33 FI SK LO 1614205 Ayser's Nike Nicolette Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
6 PER f FI SK LO 1406140 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
7 PER ds FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Helene Reiter Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
8 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
9 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
10 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER ds 22 62 FI SRK LO 86728 FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Premior Dorte Kaae Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
12 PER ds 22 62 FIN SRK LO 90607 Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
13 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC NOM
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
14 PER f 33 FI SK LO 1715984 FI*Yashar's Beaty Belle Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
15 PER f 21 33 FI SK LO 1614591 Ayser's Q-Girl Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
16 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
17 RAG a FI SRK LO 42170 FI*Celestial's You Belong2Me Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
18 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
19 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
20 RAG a 21 FI SK LO 1715559 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
23 RAG n 03 FI SK LO 1716062 FI*Valkokullan Geisha Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
24 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
25 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
26 RAG a 04 FI SK LO 1507947 FI*Valkokullan Helinä Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
26 RAG a 04 FI SK LO 1507947 FI*Valkokullan Helinä Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
27 RAG a 04 FI SK LO 1716065 FI*Valkokullan Super Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
28 RAG b 04 FI SRK LO 1404507 FI*Ruuskatin Samaani Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Ruuskatin Angel Afrodite (RAG n 04)
29 RAG d 04 FI SRK LO 89686 S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Helene Reiter KM NOM BIS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
30 RAG f 04 FI SK LO 1614123 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Avoin Helene Reiter EX1 No Cert
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
31 RAG a 03 21 FI SK LO 1716340 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
32 RAG d 03 21 FI SK LO 1715367 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
33 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
34 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
34 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Mats Askett 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
35 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
36 SBI c 21 FI SRK LO 88363 FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
37 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 89640 FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
38 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 1614901 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
39 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO 82100 FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
40 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 1403500 FI*Valier's Gadiela Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
41 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
42 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
43 ACL II / ACL n 09 FI SK LO 1715994 FI*Siriuksen VincentCurl Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
44 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
45 ACL VIII / ACL ns 03 FI SRK LO 1301299 FI*Ramandan Renesmee Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x FI*Siriuksen EarthaKittCurl (ACL n 33)
46 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
47 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
48 ACS V / ACS d 22 FI SK LO 1610884 FI*Ramandan Drogon Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Paladija Zoro (ACL d 09 22) x FI*Trollin Hupsu (ACS g 24)
48 ACS V / ACS d 22 FI SK LO 1610884 FI*Ramandan Drogon Uros Määrittely Iréne Eek Magnusson ACS V / ACS d 22
Paladija Zoro (ACL d 09 22) x FI*Trollin Hupsu (ACS g 24)
49 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 1302179 FI*Trollin Kuura Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS NOM
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
50 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
51 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
52 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS NOM BIS
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
53 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1405321 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Mats Askett Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
54 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1715314 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
56 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Mats Askett KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
58 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1612318 FI*Moggi Elvis Persilja Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
60 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
60 MCO IV / MCO a 09 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Iréne Eek Magnusson MCO III / MCO a 23
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
61 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1715650 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403950 FI*Goldenstream's X-Files Uros International Premior Mats Askett Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 89627 FI*RoseLion's Carefree Marvel Uros Premior Mats Askett EX1 CAPIB
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1404935 FI*Ameliinan Ringo Uros Kastraatti Mats Askett EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
65 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1406171 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP BIV NOM
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
66 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715371 FI*Chamberlain Get It Hot Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
67 MCO V / MCO f FI SK LO 1615002 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
68 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO 86089 FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
70 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1612596 Avalon of Brenda's Garden Uros Avoin Caroline Stoa EX2
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
72 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715912 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
73 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1715908 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
74 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1715565 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM BIS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716609 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX3
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
76 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 1302155 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
77 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 87716 FI*SolarWind's Hathor Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
78 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1716355 Favorite Angel Brithey Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX2
Colorful Dawn Kristofer (MCO d 22) x Favorite Angel Black Lady (MCO ns)
