Omakissa
PIROK 126. kansainvälinen kissanäyttely 20.05.2017
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.5.2017 Loppuu 20.5.2017
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut KOR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat 1, 4, KK), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat 2, 3), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja KOR Breed BIS järjestetään yhdessä Suomen koratrengas ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Leimakorttimaksut eivät ole käytössä jatketulla ilmoittautumisajalla.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 143 134 4 0 4
2 206 195 2 0 9
3 217 212 0 0 5
4 137 134 0 0 3
Kotikissat 15 15 0 0 0
Yhteensä 718 690 6 0 21

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
2 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan WhatsApp 1 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
3 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
4 EXO n 24 Ayser's Iwanka 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
5 EXO e 21 33 Ayser's Nike Nicolette 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC NOM
6 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC BIV NOM BIS
7 PER n FI*Jarbabin Yukon Jack 1 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
8 PER n FI*Kultaviiksen Paul Stanley 1 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
9 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
9 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
10 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
10 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
11 PER f FI*Shamirin Queenie Qira 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
12 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
13 PER es 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Mitätöity Mitätöity
14 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM
15 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM BIS
16 PER a 22 FI*Mogi's Meadow Buttercup 1 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
17 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
18 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
19 PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
21 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM NOM
22 PER n 03 FI*Honeydew King of Glory 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
23 PER f 03 FI*Epiones Lady Adeline 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM BIS
24 PER f 03 FIN*Shamirin Ophelie Odelia 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
25 PER b 03 22 DK*Pigalop's Picasso 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
26 PER ds 03 22 FI*Epiones Almost Famous 1 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
27 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
28 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
29 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
30 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
31 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB BIV
32 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
33 RAG n FI*Barfait's Choco 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
34 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
35 RAG a FI*Minipeikon Änsti 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
36 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
37 RAG a FI*Pengvin's Lizzie 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV
38 RAG a FI*AijaiCats Royal Roi 1 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
39 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
40 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 1 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
41 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
42 RAG b FI*AijaiCats Sweet Sarai 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
43 RAG c FI*AijaiCats Sweet Saxon 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
44 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
45 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV
45 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
46 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
47 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
48 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS BIV NOM
49 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
50 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
51 RAG n 03 FI*Barfait's Zac 1 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
52 RAG n 03 FI*Valkokullan Victoria 1 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
53 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane 1 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV
54 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
55 RAG n 04 FI*AijaiCats Amazing Nelli 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
56 RAG n 04 Chester Bright Crystall, CZ 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
57 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX4
58 RAG n 04 FI*Barfait's Chico 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
59 RAG n 04 FI*Kehtolaulun Theon Drogo 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro RAG b 04
60 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 1 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
61 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
62 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
63 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
64 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX2
65 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro Abs
66 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro Abs
67 RAG a 03 FI*BlackRain's Breathtaking Prince 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
68 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC BIV
69 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Odetta 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
70 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
71 RAG a 04 FI*AijaiCats Only Love Ollie 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
72 RAG b 04 FI*Ruuskatin Samaani 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
73 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM BIS
73 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
74 RAG e 03 FI*AzuLejo's Leandro 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
75 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
76 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico Abs
77 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
78 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 1 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
79 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
80 RAG n 03 21 FI*Kehtolaulun Iona Faye 1 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
81 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
82 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
83 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
83 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
84 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
85 SBI a FI*Lofanna Francesca 1 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
86 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM BIV
87 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
88 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
89 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
90 SBI b FI*Summerbay Chanel 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
91 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
91 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
92 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
93 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
94 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
95 SBI d FI*Tamus Escort 1 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
96 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
97 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS BIV
98 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM NOM
98 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
99 SBI d FI*Canth's Xander 1 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
100 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
101 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB BIV NOM
102 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
103 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
104 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM BIV
104 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
105 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 1 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
106 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 1 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
107 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
107 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
108 SBI n 21 FI*Harebell Jade Jew'ell 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
109 SBI n 21 FI*Kipparin Kerenza 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
110 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
110 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
111 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
112 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
113 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
114 SBI c 21 FI*Kirakan U Got The Look 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
115 SBI c 21 Selene Laty Mery, CZ 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
116 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
117 SBI c 21 FI*Kipparin Judicael 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
118 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
119 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Lukasik Daria Abs
120 SBI e 21 FI*Tassuliinin Jade 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
121 SBI f 21 FI*Mototassun Bonneville 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico Abs
122 SBI g 21 Demian Kardemumma 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
123 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
124 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
125 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
126 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
127 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
128 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
129 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
130 MCO I / MCO a FI*Goldenstream's You Are The One 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB BIV
131 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
132 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
133 MCO I / MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof Abs
134 MCO I / MCO a FI*Tigerworld Read My Name 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
135 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
136 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
137 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
138 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
139 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
140 MCO III / MCO a 23 FI*Krysos Rebecca 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
141 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld All Father 2nd 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
142 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
143 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
144 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir MCO III / MCO n 22
