SUROK 154. kansainvälinen kissanäyttely 23.07.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2017 Loppuu 23.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 21.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 20.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 138 2336
Anne Nevala (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431 655
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi. show@surok.fi
Lisätietoja • SUROK jäsenen 1. kissa 36 €, 2. kissa 34€ ja 3. jne. kissa 32 € / pv
• FIFe-jäsen 1, kissa 38 €, 2. kissa 36 € ja 3.jne 34 €  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 7.7.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 176
3 100
4 143
Kotikissat 7
Yhteensä 528

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM NOM
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart I Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame I Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho I Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
6 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows I Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM BIS
7 EXO n 24 FI*Chosen-One Las Vegas Lady I Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
8 EXO n 24 FI*Chosen-One Ocean Pearl I Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
9 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
10 EXO d 22 FI*VippeCat Prince perfect I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
11 EXO n 03 Preciousice Shadow Dancer I Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
12 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
13 EXO n 21 33 Ayser's Ramses II I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
14 EXO a 21 33 Ayser's Twilight I Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
15 PER n FI*Kultaviiksen Paul Stanley I Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
16 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
16 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert Arvosteltu
17 PER e FI*AzuLejo's Fairytale I Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
18 PER f Sumava's Amanda I Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
19 PER ds FI*Kultaviiksen Poseidon I Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
20 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love I Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
21 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved I Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 4
23 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
25 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance I Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
26 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera *** I Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
27 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
27 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
28 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa I Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
29 PER a 21 33 Ayser's Tinkerbell I Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
30 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis I Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS BIV
31 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid I Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
32 RAG n FI*Peukaloisen Dancing Queen I Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
33 RAG n FI*Barfait's Aisha I Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
34 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl I Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
35 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira I Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
37 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
38 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus I Uros 6 (IP) Björkander Lena EX2
39 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
40 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio I Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
41 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku I Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
42 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu I Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
43 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl I Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
44 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star I Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
45 RAG n 03 Leon Nitoris*PL I Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
46 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
46 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 3
47 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel I Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
48 RAG n 04 FI*Darkie's Yume I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
49 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya I Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
50 RAG n 04 FI*Barfait's Chico I Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
51 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko I Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
52 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly I Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
53 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas I Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
53 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
54 RAG a 04 FI*Colorstar's Liam Jack I Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
55 RAG a 04 FI*RedHorizon's Jim Beam I Uros 10 (KAS) Björkander Lena DISQ
56 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX2
57 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones I Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP BIV
57 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
58 RAG f 04 FI*Pirtti-Viiksen AAVA I Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
59 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula I Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
60 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris I Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
61 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
61 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 15 (Siitos) Björkander Lena
62 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin I Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
63 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity I Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
64 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
65 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever I Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
66 SBI n FI*Sydänyön Kuulkaas Pojat Tätä I Uros 12 (Pennut) Björkander Lena Abs
67 SBI a FI*Ziazan Izusa I Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
68 SBI a FI*MeToYou Hero I Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
69 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM BIS
70 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid I Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 No Cert
71 SBI d FI*Tamus Escort I Uros 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM
72 SBI d FI*Touchant Renault Unique I Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
73 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby I Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
74 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka I Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM
75 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia I Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
76 SBI f FI*Rais-Kis Aurora I Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
77 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
78 SBI n 21 FI*Canth's Xenia I Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
79 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant I Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
80 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
81 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard I Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
82 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro I Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
83 SBI d 21 FI*Canth's Xavier I Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
84 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng I Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
84 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng I Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM
85 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber I Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM BIS
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
87 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela I Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
88 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define I Naaras 3 (GIC) Björkander Lena Abs
89 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
90 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl II Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
91 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
92 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
93 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen II Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
94 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl II Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
95 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl II Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM
96 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 2 (SP) Porat Eva KM
97 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose II Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
98 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
99 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
100 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
101 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
102 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
103 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
104 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
105 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
106 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
107 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 1 (SC) Porat Eva KM
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind II Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos II Uros 6 (IP) Porat Eva Abs
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
113 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
114 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
115 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
116 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
117 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel II Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
118 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
