SUROK 153. kansainvälinen kissanäyttely 22.07.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.7.2017 Loppuu 22.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 21.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 20.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut EUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 138 2336
Anne Nevala (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431 655
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi. show@surok.fi

Linkki näyttelyn kotisivulle
Lisätietoja • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 38 € / kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 7.7.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 151
3 183
4 94
Kotikissat 7
Yhteensä 537

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
8 EXO n 03 FI SK LO 17 Preciousice Shadow Dancer Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
9 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
10 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
11 EXO n 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Ramses II Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM BIS
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
15 PER e 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
16 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
16 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Veteraani Alexey Shchukin 2
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
17 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
18 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
19 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Michael Edström Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
19 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
20 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
21 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
21 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
22 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
23 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
24 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Tinkerbell Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
25 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
26 RAG n FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Merry Muscot Naaras Avoin Michael Edström Abs
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
27 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
28 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
28 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
29 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
30 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
31 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
32 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM BIV
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
32 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
33 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Grand International Premior Robert Lubrano Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
34 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
35 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
36 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
37 RAG c FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
38 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
39 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
40 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 No Cert
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
41 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
42 RAG n 03 FI SK LO 17 Leon Nitoris*PL Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Adonis Unreal Ragdolls*ES, JW (RAG n 03) x Kofeina Nitoris*PL, JW (RAG n 04)
43 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Geisha Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
44 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
44 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Alexey Shchukin 3
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
45 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
46 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
47 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
49 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Chico Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
50 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
51 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
52 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
53 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
54 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Odetta Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Ollie Uros Kastraatti Robert Lubrano EX4
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
56 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Jim Beam Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
57 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Kastraatti Robert Lubrano EX3
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
58 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Kastraatti Robert Lubrano EX2
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
58 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
59 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
60 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Pehmis Juhannusruusu Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
61 RAG b 04 21 FI SK LO 17 Lumenvalkean Felicity Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
62 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
63 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
64 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
65 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
66 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
67 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
68 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
69 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
70 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
71 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
72 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
73 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
74 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
75 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Alexey Shchukin 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
75 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
76 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
77 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
78 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
79 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
80 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
81 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
82 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 16 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
83 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
84 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Grand International Champion Michael Edström Abs
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
85 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
86 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
87 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
88 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
89 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Debals KehVeli Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
90 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
91 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
92 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
93 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
94 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
95 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
96 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
97 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
98 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
99 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Dunderklumpen's Khaleesi (MCO f 22)
100 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
101 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Volva-Volva Estate Pearls*RU *** (MCO n 09 22)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
107 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
108 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
109 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Champion Eva Porat EX1 CACIB
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
110 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
111 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
112 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
113 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
114 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
115 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Champion Eva Porat EX1 CACIB BIV
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
116 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU Uros Avoin Eva Porat Abs
Merlin LeonilaCoon*RU *** (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
117 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC NOM
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
118 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Cassiopeia Naaras Avoin Eva Porat EX2
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
119 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Phoenix Naaras Avoin Eva Porat EX3
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
120 MCO VI / MCO f 03 23 S*Dunderklumpen's Havanna Naaras Avoin Eva Porat Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Dunderklumpen's Khaleesi (MCO f 22)
121 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
122 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX4
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
123 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
124 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX3
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
125 MCO VI / MCO d 03 22 SE*KobbaCat's DramaQueen Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
126 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
127 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
128 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB BIV
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
129 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
130 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Eva Porat EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
131 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
132 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Robin Hood *** Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB BIV
D'Banzai *** (MCO a) x Foggycoon Julia *** (MCO ns 22)
133 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Champion Lena Björkander EX2
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
134 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
135 MCO V / MCO g 22 Calista of Ultramarin*** Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
Just favourite & Nice Voice Bogdan*** (MCO ns) x Della*** (MCO gs)
136 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 18 Wackymoon Mercury Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander Mitätöity
Lynx Luna Silver Moon (MCO ns 22) x Wackymoon D. Va PP (MCO w)
137 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
138 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
138 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Määrittely Lena Björkander MCO as 22
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
139 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
141 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
142 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
143 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
