Omakissa
TUROK kansainvälinen rotukissanäyttely 6.4.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.4.2014 Loppuu 6.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 16.3.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- ja kongressikeskus, Messukentänkatu 9-13, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri kat I & II Outi Jalo, kat III & IV & KK Katja Kinnunen. Molempien näyttelysihteereiden sähköposti on show@turok.fi. Näyttelypäällikkö Suvi Sippola. Lisätietoja ja kysymyksiin vastaa show@turok.fi.
Lisätietoja Leimakortit postitetaan kat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Kat III, IV ja kotikissat Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. HUOM! Laita leimakorttiin omistajan nimi, kissan nimi ja näyttelypäivä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 84 84 0 0 0
2 106 106 0 0 0
3 96 96 0 0 0
4 73 73 0 0 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 366 366 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO III / MCO n 22 GoingLight Emma 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
2 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM
2 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
3 EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
4 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
5 EXO g 03 24 FI*Chevhill's Lollipop 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
6 PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
7 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB BIV NOM BIS
8 PER w 62 Premiumcats Amarok 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
9 PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
10 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
11 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
12 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS NOM BIS
13 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
14 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM BIS
15 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM NOM BIS
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda Abs
17 PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan 1 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
18 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda Abs
19 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM BIS
20 PER d 03 Amberdreams La Belle 1 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
21 PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
22 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 NOM BIS
23 PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
24 PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
25 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Devoto DexCurl 2 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
26 ACL f 02 21 Jovilga*LT EL QUEEN 2 Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
27 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
28 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
29 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM
30 MCO I / MCO n FI*Halden coon's Xanthia 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
31 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
32 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
33 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena Abs
34 MCO I / MCO n FI*KorpiCoon's Welho 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
35 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Halden coon's Zorro 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert Abs
36 MCO II / MCO n 09 FI*KorpiCoon's Waltti 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
37 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV
37 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 13c (Määrittely) Shchukin Alexey MCO n 09 23/MCO IV
38 MCO III / MCO n 22 GoingLight Emma 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
39 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Anouk 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
40 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
40 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
41 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Konnan Koukku 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
42 MCO IV / MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena Abs
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
44 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Marskin Elicia Sinserella 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
45 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Grob Gina KM
46 MCO V / MCO d 22 FI*SolarWind's Dionysos 2 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
47 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 No Cert
48 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
49 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
50 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
51 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Mainehaan Donald 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
52 MCO VII / MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
53 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Nevada 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
54 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
56 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV
57 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
58 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
59 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Desperado 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
60 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
61 NFO I / NFO n DonTomaso's Nemo 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX2
62 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS BIV NOM BIS
63 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
64 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS BIV
65 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Ruskprick 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX2
66 NFO II / NFO n 09 Islay de Laïloken 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
67 NFO II / NFO n 03 S*Magoria's X-Men 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
68 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
69 NFO III / NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX2
70 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Night Rambler 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert DISQ AGR.
71 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
72 NFO IV / NFO n 03 24 S*Skogsälvans Falcon Crest 2 Uros 1 (SC) Grob Gina KM
73 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
74 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB NOM
75 NFO IV / NFO n 09 22 S*Aristo Limaz Nova Li 2 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX2
76 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
77 NFO IV / NFO n 09 22 S*Segersjös Narcizza 2 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX3
78 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy 2 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX4
79 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX3
80 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC BIV
81 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX2
82 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
83 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
84 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
85 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
86 NFO V / NFO f 23 FIN*Marmatin Elina 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
87 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
88 NFO VII / NFO ns DonTomaso's Royal 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
89 NFO VII / NFO ns 22 Bolsängen Åslög 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
90 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
91 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX2
92 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
93 NFO VIII / NFO ns 01 62 S*Skuggforsen Musse Mysterius 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
94 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
95 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
96 NFO VIII / NFO fs 09 Gabra Gina Z Klajdovky, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
97 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
97 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM
98 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX2
99 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
100 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1
101 RAG n S*Cazmirau's River of No Return 2 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
102 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
103 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
104 RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
105 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS BIV NOM
106 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX2
107 RAG n 03 Methodius Omniscient for Utuinen 2 Uros 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
108 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 NOM BIS
109 RAG n 03 FI*Utuinen Clouds Of Sunset 2 Uros 12 (Pennut) Grob Gina Abs
110 RAG n 03 FI*Tiridoll's Dreams of Roses 2 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
111 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 2 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
112 RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
113 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV NOM
114 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
115 RAG a 03 FI*Riverknee Amaze Me 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena Abs
116 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
117 RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
118 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
119 RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