119 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
120 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
121 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU *** II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
122 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu II Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
123 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV NOM
124 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
125 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
126 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
127 MCO VI / MCO e 03 FI*Stout-hearted Rolene S II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
128 MCO VI / MCO f 03 23 S*Dunderklumpen's Havanna II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Yoshi II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
130 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
131 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX3
132 MCO VI / MCO d 03 22 SE*KobbaCat's DramaQueen II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
134 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
135 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Halden coon's Siiri Angerkoski II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX
136 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX3
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Amazing Macy II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
138 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX4
139 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Juliette II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX
140 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope II Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
141 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket II Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
142 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin II Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
143 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU II Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP BIV NOM
144 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Robin Hood *** II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
145 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
146 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
147 MCO V / MCO g 22 Calista of Ultramarin*** II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
148 MCO VII / MCO ns 23 Wackymoon Mercury II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Mitätöity
149 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
150 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat II Uros 1 (SC) Porat Eva KM
151 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
152 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey II Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV
153 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco II Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB NOM
154 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu II Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 No Cert
155 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wizard II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
156 MCO IX / MCO w 62 Nobel Estate Pearls*RU *** II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
157 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
158 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black II Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
159 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
160 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 2 (SP) Porat Eva KM NOM BIS
161 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
162 NFO I / NFO n S*Rockringen's Party Doll II Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
163 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
164 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
165 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
166 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand II Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
167 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
168 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
169 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
170 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
171 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
172 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX2
173 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX3
174 NFO II / NFO a 02 62 S*Utblicken's Lill Ammuu II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
175 NFO III / NFO nt 24 FI*Karvanaaman Marski II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
176 NFO III / NFO n 22 FI*FinnFeline's Honey Lust II Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael NFO n 09 22
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FinnFeline's Honey Lust II Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
177 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
178 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
179 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV
180 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike II Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
181 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
182 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda II Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
186 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
188 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM
188 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
189 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
189 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
190 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
191 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
192 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
193 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit II Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
194 NFO V / NFO d 22 FI*GoldenFurry's Last Choice II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
195 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
196 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
197 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
197 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
198 NFO VI / NFO f 09 FI*Slytiger's Masquerade II Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS BIV NOM
199 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda II Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX2
200 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra II Naaras 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
201 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
202 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva Abs
203 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook II Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX2
204 NFO VI / NFO d 09 22 FI*FinnFeline's Dream Catcher II Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX3
205 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri II Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM
206 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX2
207 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX3
208 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
209 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 2 (SP) Porat Eva KM
210 NFO VII / NFO ds 22 SE*Tough Luck's Be Cool II Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS NOM
211 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira II Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
212 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
213 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
214 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
215 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott II Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 3
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
218 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
219 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
219 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
219 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
220 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
221 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
222 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
222 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM BIS
223 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
224 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy II Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
225 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
226 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
227 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
228 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hela II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
230 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ibbie II Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
231 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
232 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Amurin Iunia II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
233 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
234 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick II Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
235 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf II Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
236 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 4 (GIP) Porat Eva Abs
237 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
238 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
239 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
240 SIB VIII / SIB ns 09 24 BG*Queen Olivia Sibirela II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
241 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
242 SIB IX / SIB w 61 Blondelle vom Rieder Einödhof II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
243 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
244 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
245 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus II Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
246 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop II Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM
247 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo II Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
248 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
249 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
250 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB NOM
251 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
252 BEN n 24 FI*Heillandi Eurus III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
253 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino III Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
254 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC NOM
255 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
