RuRok 22.04.2017
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.4.2017 Loppuu 22.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 5.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.4.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat I, II, III, IV, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen.
Näyttelyssä noudatetaan FIFen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä. Eläinlääkärintarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Tarkasta voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärintarkastuksessa. Kaikilla näyttelyyn osallistuvilla kissoilla oltava tunnistusmerkintä (myös alle 10kk kotikissat, luovuttamattomat pennut jne.). Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. 
Häkkien koko on 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. Omat häkit on ilmoitettava ilmoittautumisen yhteydessä. Oman häkin minimikoko on 50 x 50 x 50 cm ja sen on mahduttava tarjoamallemme häkkipaikalle.

Näyttelysihteerit: Tiina Palomäki 050-5012045, Tiina Kajoranta 040-5540933, show@rurok.fi
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola, tuomo.kotola@rurok.fi, puhelin: 050-5532543
Pääassistentti: Kaisa Savolainen, Lolcats.cattery@gmail.com
Leimakortit lähetetään: Tanja Salo, Vehkakatu 10 B 35, 33580 TAMPERE
Tuomarioppilasanomukset: Marianne Surakka,  marianne.surakka@rurok.fi  
Myynti- ja rotupöydät: Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin-skurnik@showlink.fi, puhelin 050-388 6370 www.showlink.fi
Lisätietoja Näyttelyluettelon hinta 3€ sisältää kummatkin päivät, näyttelyluettelo ostettuna paikanpäältä 5€ (paikanpäällä on saatavilla rajoitettu määrä). 
Arvosteluruusukkeet ovat maksullisia. VP ja TP ruusukkeet/palkinnot ovat maksuttomia. 
Vastaanotamme yhden leimakortin / päivä / talous. 

Näyttelymme on osa Eläinystäväni tapahtumaa (http://elainystavani.messukeskus.com/)

Muutokset:
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 01.04.2017 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show@rurok.fi

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden omaan jäsenyhdistykseen on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista. Näyttelymaksut OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti, sitova ilmoittautuminen. Maksaessasi leimakortilla, valitse se maksutavaksi ja toimita kortti välittömästi Tanja Salolle.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta, viikkoa ennen näyttelyä. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
I 65
II 86
III 72
IV 114
Kotikissat 28
Yhteensä 365