79 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615005 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1612320 FI*Moggi Enor Mousse Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
81 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 89138 LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Mats Askett Abs
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
82 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
83 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
84 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
85 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
86 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1510051 Oliver James Forest Myths Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
87 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 88756 FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
87 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 88756 FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
88 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
89 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1405231 FI*Koivunpesän Klapi Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
90 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1612437 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Mats Askett Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
91 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1715034 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV NOM BIS
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
93 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1405233 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
94 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
95 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
96 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1715328 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
96 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1715328 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Määrittely Iréne Eek Magnusson NFO V / NFO d 22
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
97 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1715863 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
98 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 1507634 FI*Lolcat's Blossom Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
99 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1613603 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
100 NFO VI / NFO f 09 22 SE*RazerCat'z Brumme-Lisa Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Lady Gaga (NFO f 09 22)
101 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1614631 FI*Glyrien's Princess Estelle Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Katniss Everdeen (NFO fs 09)
102 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
103 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
104 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
105 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros International Champion Mats Askett Abs
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
106 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 1612103 FI*Glyrien's Snow White Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
107 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
108 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
109 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros International Premior Iréne Eek Magnusson Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
110 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO 80651 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
111 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1509858 DK*Naturell's Knight Light Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
112 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1715033 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
113 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
114 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1715127 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
115 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1508507 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
116 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1613922 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
117 BEN n 22 FI SK LO 1715424 Brownsugar Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Batifoleurs Ridge of Brownsugar (BEN n 24) x Brownsugar Wonder Woman (BEN n 24)
118 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
118 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
119 BEN n 22 FI SK LO 1405280 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
120 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
121 BEN n 24 FI SK LO 1613904 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
123 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
124 BSH c FI SK LO 1715954 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
125 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
126 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
127 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
128 BSH ns 11 FI SK LO 1404732 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
129 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
130 BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
131 BSH ns 11 FI SK LO 1613426 FI*Huntercat Princess Alisa Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
132 BSH ay 11 FI SK RX 1614740 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
133 BUR n FI SRK LO 42747 FI*Bumpulina Wilberforce Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
134 BUR n FI SK RX 1614886 FI*Ninelli's PLS DAPO Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
135 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
135 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
136 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
137 BUR FI SK RX 1614884 FI*Ninelli's Uljamoinen Uros Rodun tarkistus Pia Nyman BUR a
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
138 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
139 BUR b FI SK LO 1612741 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
140 BUR b FI SK LO 1612737 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
141 BUR c FI SK LO 1611524 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
142 BUR c FI SK LO 1612541 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Premior Minna Krogh Mitätöity Mitätöity
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
143 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
144 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
145 BUR h FI SK LO 1509789 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
146 BUR j FI SRK LO 1402809 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
147 EUR g FI SK RX 1614175 FI*Aurinkokiven Amadora Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Saska (EUR e) x Silkkiturkin Qrumeluuri (EUR f 22)
148 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
148 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
149 EUR n 24 FI SK RX 1716008 FI*Feronian Muskotti Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
150 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
151 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
152 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
153 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
154 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
155 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS BIV
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
156 KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
