TUROK kansainvälinen rotukissanäyttely 6.4.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.4.2014 Loppuu 6.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 16.3.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- ja kongressikeskus, Messukentänkatu 9-13, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri kat I & II Outi Jalo, kat III & IV & KK Katja Kinnunen. Molempien näyttelysihteereiden sähköposti on show@turok.fi. Näyttelypäällikkö Suvi Sippola. Lisätietoja ja kysymyksiin vastaa show@turok.fi.
Lisätietoja Leimakortit postitetaan kat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Kat III, IV ja kotikissat Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. HUOM! Laita leimakorttiin omistajan nimi, kissan nimi ja näyttelypäivä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 84
2 106
3 96
4 73
Kotikissat 7
Yhteensä 366

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI c FIN SRK RX Belten's Don Sebastian Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Linford Soter (BSH c) x Belten's Afina (BSH c)
KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
MCO III / MCO n 22 FI SRK LO GoingLight Emma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Augustinus (MCO n 22) x Reigningcats Nele of GoingLight (MCO f 09 23)
TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
1 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
3 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
4 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
5 EXO g 03 24 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Lollipop Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
6 PER w 62 Premiumcats Xollynon Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
D'Eden Lover Bagdad Cafe (PER d 22) x Premiumcats Bugatti (PER w)
7 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB BIV NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
8 PER w 62 Premiumcats Amarok Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Genasaqua's Original Sin (PER n) x Kiralys Kahlan of Premiumcats (PER w)
9 PER w 62 FI SRK LO FI*Elrikan Amorella Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
10 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
11 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
12 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
13 PER n 24 FI SRK LO FI*Ayanna Before the Dawn Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FIN*Siriuksen Exotic Åbelix (EXO ns 24) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
14 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM BIS
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
15 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
16 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER n 02 62 FI SRK LO FI*Dirlandan IceMan Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
18 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Grand International Champion Linda Riekstina Abs
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
19 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
20 PER d 03 Amberdreams La Belle Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
MacGlen's Castletown of Amberdreams (PER d 02 21) x El Zaburs Feu Follet of Amberdreams (PER f 03)
21 PER e 02 62 FI SRK LO FI*Whispers Iron Maiden Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
22 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
23 PER e 02 21 62 FI SRK LO FI*Whispers Just Like Heaven Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
24 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
25 ACL IV / ACL n 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Devoto DexCurl Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
26 ACL f 02 21 FI SRK RX Jovilga*LT EL QUEEN Naaras Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
Curland Gabriel (ACL d 03 24) x Frija Curl von Asgard of Pointcurl (ACL n 03 22)
27 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
28 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
29 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
30 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Halden coon's Xanthia Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FIN*Halden coon's Rill's (MCO g 22)
31 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
32 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
33 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros International Premior Lena Björkander Abs
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
34 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*KorpiCoon's Welho Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
35 MCO VIII / MCO ns 03 FI SRK LO FI*Halden coon's Zorro Uros Kastraatti Robert Lubrano Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
36 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*KorpiCoon's Waltti Uros Kastraatti Robert Lubrano EX2
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
37 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
37 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Määrittely Alexey Shchukin MCO n 09 23/MCO IV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO GoingLight Emma Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Løve Hulen's Augustinus (MCO n 22) x Reigningcats Nele of GoingLight (MCO f 09 23)
39 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Anouk Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
40 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
40 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Konnan Koukku Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
42 MCO IV / MCO n 03 23 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Lena Björkander Abs
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
44 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Elicia Sinserella Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
45 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Gina Grob KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
46 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Dionysos Uros Avoin Gina Grob EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
47 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Champion Robert Lubrano EX1 No Cert
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
48 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
49 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nadia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
50 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
51 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Donald Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
52 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Black Pirate of Beauty Wizards Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Sagofabrikens Frank Dandy (MCO ns) x White Rock's Mae (MCO fs 23)
53 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Nevada Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*PreciousBlue's Maximus af Zina (MCO a) x S*Dusty Coon's Daytona (MCO fs 22)
54 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
56 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
57 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Lena Björkander EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
58 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
59 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Desperado Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
60 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
61 NFO I / NFO n FI SRK LO DonTomaso's Nemo Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX2
Källbokattens Harald (NFO n 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
62 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
63 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
64 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
65 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Ruskprick Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX2
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Magoria's Electra (NFO n 03 23)
66 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
67 NFO II / NFO n 03 S*Magoria's X-Men Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
S*Highlander's Murtagh McBrave (NFO n 03 22) x DK*Starkad's Cirkeline (NFO n 03 23)
68 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
69 NFO III / NFO nt 23 FI SRK LO FI*Karvanaaman Goljat Uros International Champion Robert Lubrano EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
70 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Night Rambler Uros Champion Robert Lubrano DISQ AGR.
