Omakissa
PIROK 127. kansainvälinen kissanäyttely 21.05.2017
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.5.2017 Loppuu 21.5.2017
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut ACL, ACS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat 1, 4, KK), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat 2, 3), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja ACL+ACS Breed BIS järjestetään yhdessä American Curlit ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Kaikki American Curlit ry:n jäsenten ACL+ACS -kissat 33 €/kissa. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Leimakorttimaksut eivät ole käytössä jatketulla ilmoittautumisajalla.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 123 115 3 0 4
2 215 211 0 0 4
3 92 90 0 0 2
4 100 100 0 0 0
Kotikissat 14 13 0 0 1
Yhteensä 544 529 3 0 11

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
2 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
3 EXO n 24 Ayser's Iwanka 1 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn Abs
4 EXO n 24 FI*Chosen-One Las Vegas Lady 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
5 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC NOM BIS
6 PER a FI*Royal-Label A Kind of Magic 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
8 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM
9 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
10 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
11 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
12 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
13 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
14 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
15 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
16 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
17 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
18 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
19 RAG n FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
20 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
21 RAG a FI*Minipeikon Änsti 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves Abs
22 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
23 RAG a FI*AijaiCats Royal Roi 1 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
24 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
25 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB
26 RAG b FI*AijaiCats Sweet Sarai 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
27 RAG c FI*AijaiCats Sweet Saxon 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
28 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
28 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Arvosteltu
29 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS BIV
30 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
31 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
32 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
33 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
34 RAG n 03 Leon Nitoris*PL 1 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
35 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
36 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 1 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
37 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
38 RAG n 04 FI*AijaiCats Amazing Nelli 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
39 RAG n 04 Chester Bright Crystall, CZ 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
40 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
42 RAG n 04 FI*Rivimyllyn Joyful Jesse 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
43 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
44 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
45 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX2
46 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
47 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico Abs
48 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico Abs
49 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna 1 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV
50 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB NOM
51 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Odetta 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
52 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
53 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Ollie 1 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
54 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
54 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
55 RAG e 03 FI*AzuLejo's Leandro 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
56 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
57 RAG f 03 FI*Valkoapilan Fruit Sweet Janis 1 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
58 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves Abs
59 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
60 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 1 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
61 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
62 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
63 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
64 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
64 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Arvosteltu
65 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
66 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
67 SBI n FIN*Tamus Skyline 1 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
67 SBI n FIN*Tamus Skyline 1 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 3
68 SBI a FI*Lofanna Francesca 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
69 SBI a FI*Pörrökerän Beautiful Bianca 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
70 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
71 SBI b FI*Summerbay Chanel 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
72 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM
72 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM BIS
73 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
74 SBI d FI*Tamus Escort 1 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
75 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM BIV NOM
76 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
77 SBI d FI*Annmark Chengcheng 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
78 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX2
79 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM BIV NOM BIS
79 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1
80 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
81 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
82 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** 1 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
83 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
84 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
85 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 4
85 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
86 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 1 Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
87 SBI g EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** 1 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
88 SBI h Ravenna da MaKaJa 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
89 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
89 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 3
90 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV
91 SBI n 21 FI*Harebell Jade Jew'ell 1 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
92 SBI n 21 FI*Pirimirrin Latsuliitti 1 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
93 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 1 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves Abs
94 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS NOM BIS
94 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
95 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM
96 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
97 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
98 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
99 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
100 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
101 SBI e 21 FI*Tassuliinin Jade 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
102 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
103 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
104 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
105 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn Abs
106 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
107 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
108 ACS IV / ACS n 02 21 64 FI*Minnikatin Zeidi 2 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
109 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
109 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
110 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
112 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
112 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 15 (Siitos) Friškovec-Keller Thea
113 ACL VIII / ACL ns 01 21 64 FI*Minnikatin Vettel 2 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB BIV
114 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko 2 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