157 KOR FI SRK LO 40426 FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
158 MAU ns 24 FI SK LO 1614382 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
159 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
160 OCI bs 24 FI SK LO 1612656 FI*Northalla Fizzing Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
161 OCI os 24 FI SK LO 1406299 FI*Northalla Moonlight Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
162 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
163 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB BIV NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
164 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
165 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
166 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
167 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB BIV NOM
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
167 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
168 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
168 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
169 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
170 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
171 ABY a FI SK LO 1611722 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
172 ABY a FI SK LO 1405853 FI*Kawaii Lily Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
173 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
174 ABY o FI SK LO 1614173 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
175 ABY o FI SRK LO 39104 FI*Neaera's Fiammetta Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
176 ABY p FI SK LO 1613864 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
177 ABY os FI SK LO 1716025 FI*Taiga-Kissat Legolas Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
FI*Taiga-Kissat Silver Diamond (ABY os) x S*Saivokattens Kuunsäde (ABY ns)
178 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
179 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
180 BAL c FI SRK LO 40022 FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
181 BAL r FI SRK LO 1402908 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
182 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
183 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
184 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO 41071 FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
185 CRX III / CRX f FI SK LO 1508440 FI*KittyLady's Black Widow Naaras International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
186 CRX III / CRX h FI SK LO 1716434 FI*Claypond's E's Elfina Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
187 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1509646 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
188 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1614786 FI*Alchemist Bollinger Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
189 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
190 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
191 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
192 CRX VII / CRX d 33 FI SK LO 1611091 FI*Alchemist Daenerys Targaryen Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x Biccibonny's Effie Unicus (CRX g 33)
193 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
194 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO 40559 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
195 DRX III / DRX d 22 FI SK LO 1613177 EE*Peter Pan Masterpiece Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x Tex-Lapkatz Betsey (DRX h 03)
196 DRX III / DRX h FI SK LO 1715685 Roxana Mondodevon-Rex*PL Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Ciandor Douglas (DRX d 09 24) x Melody Mondodevon-Rex*PL (DRX b 32)
197 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 1614402 FI*Bravefellow Ivory Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Bravefellow Micke (DRX n 33) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
198 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
199 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
200 OLH d 24 FI SRK RX 1300920 FI*Jalecat's QuasiModo Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
201 OLH f 03 24 FI SK LO 1716658 FI*Hämynhäivän Cattleya Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Cleverkitty The Moon Of Baroda (SIA d 02)
201 OLH f 03 24 FI SK LO 1716658 FI*Hämynhäivän Cattleya Naaras Määrittely Caroline Stoa OLH f 03 24
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Cleverkitty The Moon Of Baroda (SIA d 02)
202 OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
203 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
204 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
205 OSH n FI SK LO 1614634 Felinea Magie Noire Naaras Avoin Satu Hämäläinen Abs
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
206 OSH n FI SK RX 1614730 FI*Choose For A Full Fool Only Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
207 OSH n FI SRK LO 40260 FI*Keskimaan Elf Eruadan Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
208 OSH n FI SK LO 1508550 FI*Bigear Black Label Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
209 OSH a FI SRK LO 1403615 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
210 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
211 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
212 OSH f FI SRK LO 1403317 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
213 OSH n 24 FI SK LO 1506714 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
214 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
215 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
216 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
217 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
217 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
218 OSH a 25 Calenacat's Amaretto, JW *** Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Calenacat's Bandito, JW (OSH n 25) x Okonor Blueberry (OSH a 25)
219 OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
220 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
221 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
221 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
222 OSH b 22 FI SRK RX 36452 FI*Willicon Autunno Dolce Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
222 OSH b 22 FI SRK RX 36452 FI*Willicon Autunno Dolce Uros Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
223 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
224 OSH d 24 Pepper Madagaskar Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
Oba-Na Surprise Kristin's*RUS (OSH a 24) x Marusya Madagaskar (OSH d 24)
225 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
226 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
227 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
228 OSH cs 25 FIN SRK RX 29405 FIN*Desmodus Popeye Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Henry della Luna di Tina (OLH bs 25) x FIN*Desmodus Mini Mii (OSH bs 24)
228 OSH cs 25 FIN SRK RX 29405 FIN*Desmodus Popeye Uros Veteraani Helene Reiter 3
Henry della Luna di Tina (OLH bs 25) x FIN*Desmodus Mini Mii (OSH bs 24)
229 OSH n 01 FI SK LO 1716429 FI*Kuutarun Florence Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
Apocalyptica Calypso (SIA n 03) x FI*Sultsinan Inky Pinky (OSH n 03)
230 OSH a 02 21 FI SK LO 1509918 FI*Pinewoods U Got The Look Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Pinewoods Sugar and Spice (OSH b 02) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
231 RUS FI SK LO 1614664 Wychwood Wow Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
232 RUS FI SK LO 1613216 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
