POROK 52. kansainvälinen kissanäyttely 1.7.2017
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.7.2017 Loppuu 1.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 2.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 19.6.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050-4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Seija Martila, talous.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv, HUOM! Varhaisen ilmoittatumisen tarjous POROK-jäsenille 1.3.-30.4. 60 € / kissa / 2 pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen! Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.


Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, POROK pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Muista seurata ilmoittautumisesi tilaa Omakissa-järjestelmästä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 70
2 129
3 81
4 62
Kotikissat 11
Yhteensä 353

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d S*Flips Follow Your Wild Dreams Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
S*Amors Troll Knock Out (PER ds 11) x S*Flips Angel of Dust (EXO fs)
2 EXO d 22 FI SRK RX 83732 FI*Aamukasteen Zubr Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
2 EXO d 22 FI SRK RX 83732 FI*Aamukasteen Zubr Uros Veteraani Yan Roca Folch 3
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
3 PER n S*Vilda Western's Cute Claire Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
S*Alnashar's Intenzo (EXO w) x S*Twintorps Terra Nova (PER n 22)
4 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Veikko Saarela Abs
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
5 PER d S*Vilda Western's Alerte Almer Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
S*Subwoofer Calvin Klein (PER n) x S*Funfair's Truly Madly (PER f)
6 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
6 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Yan Roca Folch 4
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER f S*Athelstones Vicky Oh Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Daisy Pop (EXO f)
8 PER ds S*Flips Coconut Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo Abs
S*Amors Troll Knock Out (PER ds 11) x S*Flips Alice (EXO fs 24)
9 PER a 22 FI SK LO 1612955 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Avoin Veikko Saarela Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
10 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
11 PER g 03 Twintorps Non Stop Naaras Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
S*Dalaskogen's Michelangelo (PER e 01) x Twintorps Mon Amie (PER a)
12 PER f 33 FI SK LO 1715984 FI*Yashar's Beaty Belle Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
13 RAG n FI SK LO 1612869 FI*Maplehill's Honey Hazel Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
14 RAG n FI SK LO 1715537 FI*Uniklubin Kamomilla Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
15 RAG a FI SK LO 1613077 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
16 RAG a FI SK LO 1613094 FI*Raitamäen Amelia Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
17 RAG a FI SRK LO 42170 FI*Celestial's You Belong2Me Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
18 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
19 RAG a 21 FI SK LO 1613078 FI*Helmikeijun Red Velvet Pearl Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
20 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo Abs
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
21 RAG f 21 FI SK LO 1404775 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
22 RAG n 03 FI SK LO 1507171 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
23 RAG n 03 FI SK LO 1716689 PL*Cinnamon Sky Nathaniel Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
PL*Cinnamon Sky Takoda (RAG n 03) x PL*Cinnamon Sky Lucy (RAG a 03)
24 RAG a 03 S*Krickelins Rufus Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Rakel (RAG a 03)
25 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
26 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
27 RAG a 03 FI SRK LO 1301557 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
28 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
28 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
29 RAG a 04 SE*Sightly Dolls Magnum Flirty kiss Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX2
S*Orthagas Saint James (RAG a 04) x PL*Koc-Pol Cat Manann (RAG a 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB BIV NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
31 RAG a 04 FI SK LO 1614306 UA*Science Fiction Bios Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x UA*FunnyDolls Beyonce (RAG n 03)
32 RAG c 04 FI SRK RX 84165 FI*Utuinen VioLetto PurPurn Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Rosevalleyrags Savannah (RAG b)
32 RAG c 04 FI SRK RX 84165 FI*Utuinen VioLetto PurPurn Uros Veteraani Yan Roca Folch 2
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Rosevalleyrags Savannah (RAG b)
33 RAG d 04 FI SRK LO 89686 S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
33 RAG d 04 FI SRK LO 89686 S*Gunbertus Gabriel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
34 RAG f 04 FI SK LO 1614123 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
35 RAG f 04 FI SK LO 1613836 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
36 RAG g 04 FI SK LO 1613835 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
37 RAG a 04 21 FI SK LO 1715563 FI*Jylhärinteen Kuura Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
38 RAG d 03 21 FI SK LO 1715367 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
39 SBI n FI SRK LO 1402632 FI*Felinessi Boris Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
39 SBI n FI SRK LO 1402632 FI*Felinessi Boris Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
