SUROK 153. kansainvälinen kissanäyttely 22.07.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.7.2017 Loppuu 22.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 21.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 20.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut EUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 138 2336
Anne Nevala (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431 655
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi. show@surok.fi

Linkki näyttelyn kotisivulle
Lisätietoja • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 38 € / kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 7.7.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 151
3 183
4 94
Kotikissat 7
Yhteensä 537

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart I Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame I Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
6 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows I Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
7 EXO n 24 FI*Chosen-One Las Vegas Lady I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
8 EXO n 03 Preciousice Shadow Dancer I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
9 EXO n 03 24 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery I Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
10 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
10 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 EXO n 21 33 Ayser's Ramses II I Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM BIS
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
13 PER f Sumava's Amanda I Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
14 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker I Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
15 PER e 22 FI*AzuLejo's Goosebumps I Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
16 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
16 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
17 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance I Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
18 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera *** I Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 5 (IC) Edström Michael Abs
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER n 33 Sinihuiskan Fenix I Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
21 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
21 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
22 PER f 33 Sinihuiskan Elisha I Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
23 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa I Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
24 PER a 21 33 Ayser's Tinkerbell I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
25 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis I Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
26 RAG n FI*Birrimirrin Merry Muscot I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
27 RAG n FI*Barfait's Aisha I Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
28 RAG n FI*Barfait's Nanette I Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
28 RAG n FI*Barfait's Nanette I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
29 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
30 RAG a FI*AijaiCats Royal Roi I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
31 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
32 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM BIV
32 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM
33 RAG a FI*Barfait's Ronaldo I Uros 4 (GIP) Lubrano Robert Abs
34 RAG a FI*Barfait's Sunshine I Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
35 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
36 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
37 RAG c FI*AijaiCats Sweet Saxon I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
38 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
39 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
40 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl I Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
41 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star I Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
42 RAG n 03 Leon Nitoris*PL I Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
43 RAG n 03 FI*Valkokullan Geisha I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
44 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
44 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 3
45 RAG n 03 FI*Barfait's Zac I Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
46 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana I Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV
47 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya I Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
48 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
49 RAG n 04 FI*Barfait's Chico I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
50 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco I Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
51 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko I Uros 2 (SP) Edström Michael KM
52 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly I Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
53 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya I Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
53 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
54 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Odetta I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
55 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Ollie I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX4
56 RAG a 04 FI*RedHorizon's Jim Beam I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP BIV NOM
57 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX3
58 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
58 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
59 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom I Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
60 RAG g 04 FI*Pehmis Juhannusruusu I Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
61 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity I Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
62 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo I Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
63 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever I Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
64 SBI a FI*Ziazan Izusa I Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
65 SBI a FI*MeToYou Hero I Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
66 SBI a FI*Ziazan Interstellar I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
67 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
68 SBI b FI*Mithrandilin Elwing I Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
69 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid I Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
70 SBI d FI*Tamus Escort I Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
71 SBI d FI*Touchant Renault Unique I Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
72 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka I Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
73 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan I Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
74 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
75 SBI n 21 FIN*Mion Piona I Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
75 SBI n 21 FIN*Mion Piona I Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
76 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna I Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
77 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
78 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
79 SBI c 21 FI*Kirakan U Got The Look I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
80 SBI d 21 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
81 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber I Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
82 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
83 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
84 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define I Naaras 3 (GIC) Edström Michael Abs
85 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide I Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
86 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl II Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
87 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
88 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko II Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
89 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI*Debals KehVeli II Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
90 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
91 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen II Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
92 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
93 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
94 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
95 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose II Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
96 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
97 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
98 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
99 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau II Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB NOM
100 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
101 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
102 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos II Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart II Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
107 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
108 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria II Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
109 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU II Uros 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
110 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper II Naaras 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
111 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
112 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU *** II Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM BIS
113 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Born To Rock II Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
114 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
115 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne II Uros 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB BIV
116 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU II Uros 9 (Avoin) Porat Eva Abs
117 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC NOM
118 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Unikuun Star Cassiopeia II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX2
119 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Unikuun Star Phoenix II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX3