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Meadowpaws Vivace (NFO n 09 22)
71 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
72 NFO IV / NFO n 03 24 S*Skogsälvans Falcon Crest Uros Supreme Champion Gina Grob KM
S*Sir Maxwell's Falcon (NFO n 03 24) x S*Skogsälvans Shalimar (NFO ns 09 24)
73 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
74 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
75 NFO IV / NFO n 09 22 S*Aristo Limaz Nova Li Naaras International Champion Gina Grob EX2
Jean J. Rousseau am Baerenbach*CH (NFO n 09) x S*Zimexis Izzy Muffet (NFO n 09 24)
76 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
77 NFO IV / NFO n 09 22 S*Segersjös Narcizza Naaras International Champion Gina Grob EX3
S*Wildwood's Conjac (NFO n 22) x S*Solstrimmans Lady Hillingdon (NFO n 03 22)
78 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane Masai Boy Uros Avoin Gina Grob EX4
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
79 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros Avoin Gina Grob EX3
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
80 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Avoin Gina Grob EX1 CAC BIV
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
81 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Gina Grob EX2
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
82 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
83 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
84 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
85 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
86 NFO V / NFO f 23 FIN SRK LO FIN*Marmatin Elina Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*Slytiger's Windle Poons (NFO n 09 22) x FIN*Marmatin Aino (NFO f 23)
87 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva Naaras International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB
S*Datolitos Sanji (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' Fröken Fräken (NFO n 09 24)
88 NFO VII / NFO ns FI SRK LO 13 DonTomaso's Royal Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
89 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 14 Bolsängen Åslög Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
Källbokattens Harald (NFO n 22) x DonTomaso's Engla (NFO ns 22)
90 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
91 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX2
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
92 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
93 NFO VIII / NFO ns 01 62 S*Skuggforsen Musse Mysterius Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Riisnes Viola (NFO a 09)
94 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Kultahippusten Klaara Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
95 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO 13 DonTomaso's Renesmee Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX2
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
96 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK RX 14 Gabra Gina Z Klajdovky, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Fjordgård's Nils Hogersson (NFO ns 09 23) x Barborka Z Klajdovky, CZ (NFO f 24)
97 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
97 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Veteraani Charles Spijker 1 NOM
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
98 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX2
DK*Starkad's Ramses II, DSM, DVM (NFO as 09 22) x S*Izawatha's Guinevere (NFO fs 09 23)
99 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
100 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
101 RAG n FI SRK LO 14 S*Cazmirau's River of No Return Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
S*Cazmirau's Iraklis (RAG n 03) x Darlinlildols Canadian Dream Doll (RAG n)
102 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
103 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
104 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
105 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS BIV NOM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
106 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Grand International Champion Gina Grob EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
107 RAG n 03 FI SRK LO 13 Methodius Omniscient for Utuinen Uros Champion Gina Grob EX1 CACIB
Methodius Hey Rey (RAG a 03) x Rags2riches Holiday of Methodius (RAG n 03)
108 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Ödets Minne Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1 NOM BIS
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
109 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Utuinen Clouds Of Sunset Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob Abs
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FI*Utuinen Little Piece Of Joy (RAG b 04)
110 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
111 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
112 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Rainbow Caramel Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Blue Caramel (RAG g)
113 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC BIV NOM
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
114 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
115 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Amaze Me Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
116 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
117 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
118 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
119 RAG n 04 FI SRK LO FI*Stardoll's Wind Warrior Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FIN*Stardoll's Never Say Never (RAG n)