40 SBI n FI SK LO 1508028 FI*Helin's Anastasia Alma Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo Mitätöity Mitätöity
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
40 SBI n FI SK LO 1508028 FI*Helin's Anastasia Alma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
41 SBI n FI SK LO 1613427 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
42 SBI n FI SK LO 1716230 FI*Helin's Cella Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
43 SBI n GR*Art of Feline Love Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
IT*Dolcesguardo Alain (Delon) (SBI n) x One Noble Eset Laty Mery*CZ (SBI b)
44 SBI n FI SRK LO 1404059 FI*Birmayan Galadriel Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP NOM
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
45 SBI a Kurt Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
SE*Birmabergets Kalcit (SBI a) x S*SinhTsunkitthas Quiz (SBI a 21)
46 SBI a FI SK LO 1716229 FI*Helin's Casimir Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
47 SBI a FI SK LO 1716231 FI*Helin's Carmen Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
48 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
S*Tallebo's Nitis (SBI a 21) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
49 SBI a FIN SRK LO 76231 FIN*Touchant Homme du Monde Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
49 SBI a FIN SRK LO 76231 FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
50 SBI b IDP*Backkara's Azzaro Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
Aragon (SBI n) x S*Linéahuset's Purples Pauline (SBI c)
51 SBI b FI SK LO 1611040 FI*Helin's Burton Uros Avoin Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
52 SBI b FI SK LO 1614878 FI*Clavinova Kiwie Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Sic'an Topia (SBI n) x FI*Clavinova Pumpuli (SBI b)
53 SBI b FI SRK LO 83442 FI*Sinikeijun White Rosebud Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Zhamiran Di San Cupulino (SBI a)
54 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
S*Linéahuset's Memphis Rock Star (SBI d) x NL*Daphara's Femme Fatale (SBI c)
55 SBI d FI SRK LO 89146 FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
56 SBI d FI SRK RX 88944 FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
57 SBI d FI SK LO 1611038 FI*Helin's Ben Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
58 SBI d FI SK LO 1715454 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV NOM
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
59 SBI g FI SRK LO 41988 FI*Mainio's Betty Liisa Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
60 SBI d 21 FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
61 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
62 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 84088 FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
63 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
63 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
64 ACL VII / ACL fs 22 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
65 ACS III / ACS n 23 FI SK LO 1715999 FI*Siriuksen VegaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
66 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
67 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Siitos
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
67 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
68 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS BIV NOM
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
69 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614675 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
70 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 1614678 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
71 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SK RX 1715490 FI*Dezzicat's Kalamaika KikiCurl Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
72 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 1509305 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros International Premior Sirpa Lindelöf Abs
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
73 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 1405730 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl Naaras International Premior Sirpa Lindelöf Abs
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
74 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
75 MCO I / MCO n NO*Majestic Keliva Madame Luna Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
(N)Nordic Lynx's I am King (MCO n 03) x (N)Hunstadmoen's Jenny (MCO n 03)
76 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1715596 FI*Hiesun Särkynyt Enkeli Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Lionstyle Smoke on TheWater (MCO n 03 22) x FI*Hiesun Paranoid (MCO f 09)
77 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1611145 FI*KingLeo's Earthling Starman Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
78 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
79 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508552 FI*KingLeo's Damareos Uros International Champion Caroline Stoa EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
80 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Unpredictable Lady Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM BIS
(N)Nordic Lynx's X-centric (MCO n 22) x Volga Vitorones Coons (MCO a 22)
81 MCO III / MCO n 22 (N)HeLo's Farm Alina Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)HeLo's Farm Future Rose (MCO n 22)
82 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Romantina Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)Nordic Lynx's Five Star (MCO f 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715242 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
