PIROK 127. kansainvälinen kissanäyttely 21.05.2017
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.5.2017 Loppuu 21.5.2017
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut ACL, ACS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat 1, 4, KK), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat 2, 3), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja ACL+ACS Breed BIS järjestetään yhdessä American Curlit ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Kaikki American Curlit ry:n jäsenten ACL+ACS -kissat 33 €/kissa. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Leimakorttimaksut eivät ole käytössä jatketulla ilmoittautumisajalla.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 123
2 215
3 92
4 100
Kotikissat 14
Yhteensä 544

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB NOM
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Avoin Glenn Sjöbom Abs
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
5 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
6 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Glenn Sjöbom 2
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
9 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
11 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
12 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
13 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
14 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
15 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
16 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
17 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
18 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB BIV NOM
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
19 RAG n FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
20 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
21 RAG a FI SK LO 16 FI*Minipeikon Änsti Naaras Avoin Gerson Alves Pereira Abs
FI*Minipeikon Yönkiitäjä (RAG c) x FIN*Celestial's ForeverYours (RAG n)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
23 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
24 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV NOM
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
25 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
26 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
27 RAG c FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
28 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
28 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Glenn Sjöbom Arvosteltu
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
29 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
30 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
31 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
32 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
33 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
34 RAG n 03 FI SK LO 17 Leon Nitoris*PL Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Adonis Unreal Ragdolls*ES, JW (RAG n 03) x Kofeina Nitoris*PL, JW (RAG n 04)
35 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
36 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
37 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
38 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
39 RAG n 04 FI SK LO 17 Chester Bright Crystall, CZ Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
ES*Malattodolls Hilfiger (RAG n 03) x Sweetfellow Waikiki-Khaleesi (RAG a 04)
40 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
42 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Rivimyllyn Joyful Jesse Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Tuulikellon Red Wolf (RAG d 04) x FI*Utuinen Baltic Amber (RAG a)
43 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
44 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
46 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
47 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
48 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
51 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Odetta Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
52 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
53 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Ollie Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
54 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
54 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
55 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
56 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
57 RAG f 03 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan Fruit Sweet Janis Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
58 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Avoin Gerson Alves Pereira Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
59 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
60 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
61 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
62 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
63 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
64 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
64 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Glenn Sjöbom Arvosteltu
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
65 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
66 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
67 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus Skyline Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Tamus Polara Powerfull (SBI n)
67 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus Skyline Uros Veteraani Glenn Sjöbom 3
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Tamus Polara Powerfull (SBI n)
68 SBI a FI SK LO 17 FI*Lofanna Francesca Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Demian BoyZone Ronan (SBI a) x FI*Lofanna California (SBI a 21)
69 SBI a FI SK LO 17 FI*Pörrökerän Beautiful Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Pörrökerän Padmé Amidala (SBI f)
70 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
71 SBI b FI SK LO 16 FI*Summerbay Chanel Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Harebell Jade Jew'ell (SBI n 21)
72 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
72 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 1 NOM BIS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
73 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
74 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
75 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM BIV NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
76 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
77 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
78 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX2
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
79 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
79 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Glenn Sjöbom 1
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
80 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
81 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
82 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** (SBI g)
83 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
84 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
85 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
85 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 4
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
86 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
87 SBI g EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB NOM
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x EE*Diandra Herencia (SBI a)
88 SBI h FI SK LO 16 Ravenna da MaKaJa Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Mahabodhi's Magic Blue Eyes (SBI b 21) x Say Sinh's Yarah (SBI f)
89 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
89 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 3
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
90 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB BIV
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
91 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Harebell Jade Jew'ell Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
92 SBI n 21 FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Latsuliitti Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
93 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Gerson Alves Pereira Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
94 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
94 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
95 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
96 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
97 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
98 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
99 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
100 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
101 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Tassuliinin Jade Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Lofanna Bravissimo (SBI e 21) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
102 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
103 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
104 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
105 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom Abs
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
106 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
107 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
108 ACS IV / ACS n 02 21 64 Minnikatin Zeidi Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
Minnikatin Sir Dublin *** (ACS n 03 33) x FI*Minnikatin Olivia (ACS f 09 22)
109 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
109 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
110 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
110 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
111 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
112 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
112 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros Siitos Thea Friškovec
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
113 ACL VIII / ACL ns 01 21 64 FI*Minnikatin Vettel Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB BIV
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
114 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
115 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Debals KappasVaan Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP BIV
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
116 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Debals KehVeli Uros Kastraatti Thea Friškovec EX2
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
117 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Kastraatti Thea Friškovec Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
118 ACL VIII / ACL fs 03 22 FI SRK RX Paladija Kaprica Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Curland Bobby Joy (ACL ds 22) x Pointocurl Eve (ACL n 09 22)
119 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Debals KatoMua Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
120 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP NOM
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
121 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
122 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
123 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
123 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Veteraani Michael Edström 2
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
124 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
125 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
126 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
127 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
128 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