120 RAG n 04 FI*Ragtail Figaro 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
121 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
122 RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
123 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
124 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
125 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
126 RAG h 04 FI*Rivimyllyn Jackpot Jennie 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
127 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM BIV
128 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
129 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
130 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
131 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS NOM
132 SBI a Skogshöjdens New Dawn 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
133 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
134 SBI a S*Ma'ha Gita Decibel 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
135 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
136 SBI b S*Ma'ha Gita Zpotlight 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
137 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
138 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 2 Naaras 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB NOM
139 SBI d FI*Dosis Elmer 2 Uros 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB NOM
140 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
141 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
142 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
143 SBI n 21 S*Ma'ha Gita You've Got the Feelin' 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
144 SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
145 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
146 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Grob Gina KM
147 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM
148 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
149 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
150 SBI f 21 FI*Mototassun Roseepippuri 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
151 SIB II / SIB n 03 FI*Cherrytail's PrettyBoy 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
152 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
153 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
154 SIB III / SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
155 SIB III / SIB n 24 FIN*Zigwan's Immu-Ilmari 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
156 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
157 SIB IV / SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
158 SIB IV / SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
159 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
160 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB BIV
161 SIB VIII / SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
162 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1
163 SIB V / SIB f 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1 BIV NOM
164 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
165 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
166 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
167 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
168 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
169 SIB VI / SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
170 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
171 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Tassutuvan Aatu 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
172 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
173 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
174 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Tassutuvan Al Capone 2 Uros 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
175 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 BIV
176 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tassutuvan Bella 2 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1
177 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
178 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
179 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX2
180 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
181 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
182 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV
183 TUV n 61-63 / TUV n 21 62 FI*Verdian Gilad 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
184 XSH Siiri 3 Naaras 13a (Noviisi) Shchukin Alexey rek. EUR f
185 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
186 ABY n Lalima's Mikhail Baryshnikov 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles Abs
187 ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
188 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
189 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
189 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro 1 NOM BIS
190 ABY ns FI*Dweia's Caru Efe 3 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
191 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
192 BEN n 24 Absolutely My Own Private Idaho 3 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
193 BEN n 24 S*KungsgardenCats Sun Dog 3 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB BIV NOM
194 BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
195 BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie 3 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
196 BEN n 24 FI*Starglitters Hilfiger 3 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
197 BEN n 24 S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
198 BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 8 (PR) Reiter Helene Abs
199 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Helmer Barbro EX1 CAPS
200 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
201 BRI n S*Applecat Toto 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
202 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX2
203 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB NOM
204 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
205 BRI c FI*SamBelle's Josephine 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
206 BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
207 BRI p FI*Treselle's Ute von Hutten 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
208 BRI d FI*Treselle's Malevich 3 Uros 10 (KAS) Helmer Barbro EX1 CAP
209 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
210 BRI f FI*Suvikasteen Sandra 3 Naaras 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
211 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
212 BRI o FI*Treselle's Walker Bighead 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
213 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
214 BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
214 BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro 3
215 BRI n 24 S*Applecat Zlatan 3 Uros 6 (IP) Helmer Barbro EX1 CAGPIB NOM BIS
216 BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight 3 Naaras 8 (PR) Helmer Barbro EX1 CAPIB
217 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB
218 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1 BIV
219 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX2
220 BUR n Woland Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
221 BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
222 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
223 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
224 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW 3 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM BIS
225 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
226 BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
227 BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
228 BUR f FIN*Katruskan Rocket Queen 3 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
229 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri 3 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
230 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
231 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
232 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
233 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
234 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
235 CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
235 CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 17 (Veteraani) Helmer Barbro 2
236 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
237 CRX I / CRX n FI*CuteChaos Black Pete 3 Uros 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
238 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro Abs
239 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1 BIV NOM
240 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 8 (PR) Helmer Barbro EX1 CAPIB
241 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC BIV NOM
242 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
243 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
244 CRX II / CRX n 09 FI*Sweetpurr's Daryl Dixon 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
245 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB NOM
246 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
247 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly 3 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
248 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
249 CRX IV / CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
250 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
251 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
252 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 BIV NOM
253 CRX IV / CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
254 CRX V / CRX n 23 S*Spotless Glimma 3 Naaras 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS NOM
255 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Raita.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
256 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 3 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB NOM