256 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
257 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
257 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
258 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM
259 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
260 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto III Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
261 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys III Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
262 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
263 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica III Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
264 BSH n FI*Ruusutarhan Primo III Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
265 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
266 BSH a FI*Feronian Lilja III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
267 BSH a FI*Ikkalan Aurora III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
268 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante III Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
269 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
270 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar III Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
271 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM BIS
272 BSH g FI*Rhinestone's Nona Petit III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
273 BSH bs S*Glen Mores Yojo III Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
274 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 3 (GIC) Bruin Stephe Abs
275 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
276 BSH g 03 FI*Rhinestone's Morning Mist III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
277 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi III Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
278 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
279 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
280 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW *** III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
281 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV
281 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
282 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 No Cert
283 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown III Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
284 BUR a FI*Beneloben Heartbeat Hulta III Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
285 BUR a FI*Oliivian Daredevil III Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
286 BUR a FI*Enigmatic Xalixco Agave Azul III Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
287 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
288 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
289 BUR b Leroy Magic Valley*RU *** III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
290 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
291 BUR b FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
292 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
293 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
294 BUR d FI*Crossroads True Love III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
295 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt III Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
296 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria III Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
297 BUR f FI*Cattish Snow White III Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
298 BUR f Latisha Magic Valley*RU *** III Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
299 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
300 BUR f FI*Cattish Magica De Spell III Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
301 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
302 BUR h FI*Celsiana Kielo III Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
303 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma III Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
304 BUR j FI*Arkhitekton Alara III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
305 BUR j FI*Crossroads All About Love III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
306 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM
307 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 1 (SC) Bruin Stephe Abs
308 CHA FI*Kattskogens Willhelm III Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
309 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
309 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
310 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija III Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
311 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
312 EUR d 24 FI*Feronian Lemon III Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
313 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 No Cert
314 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
314 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
315 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
316 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
317 EUR g 24 FI*Sireenin Amity III Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
318 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
319 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
320 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito III Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
321 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
322 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin III Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV
323 KOR FI*Mythai Busaya Bao III Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX2
324 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu III Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
325 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
326 MAN 54 / MAN n 09 22 54 Auragold Zinfandella III Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja MAN n 09 22 54
327 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku III Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
328 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
329 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
330 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
331 OCI b 24 FI*Riddle Amaranth III Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
332 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight III Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM BIV NOM
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
334 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
335 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
336 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB NOM
337 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon III Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
338 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
339 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 2 (SP) Shchukin Alexey Abs
340 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron III Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
341 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
342 ABY n S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie IV Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
343 ABY n FI*Lovedevotion Infinity IV Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
344 ABY n FI*Amajan Oscar Omobone IV Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
345 ABY n FI*Amajan Otto Ottimo IV Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
346 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
347 ABY n FI*Amajan Olga Omaggia IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
348 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM
349 ABY a S*Aloysius Ming's Blue bell IV Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
350 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
350 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
351 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
352 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
353 BAL w 67 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile IV Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
354 CRX I / CRX b DK*Blytt Ducati IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
354 CRX I / CRX b DK*Blytt Ducati IV Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
355 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM BIS
356 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula IV Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV
357 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko IV Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
358 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu IV Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
359 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee IV Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
360 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM BIS
361 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel IV Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
362 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
363 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit IV Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
364 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak IV Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
365 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
366 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna IV Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM
366 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna IV Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 4
367 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre IV Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 No Cert
368 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB NOM
369 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds IV Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
370 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen IV Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB BIV
371 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo IV Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
372 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir IV Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
373 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Claypond's Bonne Journee IV Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
374 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
375 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
376 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
377 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Up in The air IV Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
378 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
379 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
379 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
380 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda IV Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
