SUROK 154. kansainvälinen kissanäyttely 23.07.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2017 Loppuu 23.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 21.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 20.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 138 2336
Anne Nevala (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431 655
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi. show@surok.fi
Lisätietoja • SUROK jäsenen 1. kissa 36 €, 2. kissa 34€ ja 3. jne. kissa 32 € / pv
• FIFe-jäsen 1, kissa 38 €, 2. kissa 36 € ja 3.jne 34 €  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 7.7.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 176
3 100
4 143
Kotikissat 7
Yhteensä 528

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
8 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
9 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
10 EXO d 22 FI SK RX 16 FI*VippeCat Prince perfect Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
EE*Mister Sheridan Alsafi (EXO d 33) x LT*Lelija Pupa (EXO f 22)
11 EXO n 03 FI SK LO 17 Preciousice Shadow Dancer Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 EXO n 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Ramses II Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC NOM
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
14 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
15 PER n FI SK LO 17 FI*Kultaviiksen Paul Stanley Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
16 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
16 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Veteraani Robert Lubrano Arvosteltu
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
17 PER e FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Fairytale Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Astral Romance (PER f 03)
18 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER ds FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Alexey Shchukin Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
20 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
21 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
22 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
22 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Veteraani Robert Lubrano 4
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
23 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
24 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
25 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
26 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
27 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
27 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Robert Lubrano 2
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
28 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
29 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Tinkerbell Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
30 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS BIV
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
31 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
32 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dancing Queen Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
33 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
34 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
35 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
36 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
36 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Robert Lubrano 2
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
37 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
38 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros International Premior Lena Björkander EX2
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
39 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
40 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
41 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
42 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
43 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
44 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
45 RAG n 03 FI SK LO 17 Leon Nitoris*PL Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Adonis Unreal Ragdolls*ES, JW (RAG n 03) x Kofeina Nitoris*PL, JW (RAG n 04)
46 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
46 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Robert Lubrano 3
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
47 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
48 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
49 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
50 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Chico Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
51 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
52 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
53 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
54 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Colorstar's Liam Jack Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Jim Beam Uros Kastraatti Lena Björkander DISQ
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
56 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Kastraatti Lena Björkander EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
57 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP BIV
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
57 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
58 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen AAVA Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
59 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
60 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
61 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
61 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Lena Björkander
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
62 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Macoma merlin Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
63 RAG b 04 21 FI SK LO 17 Lumenvalkean Felicity Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
64 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
65 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
66 SBI n FI SK LO 17 FI*Sydänyön Kuulkaas Pojat Tätä Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander Abs
FI*Aamentassu Faggi (SBI d) x FI*Sydänyön Jo Vain! (SBI n)
67 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
68 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
69 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
70 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 No Cert
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
71 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Lena Björkander KM BIV NOM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
72 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
73 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
74 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
75 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
76 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
77 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
78 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
79 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
80 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
81 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
82 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
83 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
84 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
84 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Veteraani Robert Lubrano 1 NOM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
85 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Robert Lubrano 1 NOM BIS
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
87 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
88 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Grand International Champion Lena Björkander Abs
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
89 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
90 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
91 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
92 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
93 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
94 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
95 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
96 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Eva Porat KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
97 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
98 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
99 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
100 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
101 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Dunderklumpen's Khaleesi (MCO f 22)
102 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
103 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
104 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
105 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU Naaras Champion Bjarne Wikström EX2
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Volva-Volva Estate Pearls*RU *** (MCO n 09 22)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
107 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Eva Porat KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Eva Porat Abs
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
113 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
114 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX3
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
115 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX2
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
116 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
117 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen There Must Be Angel Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*Merrymakers Amazing Adonis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
118 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
119 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
120 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
121 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
122 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
123 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB BIV NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
124 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU Uros Avoin Robert Lubrano Abs
Merlin LeonilaCoon*RU *** (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
125 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
126 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Avoin Robert Lubrano EX2
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
127 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rolene S Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
128 MCO VI / MCO f 03 23 S*Dunderklumpen's Havanna Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Dunderklumpen's Khaleesi (MCO f 22)
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
130 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
131 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX3
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
132 MCO VI / MCO d 03 22 SE*KobbaCat's DramaQueen Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
134 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
135 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Halden coon's Siiri Angerkoski Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Halden coon's Wilda (MCO f 22)
136 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Martha Redbone Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX3
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Amazing Macy Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
138 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX4
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