120 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Ragtail Figaro Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Estelle's AthoseDeKasmir (RAG n) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
121 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
122 RAG a 04 FI SRK LO 13 Methodius Passion for Utuinen Uros Avoin Lena Björkander Abs
Methodius Hey Rey (RAG a 03) x Catlana Love Story of Methodius (RAG a)
123 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
124 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
125 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
126 RAG h 04 FI SRK LO 13 FI*Rivimyllyn Jackpot Jennie Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Tuulikellon Red Wolf (RAG d 04) x FI*Utuinen Baltic Amber (RAG a)
127 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
128 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
129 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
130 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
131 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
132 SBI a Skogshöjdens New Dawn Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV
S*Adolfsbergs Walking after you (SBI a) x Skogshöjdens Yazzette San (SBI n)
133 SBI a FI SRK LO 14 NO*Snowbuddy's Blue Charm Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
(N)Velocity's Blue Caspian (SBI a) x (N)Velocity's Delize (SBI c)
134 SBI a S*Ma'ha Gita Decibel Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
Jachinto Boy av Ontario (SBI b) x Skogshöjdens New Dawn (SBI a)
135 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
136 SBI b S*Ma'ha Gita Zpotlight Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Jachinto Boy av Ontario (SBI b) x Skogshöjdens New Dawn (SBI a)
137 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
138 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Premior Gina Grob EX1 CAPIB NOM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
139 SBI d FI SRK LO FI*Dosis Elmer Uros Premior Gina Grob EX1 CAPIB NOM
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
140 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
141 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
142 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
143 SBI n 21 S*Ma'ha Gita You've Got the Feelin' Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Ma'ha Gita Qarterback (SBI c 21) x S*Ma'ha Gita Razzel (SBI n)
144 SBI n 21 FI SRK LO FI*Zildan Lumihelmi Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
145 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
146 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Gina Grob KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
147 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
148 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
149 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
150 SBI f 21 FI SRK LO FI*Mototassun Roseepippuri Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FIN*CapitalCats August (SBI n 21) x FI*Mototassun Ruusu-Roosa (SBI h)
151 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO FI*Cherrytail's PrettyBoy Uros Avoin Robert Lubrano EX1 No Cert
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
152 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
153 SIB III / SIB ny 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Joona Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Saara (SIB n 09 24)
154 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Villan G-Mies Jerry Cotton Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Amante's Hard Rock (SIB n 23) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
155 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Immu-Ilmari Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Zigwan's Emil (SIB e) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
156 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
157 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
158 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SRK LO Abrikos Onix Gloria Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Ivan-Chai Onix Gloria (SIB ny 24) x Dulsineya Onix Gloria (SIB n 03 22)
159 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
160 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
161 SIB VIII / SIB as 09 24 FI SRK LO FI*Villan Magic Melody Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
162 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
163 SIB V / SIB f 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1 BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
164 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
165 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Abakan Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
166 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
167 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
168 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Aamu Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
169 SIB VI / SIB f 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's PrimaDonna Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
170 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
171 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Aatu Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
172 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
173 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
174 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Al Capone Uros Champion Gina Grob EX1 CACIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
175 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1 BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
176 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 13 FI*Tassutuvan Bella Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1
FIN*Alizarin Bomber Boy (SIB n 09 23) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
177 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