144 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
145 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
146 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
147 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
148 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM NOM
149 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves Abs
150 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves Abs
151 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
152 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Chamberlain Finally I'm Here 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
153 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
154 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
156 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS NOM
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 2
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves Abs
159 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
160 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves Abs
161 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX2
162 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
163 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX2
164 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
165 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX2
166 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
167 MCO V / MCO f Rascoon Grammy 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX3
168 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves Abs
169 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
170 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
171 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
172 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
173 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
174 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM BIV NOM BIS
175 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
176 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
177 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM
178 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
179 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
180 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
181 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
182 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
183 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
184 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX3
185 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
186 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
187 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
188 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
189 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
190 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
191 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
192 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS BIV NOM
193 MCO VII / MCO ns 23 FI*Krysos One Undercover Cat 2 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX2
194 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
195 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
196 MCO VII / MCO ds 22 Cortina of MotorCats, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
197 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Cauhu 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
198 MCO VII / MCO fs 22 FI*MaineQueen Girl On Film 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX2
199 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV
200 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
201 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
202 MCO VII / MCO fs 22 Favorite Angel Brithey 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
203 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Guddommelig Gyda 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
204 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
205 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
206 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
207 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
208 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
209 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
210 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Enor Mousse 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX2
211 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
212 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Moggi Essi Kabanossi 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
213 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
214 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir MCO VIII / ds 02 21 62
214 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
215 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
216 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB BIV
217 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NomenEst Gordon Gekko 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
218 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael Abs
219 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wizard 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
220 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
221 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
222 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
223 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
224 NEM II / NEM f 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
225 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
226 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM
227 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB NOM
228 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
229 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
229 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 4
230 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
231 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
232 NFO II / NFO a 09 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
233 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
233 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 3
234 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
235 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
236 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
237 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
238 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
238 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
239 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS BIV
240 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 No Cert
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
242 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Siniidan Bubble Bobble 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
243 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
244 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
245 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Nalle-Puhin Suzuki Savage 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
246 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 2 (SP) Bruin Stephe Abs
247 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
248 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
249 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
250 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Sweet think 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
251 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
252 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
253 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
254 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
255 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
256 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Carwalions Bandit Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
257 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
258 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
259 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
260 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
261 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
262 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC NOM
263 NFO VIII / NFO as 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
264 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
265 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof Abs
266 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
267 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
268 SIB II / SIB a 09 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
269 SIB II / SIB n 09 FI*Apachiris Felina 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
270 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM BIS
270 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
271 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
272 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
273 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
274 SIB III / SIB n 24 FI*Minoon Pikkuveikka 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
275 SIB III / SIB n 23 FIN*Siperiankulta Stella 2 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir Abs
275 SIB III / SIB n 23 FIN*Siperiankulta Stella 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro Abs
276 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir SIB III / SIB ny 22
276 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
277 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
278 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV
279 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI*Taigatassun Bernard 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
280 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
281 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV NOM BIS
282 SIB V / SIB d 24 FI*Sippan's Mymmeli 2 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir SIB V / SIB d 24
282 SIB V / SIB d 24 FI*Sippan's Mymmeli 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
283 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
284 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
285 SIB VI / SIB d 09 22 S*Summer Flame's Bagheera 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
286 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
287 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
288 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Pocahontas 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
289 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
290 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
291 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
292 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
293 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
295 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
296 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Geisha 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX2
297 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
298 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
299 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
300 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
301 TUA III / TUA n 22 FI*Felesin Yilmaz 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
302 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
303 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Handsome 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP BIV
304 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
305 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