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain I Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess I Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
6 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger I Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
7 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution I Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
8 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
9 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
10 PER f 22 FI*Sabrimin Voulez-Vous I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
11 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved I Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
12 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
13 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera *** I Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
14 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks I Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
15 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
15 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Arvosteltu
16 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow I Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
17 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta I Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
18 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart I Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
19 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis I Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
20 RAG n FI*Barfait's Aisha I Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
21 RAG a FI*Raitamäen Alicia I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
22 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM BIS
23 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
24 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus I Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
25 RAG n 03 S*Krickelins Vivian I Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
26 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
27 RAG n 04 FI*Barfait's Chico I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
28 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White I Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina RAG a 03
28 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White I Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina VG1
29 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl I Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
30 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack I Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
31 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
32 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
33 RAG b 04 Oskar Dom Elzy*PL I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
34 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U I Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
35 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan I Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
36 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
37 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses I Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
38 SBI a FI*Lofanna Francesca I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
39 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
40 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour I Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
40 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
41 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
42 SBI d FI*Rais-Kis Mignon I Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM BIS
43 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum I Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
44 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka I Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint I Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
46 SBI g FI*Annmark Deeva I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
47 SBI h Ravenna da MaKaJa I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
48 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM BIS
48 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
49 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi I Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
50 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
50 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
51 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel I Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
52 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu I Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
53 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver I Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
54 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti I Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
55 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
56 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
57 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
58 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana I Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
59 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy II Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
60 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan II Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP NOM
61 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI*Debals KatoMua II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
62 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini II Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
63 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl II Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
64 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU II Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM
65 MCO I / MCO n LV*Family Value Gideon II Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
66 MCO II / MCO n 09 EE*Arman Solle Rosso II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM
67 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Krystyn II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
68 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
69 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
70 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU *** II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
71 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
72 MCO III / MCO n 25 RU*Unicum Nonsense *** II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
73 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
76 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
78 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
79 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW *** II Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
80 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower II Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
81 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel II Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC BIV
82 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW *** II Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV NOM BIS
83 MCO V / MCO f 22 FI*Chamberlain Get It Hot II Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX4
84 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love II Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
85 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia *** II Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
86 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel II Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX3
87 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me II Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
88 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble II Uros 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
89 MCO VI / MCO d 09 22 EE*Damien Solle Rosso II Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix II Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Fire to the Rain II Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
92 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love II Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC BIV
93 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag A Day In My Life II Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
94 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU II Naaras 10 (KAS) Nordström Lena Abs
95 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
96 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga *** II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
97 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
98 MCO V / MCO d 22 FI*Daybreak's Maine Thing II Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
98 MCO VII / MCO ds 22 FI*Daybreak's Maine Thing II Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO V/ MCO d 22
99 MCO VIII / MCO ns 09 Kleo II Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 No Cert
100 MCO IV / MCO n 03 22 Cascademnt Snow Patrol II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
101 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
102 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
103 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
104 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
105 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
106 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
107 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
108 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
108 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
109 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel II Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
110 NFO V / NFO f 24 FI*Bellefoxys Koumeluren Block II Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
111 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr II Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
112 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
113 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
114 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tähtitassun RioKarneval II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
115 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
116 NFO VII / NFO as FI*Lolcat's Charlotte York II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
117 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals Lemmy Kilmister II Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
118 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
119 NFO VIII / NFO as 03 22 FI*Koivunpesän Parru II Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
120 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
121 NFO IX / NFO w 63 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
122 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
123 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
124 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri II Naaras 5 (IC) Nissen Aase Abs
125 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
126 SIB III / SIB ny 22 FI*Amante's Elektra II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
128 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
129 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle II Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena Abs
130 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM NOM BIS
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
132 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
133 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
134 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah II Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
135 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Bel canto II Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM BIS
136 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM
137 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
138 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
139 SIB VIII / SIB es 09 23 Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Mitätöity
140 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop II Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
141 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
142 BEN n 22 FI*Heillandi She Is Magic III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
143 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger III Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
144 BEN n 24 Bengalias Taikatalvi III Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
145 BEN n 24 Bianca III Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
146 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino III Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
147 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina III Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
148 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure III Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
149 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels III Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
150 BEN n 24 32 FI*RashelRose Sansa Stark III Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
151 BEN n 24 33 Inkuban Carib III Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
152 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone III Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
153 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
153 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
154 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
155 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
156 BSH n FI*Feronian Gaia III Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
157 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica III Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
158 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair III Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
159 BSH d FI*Bumblebrits Snape III Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
160 BSH ns 11 FI*Helmiinan Hupakko III Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB BIV
161 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi III Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
162 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi III Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
163 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman III Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
164 BUR n FI*Ninelli's Ässätasku III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
165 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
166 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS NOM BIS
167 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan III Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
168 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 3 (GIC) Hornell Henry Abs
169 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
170 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia III Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
171 BUR h FI*Celsiana Kielo III Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
172 BUR h FI*Enjoy Merigold III Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
173 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
174 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
174 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
175 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca III Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP NOM BIS
176 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon III Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