178 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
179 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Robert Lubrano EX2
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
180 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
181 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
182 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB BIV
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
183 TUV n 61-63 / TUV n 21 62 FI SRK RX FI*Verdian Gilad Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FIN*Verdian Erdehan (TUV n) x Shingalana Sabat Van (TUV n 21)
184 XSH FI SRK RX 14 Siiri Naaras Noviisi Alexey Shchukin rek. EUR f
185 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
186 ABY n FI SRK LO 14 Lalima's Mikhail Baryshnikov Uros Kastraatti Charles Spijker Abs
HighgaitPaws FanFanTulipe PtiPrince (ABY n) x Lalima's Carlotta Grisi (ABY n)
187 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Maiar Melian Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Link Atum-Ra (ABY o) x FI*Laire Valar Yavanna (ABY n)
188 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
189 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Helene Reiter KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
189 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Barbro Helmer 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
190 ABY ns FI SRK LO FI*Dweia's Caru Efe Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
S*Bodhidharma's Blackness Lightdancer (ABY ns) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
191 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
192 BEN n 24 Absolutely My Own Private Idaho Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Absolutely Da Cookie Monsta (BEN n 24) x Bella Jet Stream of Absolutely (BEN n 24)
193 BEN n 24 S*KungsgardenCats Sun Dog Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB BIV NOM
Absolutely Elizas Darling (BEN n 24) x Mainstreet Myistic Wind (BEN n 24)
194 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin HubbaBubba Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x FI*Leokatin Cucu (BEN n 24)
195 BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Nordic Glow Jouët Belle Epoque (BEN n 24)
196 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Starglitters Hilfiger Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x LynxLand Olympia (BEN n 24)
197 BEN n 24 S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x Absolutely Elizas Darling (BEN n 24)
198 BEN n 24 FI SRK RX FI*Starglitters Don Diego Uros Premior Helene Reiter Abs
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
199 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Barbro Helmer EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
200 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
201 BRI n S*Applecat Toto Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x DK*Godsk Annastazia (BSH a)
202 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Champion Charles Spijker EX2
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
203 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
204 BRI c FIN SRK RX Belten's Don Sebastian Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
Linford Soter (BSH c) x Belten's Afina (BSH c)
205 BRI c FI SRK LO 13 FI*SamBelle's Josephine Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
206 BRI p FI SRK LO FI*Treselle's Radomir Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
207 BRI p FI SRK RX 13 FI*Treselle's Ute von Hutten Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
208 BRI d FI SRK LO FI*Treselle's Malevich Uros Kastraatti Barbro Helmer EX1 CAP
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x Milka of Citylake (BSH q)
209 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
210 BRI f FI SRK LO FI*Suvikasteen Sandra Naaras Premior Helene Reiter EX1 CAPIB
FIN*Aleksandra's Mr. Tauno B (BSH n) x FI*Suvikasteen Lotta (BSH f)
211 BRI g Ulrika Clemena Cats Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM
Knock Out Of Czankra (BSH d) x Roventa Fackel (BSH c)
212 BRI o FI SRK RX 14 FI*Treselle's Walker Bighead Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
213 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
214 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
214 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Veteraani Barbro Helmer 3
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
215 BRI n 24 S*Applecat Zlatan Uros International Premior Barbro Helmer EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Honeybee (BSH a)
216 BRI ns 22 64 FI SRK LO FI*Aleksandra's Ilse Moonlight Naaras Premior Barbro Helmer EX1 CAPIB
Jojo Maresilver (BSH ns 22) x FIN*Aleksandra's Emilia (BSH ns 24)
217 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Champion Barbro Helmer EX1 CAGCIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
218 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Nuoret 7-10 kk Barbro Helmer EX1 BIV
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
219 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Pennut 4-7 kk Barbro Helmer EX2
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
220 BUR n Woland Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Barbro Helmer EX1
Audin Ardass*UA (BUR n) x NW Goody Magic Valley*RU, JW (BUR n)
221 BUR a FI SRK LO FI*Lilac's Song for Love Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
222 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
223 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
224 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
225 BUR c FI SRK LO 14 NO*Burcantiks Timotei Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
CH*Shine of Burma VIC (BUR c) x (N)Kattehula's Xookie Blue (BUR a)
226 BUR e FI SRK LO FI*Oliivian Zina Aberina Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FI*Oliivian Xayanna (BUR g)