85 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1715267 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
86 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1507429 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
88 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK RX 1715055 FI*Stout-hearted Zuzu Petals Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
89 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1715650 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
90 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Caroline Stoa Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403057 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403057 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
92 MCO V / MCO e (N)Nordic Lynx's Original Man Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Relaxing Tigers Quinlan (MCO a 22) x (N)Nordic Lynx's Hexy (MCO f)
93 MCO V / MCO d FI SK LO 1615000 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
94 MCO V / MCO f FI SK LO 1615002 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
95 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 87374 Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
96 MCO V / MCO d FI SK LO 1611570 FI*NineTales Knight of Seven Kingdoms Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
97 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1611566 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
98 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)Nordic Lynx's It Is Dream (MCO f 09 22)
99 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613377 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Avoin Minna Krogh Abs
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
100 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715102 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
101 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
102 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1614561 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
103 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1715565 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
104 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 1715594 FI*Hiesun Kultasiipi Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Lionstyle Smoke on TheWater (MCO n 03 22) x FI*Hiesun Paranoid (MCO f 09)
105 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
106 MCO VII / MCO ns 22 (N)Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Timaracoon's Nazarro (MCO as 03) x (N)Nordic Lynx's Masterpiece, DVM (MCO f 22)
107 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1612937 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
108 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1615001 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
109 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615005 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
110 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
111 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1715485 FI*HeavyMeows Dirty Little Rockstar Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX3
FI*Hiesun Bobby Ewing from Dallas (MCO n 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
112 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1715487 FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
FI*Hiesun Bobby Ewing from Dallas (MCO n 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
113 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
(N)Nordic Lynx's The Joker (MCO ds) x (N)Nordic Lynx's Romantina (MCO n 22)
114 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 1402812 FI*CoonShadow WildFire Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
115 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP BIV
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
115 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
116 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
116 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1403054 FI*KingLeo's Amok Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
118 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 1404576 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
119 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1405386 FI*NineTales Incredible Hulk Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
120 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1508110 FI*Moggi Dry Marttiini Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
121 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1612319 FI*Moggi Essi Kabanossi Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 41120 FI*NineTales Dim The Lights Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 41120 FI*NineTales Dim The Lights Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
123 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612142 FI*Lionstyle Koh-i-Noor Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Krysos Gin Tonic (MCO w) x FI*Hiesun Layla (MCO n 22)
124 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1715163 FI*Lionstyle Let's Make Rock Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*Krysos Gin Tonic (MCO w) x FI*Hiesun Layla (MCO n 22)
125 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 1300714 Elisha Sariola Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Gordey Peresvet Volzhskiy Brilliant (NEM a 03 21) x Taisia Danvel (NEM as 03 21)
126 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
127 NEM II / NEM a 09 21 FI SK RX 1510303 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros International Champion Caroline Stoa Abs
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