120 MCO VI / MCO f 03 23 S*Dunderklumpen's Havanna II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva Abs
121 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore II Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
122 MCO VI / MCO f 09 FI*LovelyLife Stand By Me Selina II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX4
123 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX2
124 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX3
125 MCO VI / MCO d 03 22 SE*KobbaCat's DramaQueen II Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV
126 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX2
127 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
128 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope II Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB BIV
129 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
130 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX2
131 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life II Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
132 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Robin Hood *** II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB BIV
133 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX2
134 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena Abs
135 MCO V / MCO g 22 Calista of Ultramarin*** II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
136 MCO VII / MCO ns 23 Wackymoon Mercury II Uros 12 (Pennut) Björkander Lena Mitätöity
137 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
138 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver II Uros 13c (Määrittely) Björkander Lena MCO as 22
138 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver II Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
139 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat II Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
141 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
142 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco II Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
143 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu II Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
144 MCO IX / MCO w 62 FI*Valier's Sozinha II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
145 MCO IX / MCO w 62 Nobel Estate Pearls*RU *** II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
146 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB NOM
147 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
148 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
149 NFO I / NFO n S*Rockringen's Party Doll II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
150 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
151 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Porat Eva KM
152 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Porat Eva KM BIV
153 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand II Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
154 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti II Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
155 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
156 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
157 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP NOM
158 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX2
159 NFO III / NFO nt 24 FI*Karvanaaman Marski II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
160 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
161 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan II Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM
162 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo II Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
163 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto II Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
164 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi II Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
166 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
169 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX4
170 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM BIS
170 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM
171 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
171 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
172 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
172 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
174 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
175 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
176 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
177 NFO V / NFO f Minni Felis Audax*DK II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
178 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
179 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
180 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
180 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
181 NFO VI / NFO f 09 FI*Slytiger's Masquerade II Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
182 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda II Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS BIV NOM
183 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
184 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
185 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
186 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Carwalions Cherokee II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
187 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
188 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
189 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
190 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
191 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
192 NFO VII / NFO ds 22 SE*Tough Luck's Be Cool II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
193 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
194 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott II Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
194 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott II Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
195 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki II Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
196 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
196 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Porat Eva KM
196 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
198 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
199 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
199 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM BIS
200 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
201 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 5 (IC) Björkander Lena Abs
202 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM BIS
203 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
204 SIB IV / SIB n 09 22 Maria von Sibikoschka A II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
205 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
206 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hela II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
207 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ibbie II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
208 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Amurin Iunia II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
209 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
209 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
210 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia II Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
211 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick II Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP BIV NOM
212 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
213 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 1 (SC) Porat Eva KM BIV NOM
214 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair II Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
215 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora II Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
216 SIB VIII / SIB ns 09 24 BG*Queen Olivia Sibirela II Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
217 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere II Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
218 TUA VI / TUA f 03 FI*Elekatin Solelei II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
219 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä II Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM BIS
220 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
221 BEN ns FI*Polarheim's Nevada III Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 No Cert
222 BEN n 22 Brownsugar Diana III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
223 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
224 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
225 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV NOM
226 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto III Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
227 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys III Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
228 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
229 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica III Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
230 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair III Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
231 BSH a FI*Feronian Lilja III Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
232 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla III Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
233 BSH f FI*Londonfer Boring Hippie Lady III Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
234 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM
235 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar III Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
236 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
237 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
238 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
238 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 2
239 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 3 (GIC) Comorio Luigi Abs
240 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
241 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero III Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
242 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
243 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
244 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy III Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
245 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW *** III Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
246 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
246 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM
247 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
248 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta III Naaras 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB BIV NOM
249 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
250 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka III Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