227 BUR f FI SRK LO FI*Seirene Polina Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
228 BUR f FIN SRK LO FIN*Katruskan Rocket Queen Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
FIN*Kaiuksen Boris Jr. (BUR e) x FIN*Katruskan Chelindrea (BUR n)
229 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äf-duuri Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
230 BUR g FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Empaattinen Emilia Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX2
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
231 BUR h FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Erehtymätön Evita Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
232 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Pennut 4-7 kk Barbro Helmer EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
233 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
234 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
235 CHA FIN SRK LO FIN*Souriant Anisette Ma Petite Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
U. Aramis de Fasel (CHA ) x FIN*BleudeBess Pineau d'Aunis (CHA )
235 CHA FIN SRK LO FIN*Souriant Anisette Ma Petite Naaras Veteraani Barbro Helmer 2
U. Aramis de Fasel (CHA ) x FIN*BleudeBess Pineau d'Aunis (CHA )
236 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Champion Barbro Helmer EX1 CACIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
237 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*CuteChaos Black Pete Uros Avoin Barbro Helmer EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
238 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Pennut 4-7 kk Barbro Helmer Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
239 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Pennut 4-7 kk Barbro Helmer EX1 BIV NOM
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
240 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Albert Edelfelt Uros Premior Barbro Helmer EX1 CAPIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
241 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws 4.Pirkka Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC BIV NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
242 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Snorkfröken Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
S*Spotless Zätä (CRX n 02) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
243 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
244 CRX II / CRX n 09 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Daryl Dixon Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
245 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
246 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
247 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
248 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
249 CRX IV / CRX d 09 24 FI SRK LO FI*CuteChaos King of Hearts Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Fill Footsteps (CRX d) x FIN*Nallukan Herukka (CRX d 02 21)
250 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
251 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Firestarter Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Puraffection's Fire & Ice (CRX d 09 22) x Soft Kiss Ula of Puraffection (CRX f 03)
252 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
253 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Petit Meslier Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX2
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Spectrolite Mary Lennox (CRX f 01)
254 CRX V / CRX n 23 S*Spotless Glimma Naaras Grand International Champion Barbro Helmer EX1 CACS NOM
S*Spotless Xerxes (CRX a 21 33) x S*Spotless Yoko (CRX w)
255 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Raita.Pirkka Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
256 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
257 CRX VIII / CRX b 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite La Paloma Naaras Champion Helene Reiter DISQ AGR.
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
258 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
259 CRX IX / CRX w 64 FI SRK RX 13 SpiritCat Prince Charming Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
SpiritCat Capn Jack Sparrow (CRX n 22) x Creole Mandy of SpiritCat (CRX w)
260 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja Naaras Champion Barbro Helmer EX1 CACIB
SE*Tinycurls Curly Moses (DRX a) x S*Infracat's Lady Grey (DRX a 31)
261 DSP V / DSP n 03 33 FI SRK RX Estelle My Toys Naaras Champion Barbro Helmer EX1 CACIB
Avgustin Gold Sand of Svetlazar (DSP n 02 21) x Naava of My Toys (DSP n 33)
262 EUR w 64 FI SRK RX 13 FI*Lumihelmen Felis Fanfare Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
LumiOnni (EUR w) x FIN*Kassilan Genuine Gem (EUR a)
263 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS BIV
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
263 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Veteraani Barbro Helmer Arvosteltu 6
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
264 EUR n FI SRK RX FI*Lumihelmen Capriccio Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lumihelmi (EUR fs)
265 EUR n FI SRK LO FI*Kissalabim Milla Magia Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
EST*Amor Wildstar (EUR ns 23) x FIN*FollowMe Dancing Queen (EUR g)
266 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Veteraani Barbro Helmer 1 NOM
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
267 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
268 EUR n 22 Hallonstrands Foxy Lady Naaras International Champion Barbro Helmer EX1 CAGCIB
Scarborough Voodoo Jagannatha (EUR n 22) x Palettens Blue Sybil (EUR a 24)
269 EUR n 22 FI SRK LO 14 DK*Boholdt Jacqueline Kennedy Naaras Nuoret 7-10 kk Barbro Helmer Abs