128 NEM II / NEM n 09 FI SK RX 1508182 Nelson Snow Magic Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM ns 21) x Virginia Snow Magic (NEM n 03)
129 NFO I / NFO n FI SK LO 1507699 FI*Mirkulan James Bond Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
130 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
131 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO 41502 FI*Laramillan Ivanhoe Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
132 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Minna Krogh Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1715588 FI*Meadowpaws Freya Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Ikar Dumny Kot*PL (NFO n 22) x FI*Meadowpaws Kassiopeia (NFO n 22)
134 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 84696 FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
134 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 84696 FI*Tähtitassun Bertil Uros Veteraani Britta Busse 2
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
137 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM BIS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
139 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 1402882 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
142 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
143 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1613381 FI*Marjametsän Aura Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
144 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
145 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
146 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX3
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
147 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
148 NFO VII / NFO fs 22 FI SK LO 1611514 FI*DevineWild Dolce Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*DevineWild Velma Kelly (NFO ns 22)
149 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
150 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO 84816 FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
151 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
152 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
152 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
152 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
153 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
154 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 1403154 Riverwind Caleb Jamesovic Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
155 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x S*Solfröken's Cruella (SIB a)
156 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
156 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Britta Busse 3
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
157 SIB III / SIB ny 22 S*Frostuddens Elsa Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Frostuddens Elvis Presley (SIB a 22) x (N)Nordskjæret's Grace Lukinovna (SIB fs 09 22)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1614414 FI*Mäntylän Haral Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
159 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 86340 FI*Balladin Keskiyön Cowboy Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
160 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1406303 FI*Tunturikissan Tihku Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
161 SIB IV / SIB a 03 23 S*Mysmissens Ljuvliga Lugia Naaras Määrittely Sirpa Lindelöf SIB as 03 23
Ovetjkin Dexterovich Silkasib (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
161 SIB VIII / SIB as 03 23 S*Mysmissens Ljuvliga Lugia Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
Ovetjkin Dexterovich Silkasib (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 1509421 FI*Hallametsän Amorphis Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
163 SIB IV / SIB a 03 24 FI SRK LO 89471 FI*Kesälän Helmi Orvokki Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
164 SIB VI / SIB g 09 SE*Snow Buddies Glaceon Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
Uriel Colour Foot*PL (SIB a 09 22) x SE*Snow Buddies Rainbow dash (SIB g 09)
165 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
166 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1715178 FI*Knotberry's Yogamaster Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
167 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
167 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
168 SIB VIII / SIB ns 09 22 S*QuarkenCat Domino Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Gargamel Felis Felicis,SK (SIB n 22) x FIN*Lumikissan Uniikki (SIB fs 09 24)
169 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1715179 FI*Knotberry's You Had Me At Meow Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
170 SIB VIII / SIB es 09 23 FI SK LO 1716295 Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*Lumikissan Dynamiitti (SIB es 03 24) x Aurora Dauria (SIB es 23)
171 SIB VIII / SIB ns 09 23 S*Millifiore Bonzai Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
S*Siberietass Zeb Mackayan (SIB a 01 21) x S*Millifiore Chunii af lux (SIB fs)
172 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO 86341 FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB NOM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
173 BEN n 22 FI SRK RX 41109 FI*Kattiklaanin Mercury Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
174 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
174 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
175 BEN n 22 FI SK LO 1611074 FI*Hiesun D' Artagnan Uros Premior Britta Busse Abs
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
176 BEN n 24 FI SK RX 1508178 CattiCartano Master Blender Uros Grand International Champion Mira Fonsén Abs