115 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP BIV
116 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI*Debals KehVeli 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX2
117 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
118 ACL VIII / ACL fs 03 22 Paladija Kaprica 2 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
119 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI*Debals KatoMua 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
120 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM
121 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
122 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
123 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
123 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
124 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
125 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
126 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
127 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
128 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
129 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
130 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
131 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
132 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
133 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
134 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
135 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
136 ACS XI / ACS bs 03 21 33 FI*Minnikatin Vanessa 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
137 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
138 MCO I / MCO a FI*Goldenstream's You Are The One 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
139 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
140 MCO I / MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro Abs
141 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
142 MCO II / MCO n 09 FI*Halden coon's Teppo Ääninen 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
143 MCO II / MCO n 09 FI*Halden coon's Ärnesti 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC BIV
144 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
145 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM NOM
146 MCO III / MCO a 22 FIN*SolarWind's Rigel 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
146 MCO III / MCO a 22 FIN*SolarWind's Rigel 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 4
147 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
148 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
149 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
150 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
151 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
152 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM BIS
153 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
154 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
155 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
156 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
157 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
159 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
160 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
160 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Arvosteltu
161 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
162 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
163 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
164 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
165 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
166 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
167 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
168 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
169 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX3
170 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
171 MCO V / MCO f Rascoon Grammy 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
172 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
173 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
174 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
175 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
176 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
177 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
178 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
179 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
180 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
181 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX2
182 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Under the Sun 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC BIV
183 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
184 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
185 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
186 MCO VI / MCO f 09 FI*LovelyLife Stand By Me Selina 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX3
187 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
188 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
189 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
190 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
191 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX3
192 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
193 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV
194 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
195 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof Abs
196 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
197 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM BIV
198 MCO VII / MCO ns 23 FI*Krysos One Undercover Cat 2 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
199 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX2
200 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
201 MCO VII / MCO ds 22 Cortina of MotorCats, CZ 2 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
202 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
203 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
204 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
205 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
206 MCO VII / MCO fs 22 Favorite Angel Brithey 2 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
207 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Guddommelig Gyda 2 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV
208 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
209 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
210 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB BIV
211 MCO VII / MCO es 22 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf 2 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
212 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
213 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
214 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV
215 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Enor Mousse 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX2
216 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX3
217 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
218 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Moggi Essi Kabanossi 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
219 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
220 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS BIV
220 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
221 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
222 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB NOM
223 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NomenEst Gordon Gekko 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
224 MCO IX / MCO w 62 FI*Valier's Sozinha 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
225 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
226 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
227 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV NOM
228 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
229 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
230 NEM II / NEM f 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
231 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
232 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
233 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
234 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
235 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
236 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
237 NFO II / NFO a 09 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
238 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
238 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 3
239 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS NOM
240 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP BIV
241 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
242 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
242 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM
244 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael NFO IV/ NFO a 09 24
244 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
245 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX2
246 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico Abs
247 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
248 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Nalle-Puhin Suzuki Savage 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