Mumindalens Silver Dexter (EUR ns 22) x DK*Boholdt Torne Rose (EUR ns 22)
270 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
271 EUR n 24 Hallonstrands Pocahontas Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Scarborough Voodoo Jagannatha (EUR n 22) x Palettens Blue Sybil (EUR a 24)
272 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
272 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Barbro Helmer 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
273 EUR a 24 FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suvun Salarakas Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
274 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
275 EUR d 24 FI SRK RX 13 Niilo Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
276 EUR ns 22 Hallonstrands Silver Pearl Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB NOM
Mumindalens Issan (EUR ns 22) x Hallonstrands Foxy Lady (EUR n 22)
277 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Kassilan Lystikäs Lyyli Naaras International Champion Alexey Shchukin Abs
Loki (EUR ns) x Sarah Osiris Darti*EST (EUR ns 23)
278 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Rakkauslapsi Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
FI*Kassilan Outsmart Otter (EUR as 23) x Pulu (EUR ns 24)
279 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
280 EUR ds 23 FIN SRK RX FIN*FollowMe Early Flight Uros Kastraatti Barbro Helmer EX1 CAP
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x FIN*Kassilan Eksynyt Enkeli (EUR es 24)
281 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
282 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Champion Charles Spijker EX3
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
283 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Charles Spijker EX2
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
284 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Saishono Gin-no Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
285 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
286 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
287 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX4
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
288 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX3
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
289 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
290 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
291 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tokushuna Kisu Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX4
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
292 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX3
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
293 KOR FIN SRK LO FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
294 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
295 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
296 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Subarashii Hoshi Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
297 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Barbro Helmer KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
298 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Barbro Helmer EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
299 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Braxton Uros International Champion Barbro Helmer EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
300 OCI n 24 FI SRK LO FI*Topspot Nightwish Uros Grand International Premior Barbro Helmer EX1 CAPS
S*Junglespots Coronado (OCI n 24) x FIN*Topspot Donna Smeraldina (OCI b 24)
301 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot TorreArgentina Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FI*Rollick Root of All Evil (OCI b 24) x FI*Topspot Miraminda (OCI b 24)
302 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
303 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
303 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Barbro Helmer Arvosteltu 5
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
304 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros International Champion Barbro Helmer EX1 CAGCIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
305 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras International Champion Barbro Helmer EX1 CAGCIB BIV
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
306 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Barbro Helmer EX1 NOM BIS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
307 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras International Premior Barbro Helmer EX1 CAGPIB NOM
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
308 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Helene Reiter KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
309 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
309 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Barbro Helmer 4
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
310 SPH V / SPH d 09 32 FI SRK LO 13 FI*Hebblas Harlow Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
311 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX FI*Tutsi Absinthe Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
312 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
313 BAL f FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty All My Loving Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Volaren Mai (BAL h)
314 BAL r FI SRK LO 14 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras Champion Lena Chapman EX1 CACIB
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
315 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
316 BAL c 21 FI SRK LO SE*Qjou'z Bon A Petit Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
Mezcalitos' Stracciatello (SIA c 21) x S*Coral Reef's Melody (BAL n 21)