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
177 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
178 BEN n 24 FI SK RX 1406440 FI*Hiesun Diamonds in the Sky Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
179 BEN n 24 FI SK LO 1614029 CattiCartano Summer Magic Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Jasum (BEN n 24)
180 BEN n 24 FI SK LO 1716982 MyArt Shaman from Lapland Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM BIS
(N)Ingoy's Dynamite (BEN n 24) x MyArt Soul Sister (BEN n 24)
181 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
182 BEN n 24 FI SK RX 1715598 FI*Hiesun Bringer of Hope Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SK RX 1715599 FI*Hiesun Bringer of Light Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
184 BEN n 24 FIN SRK LO 26108 FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
184 BEN n 24 FIN SRK LO 26108 FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Yan Roca Folch 3
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
185 BEN n 24 FI SK LO 1507482 FI*Hiesun Bonita Santa Maria Naaras Premior Mira Fonsén Abs
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
186 BEN n 22 31 FI SK RX 1510583 FI*Hiesun Elrond of Rivendell Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
187 BEN n 22 32 FI SRK LO 42937 FI*Kattiklaanin Nefertiti Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kissukkalan Zzribaa (BEN n 22)
188 BEN n 24 32 FI SK RX 1509462 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
188 BEN n 24 32 FI SK RX 1509462 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Siitos
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
189 BEN n 24 32 FI SK LO 1614412 FI*Hiesun Walking Dead Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
190 BEN n 24 32 FI SRK LO 38920 FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
190 BEN n 24 32 FI SRK LO 38920 FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Siitos
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
191 BLH c FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
192 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
193 BSH a FI SRK LO 43548 FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
194 BSH a FI SRK LO 1402340 FI*Suvikasteen Crixus Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
195 BSH a FI SK LO 1612888 FI*Noor's Ludvig Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
196 BSH d FI SK LO 1611641 FI*Aurantia's Celebration of Light Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
197 BSH d FI SK LO 1611640 FI*Aurantia's Sun Chariot Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
198 BSH d FI SK LO 1507536 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM BIS
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
199 BSH f FI SK RX 1715339 S*Ekängen's Meduza Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
IDP*Rozehip's Popcorn (BLH e) x IDP*Epiphany's Fortuna (BSH f 22)
200 BSH f FI SRK LO 39726 FI*Duketin Gabrielle Naaras International Premior Mira Fonsén Abs
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x FIN*Aleksandra's Elegia (BSH e)
201 BSH g FI SRK RX 1403577 FI*Coventry's Indiana Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
202 BSH g FI SK LO 1715946 FI*Rhinestone's Nona Petit Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Rhinestone's Silver Lightning (BSH ns 03 24) x FI*Rhinestone's Morning Mist (BSH g 03)
203 BSH g FI SK LO 1611385 FI*Aurantia's Polaris Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB NOM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
204 BSH fs FI SRK LO 40610 FI*Helmiinan Matleena Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
205 BSH c 24 FI SK LO 1611251 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
206 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
207 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
208 BSH g 03 FI SK LO 1406008 FI*Rhinestone's Morning Mist Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
209 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
S*BriSavanti's Calvados (BSH c 33) x Dark Angel Legatówka*PL (BSH b 21 33)
210 BUR n FI SRK LO 43457 FI*Arkhitekton Larisa Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
211 BUR n S*Bonnea's Qingis of Kattrox Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC BIV
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x S*Bonnea's Lizzy (BUR f)
212 BUR n FI SK LO 1716332 FI*Arkhitekton Leif Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Kissmollin Solisti (BUR b) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
213 BUR n S*Bonnea's Roxie Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
S*Bonnea's Hector (BUR c) x S*Bonnea's Zindy (BUR n)
214 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
215 BUR a SE*Kattrox Blueberry Sweet Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
S*Scotixus Don Juan (BUR a) x S*Bonnea's Roxie (BUR n)
216 BUR a FIN SRK LO 34133 FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
216 BUR a FIN SRK LO 34133 FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Veteraani Yan Roca Folch 2
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
217 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM BIS
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
218 BUR b FI SRK LO 1402722 FI*Enigmatic Aenigma Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
219 BUR b FI SRK LO 35823 FI*Arkhitekton Fresco Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
219 BUR b FI SRK LO 35823 FI*Arkhitekton Fresco Uros Veteraani Yan Roca Folch 4
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
220 BUR b FI SK LO 1611419 FI*Kissmollin Solisti Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Kissmollin Annabella (BUR j)