233 RUS Ilay Hero by Flash Arian, CZ, JW Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
Fei Wu Akira (RUS ) x Usura Prusa Flash Arian, CZ (RUS )
234 RUS FI SK LO 1715674 FI*Albergan Hafanana Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Cattleyas Ichigo No Kazekun (RUS ) x FI*Albergan Aarnivalkea (RUS )
235 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
236 SIA n FI SRK LO 1403266 FI*Twist-Tiramisun Sokeri Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Twist-Tiramisun Pretzel (SIA a) x FIN*Twist-Tiramisun Inga (SIA n)
237 SIA n FI SK LO 1507261 FI*Viitakon Matami Mimmi Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Baila-Bailan Pala Rakasta (SIA n 21) x FI*Viitakon Tähtönen (SIA n)
238 SIA n FI SK LO 1612934 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson Abs
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
239 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
240 SIA n FI SRK LO 38939 FI*Twist-Tiramisun Muusa Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FIN*Twist-Tiramisun Juoni (SIA n)
241 SIA a FI SK LO 1614576 S*Tammee's Famous Ferruccio Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Blue-Iam's Tistou (SIA a) x S*Tammee's Zip Zap Zindy (SIA a)
242 SIA a FI SK LO 1715678 FI*Plan-A Tyrske Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
243 SIA a FI SRK LO 39895 FI*Kelmikerhon Elegia Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
244 SIA a FI SRK LO 41689 FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
245 SIA b FI SRK LO 1301640 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
Jack Simon, CZ (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
246 SIA b FI SK LO 1716430 FI*Kuutarun Francesca Guerriera Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Apocalyptica Calypso (SIA n 03) x FI*Sultsinan Inky Pinky (OSH n 03)
247 SIA c FI SK LO 1612614 FI*Kelmikerhon Hempeä Hepsankeikka Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Mau Kas Maharani (SIA a)
248 SIA c FI SK LO 1614620 FI*Deraza Huggable Henry Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
249 SIA c FI SK LO 1614954 FI*Kelmikerhon Niittyvilla Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
250 SIA c FI SK LO 1614953 FI*Kelmikerhon Neidonkenkä Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
251 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
252 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
253 SIA f FI SK LO 1508635 FI*EdaM's Athene Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
254 SIA h FI SK RX 1611159 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB NOM BIS
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
255 SIA j FI SK LO 1613891 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
256 SIA n 21 EE*Flomaster Golden Oriental Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB BIV NOM BIS
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
257 SIA n 21 FI SK LO 1715993 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
258 SIA n 21 FI SK LO 1715991 FI*Vintterin Petunia Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
259 SIA b 21 FI SK LO 1611748 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
260 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
261 SIA d 21 FI SK LO 1715635 FI*Viitakon Aamunkajo Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
San-toi's Carlin (SIA n) x Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon (SIA f 21)
262 SIA f 21 FI SK LO 1611488 Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Melkatz Kourvoisier Konyak (SIA d) x Melkatz Conga Dancer (SIA f 21)
263 SIA b 01 21 FI SK LO 1510709 FI*Meikatin Aslak Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
264 SIA d 03 21 FI SK LO 1613914 FI*Tabbytassun Aarre Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
265 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
266 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
267 SOM n FI SK RX 1614972 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX3
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
268 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
269 SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
270 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
271 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
271 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
272 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
272 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Helene Reiter 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
273 SOM a FI SK LO 1406121 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Premior Minna Krogh Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
274 SPH I / SPH n FI SK RX 1613944 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
275 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 1507857 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
276 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1613946 FI*Hobbitqueen's Diancie Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
277 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
278 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
279 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
279 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
280 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1613947 FI*Hobbitqueen's Dragonair Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
281 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
282 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
283 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
284 SPH V / SPH g 03 32 FI SK LO 1405560 FI*Hobbitqueen's First Love Naaras International Premior Pia Nyman Abs
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
285 HCS Cisse Uros Kotikissat Mats Askett Abs
286 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Mats Askett 1 NOM BIS
306 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats ACL II, MCO II, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO V, NFO VII, HCS, VET I. Tuomarioppilas Riikka Turpeinen 31
Eek Magnusson Iréne Kat 2 tark, BAL w 67, OLH d 24, OSH cs 25, OSH d 24, OSH f 24, SIA b, SIA h, SIA n, ACL III, ACS V, ACS VIII, ACS X, ACS XI, MCO III, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, 41
Hämäläinen Satu Kat 3 tark, OLH f 03 24, OSH a 25, OSH c 24, OSH n, SIA b 21, SIA d 03 21, SIA d 21, SIA j, BEN n 24, BSH ay 11, BSH c, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR d, BUR h, BUR n, EUR as 22, EUR f 24, EUR g, EUR n 24, KBL I, OCI bs 24 40
Kaae Dorte Kat 4 tark, EXO e 21 33, EXO n 24, PER ds 22 62, PER f, PER fs, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG d 03 21, SBI c 21, SBI h, TUV f 61-63, ABY n, ABY o, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VIII, SPH IV 38
Krogh Minna Kat 2 tark, BEN n 22, BML I, BSH n, BUR a, BUR b, BUR c, BUR g, BUR j, EUR d 22, EUR d 24, EUR n 22, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI os 24, ABY a, ABY os, CRX I, CRX II, CRX VI, DRX VII, RUS, SOM a, SPH II 39
Nyman Pia Kat 3 tark, BAL c, BAL r, OLH b, OSH a, OSH b 22, OSH f, SIA b 01 21, SIA c, SIA n 21, ABY p, CRX VII, DRX III, SOM n, SPH I, SPH V 39
Reiter Helene EXO f 03 22, EXO n 22, PER ds, PER f 21 33, PER f 24, PER f 33, PER n 22, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG b 04, RAG d 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI d, TUV n 61-63, VET III, VET IV. Tuomarioppilas Sanna Hietala 32
Stoa Caroline Kat 4 tark, BAL b, OLH c 25, OSH a 02 21, OSH a 24, OSH n 01, OSH n 24, SIA a, SIA f, SIA f 21, ACL VIII, ACS III, ACS IV, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO I, NFO II, SIB III, SIB V, TUA II 39
8 tuomaria