249 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico Abs
250 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
250 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1
251 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
252 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
253 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS BIV NOM
254 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
255 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
256 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Sweet think 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
257 NFO V / NFO d 22 FI*GoldenFurry's Last Choice 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
258 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
259 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV
260 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
261 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
262 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM
263 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
265 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
266 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM BIV
267 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
268 NFO VII / NFO ns 22 FI*RockyHill's Geronimo 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
269 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
270 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
271 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
272 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
273 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP NOM
274 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria Abs
275 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
276 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
277 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV NOM BIS
277 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
278 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
279 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
280 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX2
281 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV NOM BIS
282 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
283 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI*Taigatassun Bernard 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 No Cert
284 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
285 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
286 SIB VI / SIB d 09 22 S*Summer Flame's Bagheera 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
287 SIB VI / SIB f 03 22 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
287 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael SIB VI/ SIB f 03 22
288 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof Abs
289 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
290 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB NOM
291 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
292 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
293 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
295 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Geisha 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
296 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
297 TUA II / TUA a 02 64 FI*Josmarin Miss Villiina 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
298 TUA III / TUA n 22 FI*Felesin Yilmaz 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
299 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS BIV NOM
300 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Handsome 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
301 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
302 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
303 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria Abs
304 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
305 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
306 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
307 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
308 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
309 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
310 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
310 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 3
311 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
312 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
313 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
314 BML I / BML ns 11 FI*Hämynhäivän Brigitte 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
315 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHehku 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
316 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
316 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 15 (Siitos) Fonsén Mira
317 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
318 BSH a FI*Ikkalan Adele 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
319 BSH a FI*Ikkalan Ariel 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
320 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
321 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
322 BSH h 22 FI*Ullukan Lumituuli 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
323 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
324 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB NOM
325 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
326 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
327 BUR b Leroy Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
328 BUR c FI*Ninelli's Öörliböörd 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
329 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
330 BUR e FI*Pystymetsän Ilja 3 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
331 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
332 BUR f Latisha Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
333 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
334 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
334 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
335 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
336 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin Abs
337 BUR h Mariasha Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
338 BUR j FI*Jigglypuff's Tia Dalma 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
339 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Belle 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
340 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
341 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
342 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
343 EUR a FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
344 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
345 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
346 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
347 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
348 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
349 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
350 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
351 EUR a 02 62 Anshelm 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
352 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
353 EUR a 03 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
354 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
355 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV NOM BIS
356 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
357 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
358 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
359 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
360 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
361 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX4
362 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX3
363 KOR FI*Melodian Froong Fring 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
364 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
365 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
365 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM BIS
366 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
367 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
368 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
369 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
369 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 4
370 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
371 MAN ns 09 24 Caaleigh Pepperdance 3 Uros 13c (Määrittely) de Bruijn Ad MAN 51 ns 09 24
371 MAN ns 09 24 Caaleigh Pepperdance 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
372 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
372 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
373 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
374 MAU ns 24 FI*Felesin Sekhmet 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
375 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
376 MAU ns 24 FI*CatNmaus Diva 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
377 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
378 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
379 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
379 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM
380 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV
381 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