221 BUR c FI SK LO 1510786 FI*Elwood's Petunia Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Elwood's Blue Condition (BUR g)
222 BUR c SE*Kattrox Dream of Mine Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV NOM BIS
S*Bonnea's Azcot (BUR c) x SE*Kattrox Blueberry Sweet (BUR a)
223 BUR c FI SK LO 1716334 FI*Arkhitekton Dalia Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Kissmollin Solisti (BUR b) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
224 BUR c FI SK LO 1510790 FI*Elwood's Feuermann Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Elwood's Blue Condition (BUR g)
225 BUR e FI SK LO 1611458 FI*Arkhitekton Harald Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Elwood's Azog Turmelija (BUR c) x FI*Arkhitekton Villanella (BUR f)
226 BUR f FI SRK LO 1404515 FI*Arkhitekton Villanella Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Kissmollin Bourree (BUR d) x FI*Bishamon JoJo Jaqueminot (BUR n)
227 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX 36982 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Kastraatti Mira Fonsén Abs
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
227 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX 36982 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Veteraani Yan Roca Folch Abs
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
228 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Britta Busse KM NOM
228 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Yan Roca Folch 2
229 EUR a FI SK RX 1614694 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse Abs
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
230 EUR ns 22 FI SRK RX 40261 Ilmaveivi-Mikke Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
231 EUR n 03 FI SK RX 1614691 FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
232 EUR a 03 FI SK RX 1614345 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
233 KBL II / KBL n 09 22 DK*Korzhik's Maxime Trijol Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
DK*Korzhik's Black Hero (KBL ns 09 22) x DK*Klokmose's Slush Ice (KBL f 09 23)
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Britta Busse KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
235 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
236 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
237 MAU ns FI SRK LO 1403295 FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq Naaras Avoin Britta Busse Abs
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
238 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Britta Busse KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
239 OCI b 24 FI SRK LO 41171 FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
240 OCI b 24 FIN SRK LO 26074 FIN*Guttatus Basia Mille Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Martinic Straight Flush (OCI b 24) x FIN*Galax Akna (OCI b 24)
240 OCI b 24 FIN SRK LO 26074 FIN*Guttatus Basia Mille Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
FIN*Martinic Straight Flush (OCI b 24) x FIN*Galax Akna (OCI b 24)
241 OCI ns 24 FIN SRK RX 90545 Ozspots Sheelberight Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
241 OCI ns 24 FIN SRK RX 90545 Ozspots Sheelberight Uros Veteraani Yan Roca Folch 3
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
242 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM BIV
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
242 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
243 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
244 ABY n Wil-O-Glen's Pietro Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Wil-O-Glen's Hawkeye Pierce (ABY n) x Wil-O-Glen's De-Lovely (ABY o)
245 ABY n S*GoodNews Nala Naaras Champion Yan Roca Folch Abs
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x S*GoodNews Lady Madonna (ABY n)
246 ABY n FI SK LO 1614928 FI*Lovedevotion Infinity Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
247 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
248 ABY n FI SK LO 1715658 FI*Lovedevotion Jackson Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
249 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
249 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
250 ABY n FI SRK LO 1300816 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM BIS
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
251 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
252 ABY a FI SK LO 1507516 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
253 ABY a DK*Saltvig's Oona Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
DK*Saltvig's Milo (ABY n) x DK*Saltvig's Zenobia (ABY n)
254 ABY a FI SK LO 1510484 FI*Lovedevotion Fantom Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
255 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
256 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
257 ABY o S*GoodNews Ofelia Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
258 ABY o FI SK LO 1614923 FI*Lovedevotion Hermes Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Desirée (ABY n)
259 ABY o FI SK LO 1715657 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
260 ABY o S*GoodNews Orlando Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
261 ABY p Abystyle's Ma Demoiselle Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Red Ferne Gildin-of-Ulunlae (ABY n) x Abyko's Little Deuce Coupe (ABY a)
262 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
263 BAL d 02 21 FI SK LO 1510706 FI*Willicon I Can't Get It Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Noxx The World Is NotEnough (OLH n 03 25) x SE*Qjou'z Costa Rica (BAL r)
264 CRX I / CRX ns FI SRK LO 40676 FI*Telltail's Xanadu Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