251 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan III Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
252 BUR b Leroy Magic Valley*RU *** III Uros 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
253 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
254 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
255 BUR b FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion III Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
256 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP BIV NOM BIS
256 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM BIS
257 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM BIS
258 BUR d FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo III Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
259 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
260 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
261 BUR f Latisha Magic Valley*RU *** III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
262 BUR f FIN*Aficats Berenike III Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
262 BUR f FIN*Aficats Berenike III Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 3
263 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
264 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia III Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
265 BUR h FI*Celsiana Kielo III Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV NOM
266 BUR h FI*Celsiana Vanamo III Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
267 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma III Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
268 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo III Naaras 4 (GIP) Nyman Pia Abs
269 BUR j FI*Crossroads All About Love III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
270 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 1 (SC) Comorio Luigi Abs
271 CHA FI*Chanceux Femme fatale III Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
272 CHA FI*Kattskogens Willhelm III Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
273 CHA FI*Souriant Bourboulenc III Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
274 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
275 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Kinder III Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
276 EUR w 64 FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku III Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
277 EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS BIV NOM
278 EUR n FI*Laventelin Armas Aarnituli III Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
279 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into III Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
280 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. III Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
281 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi III Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
282 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru III Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS BIV
282 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru III Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
283 EUR n FI*Pikku-Piun Iso Iita III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
284 EUR d Maahinen III Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
284 EUR d Maahinen III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 4
285 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas III Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
286 EUR f Siiri III Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
287 EUR g FI*Pinkkitassun Louise III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
288 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
289 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel III Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
290 EUR ns FI*Katinhännän Riva Raptor III Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
291 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. III Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
292 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Liikuttava III Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
293 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Marshmallow III Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
294 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
294 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
295 EUR n 22 Timi III Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
296 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
297 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown III Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
298 EUR n 23 FIN*Sini-Diivan Doris III Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 4
299 EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
300 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM BIS
301 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM BIV NOM BIS
302 EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika III Uros 7 (CH) Shchukin Alexey Abs
303 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo III Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
304 EUR n 24 FI*Feronian Maariankello III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
305 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
305 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 2
306 EUR n 24 FIN*Kissakallion Hudson III Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
306 EUR n 24 FIN*Kissakallion Hudson III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM
307 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
308 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
308 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 3
309 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
310 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey III Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX2
311 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Lumoava III Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
312 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX2
313 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM BIS
314 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli III Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
315 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
315 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles Arvosteltu
316 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
317 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
318 EUR d 24 FI*Feronian Lemon III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV
319 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
320 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka III Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
321 EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
321 EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles Arvosteltu
322 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
323 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV
324 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX2
325 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
326 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
327 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
327 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM BIS
328 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
328 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
329 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
330 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda III Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
331 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
332 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM
333 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey Abs
334 EUR f 24 Silkkiturkin Ruusunnuppu III Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
335 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki III Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
336 EUR g 24 FI*Sireenin Amity III Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS NOM
337 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
338 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
339 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma III Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
340 EUR ns 22 FI*Dream-World's Super Salty III Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
341 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle III Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
342 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV
343 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
344 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti III Uros 7 (CH) Martikainen Arja Abs
345 EUR ns 23 FI*Katinhännän Aino Sibelius III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
346 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
347 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
348 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB BIV
349 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 8 (PR) Reijers Eric Abs
350 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX2
351 EUR ns 24 FIN*Katinhännän Idols-Voittaja III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
352 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM BIS
353 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar III Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
354 EUR as 23 FI*Pikku-Piun Kippari Kalle III Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric EUR as 23
354 EUR as 23 FI*Pikku-Piun Kippari Kalle III Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
355 EUR ds 24 FI*Errun Punainen paroni III Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
356 EUR es 23 FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
357 EUR fs 24 Minttunen III Naaras 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
358 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif III Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
359 EUR gs 24 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
360 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel III Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
361 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope III Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
362 EUR a 02 62 Anshelm III Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
363 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
364 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon III Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
365 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
366 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin III Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
367 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
368 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
369 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes III Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
370 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku III Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
371 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