382 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
383 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
384 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
385 OCI bs 24 FI*Northalla Fizzing 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
386 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB BIV
387 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
388 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
389 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 BIV NOM
390 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
391 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
392 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
394 ABY n FI*SaltNPepper After Eight 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP BIV
395 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
396 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
397 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
398 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! 4 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM
399 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
400 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
401 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
402 ABY o FI*Neaera's Fiammetta 4 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
403 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
404 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
405 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
406 CRX I / CRX n FI*Saca's Impressive Blacky 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
407 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
408 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
409 CRX II / CRX n 09 FI*Nighteyes Girl Who Waited 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
410 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV
411 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM BIS
412 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
413 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
414 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
415 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
416 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
417 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
418 CRX VII / CRX b 21 32 FI*Claypond's Bonjour 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
419 CRX VII / CRX c 32 FI*Claypond's Dobromir 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
420 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
421 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
422 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
423 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
424 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
425 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
426 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
427 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM
428 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
429 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
430 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
431 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
432 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
433 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
434 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB NOM BIS
435 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
436 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
437 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
438 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
439 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
440 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
441 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
442 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
443 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS NOM
444 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
444 OSH e 24 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 13c (Määrittely) Bruin Stephe OSH e
445 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
446 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
446 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
447 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM NOM
448 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
449 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
450 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB BIV
451 RUS FI*Albergan Paratiisi 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
452 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
453 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
453 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 2
454 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB NOM
454 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
455 SIA d FI*Cleverkitty The Moon Of Baroda 4 Naaras 13c (Määrittely) Bruin Stephe SIA d 02
456 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM BIS
457 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
458 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
459 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
460 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
461 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe Abs
462 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM BIS
463 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
464 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
465 SOM n Olaf von Gulda 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
466 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe Abs
466 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea Abs
467 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM BIV NOM
467 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
468 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
469 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
470 SOM a FI*Kisompa's Lunetta 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
471 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB BIV
472 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
473 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
474 SOM o SE*Tavebo katten Aida of Kisompa 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
475 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
476 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
477 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
478 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
479 HCL Oscar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 1 NOM
480 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 2
482 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves NOM
482 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
483 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Padovano Nico 1 NOM
484 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Padovano Nico 2
485 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 1 NOM BIS
486 HCS Sanni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 3
487 HCS Vempula Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 4
488 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 2
489 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico Abs
490 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1
490 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Padovano Nico 3
528 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 22 31, BEN n 24, BSH a, BSH f, BUR b, BUR c, BUR e, BUR g, BUR h, BUR n, CYM 51-52, EUR a, EUR d 24, EUR f 22, MAN 51-52, MAN ns 09 24, MAU ns 24, OCI n 24, OCI bs 24 35
Bruin Stephe Kat IV tark, ABY o, BAL w 67, CRX II, CRX VII, OSH n, OSH h, OSH a 25, OSH b 25, OSH c 24, OSH a 02 21, SIA j, SIA n 03, SOM n, SOM a, SPH II, SPH V 39
de Bruijn Ad Kat III tark, BLH c, BSH ns 11, BUR f, EUR g, EUR g 24, KOR, ABY n, OSH d 24, OSH n 03 24, SIA a, SOM o, SPH I 38
Edström Michael EXO n, PER a, PER n 22, PER n 02 62, PER a 21 33, RAG b, RAG f, RAG n 04, RAG d 04, RAG e 03, SBI b, SBI c, SBI h, SBI a 21, SBI b 21, SBI e 21, VET II, VET KK 36
Fonsén Mira BEN n 22 33, BEN n 24 33, BML I, BML II, BSH h 22, BUR a, BUR d, BUR j, CYM 53, EUR n, EUR ns 23, EUR n 03, EUR a 02 62, EUR a 03, MAN 53, MAU ns, OCI b 24, OCI o 24 28
Friškovec-Keller Thea ACL III, ACL V, ACL VI, ACL VIII, ACS II, ACS III, ACS IV, ACS XI, MCO VII, VET 4 37
Ghibaudo Alessandro MCO I, MCO III, MCO VIII, NFO V, NFO IX 32
Isakov Vladimir ACL IV, ACL XI, ACS V, ACS VI, ACS VII, ACS VIII, ACS X, MCO IV, MCO V 39
Lindelöf Sirpa ABY a, ABY p, BAL b, CRX I, CRX IV, CRX V, CRX VIII, DRX I, OLH b, OLH c 25,OSH b, OSH f, OSH n 24, OSH a 24, OSH b 22, OSH e 24, OSH bs 25, OSH n 01 21, RUS, SIA h, SIA b 03, SIA n 03 21, SPH IV 36
Lukasik Daria NFO I, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VII, TUA III, TUA VII 28
Padovano Nico MCO II, NEM I, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO VII, TUA V, HCS 36
Pereira Gerson Alves PER n 03, RAG n, RAG a, RAG f 04, RAG a 04 21, SBI d, SBI n 21, SBI d 21, HCL 31
Sandon Cristiano Federico PER n, PER d, PER f 24, RAG c, RAG n 03, RAG a 03, RAG a 04, RAG g 04, SBI n, SBI a, SBI f, SBI c 21, TUV n 61-63 34
Sjöbom Glenn EXO n 24, PER f, PER fs, PER a 33, RAG a 21, RAG f 03, RAG d 03 21, SBI e, SBI g, TUV f 61-63, VET I, VET III 33
Van Roy Kristof MCO VI, MCO IX, NFO II, SIB V, SIB VI, SIB VIII, TUA II, TUA IX 38
15 tuomaria.