144 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 FI*Valier's Sozinha Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Valier's Juno (MCO g 22)
145 MCO IX / MCO w 62 Nobel Estate Pearls*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Valencia Estate Pearls*RU *** (MCO ns 09 22)
146 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
147 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
148 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
149 NFO I / NFO n S*Rockringen's Party Doll Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Zygot's Zakk Wyld, JW (NFO n 24) x FI*Slytiger's Masquerade (NFO f 09)
150 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
151 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Eva Porat KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
152 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Eva Porat KM BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
153 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
154 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
155 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
156 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
157 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
158 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Kastraatti Eva Porat EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
159 NFO III / NFO nt 24 FI SK LO 17 FI*Karvanaaman Marski Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x Aja-Akita v. Arlesbrunnen (NFO nt 24)
160 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
161 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
162 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
163 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
164 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
166 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Baxter Black Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
169 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX4
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
170 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP NOM BIS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
170 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
171 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
171 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
172 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
172 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
173 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
174 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras International Champion Bjarne Wikström EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
175 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
176 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
177 NFO V / NFO f FI SK LO 17 Minni Felis Audax*DK Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee (NFO n 09 24) x Elsa Gress Felix Audax*DK (NFO d 09 24)
178 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
179 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
180 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
180 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
181 NFO VI / NFO f 09 FI SRK RX FI*Slytiger's Masquerade Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x S*Zygot's Gin-Sling (NFO f 03 22)
182 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS BIV NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
183 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
184 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
185 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
186 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Cherokee Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
187 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
188 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
189 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
190 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
191 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
192 NFO VII / NFO ds 22 SE*Tough Luck's Be Cool Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x S*Rockringen's Ooh La La (NFO gs 24)
193 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
194 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
194 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Veteraani Eric Reijers 3
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
195 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
196 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Eva Porat KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
196 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Eric Reijers 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
196 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
197 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
198 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
199 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
199 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Lena Björkander KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
200 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
201 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Lena Björkander Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
202 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
203 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
204 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
205 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 17 Navara Sibaris*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Balladin Ruhtinasukko (SIB n 24) x Taffi Sibaris*RU (SIB n 09 24)
206 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
207 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Ibbie Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
208 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Iunia Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
209 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
209 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Veteraani Eric Reijers 2
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
210 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
211 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
212 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
213 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Eva Porat KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
214 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
215 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
216 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK RX 17 BG*Queen Olivia Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Harris Serebryanaya Mechta (SIB ns 22) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
217 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
218 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 17 FI*Elekatin Solelei Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FI*Elekatin Paloma (TUA ns 03)
219 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
220 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
221 BEN ns FI SK RX 16 FI*Polarheim's Nevada Naaras Avoin Charles Spijker EX1 No Cert
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN ns 24)
222 BEN n 22 FI SK LO 17 Brownsugar Diana Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Batifoleurs Ridge of Brownsugar (BEN n 24) x Brownsugar Wonder Woman (BEN n 24)
223 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
224 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
225 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
226 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
227 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
228 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
229 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
230 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
231 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
232 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
233 BSH f FI SK LO 17 FI*Londonfer Boring Hippie Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
234 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
235 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
236 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
237 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
238 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
238 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Arja Martikainen 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
239 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Luigi Comorio Abs
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
240 BSH ay 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker Abs
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
241 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
242 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
243 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
244 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
245 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW Naaras Avoin Charles Spijker Abs
Helius Nala Altana (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
246 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
246 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Arja Martikainen 1 NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
247 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
248 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
249 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
250 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
251 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
252 BUR b Leroy Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
253 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
254 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
255 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
256 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP BIV NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
256 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
257 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
258 BUR d FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
259 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
260 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
261 BUR f Latisha Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
262 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
262 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Veteraani Arja Martikainen 3
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
263 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
264 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
265 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
266 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Vanamo Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
267 BUR h FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
268 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Pia Nyman Abs
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
269 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
270 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Supreme Champion Luigi Comorio Abs
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
271 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
272 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
273 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
274 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Mignon Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
275 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Kinder Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
276 EUR w 64 FI SK RX 16 FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Kissakallion Palladium (EUR w) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
277 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS BIV NOM