129 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
130 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
131 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
132 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
133 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
134 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
135 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
136 ACS XI / ACS bs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Vanessa Naaras Avoin Thea Friškovec Abs
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
137 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
138 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
139 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
140 MCO I / MCO a FI SRK LO Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues Uros Premior Alessandro Ghibaudo Abs
Summerplace Manhatten (MCO e 22) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
141 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
142 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Halden coon's Teppo Ääninen Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Halden coon's Wei (MCO f 23)
143 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Halden coon's Ärnesti Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC BIV
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Halden coon's Wei (MCO f 23)
144 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
145 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Nico Padovano KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
146 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
146 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Veteraani Michael Edström 4
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
147 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
148 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
149 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
150 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
151 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
152 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
153 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
154 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
155 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Champion Vladimir Isakov Abs
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
156 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
157 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
159 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x Zoe Grey Claws*RU *** (MCO n 09 22)
160 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
160 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Michael Edström Arvosteltu
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
161 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
162 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
163 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
164 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW Uros Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
165 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
166 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Vladimir Isakov EX2
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
167 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** Uros Champion Vladimir Isakov EX2
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
168 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
169 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany Naaras Avoin Vladimir Isakov EX3
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
170 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen There Must Be Angel Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Merrymakers Amazing Adonis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
171 MCO V / MCO f Rascoon Grammy Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Rascoon Inferno (MCO f 03 22)
172 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
Wookiee Grey Claws*RU, JW (MCO n 09 22) x RU*Unicum Quiff (MCO f 25)
173 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x RU*Unicum Flame *** (MCO f 25)
174 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
175 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
176 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
177 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
178 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
179 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Kristof Van Roy Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
180 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
181 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Feenix Uros Avoin Kristof Van Roy EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
182 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Krysos Under the Sun Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC BIV
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
183 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Avoin Kristof Van Roy Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
184 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
185 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Merlin LeonilaCoon*RU *** (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
186 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
187 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
188 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
PL*Aldaker Taipan (MCO d 03 23) x HoneyDevil Tasha (MCO n 03)
189 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
190 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
191 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX3
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
192 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
193 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM BIV
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
194 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
195 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Premior Kristof Van Roy Abs
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
196 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
197 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
198 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 15 FI*Krysos One Undercover Cat Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
199 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Thea Friškovec EX2
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
200 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
201 MCO VII / MCO ds 22 Cortina of MotorCats, CZ *** Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
Chander Sabya, CZ *** (MCO ds 22) x Anna Amelie NutOrion, CZ *** (MCO gs 22)
202 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
203 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
204 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
205 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
206 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 Favorite Angel Brithey Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec Abs
Colorful Dawn Kristofer (MCO d 22) x Favorite Angel Black Lady (MCO ns)
207 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
208 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
209 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
210 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB BIV
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
211 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
212 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
213 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
214 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
215 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Moggi Enor Mousse Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX2
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
216 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX3
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
217 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Mainehaan Hanson (MCO a) x FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän (MCO fs 09)
218 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Moggi Essi Kabanossi Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
219 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
220 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS BIV
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
220 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Michael Edström 2
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
221 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
222 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
223 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
224 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 FI*Valier's Sozinha Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Valier's Juno (MCO g 22)
225 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
226 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
227 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
228 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
229 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
230 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
231 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
232 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
233 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
234 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
235 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
236 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
237 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
238 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
238 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Veteraani Michael Edström 3
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
239 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
240 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
241 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
242 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
242 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
243 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
244 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
244 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Määrittely Michael Edström NFO IV/ NFO a 09 24
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
245 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX2
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
246 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Nico Padovano Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
247 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
248 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Suzuki Savage Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
249 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Supreme Premior Nico Padovano Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
250 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
250 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Michael Edström 1
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
251 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
252 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
253 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
254 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
255 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Champion Alessandro Ghibaudo Abs
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
256 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Sweet think Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
257 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
258 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
259 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
260 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