177 EUR a FI*Pikku-Piun Blue Babe III Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
178 EUR a FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo III Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
179 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora III Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
180 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel III Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
181 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
182 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey III Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
183 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV NOM
184 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina III Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
185 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen III Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
186 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä III Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
187 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
188 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda III Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
189 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
190 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
191 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka III Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
192 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
193 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
194 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
195 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
196 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
197 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
198 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
199 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes III Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
200 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
202 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
203 OCI n 24 FI*Somalinnan Sädekaisla III Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
204 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
205 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
206 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda III Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
207 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
208 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron III Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
209 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris III Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
210 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
211 ABY n Maurice de Moéris IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
212 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity IV Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
213 ABY n FI*Lovedevotion Infinity IV Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
214 ABY n FI*Redcheetah's Jade IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
215 ABY n FI*Redcheetah's Julia IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
216 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
217 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
218 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
219 ABY a FI*Link Mochweo Blou IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea Abs
220 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea Abs
221 ABY a FI*Kawaii Lily IV Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
222 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
223 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
224 BAL b FI*Mummeli Tirlinho XoXon Sega IV Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
225 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango IV Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB NOM
226 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica IV Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
227 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
228 CRX I / CRX a R'Kenzo Twisted Dream *** IV Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS BIV NOM
229 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa *** IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
230 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Prudenza IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea Abs
231 CRX I / CRX n FI*Saca's Impressive Blacky IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
232 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 8 (PR) Friškovec Thea EX1 CAPIB
233 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade IV Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
234 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds IV Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
235 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual IV Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
236 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM BIV NOM
237 CRX II / CRX n 01 63 FI*Sweetpurr's Cookie Dough IV Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
238 CRX III / CRX d Justify My Love Basileus *** IV Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
239 CRX III / CRX d EE*Solaris Planet Nefris *** IV Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
240 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita IV Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
241 CRX IV / CRX d 03 Rococo Noksas*LT *** IV Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
242 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red IV Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
243 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls *** IV Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
244 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
245 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
246 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
247 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Father Frost IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea Abs
248 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Snow Maiden IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea Abs
249 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
250 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
251 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
251 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
252 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
253 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
254 DRX III / DRX f FI*Åbodas Hera IV Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
255 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir IV Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
256 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi IV Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
257 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
258 OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
259 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin IV Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
260 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
261 OSH b FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
262 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Friškovec Thea KM NOM BIS
263 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever IV Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
264 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
264 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
265 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
266 OSH n 24 Strekoza's Casanova IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
267 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
268 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce IV Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
268 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce IV Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
269 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
270 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 5 (IC) Friškovec Thea Abs
271 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea Abs
272 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
273 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
274 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee IV Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
274 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
275 OSH b 02 21 FI*Meikatin Angeli IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
275 OSH n 02 21 FI*Meikatin Angeli IV Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina OSH b 02 21
276 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing IV Naaras 1 (SC) Friškovec Thea KM
277 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
278 RUS FI*Hana-Bi Tivoli IV Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB BIV NOM
279 RUS Gaston Mollis Felis, CZ IV Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
280 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
281 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip IV Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
282 RUS FIN*Kheyron's Petrus IV Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
283 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof IV Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB NOM
283 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof IV Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
284 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt IV Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP BIV
285 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade IV Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
286 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
287 SIA b Gyulchataj Kapriz IV Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
288 SIA b FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
289 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
290 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
291 SIA f DK*Skuld Myser IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
292 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna IV Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
293 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra IV Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM
294 SIA b 01 21 FI*Meikatin Aslak IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
295 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby IV Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM
296 SOM n (N)Villkattens Wilmer IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM
297 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
298 SOM n FI*Vulpes Aletheia IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
299 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM BIS
299 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
300 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
301 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Ladarius IV Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
302 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy IV Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
303 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
304 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie Abs
305 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon IV Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
306 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful IV Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
307 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair IV Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB BIV
308 SPH V / SPH b 21 32 GFB.Selena Alegir IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
309 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Friškovec Thea Abs
310 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM BIS
311 THA n Thaiblueangels Benjamin IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
312 THA b FI*SpotsAndPoints Alma IV Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
313 THA a 21 Tovana Sanchitos IV Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
314 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec Thea Abs
315 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 3
315 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
316 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 1 NOM BIS
316 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
317 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 1 NOM
318 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 2
318 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
319 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
319 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
320 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 3
321 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
321 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
322 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
323 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
324 HCS Myy Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
325 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
326 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
327 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
327 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
328 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 5
329 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
330 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
330 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 5
331 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 6
332 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 2
333 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 4
334 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 5
359 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec Thea ABY a, BAL c 21, CRX I, CRX IX, DRX I, OLH b, OSH d 24, OSH f, OSH n 03 24, SIA b, SOM n, SPH V, HCL 37
Hornell Henry BEN n 22 33, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH a, BSH d, BSH ns 11, BUR d, BUR h, CYM 53, EUR a, EUR d 22, EUR f 24, EUR g, EUR g 22, EUR ns 22, KOR, OCI b 24, HCS, VET III 37
Kass Tellervo EXO n 03 22, PER fs, PER n 33, PER w 63, RAG a 04, RAG b 04, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI g, MCO III, MCO VII, NFO IX, SIB VI, TUA IX 32
Komissarova Olga BEN n 24, BSH n, BSH ns 22 64, BUR b, BUR g, BUR j, CYM 51-52, EUR a 22, EUR f 22, EUR f 23, EUR ns 24, MAU n 24, OCI a 24, OCI n 24, OCI ns 24, VET IV, VET Kotikissat 37
Lubrano Robert NEM II, NFO IV, NFO VI, NFO VII, SIB VIII, BAL b, BAL w 67, OLH h 03 24, OSH b, OSH b 02 21, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH f 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA b 02 21, SIA c, SIA f 32
Nissen Aase PER a 33, PER f 22, PER n 02 62, RAG a, RAG b 04 21, RAG n, SBI f, SBI f 21, SBI h, ACL XI, MCO II, MCO IV, NEM I, NFO II, SIB III, SIB IV 31
Nordström Lena ACL VIII, ACS VI, ACS VIII, MCO I, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO V, NFO VIII, SIB V, SIB VII, TUA VII 34
Pruchniak Ireneusz BAL r, CRX II, CRX III, CRX IV, DRX III, DRX VII, OSH b 22, OSH bs 25, OSH n 01 21, RUS, SIA n 03, SIA n 03 21, SPH I, SPH II, THA b, HCS 39
Rautio Kristiina RAG a 03 (13c), MCO VII (13c), OSH b 02 21 (13c), EXO f, EXO n 22, EXO n 24, PER f 24, PER fs 02 62, PER n 01 21 62, RAG a 03, RAG f 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET I, VET II 39
Sneum Hanne Sofie BEN n 22, BML I, BML II, BUR f, BUR n, EUR as 22, EUR as 23, EUR e 23, MAN 51-52, OCI o 24, ABY n, ABY o, CRX V, OSH a 25, SIA a, SIA b 01 21, SIA n, SPH IV, THA a 21, THA n 39
10 tuomaria