139 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 17 LV*Family Value Juliette Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Bunny Bravo (MCO g 09 22)
140 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
141 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
142 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
143 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP BIV NOM
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
144 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Robin Hood *** Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
D'Banzai *** (MCO a) x Foggycoon Julia *** (MCO ns 22)
145 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Champion Bjarne Wikström EX2
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
146 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
147 MCO V / MCO g 22 Calista of Ultramarin*** Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Just favourite & Nice Voice Bogdan*** (MCO ns) x Della*** (MCO gs)
148 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 18 Wackymoon Mercury Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Mitätöity
Lynx Luna Silver Moon (MCO ns 22) x Wackymoon D. Va PP (MCO w)
149 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
150 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Supreme Champion Eva Porat KM
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
151 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
152 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
153 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
154 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Eva Porat EX1 No Cert
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
155 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Avasong White Wizard Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Krysos All my Life (MCO w) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
156 MCO IX / MCO w 62 Nobel Estate Pearls*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Valencia Estate Pearls*RU *** (MCO ns 09 22)
157 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
158 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
159 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
160 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Eva Porat KM NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
161 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
162 NFO I / NFO n S*Rockringen's Party Doll Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
S*Zygot's Zakk Wyld, JW (NFO n 24) x FI*Slytiger's Masquerade (NFO f 09)
163 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
164 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
165 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
166 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
167 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
168 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
169 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
170 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
171 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
172 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Kastraatti Michael Edström EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
173 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Kastraatti Michael Edström EX3
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
174 NFO II / NFO a 02 62 FI SRK LO S*Utblicken's Lill Ammuu Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
N*Skaujenta's Imar (NFO n 22) x S*Utblicken's Jannina (NFO f 02)
175 NFO III / NFO nt 24 FI SK LO 17 FI*Karvanaaman Marski Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x Aja-Akita v. Arlesbrunnen (NFO nt 24)
176 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*FinnFeline's Honey Lust Naaras Määrittely Michael Edström NFO n 09 22
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*FinnFeline's Honey Lust Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
177 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
178 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
179 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM BIV
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
180 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
181 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
182 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
186 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
188 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
188 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 1 NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
189 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
189 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
190 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
191 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
192 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Michael Edström EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
193 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Champion Michael Edström Abs
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
194 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
195 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
196 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
197 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
197 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
198 NFO VI / NFO f 09 FI SRK RX FI*Slytiger's Masquerade Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS BIV NOM
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x S*Zygot's Gin-Sling (NFO f 03 22)
199 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Eva Porat EX2
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
200 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
201 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
202 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat Abs
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
203 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
204 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX3
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
205 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
206 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
207 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
208 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
209 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Eva Porat KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
210 NFO VII / NFO ds 22 SE*Tough Luck's Be Cool Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS NOM
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x S*Rockringen's Ooh La La (NFO gs 24)
211 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
212 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
213 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
214 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
215 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 3
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
218 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
219 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
219 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
219 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
220 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
221 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
222 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
222 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
223 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
224 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
225 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
226 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
227 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
228 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 17 Navara Sibaris*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Balladin Ruhtinasukko (SIB n 24) x Taffi Sibaris*RU (SIB n 09 24)
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
230 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Ibbie Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
231 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
232 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Iunia Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
233 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
234 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
235 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
236 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Grand International Premior Eva Porat Abs
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
237 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
238 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
239 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
240 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK RX 17 BG*Queen Olivia Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Harris Serebryanaya Mechta (SIB ns 22) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
241 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
242 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC NOM
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
243 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
244 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
245 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
246 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS NOM
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
247 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
248 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
249 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
250 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
251 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
252 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Eurus Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
Bengalias Castiel (BEN n 24) x MyArt Madison Avenue (BEN n 24)
253 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
254 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
255 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Kastraatti Arja Martikainen Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
256 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
257 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
257 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Pia Nyman 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
258 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
259 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
260 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
261 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
262 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
263 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
264 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
265 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
266 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
267 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
268 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
269 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
270 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
271 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
272 BSH g FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Nona Petit Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
FI*Rhinestone's Silver Lightning (BSH ns 03 24) x FI*Rhinestone's Morning Mist (BSH g 03)
273 BSH bs FI SK LO 17 S*Glen Mores Yojo Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
274 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Stephe Bruin Abs
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
275 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
276 BSH g 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Morning Mist Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
277 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
278 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
279 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