257 CRX VIII / CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma 3 Naaras 7 (CH) Reiter Helene DISQ AGR.
258 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
259 CRX IX / CRX w 64 SpiritCat Prince Charming 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
260 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja 3 Naaras 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
261 DSP V / DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
262 EUR w 64 FI*Lumihelmen Felis Fanfare 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
263 EUR n FIN*Kassilan Domestic Devil 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS BIV
263 EUR n FIN*Kassilan Domestic Devil 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro Arvosteltu 6
264 EUR n FI*Lumihelmen Capriccio 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
265 EUR n FI*Kissalabim Milla Magia 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
266 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Helmer Barbro 1 NOM
267 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
268 EUR n 22 Hallonstrands Foxy Lady 3 Naaras 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB
269 EUR n 22 DK*Boholdt Jacqueline Kennedy 3 Naaras 11 (Nuoret) Helmer Barbro Abs
270 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
271 EUR n 24 Hallonstrands Pocahontas 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
272 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
272 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro 2
273 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
274 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
275 EUR d 24 Niilo 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
276 EUR ns 22 Hallonstrands Silver Pearl 3 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
277 EUR ns 23 FI*Kassilan Lystikäs Lyyli 3 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
278 EUR ns 23 FI*Kassilan Rakkauslapsi 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
279 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
280 EUR ds 23 FIN*FollowMe Early Flight 3 Uros 10 (KAS) Helmer Barbro EX1 CAP
281 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
282 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX3
283 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX2
284 KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
285 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
286 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
287 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX4
288 KOR FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX3
289 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
290 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
291 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX4
292 KOR FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX3
293 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
294 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
295 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
296 KOR FI*Kattihovin Subarashii Hoshi 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
297 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Helmer Barbro KM BIV NOM BIS
298 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS
299 OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB
300 OCI n 24 FI*Topspot Nightwish 3 Uros 4 (GIP) Helmer Barbro EX1 CAPS
301 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
302 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
303 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
303 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro Arvosteltu 5
304 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB
305 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB BIV
306 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1 NOM BIS
307 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 6 (IP) Helmer Barbro EX1 CAGPIB NOM
308 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM
309 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
309 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Helmer Barbro 4
310 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Harlow 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
311 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
312 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
313 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving 4 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
314 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
315 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
316 BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
317 OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli 4 Uros 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
318 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena Abs
319 OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
320 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
321 OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
322 OLH j 03 24 FI*TaikaTomun Bria Balleriina 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena Abs
323 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
323 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
324 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Chapman Lena KM NOM BIS
325 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
326 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC NOM BIS
327 OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
328 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena Mitätöity Mitätöity
329 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Chapman Lena Abs
330 OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
331 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena Abs
332 OSH n 03 25 FI*Galene's Black Velvet 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
333 PEB III / PEB h EE*Aisha Oriental Miracle 4 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
334 SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1 NOM BIS
335 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena Abs
336 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 NOM BIS
337 SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS
338 SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
339 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
340 SYS a 03 21 FI*Galene's Blue Passion 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
341 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
342 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1 NOM
343 HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM
343 HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM
344 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene Abs
345 HCS Luna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
346 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM BIS
346 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
347 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
366 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena MCO I, MCO IV, MCO VIII, NFO V, RAG a 03, RAG a 04, SBI f, SBI c 21, SIB IV, TUV n 61-63 4
Chapman Lena BAL w 67, BAL f, BAL r, BAL b 21, BAL c 21, OLH b, OLH c, OLH d 24, OLH a 25, OLH n 03 25, OLH j 03 24, OSH f, OSH n 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 22, OSH f 25, OSH bs 24, OSH n 02, OSH b 03 22, OSH n 03 25, PEB III, SIA n, SIA a, SIA f, SIA d 21, SYS a 03 21, SYS p 03 21. Kissat menevät rinnakkaisarvosteluun Helene Lisille. 5
Grob Gina ACL IV, ACL VI, MCO V, NFO IV, NFO VI, RAG n, RAG n 03, RAG d 03, SBI d, SBI b 21, SIB V, SIB VIII 5
Helmer Barbro Kat III vet, BEN n 22 33, BRI d, BRI n 24, BRI ns 22 64, BUR n, BUR j, CRX I, CRX V, DRX VII, DSP V, EUR n 22, EUR ds 23, OCI n 24, RUS 13
Lubrano Robert ACL VIII, ACS VIII, MCO II, MCO VI, NFO III, NFO VII, RAG n 04, RAG f 04, RAG h 04, SBI a, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SIB II, SIB VI, SIB VII, TUV d 61-63 11
Pruchniak Ireneusz MCO III, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO VIII, NEM II, RAG a, RAG f 03, SBI n, SBI n 21, SIB III 8
Reiter Helene HCS, ABY o, ABY ns, BEN n 24, BRI e, BRI f, BRI g, BUR b, BUR f, BUR g, CRX III, CRX VI, CRX VIII, EUR w 64, EUR fs, OCI b 24, SOM n 4
Riekstina Linda EXO a, EXO f 03 22, EXO g 03, EXO g 02 21 62, EXO g 03 24, PER w 62, PER a, PER d, PER n 22, PER n 24, PER g 22, PER n 02, PER n 03, PER n 03 24, PER n 02 62, PER d 03, PER e 02, PER e 02 21, PER ns 02 21 62, PER n 01 62. Kissat menevät rinnakkaisarvosteluun Petra Snajdrovalle. 4
Shchukin Alexey Kat II tark, NOV, Kat I vet, HC vet, BEN n 22, BEN n 24 33, BRI c, BRI p, BRI o, BRI ns 11, BUR a, BUR c, BUR e, BUR h, CHA, CRX II, EUR n, EUR d 24, EUR ns 22, EUR ns 23, EUR ns 24, SPH V 7
Spijker Charles Kat II tark, NOV, Kat II vet, Kat IV vet, HCL, ABY n, BRI n, BRI a, CRX IV, CRX IX, EUR n 24, EUR a 24, KOR 8
10 tuomaria.