317 OLH b FI SRK LO FI*Willicon Suklaatryffeli Uros Champion Lena Chapman EX1 CACIB
FI*Willicon Nemo (OSH o) x FI*Kalliolan Depi Kasuliina (BAL b)
318 OLH c FI SRK RX 13 Brangelina v. Rosenharz Naaras Avoin Lena Chapman Abs
Janindras Hayaam (OLH b) x Olalla v. Glendale (OLH c 23)
319 OLH a 25 FI SRK LO FI*Skazki Waltari Uros Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Jalecat's Inorder (OLH d 24) x FI*Skazki Tamila (OLH n 25)
320 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
321 OLH n 03 25 FI SRK LO 13 FI*Noxx The World Is NotEnough Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x Purrmatix Anna Sui of Noxx (OSH n 03 25)
322 OLH j 03 24 FI SRK LO 14 FI*TaikaTomun Bria Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman Abs
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Valentina (OSH j 03)
323 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
323 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras Veteraani Charles Spijker 1 NOM BIS
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
324 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Lena Chapman KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
325 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
326 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC NOM BIS
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
327 OSH f 22 FI SRK LO FI*Clamoris Habika Naaras Champion Lena Chapman EX1 CACIB
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
328 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Avoin Lena Chapman Mitätöity Mitätöity
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
329 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras International Champion Lena Chapman Abs
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
330 OSH n 02 FI SRK LO FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
331 OSH b 03 22 FI SRK RX 14 ES*Thanarat Our Lady Daphne Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman Abs
Blue Moon Hippy Beat (OSH n 02 21) x Winnetou's Classic Romance (OSH f 22)
332 OSH n 03 25 FI SRK LO 14 FI*Galene's Black Velvet Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
333 PEB III / PEB h EE*Aisha Oriental Miracle Naaras Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
Karim Aurum Excelsior (PEB n 21 33) x EE*Pepper Oriental Miracle (PEB f)
334 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Help Me Obi-Wan Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1 NOM BIS
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
335 SIA n FI SRK LO 13 FI*Twist-Tiramisun Rapunzel Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
336 SIA c FI SRK LO 14 FI*Baila-Bailan Katinkultaa Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 NOM BIS
DK*Skuld Domaldi (SIA e) x FI*Kelmikerhon Uskalikko (SIA a)
337 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kefeidi Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
338 SIA f FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Glanlotiel Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
339 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
340 SYS a 03 21 FI SRK LO 14 FI*Galene's Blue Passion Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
341 SYS p 03 FI SRK LO 14 FI*Galene's Bacardi Breezer Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
342 HCL Hertta Naaras Kotikissat Charles Spijker 1 NOM
343 HCS Fedja-Setä Uros Kotikissat Helene Reiter 1 NOM
343 HCS Fedja-Setä Uros Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM
344 HCS Hani Karkkitassu Uros Kotikissat Helene Reiter Abs
345 HCS Luna Naaras Kotikissat Helene Reiter 2
346 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Helene Reiter 1 NOM BIS
346 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
347 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV
S*Restless Mustafar, JW (NFO n 09 23) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
366 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena MCO I, MCO IV, MCO VIII, NFO V, RAG a 03, RAG a 04, SBI f, SBI c 21, SIB IV, TUV n 61-63 4
Chapman Lena BAL w 67, BAL f, BAL r, BAL b 21, BAL c 21, OLH b, OLH c, OLH d 24, OLH a 25, OLH n 03 25, OLH j 03 24, OSH f, OSH n 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 22, OSH f 25, OSH bs 24, OSH n 02, OSH b 03 22, OSH n 03 25, PEB III, SIA n, SIA a, SIA f, SIA d 21, SYS a 03 21, SYS p 03 21. Kissat menevät rinnakkaisarvosteluun Helene Lisille. 5
Grob Gina ACL IV, ACL VI, MCO V, NFO IV, NFO VI, RAG n, RAG n 03, RAG d 03, SBI d, SBI b 21, SIB V, SIB VIII 5
Helmer Barbro Kat III vet, BEN n 22 33, BRI d, BRI n 24, BRI ns 22 64, BUR n, BUR j, CRX I, CRX V, DRX VII, DSP V, EUR n 22, EUR ds 23, OCI n 24, RUS 13
Lubrano Robert ACL VIII, ACS VIII, MCO II, MCO VI, NFO III, NFO VII, RAG n 04, RAG f 04, RAG h 04, SBI a, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SIB II, SIB VI, SIB VII, TUV d 61-63 11
Pruchniak Ireneusz MCO III, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO VIII, NEM II, RAG a, RAG f 03, SBI n, SBI n 21, SIB III 8
Reiter Helene HCS, ABY o, ABY ns, BEN n 24, BRI e, BRI f, BRI g, BUR b, BUR f, BUR g, CRX III, CRX VI, CRX VIII, EUR w 64, EUR fs, OCI b 24, SOM n 4
Riekstina Linda EXO a, EXO f 03 22, EXO g 03, EXO g 02 21 62, EXO g 03 24, PER w 62, PER a, PER d, PER n 22, PER n 24, PER g 22, PER n 02, PER n 03, PER n 03 24, PER n 02 62, PER d 03, PER e 02, PER e 02 21, PER ns 02 21 62, PER n 01 62. Kissat menevät rinnakkaisarvosteluun Petra Snajdrovalle. 4
Shchukin Alexey Kat II tark, NOV, Kat I vet, HC vet, BEN n 22, BEN n 24 33, BRI c, BRI p, BRI o, BRI ns 11, BUR a, BUR c, BUR e, BUR h, CHA, CRX II, EUR n, EUR d 24, EUR ns 22, EUR ns 23, EUR ns 24, SPH V 7
Spijker Charles Kat II tark, NOV, Kat II vet, Kat IV vet, HCL, ABY n, BRI n, BRI a, CRX IV, CRX IX, EUR n 24, EUR a 24, KOR 8
10 tuomaria