372 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Spijker Charles Abs
372 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja Abs
373 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV
374 OCI b 24 FI*Riddle Amaranth III Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
375 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
376 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
377 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
378 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
379 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon III Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
380 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight III Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
381 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
382 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron III Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
383 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris III Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
384 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
385 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! IV Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
386 ABY n S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie IV Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
387 ABY n FI*Lovedevotion Infinity IV Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
388 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa IV Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
389 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja IV Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
390 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
391 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif IV Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
392 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
393 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel IV Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
394 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! IV Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
395 ABY a S*Aloysius Ming's Blue bell IV Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV
396 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
396 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
397 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
398 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
399 ABY o FI*Neaera's Fiammetta IV Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
400 BAL w 67 FI*Ballawhane Gilraen IV Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
401 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
402 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
403 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
404 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
405 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual IV Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
406 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime IV Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
407 CRX III / CRX f 23 FI*Nighteyes Marie Curie IV Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
408 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
409 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
410 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
411 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
412 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo IV Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
413 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
414 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
415 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming IV Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
416 CRX IX / CRX w 61 FI*KittyLady's Happiness Of The Katakuris IV Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
417 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
418 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
418 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
419 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda IV Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
420 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana IV Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo Mitätöity Mitätöity
421 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
422 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja IV Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
423 DRX IV / DRX h 09 LV*Harizma Warwara Krasa *** IV Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
424 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
425 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
426 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
427 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
428 OLH n 25 FI*Ballawhane Jafar Jafar IV Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
429 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise IV Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
430 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
431 OSH n 24 Justify My Love Via Nocturna*PL IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
432 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
433 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
433 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
434 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite IV Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
435 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat IV Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
436 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
437 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
438 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack IV Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
439 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
440 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
441 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor IV Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
442 RUS Gaston Mollis Felis, CZ IV Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
443 RUS Ilay Hero by Flash Arian, CZ, JW *** IV Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
444 RUS FI*Zarin Marlene IV Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
445 RUS S*Limelight's Xtravagant IV Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS BIV
446 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt IV Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
447 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip IV Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
448 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy IV Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
449 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
450 SIA a FI*Chellamanis Katniss IV Naaras 13c (Määrittely) Bruin Stephe SIA n
450 SIA n FI*Chellamanis Katniss IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
451 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ IV Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
452 SIA c FI*Kelmikerhon Hempeä Hepsankeikka IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
453 SIA c FI*Kelmikerhon Niittyvilla IV Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
454 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
455 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's IV Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB NOM
456 SIA b 21 Lumoexpress Mila IV Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
457 SOM o FI*SunnyPace Galega IV Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
458 SOM o SE*Vesselkattens Stina IV Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
459 SOM o King von Gulda IV Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
460 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM
461 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis IV Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
462 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie IV Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
463 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
464 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans IV Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
465 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair IV Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
466 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM
467 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM BIV NOM BIS
468 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
469 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
470 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey Abs
470 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
471 HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 2
472 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM
473 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1
514 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena OPPILAS (Riikka Turpeinen), ACL III, ACL VI, ACL VIII, ACS I, ACS II, ACS VI, MCO I, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VII, NEM I, NEM II, SIB III, SIB V, TUA VI 33
Bruin Stephe OPPILAS (Adrian Alexandru Dragota), kat 4 tark., ABY a, BAL c, BAL w 67, CRX IV, CRX VI, CRX VIII, DRX III, DRX IV, OLH n 25, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH f 24, SIA b 21, SIA c, SIA n, SIA n 21, SPH V 32
Comorio Luigi BEN n 22, BEN n 22 32, BML I, BSH a, BSH c, BSH f, BSH ns 11, BSH o 21 33, CHA, CYM 53, KOR, MAU n 24, MAU ns 24, OCI c 24, OCI ns 24, VET 3, VET 4 34
Edström Michael OPPILAS (S.Hietala), EXO n, EXO n 24, PER a 21 33, PER e 22, PER f, PER n 03 24, PER n 22, RAG a 03, RAG a 21, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI c 21, SBI h, TUV f 61-63, TUV n 61-63 32
Fraga y Guzmán Gerardo ABY n, CRX III, CRX IX, CRX V, DRX I, OSH a 24, OSH b 22, OSH d 24, OSH f, OSH n, RUS, SIA b, SPH II, SPH IV 34
Lubrano Robert EXO f 03 22, EXO n 03, EXO n 22, PER f 33, PER fs 02 62, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG c, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI n 21 36
Maillard Chiavuzzo Isabelle MCO VIII, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, SIB VI, SIB VII 39
Martikainen Arja Kat 3 tark., EUR a 22, EUR as 22, EUR d, EUR d 24, EUR es 23, EUR f 22, EUR g, EUR g 24, EUR gs 24, EUR n 23, EUR ns 23, HCS, VET III 36
Nyman Pia Kat 4 tark., BSH n, BUR b, BUR g, BUR h, MAN 51-52, OCI o 24, ABY o, CRX I, CRX II, CRX VII, DRX IX, DRX VII, OSH c 24, OSH n 24, SIA a, SOM o, SPH I 38
Porat Eva MCO V, MCO VI, NFO II, NFO IX, SIB VIII, TUA IX 42
Reijers Eric Kat 3 tark., EUR a 02 62, EUR a 03, EUR a 24, EUR as 23, EUR d 23, EUR ds 24, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 23, EUR g 23, EUR gs 23, EUR n, EUR n 03, EUR n 22, EUR ns 24, VET II, VET HC 37
Shchukin Alexey EUR d 22, EUR e, EUR e 22, EUR f, EUR f 24, EUR fs 24, EUR n 24, EUR ns, EUR ns 22, EUR w 64, HCL, VET 1 36
Spijker Charles BEN ns, BSH ay 11, BSH g, BUR d, BUR f, BUR j, BUR n, CYM 51-52, KBL I, OCI b 24, OCI n 24, VET 3 35
Wikström Bjarne EXO a 21 33, EXO n 03 24, EXO n 21 33, PER ds 22 62, PER f 03, RAG b 04 21, RAG d 03 21, RAG f 21, RAG g 04, RAG n 04, SBI b, SBI f, ACS III, ACS VIII, MCO IX, NFO I, NFO III, NFO V, NFO VII, SIB I 39
14 tuomaria