261 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Avoin Daria Lukasik EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
262 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
263 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
265 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
266 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Supreme Champion Nico Padovano KM BIV
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
267 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
268 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Geronimo Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
269 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
270 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
271 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
272 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
273 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
274 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Premior Daria Lukasik Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
275 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
276 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
277 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
277 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
278 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
279 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
280 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov Uros International Champion Daria Lukasik EX2
Gargamel Felis Felicis,SK (SIB n 22) x S*Klintgården's Nina Petrova (SIB n 24)
281 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
282 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
283 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Taigatassun Bernard Uros Champion Daria Lukasik EX1 No Cert
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
284 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
285 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
S*Jasiones Arrigo (SIB e 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
286 SIB VI / SIB d 09 22 S*Summer Flame's Bagheera Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
S*Klockarbackens Dobby (SIB n 03 22) x S*Zjillas Juliya Ludovna (SIB d 09 22)
287 SIB VI / SIB f 03 22 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Freija Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Cherrytail's PrettyBoy (SIB n 03) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
287 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Freija Naaras Määrittely Michael Edström SIB VI/ SIB f 03 22
FI*Cherrytail's PrettyBoy (SIB n 03) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
288 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Champion Kristof Van Roy Abs
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
289 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
290 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
291 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
292 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
293 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
295 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Geisha Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
296 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
297 TUA II / TUA a 02 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Villiina Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
298 TUA III / TUA n 22 FI SK LO 17 FI*Felesin Yilmaz Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
299 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS BIV NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
300 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
301 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
302 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
303 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Grand International Premior Daria Lukasik Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
304 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
305 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
306 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
307 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
308 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
309 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
310 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
310 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
311 BLH c FI SK RX 17 FI*Duketin Justiina Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
312 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
313 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
314 BML I / BML ns 11 FI SK RX 16 FI*Hämynhäivän Brigitte Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
315 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHehku Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
316 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
316 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Siitos Mira Fonsén
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
317 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
318 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Adele Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX2
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
319 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Ariel Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
320 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
321 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
322 BSH h 22 FI SK LO 16 FI*Ullukan Lumituuli Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
323 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
324 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB NOM
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
325 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
326 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
327 BUR b Leroy Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
328 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
329 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
330 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Ilja Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
331 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
332 BUR f Latisha Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM BIS
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
333 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
334 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
334 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 2
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
335 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
336 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
337 BUR h Mariasha Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x Hany Brown Magic Valley, JW (BUR n)
338 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
339 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
340 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
341 CYM 53 / CYM f 09 53 FI SK RX 16 FI*Soothill's New Moon Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
342 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
343 EUR a FI SK RX 16 FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
344 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
345 EUR d 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Brassailija Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
346 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
347 EUR g 24 FI SK RX 17 FI*Sireenin Coming Right Along Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Saska (EUR e) x FI*Sireenin Amity (EUR g 24)
348 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
349 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
350 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
351 EUR a 02 62 FI SK RX 16 Anshelm Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
351 EUR a 02 FI SK RX 16 Anshelm Uros Siitos
352 EUR a 02 62 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
353 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
354 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
355 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
356 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn Abs
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
357 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
358 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn Abs
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
359 KOR FI SRK LO FI*Cisseli's Gluay maai Naaras International Champion Ad de Bruijn Abs
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
360 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
361 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita Naaras Avoin Ad de Bruijn EX4
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
362 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Avoin Ad de Bruijn EX3
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
363 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Avoin Ad de Bruijn EX2
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
364 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
365 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
365 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
366 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
367 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
368 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
369 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
369 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 4
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
370 MAN 53 / MAN n 09 53 FI SK RX 15 FI*Pikkeen Tuike Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
371 MAN ns 09 24 FI SK RX 17 Caaleigh Pepperdance Uros Määrittely Ad de Bruijn MAN 51 ns 09 24
Danzante Big Ben (MAN ns 24 52) x FI*Caaleigh I Have a Dream (CYM fs 02 54)
371 MAN ns 09 24 FI SK RX 17 Caaleigh Pepperdance Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Danzante Big Ben (MAN ns 24 52) x FI*Caaleigh I Have a Dream (CYM fs 02 54)
372 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
372 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Glenn Sjöbom 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
373 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Avoin Marcin Biernaczyk Abs
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
374 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Sekhmet Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
375 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
376 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*CatNmaus Diva Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Aysifa Simcoe of Iltavilli (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
377 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
378 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
379 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
379 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Glenn Sjöbom 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
380 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
381 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
382 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
383 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
384 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove LeBron Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
385 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Northalla Fizzing Uros Avoin Marcin Biernaczyk Abs
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
386 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB BIV
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
387 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I swallowed a Bug Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
388 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
389