306 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico Abs
307 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
308 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 5 (IC) Svensk Suvi EX1 CAGCIB
309 BEN n 24 Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Svensk Suvi Abs
310 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 9 (Avoin) Svensk Suvi EX1 CAC
311 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 10 (KAS) Svensk Suvi EX1 CAP
312 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
313 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Svensk Suvi KM
313 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 4
314 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 12 (Pennut) Svensk Suvi EX1
315 BLH e FI*Duketin Jellona 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
316 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Svensk Suvi KM BIV
317 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Svensk Suvi EX1 CACS
318 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 12 (Pennut) Svensk Suvi EX1
319 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Svensk Suvi EX1 CAPS
320 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 10 (KAS) Svensk Suvi EX1 CAP
320 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
321 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
322 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
323 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
324 BSH n FI*Coventry's Ursa 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
325 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
326 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 12 (Pennut) Svensk Suvi EX1
327 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 10 (KAS) Svensk Suvi EX1 CAP
328 BSH b FI*Coventry's Morning Mist 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
329 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
330 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
331 BSH e FI*Coventry's Quinn 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
332 BSH e FI*Ruusutarhan Rosa Alba 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
333 BSH f FI*Coventry's Tea Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi EX1
334 BSH f FI*Londonfer Boring Hippie Lady 3 Naaras 12 (Pennut) Svensk Suvi EX1
335 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Svensk Suvi KM NOM
336 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 4 (GIP) Svensk Suvi EX1 CAPS
337 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
338 BSH h FI*Duketin Jasmiini 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
339 BSH p FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
340 BSH h 22 FI*Ullukan Lumituuli 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
341 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
342 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
343 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV
344 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
345 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Svensk Suvi EX1 CACS BIV NOM
346 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 5 (IC) Svensk Suvi EX1 CAGCIB
347 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 7 (CH) Svensk Suvi Abs
348 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 7 (CH) Svensk Suvi EX1 CACIB
349 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 9 (Avoin) Svensk Suvi EX1 CAC
350 BUR n FI*Ninelli's Ässätasku 3 Uros 9 (Avoin) Svensk Suvi Abs
351 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 2 (SP) Svensk Suvi KM BIV NOM
352 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria Arvosteltu
352 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Svensk Suvi KM
353 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 8 (PR) Svensk Suvi EX1 CAPIB
354 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 10 (KAS) Svensk Suvi Abs
355 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 8 (PR) Svensk Suvi EX2
356 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Svensk Suvi KM
357 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
358 BUR b FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
359 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
360 BUR b Leroy Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM BIS
361 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
362 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM BIS
363 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria Arvosteltu
364 BUR c FI*Ninelli's Öörliböörd 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB NOM
365 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
366 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM BIS
367 BUR e FI*Pystymetsän Ilja 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
368 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
369 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
370 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
371 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
372 BUR f Latisha Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
373 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM
374 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
375 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
375 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
376 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
377 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
378 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
379 BUR h Mariasha Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
380 BUR j FI*Jigglypuff's Tia Dalma 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
381 BUR j FI*Aberwyn Whitney Whiteout 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
382 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
383 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
384 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
385 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
386 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
387 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
388 EUR a FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
389 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
389 EUR d Maahinen 3 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
390 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
391 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
392 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
392 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM
393 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Svensk Suvi Abs
393 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria Abs
394 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
395 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV
396 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
397 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
398 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa Abs
399 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea Abs
400 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
401 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
402 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
403 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi EX1
404 EUR a 03 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi Abs
405 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi EX1
406 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
407 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
407 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
408 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
408 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
409 KOR FI*Tiny Tina Turner 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
410 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS NOM BIS
411 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX2
412 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
413 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
414 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin Abs
415 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX2
415 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
416 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX3
417 KOR FIN*Melodian saam-wai 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof Abs
418 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
419 KOR FI*Melodian Kham khan 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX3
420 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
421 KOR FI*Helmi's Ngön duang-tzan 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX2
422 KOR FI*Steptoe's Lom-Phat 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
423 KOR FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
424 KOR Electra Emerald Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
425 KOR FI*Chai-lai Duangkamol 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX2
426 KOR FI*Cisseli's Dee Jai Nang 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
427 KOR FI*Cisseli's Pong Sai Nang 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
428 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
429 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
430 KOR FI*Melodian Ekamai 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
431 KOR FI*Melodian Froong Fring 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
432 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX3
433 KOR FI*Qurokon Asta Naa 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
434 KOR FI*Steptoe's Mai-Khoi-Mii 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX4
435 KOR FI*Tatsutan Zelda Tatha-Gata 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
436 KOR Koratology's Chok Dee Mimmi 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX
437 KOR FI*Melodian Gregor 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
438 KOR FI*Melodian Gilda 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
439 KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya 3 Naaras 17 (Veteraani) Bruin Stephe 3
439 KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
440 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Bruin Stephe 1 NOM BIS
440 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
441 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 17 (Veteraani) Bruin Stephe 2
441 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
442 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM BIS
443 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
444 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX2
445 KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX3
446 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX3
447 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 17 (Veteraani) Bruin Stephe 1 NOM
447 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX2
447 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
448 KOR FIN*Mythai Chai Son Chaisee 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
449 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
450 KOR FIN*Tatsutan Kamil Aham-Abhayam 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin Abs
451 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru 3 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
452 KOR FI*Cisseli's Nam Prik Pao 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX
453 KOR FI*Cisseli's Rot Pet Ron 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX4
454 KOR FI*Steptoe's Maan Padawan 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
455 KOR FI*Tatsutan Merri Bhima-Karma 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX
456 KOR FI*Tatsutan Urho Brava-Saman 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
456 KOR FI*Tatsutan Urho Brava-Saman 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
457 KOR FI*Tatsutan Zuri Sujata-Aksam 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX
458 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
459 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX
460 KOR FI*Melodian Vimonrat 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX
461 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX2
462 KOR FI*Mythai Tukata Teuan 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX
463 KOR FI*Qurokon Alma Maaeo 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX3
464 KOR FI*Steptoe's Kwam Nai Jai 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX4
465 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX2
466 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
467 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
468 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV
469 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS BIV
469 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 3
470 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
471 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
472 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
473 MAU ns Nalittna Daenerys Targaryan 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
474 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
474 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 3
475 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
476 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 5 (IC) Svensk Suvi EX1 CAGCIB BIV NOM
477 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum 3 Uros 9 (Avoin) Svensk Suvi EX1 CAC
478 MAU ns 24 FI*Felesin Sekhmet 3 Naaras 9 (Avoin) Svensk Suvi Abs
479 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zalika Zahur 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi EX2
480 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 11 (Nuoret) Svensk Suvi EX1 NOM
481 MAU ns 24 FI*CatNmaus Diva 3 Naaras 12 (Pennut) Svensk Suvi EX1 NOM
482 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 2 (SP) Svensk Suvi KM
482 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria Arvosteltu
483 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 6 (IP) Svensk Suvi EX1 CAGPIB
484 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
485 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
485 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
486 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
487 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
488 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
489 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
490 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
491 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
492 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
493 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
494 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
495 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 5 (IC) Svensk Suvi Abs
496 SNO a 05 Federico Snowshoe-Pearls*PL 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
497 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
498 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
499 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX3
500 ABY n FI*Redcheetah's Julia 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
501 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
502 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
503 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
504 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
505 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
506 ABY o FI*Neaera's Fiammetta 4 Naaras 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
507 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
508 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
509 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
510 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB BIV
511 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
512 CRX II / CRX n 09 FI*Nighteyes Girl Who Waited 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
513 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
514 CRX II / CRX a 03 FI*Framillan Sweetie Belle 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
515 CRX III / CRX f 23 FI*Nighteyes Marie Curie 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
516 CRX IV / CRX g 09 FI*Huissin Katri Vala 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
517 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
518 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn Abs
519 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
520 CRX VII / CRX b 21 32 FI*Claypond's Bonjour 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
521 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
522 CRX VII / CRX c 32 FI*Claypond's Dobromir 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 BIV NOM
523 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
524 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
525 CRX IX / CRX w 61 FI*KittyLady's Happiness Of The Katakuris 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM
526 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX2
527 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
528 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
528 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
529 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
530 DRX II / DRX n 09 Raya's Domino 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
531 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
532 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
533 DRX III / DRX gs FI*Mirexin Minni 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
534 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
534 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
535 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
536 DRX VII / DRX b 33 LV*Dea Dia Kasharelia 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
537 DRX VII / DRX d 21 33 Unique Calvados*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
538 DRX VII / DRX n 21 32 S*Infracat's J James Joyce 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
539 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar 4 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
540 OLH a 24 FI*Noxx Allegro 4 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn Abs
541 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
542 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
543 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
544 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB NOM
545 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
546 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
547 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
548 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
549 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
550 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
551 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
552 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
553 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
554 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
555 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
556 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
557 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
557 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
558 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
559 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
560 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
560 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
561 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
562 OSH b 24 FI*JellonCats Dehaliya 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
563 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
564 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM BIS
565 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
566 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
567 OSH e 24 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
568 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM NOM
569 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
570 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
570 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
571 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
572 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
573 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
574 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
575 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
576 RUS FI*Albergan Hafanana 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
577 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
578 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
579 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
580 SIA n FI*Viitakon Matami Mimmi 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
581 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
582 SIA a FI*Twist-Tiramisun Zeta 4 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
583 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM BIV
584 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
585 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX2
585 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
586 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
587 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
588 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
589 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
590 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
591 SIA d 21 FI*Viitakon Aamunkajo 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
592 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM
593 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
594 SIA c 03 FI*Omenatarhan Love Story 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
595 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
596 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
597 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV NOM
598 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
599 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
600 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
601 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
602 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad Abs
602 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
603 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
603 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
604 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
605 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
606 SPH I / SPH a 21 FIN*EEC's Dark Tattoo Dancer 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP NOM
606 SPH I / SPH a 21 FIN*EEC's Dark Tattoo Dancer 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
607 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
608 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak 4 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
609 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV
610 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
611 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
612 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn DISQ AGR.