280 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW *** Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
Helius Nala Altana *** (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU *** (BUR b)
281 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM BIV
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
281 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Pia Nyman 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
282 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 No Cert
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
283 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
284 BUR a FI SK RX 16 FI*Beneloben Heartbeat Hulta Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
285 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
286 BUR a FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xalixco Agave Azul Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
287 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
288 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
289 BUR b Leroy Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
290 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
291 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
292 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
293 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
294 BUR d FI SK LO 17 FI*Crossroads True Love Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
295 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
296 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS NOM
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
297 BUR f FI SK LO 17 FI*Cattish Snow White Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Cattish Anna the Princess (BUR h)
298 BUR f Latisha Magic Valley*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin Abs
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
299 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
300 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
301 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
302 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
303 BUR h FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
304 BUR j FI SK LO 16 FI*Arkhitekton Alara Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
305 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
306 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
307 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Supreme Champion Stephe Bruin Abs
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
308 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
309 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
309 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
310 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
311 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
312 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Lemon Uros Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
313 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 No Cert
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
314 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
314 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Pia Nyman 3
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
315 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
316 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
317 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
318 EUR g 24 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
319 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
320 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
321 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen Abs
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
322 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
323 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Stephe Bruin EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
324 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
325 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
326 MAN 54 / MAN n 09 22 54 FI SK RX 17 Auragold Zinfandella Naaras Määrittely Arja Martikainen MAN n 09 22 54
Znotailz Candyman of Lazytail (MAN n 09 22) x Znotailz Blue Bella of Auragold (MAN a 01)
327 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
328 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
329 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Alexey Shchukin Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
330 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
331 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Riddle Amaranth Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV
FI*Amare-Cattus Bowen The Bodacious (OCI b 24) x FI*Martinic Supreme Selection (OCI b 24)
332 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Topspot After Midnight Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
333 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
333 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
334 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
335 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
336 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB NOM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
337 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
338 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
339 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Supreme Premior Alexey Shchukin Abs
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
340 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove LeBron Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
341 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
342 ABY n GIC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
DK*Saltvig's Ming (ABY a) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
343 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
344 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Oscar Omobone Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
345 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Otto Ottimo Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
346 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
347 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Olga Omaggia Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
348 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
349 ABY a S*Aloysius Ming's Blue bell Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
DK*Saltvig's Ming (ABY a) x S*Aucuparia's Khoisan (ABY o)
350 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
350 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
351 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
352 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB BIV
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
353 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Mummeli Blulalibelah Olinda (SIA n)
354 CRX I / CRX b FIN SRK LO DK*Blytt Ducati Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Mykro's Mr Playboy (CRX ns) x DK*Blytt Coconut Dream (CRX w)
354 CRX I / CRX b FIN SRK LO DK*Blytt Ducati Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 3
Mykro's Mr Playboy (CRX ns) x DK*Blytt Coconut Dream (CRX w)
355 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
356 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Uula Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
357 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
358 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
359 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
360 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
361 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 14 FI*VippeCat Blue Angel Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
362 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
363 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
364 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
365 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB BIV
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
366 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
366 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 4
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
367 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 No Cert
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
368 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
369 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Loves Diamonds Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
370 CRX VII / CRX d 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Daenerys Targaryen Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB BIV
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x Biccibonny's Effie Unicus (CRX g 33)
371 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
372 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 17 FI*Claypond's Dragomir Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
373 CRX VII / CRX n 21 33 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bonne Journee Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
374 CRX VII / CRX n 32 FI SK LO 15 U-Mink Ansa of Claypond's Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Utamesh Ansa Satysfakcja*PL (CRX n 33) x Ratry Cornwall Legend*RU (CRX n 32)
375 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
376 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Kaa Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
377 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Up in The air Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla (CRX n 03)
378 CRX VIII / CRX a 09 33 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Camille Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
379 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
379 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 2
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
380 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
381 DRX I / DRX n LV* DEA DIA Agathos Uros Avoin Pia Nyman Abs
Dea Dia Irzhik, JW (DRX d) x (N)Santala's Ona (DRX hs 24)
382 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Mirexin Odette Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
Brandy Crazy Moon (DRX n) x LV*Elfiens Castle Lily (DRX f 03)
383 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras International Premior Pia Nyman Mitätöity Mitätöity
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
384 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Bravefellow Pinja Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
385 DRX I / DRX n FI SK RX 16 Brandy Crazy Moon Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
Rococo Style Aivengo (DRX d 24) x Usil'da Sanchitos (DRX b 33)
386 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
387 DRX III / DRX d 22 FI SK LO 16 EE*Peter Pan Masterpiece Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x Tex-Lapkatz Betsey (DRX h 03)
388 DRX III / DRX h FI SK LO 17 Roxana Mondodevon-Rex*PL Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
Ciandor Douglas (DRX d 09 24) x Melody Mondodevon-Rex*PL (DRX b 32)
389 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
390 DRX IV / DRX h 09 LV*Harizma Warwara Krasa *** Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
LV*Harizma Nikifor *** (DRX n 09 24) x LV*Harizma Priyanka *** (DRX h)
391 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
392 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 16 FI*Bravefellow Ivory Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Bravefellow Micke (DRX n 33) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
393 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 FI*Myggmånens Safir Naaras Avoin Eric Reijers EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
394 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 FI*Åbodas Aimi Naaras Champion Eric Reijers Abs
FI*Åbodas Yasu (DRX a) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
395 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
396 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 14 FI*Pihlajan Selma Naaras Avoin