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
278 EUR n FI SK RX 16 FI*Laventelin Armas Aarnituli Uros Avoin Eric Reijers EX2
FI*Kissakallion Palladium (EUR w) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
279 EUR n FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
280 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
281 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
282 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS BIV
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
282 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
283 EUR n FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Iso Iita Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
284 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
284 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Veteraani Charles Spijker 4
285 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
286 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB NOM
287 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
288 EUR g FI SK RX 16 FI*Aurinkokiven Amadora Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Saska (EUR e) x Silkkiturkin Qrumeluuri (EUR f 22)
289 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
290 EUR ns FI SK RX 15 FI*Katinhännän Riva Raptor Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Elekatin Mesikämmen (EUR a) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
291 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
292 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Liikuttava Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
293 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
294 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
294 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Luigi Comorio 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
295 EUR n 22 FI SK RX 16 Timi Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
296 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
297 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
298 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Sini-Diivan Doris Naaras Veteraani Luigi Comorio 4
Silkkiturkin Do Re Mi (EUR n) x FIN*Sini-Diivan Cecilia (EUR n 24)
299 EUR n 24 FI SRK LO FI*Casimirrin Henley Uros Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Casimirrin Esmeralda (EUR n)
300 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Supreme Champion Alexey Shchukin KM NOM BIS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
301 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM BIV NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
302 EUR n 24 FI SRK RX FI*Kassilan Peräkammarin Poika Uros Champion Alexey Shchukin Abs
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FIN*Kassilan Heinäkuun Heila (EUR a 24)
303 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
304 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Feronian Maariankello Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Feronian Kultahippu (EUR f 23)
305 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
305 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Charles Spijker 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
306 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
306 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
307 EUR a 22 FI SK LO 16 FI*Feronian Lavendel Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
308 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
308 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Charles Spijker 3
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
309 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
310 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Alexey Shchukin EX2
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
311 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Lumoava Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
312 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX2
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
313 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM BIS
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
314 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
315 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
315 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Veteraani Charles Spijker Arvosteltu
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
316 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
317 EUR d 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Brassailija Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
318 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Lemon Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB BIV
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
319 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
320 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
321 EUR e 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Gentle Goblin Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
321 EUR e 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Gentle Goblin Uros Veteraani Charles Spijker Arvosteltu
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
322 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
323 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB BIV
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
324 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Champion Arja Martikainen EX2
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
325 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
326 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Lempeä Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
327 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS NOM BIS
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
327 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
328 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
328 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
329 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
330 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
331 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
332 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
333 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Kastraatti Alexey Shchukin Abs
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
334 EUR f 24 FI SK LO 16 Silkkiturkin Ruusunnuppu Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
335 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki Naaras Champion Eric Reijers Abs
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
336 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
337 EUR g 24 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
338 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
339 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Unelma Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
340 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Dream-World's Super Salty Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
341 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Elle Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
342 EUR ns 22 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Jääkukka Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Pikku-Piun Ullastiina (EUR ns 24)
343 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
344 EUR ns 23 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Champion Arja Martikainen Abs
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
345 EUR ns 23 FI SK RX 16 FI*Katinhännän Aino Sibelius Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Katinhännän Nana Hulk (EUR a)
346 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
347 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
348 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB BIV
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
349 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Premior Eric Reijers Abs
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
350 EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Kastraatti Eric Reijers EX2
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
351 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Idols-Voittaja Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
352 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
353 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Avoin Eric Reijers Abs
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
354 EUR as 23 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Kippari Kalle Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
FI*Katinhännän BigBrother Zale (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
354 EUR as 23 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Kippari Kalle Uros Määrittely Eric Reijers EUR as 23
FI*Katinhännän BigBrother Zale (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
355 EUR ds 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Punainen paroni Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
356 EUR es 23 FI SK RX 16 FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Katinhännän Nikki Murdoc (EUR g 23)
357 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
358 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
359 EUR gs 24 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
360 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
361 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
362 EUR a 02 62 FI SK RX 16 Anshelm Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
363 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
364 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker Abs
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
365 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
366 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
367 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
368 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
369 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
370 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
371 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Charles Spijker KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
372 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Charles Spijker Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
372 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Arja Martikainen Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
373 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
374 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Riddle Amaranth Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Amare-Cattus Bowen The Bodacious (OCI b 24) x FI*Martinic Supreme Selection (OCI b 24)
375 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Topspot After Midnight Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
376 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
377 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
378 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
379 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
380 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
381 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
382 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove LeBron Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
383 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
384 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
385 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
386 ABY n GIC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
DK*Saltvig's Ming (ABY a) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
387 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV NOM BIS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
388 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
389 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Pennut 4-7 kk