265 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
266 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
267 CRX IV / CRX e 03 FI SK LO 1715239 FI*Saca's Little Big Red Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Angelfalls Étoile Azurée (CRX a) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
268 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
269 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 1405757 FI*Telltail's Jolene Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
269 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 1405757 FI*Telltail's Jolene Naaras Määrittely Britta Busse CRX f 01 33
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
270 OLH a FI SRK LO 1300364 FI*Nenatnak Ain't I Saint Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
271 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
272 OSH n FI SRK LO 40260 FI*Keskimaan Elf Eruadan Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
273 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
274 OSH b FI SK LO 1715900 HU*Okonor Miskolc Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
275 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
276 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
277 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
278 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB NOM BIS
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
279 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
280 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
281 OSH b 24 FI SK LO 1715730 FI*WildHawk's Donehogawa Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
282 OSH b 25 FI SK LO 1508431 FI*Martinic Oriental Beat Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
283 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
284 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
285 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
285 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
286 OSH b 02 21 FI SK LO 1715731 FI*WildHawk's Dowanhowee Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Bonita (OSH b 24)
287 RUS FI SK LO 1614363 FI*BlueLair's Inanna Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*BlueLair's Herman (RUS ) x FI*Zarin Onneli (RUS )
288 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
288 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
289 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
290 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
290 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
291 SIA h FI SK LO 1510229 FI*Kaspektin Kassia Naaras Kastraatti Yan Roca Folch Abs
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
292 SIA j FI SK LO 1613891 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
293 SIA n 03 FI SK LO 1405806 Apocalyptica Calypso Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
294 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
295 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1715226 FI*Hobbitqueen's Yolanda Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
S*Bare Essentials XXIX The One (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Virgo (SPH f 03 32)
296 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
297 HCL Aku Uros Kotikissat Minna Krogh 1
297 HCL Aku Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 2
298 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
298 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM
299 HCS Elis Uros Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo 2
300 HCS Erkki Uros Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo Abs
301 HCS Musta Rudolf Uros Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo 4
302 HCS Sissi Naaras Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo 1 NOM
303 HCS Elmo Uros Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo 3
304 HCS Tuisku Uros Kotikissat Jorge Fernández González-Redondo 1
304 HCS Tuisku Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
343 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta CRX VIII (13c), BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BLH a, BSH b 21 33, BSH c 24, BSH g, BSH g 03, BSH ns 11, BSH w 62, BUR b, BUR e, BUR f, BUR n, EUR a, EUR n 03, EUR w 62, KBL II, MAN 51-52, MAU ns, OCI n 24, VET 2 38
Fonsén Mira BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH d, BSH f, BSH fs, BUR a, BUR c, CYM 51-52, EUR a 03, EUR ns 22, OCI b 24, OCI ns 24, VET IV. Kat III rinnakkaisarvostelu Katja Patrikainen. 38
González-Redondo Jorge Fernández EXO d 22, PER d, PER ds, PER f 33, PER g 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG c 04, RAG d 03 21, RAG d 21, RAG f 21, RAG g 04, RAG n 21, SBI c, SBI d, SBI g, SBI n, HCS 36
Gustaitiene Jurgita ABY o, ABY p, BAL d 02 21, CRX I, CRX VIII, OLH a, OSH a, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SOM o, SPH IV, THA n 21. Tuomarioppilas Tatyana Moraru-Puranen 27
Krogh Minna ACL VII, ACS IV, ACS VII, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO III, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VII, HCL 39
Lindelöf Sirpa SIB IV (13c), ACL IV, ACS III, ACS VIII, MCO I, MCO IX, MCO V, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB IV, SIB VIII, VET Kotikissat 38
Roca Folch Yan ABY a, ABY n, CRX II, CRX IV, CRX VII, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 25, OSH e, OSH f, RUS, SIA c, SIA h, SIA j, SIA n, SIA n 03, VET 1, VET 3 40
Saarela Veikko EXO d, PER a 22, PER b, PER f, PER n, PER n 03, RAG a, RAG a 03, RAG d 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, TUV d 61-63. Tuomarioppilas George Dorgiakis. 31
Stoa Caroline ACS XI, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VII, NEM II, NFO V, NFO VII, SIB II, SIB VI 38
9 tuomaria