381 DRX I / DRX n LV* DEA DIA Agathos*** IV Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
382 DRX I / DRX n FI*Mirexin Odette IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
383 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana IV Naaras 6 (IP) Nyman Pia Mitätöity Mitätöity
384 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja IV Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
385 DRX I / DRX n Brandy Crazy Moon IV Uros 10 (KAS) Nyman Pia Abs
386 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
387 DRX III / DRX d 22 EE*Peter Pan Masterpiece IV Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
388 DRX III / DRX h Roxana Mondodevon-Rex*PL IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
389 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja IV Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
390 DRX IV / DRX h 09 LV*Harizma Warwara Krasa *** IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
391 DRX IV / DRX f 09 24 Xaboo Kokeshi*PL IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
392 DRX VII / DRX f 33 FI*Bravefellow Ivory IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
393 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
394 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
395 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
396 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma IV Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
397 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar IV Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
398 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
399 OLH f 03 24 FI*Hämynhäivän Cattleya IV Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
400 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM
401 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise IV Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
402 OSH n Timotheus Del Iris IV Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
403 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only IV Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
404 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence IV Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
405 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast IV Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
406 OSH b HU*Okonor Miskolc IV Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
407 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin IV Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
408 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil IV Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
409 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
410 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line IV Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
411 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever IV Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
412 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
413 OSH n 24 Strekoza's Casanova IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
414 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
415 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
416 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro IV Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB NOM
417 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite IV Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
418 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat IV Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
419 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
420 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
420 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
421 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
422 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
423 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci IV Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
424 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
425 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM
426 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya IV Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
427 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look IV Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
428 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor IV Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
429 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
430 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
431 RUS Gaston Mollis Felis, CZ IV Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
432 RUS FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
433 RUS S*Limelight's Xtravagant IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS BIV
434 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
435 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip IV Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
436 SIA n Baccara Eastern Nymph IV Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV
436 SIA n Baccara Eastern Nymph IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
437 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy IV Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
438 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
439 SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 6 (IP) Spijker Charles Abs
440 SIA n FI*Chellamanis Katniss IV Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
441 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
442 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot IV Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV NOM
442 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot IV Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
443 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
444 SIA c FI*Kelmikerhon Niittyvilla IV Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
445 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
446 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean IV Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
447 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen IV Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
448 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
449 SIA b 21 Lumoexpress Mila IV Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
450 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
451 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
452 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
453 SOM n FI*SunnyPace Betonica IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX2
454 SOM o FI*Amajan Norton Norberto IV Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
455 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea IV Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
456 SOM o FI*SunnyPace Galega IV Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM
457 SOM o FI*SunnyPace Garidella IV Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
458 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
458 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
459 SOM o King von Gulda IV Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
460 SOM p FI*SunnyPace Consolida IV Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
460 SOM p FI*SunnyPace Consolida IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
461 SPH I / SPH n Dasher Mraudi*PL IV Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
462 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy IV Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
463 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis IV Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
464 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
465 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Ladarius IV Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
466 SPH III / SPH f 21 FI*Wanadoo Invisible Girl IV Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
467 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
468 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans IV Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
469 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair IV Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
470 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
471 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
472 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
473 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
473 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
474 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
475 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1 NOM BIS
476 HCS Salli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 2
477 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena EXO a 21 33, EXO n 22, PER f, PER f 03, PER f 24, PER fs 02 62, RAG a, RAG a 04, RAG f 21, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI d, SBI h, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63 39
Bruin Stephe kat. 3 tark., BML I, BSH bs, BSH c, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BUR a, BUR f, CHA, EUR d 24, EUR e 24, EUR f 22, EUR g 22, EUR n 22, KOR, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24 36
Comorio Luigi ABY a, BAL w 67, CRX II, CRX V, DRX IV, OLH d 24, OSH a 24, OSH c 24, OSH d, OSH f 24, SIA a, SIA b 21, SIA c, SOM p, SPH III, SPH V 33
Edström Michael OPPILAS (Riikka Turpeinen) - ACL VI, ACS I, ACS VIII, LPL VIII, MCO I, NFO II, NFO V, SIB IX, SIB VI, TUA V, VET HC 33
Fraga y Guzmán Gerardo ACS II, MCO IX, MCO V, NEM I, NFO IV, SIB III, SIB V, TUA IX, VET 4 42
Lubrano Robert ACL III, MCO VI, NFO I, NFO III, NFO IX, TUA VII, VET 1 39
Maillard Chiavuzzo Isabelle EXO d 22, EXO n, EXO n 21 33, PER d, PER ds 22 62, PER fs, PER n, PER n 33, RAG a 03, RAG a 21, RAG d 03 21, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI c, SBI d 21, SBI f, VET 2 35
Martikainen Arja OPPILAS (Sanna Hietala), kat. 3 tark., BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BSH a, BSH a 03, BSH g, BSH g 03, BUR b, BUR c, BUR j, BUR n, EUR d 22, EUR f 24, KBL I, OCI c 24 34
Nyman Pia ABY n, CRX VI, CRX VIII, DRX I, DRX III, OSH b, OSH b 24, OSH bs 03 22, OSH e, SIA j, SPH II, VET 3 39
Porat Eva ACS III, ACS VI, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO VI, NFO VII, SIB I, SIB VII 35
Reijers Eric OPPILAS (Adrian Alexandru Dragota), ABY o, CRX I, CRX IV, DRX VII, OLH h 03 24, OSH d 24, OSH n 24, PEB I, RUS, SIA n 21, SOM n, SPH IV 30
Shchukin Alexey EXO f 03 22, EXO n 03, EXO n 24, PER a 21 33, PER ds 11, PER e, RAG b 04 21, RAG f 04, RAG n 21, SBI a, SBI b 21, SBI c 21, SBI n 21, BSH f, BSH n, BUR d, BUR g, BUR h, EUR a 03, EUR g 24, EUR n 03, EUR n 23, OCI n 24, OCI o 24 39
Spijker Charles CRX VII, DRX IX, DRX VIII, OLH f 03 24, OSH a 02 21, OSH b 03 22, OSH b 25, OSH f, OSH h, OSH n, SIA n, SOM o, SPH I, HCS 34
Wikström Bjarne MCO II, MCO III, MCO V, MCO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII, HCL 31
14 tuomaria