613 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM
614 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
614 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
615 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
616 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
617 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
618 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
619 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
620 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
621 HCL Peppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
622 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM
622 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1 NOM
623 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
624 HCS Geezer Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
625 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
626 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
627 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Bruin Stephe 2
628 HCS Taavetti Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Abs
628 HCS Taavetti Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof Abs
629 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Bruin Stephe 1 NOM
630 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Bruin Stephe Abs
631 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1 NOM BIS
631 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
632 RAG n 04 FI*Valkokullan Brownie 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX3
633 HCL Edward Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM
687 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin KOR naaraat+uroskastraatit, BML II, BSH e, BSH h, BUR d, CYM 53, EUR ns 22, EUR ns 23, OCI ns 24 44
Bruin Stephe KOR pennut+veteraanit, MCO VII, NEM II, NFO IV, SIB IV, SIB VIII, TUA IX, HCS naaraat 45
de Bruijn Ad ABY o, CRX VII, DRX III, OSH a, OSH n, OSH n 24, SIA n, SIA n 03, SOM n, SPH I 34
Edström Michael Kat II tark, ACS XI, MCO III, MCO IX, SIB II, BAL b, OSH b, OSH f, OSH h, OSH n 25, OSH a 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH a 02 21, SIA c, SIA h, SIA j, SIA d 21, SIA c 03 33
Fonsén Mira ABY n, ABY a, CRX II, CRX III, DRX II, DRX VII, OSH e 24, OSH bs 25, OSH n 01 21, RUS, SIA f, SIA b 03, SPH V, HCS urokset, VET I 47
Friškovec-Keller Thea BEN n 22 31,BSH b, BSH c, BSH h 22, BUR c, BUR e, BUR g, EUR a, EUR d, EUR g, EUR n 22, EUR d 24, EUR g 23, EUR g 24, MAN 51-52, MAN 53, MAU ns, OCI c 24, OCI o 24, SNO a 05 34
Ghibaudo Alessandro EXO n 24, PER f, PER ds, PER n 22, PER b 03 22, PER ds 03 22, PER a 21 33, RAG c, RAG n 04, RAG a 03, RAG b 04, RAG e 03, RAG f 03, RAG n 03 21, RAG a 04 21, SBI a, SBI b, SBI a 21, VET II 48
Isakov Vladimir Kat II tark, ACL III, MCO VI, NFO VI, SIB III, SIB VI, HCL, VET IV 50
Lindelöf Sirpa BLH e, BSH n, BSH g, BSH p, BSH ns 11, BUR b, BUR f, BUR h, BUR j, EUR n, EUR f 22, EUR f 24, MAU n 24, OCI n 24, OCI b 24 44
Lukasik Daria EXO w 62, PER n, PER d, PER fs, PER ds 22 62, RAG a, RAG n 03, RAG g 04, SBI d, SBI e, SBI f, SBI e 21, SBI g 21, VET III 47
Padovano Nico EXO n 22, EXO e 21 33, PER a 22, PER f 24, PER n 02 62, PER n 03, PER f 03, PER n 33, PER f 33, RAG n, RAG b, RAG n 21, RAG a 21, RAG a 04, RAG d 04, RAG f 04, RAG d 03 21, SBI n, SBI c, SBI h, SBI n 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI f 21, TUV f 61-63 44
Pereira Gerson Alves ACS III, MCO IV, MCO V, NEM I, NFO V, TUA II 43
Sandon Cristiano Federico ACS IV, MCO VIII, NFO II, NFO IX, NFO VII, SIB V, TUA III, TUA V 34
Sjöbom Glenn ABY p, CRX I, CRX IV, CRX V, CRX IX, DRX I, DRX VI, DRX IX, OLH a 24, OLH d 24, OSH d, OSH a 25, OSH b 25, OSH f 24, OSH n 03 24, OSH b 02 21, SIA a, SIA n 03 21, SOM o, SPH II, SPH IV 37
Svensk Suvi BEN n 24, BEN n 24 33, BLH c, BML I, BSH a, BSH f, BUR n, BUR a, EUR d 23, EUR n 03, EUR a 03, MAU ns 24, OCI bs 24 42
Van Roy Kristof KOR urokset+kastraattinaaraat,MCO I, MCO II, NFO I, NFO III, NFO VIII, SIB VII, VET Kotikissat 44
16 tuomaria.