TUROK 09.04.2017 kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.4.2017 Loppuu 9.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 19.3.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat I, II, III, IV, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Päivi Katajisto, np@turok.fi, puh 044 3217253

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumiset: 17.1-19.3.2017 OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet, puutteelliset ja maksamattomat ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
I 77
II 120
III 60
IV 100
Kotikissat 7
Yhteensä 364

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete I Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
2 EXO n FI*Cherish's Pepper I Uros 6 (IP) Spijker Charles EX2
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain I Uros 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess I Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
7 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy I Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
8 PER w 62 Mirage Blanc Popcorn I Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
9 PER w 62 S*Scarlet's Sweetheart I Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
10 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love I Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
11 PER n D'Eden Lover Boo Boo I Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM BIS
12 PER a S*Scarlet's Big Heart I Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB NOM BIS
13 PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor I Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
14 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love I Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
15 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved I Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
16 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
17 PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
18 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa I Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM BIS
21 PER b 21 33 S*Persnose Plopp I Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
22 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart I Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
23 RAG n FI*Pengvin's Gloria I Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
24 RAG n FI*Maplehill's Skyfall I Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
25 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
26 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher I Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
27 RAG a FI*Minipeikon Toto-Theo I Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
28 RAG d FI*Maplehill's Flaming Star I Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
29 RAG n 03 FI*Ragtail Leon I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
30 RAG n 03 FI*Tammikatin TaoTao I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
31 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
31 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
32 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma I Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
33 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel I Naaras 18 (Out of Competition) Zagorskaya Elena arvosteltu
34 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane I Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
35 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya I Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
36 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire I Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
37 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino I Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena Abs
38 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko I Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
39 RAG a 03 FI*BlackRain's Escape From Reality I Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
40 RAG a 03 FI*Tammikatin Halinalle I Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP BIV NOM
41 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
42 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack I Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM
43 RAG a 04 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi I Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
44 RAG a 04 FI*RedHorizon's Aramis I Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
45 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum I Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
46 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu I Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
47 RAG f 04 FI*Tammikatin Baby Carrot I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee I Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
49 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo I Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
50 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever I Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
51 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna I Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
51 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna I Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
52 SBI n FI*Mion Tamaj I Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
53 SBI n FI*Nalandan Bandhula I Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
54 SBI a FI*Ziazan Izusa I Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM
55 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC NOM BIS
56 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour I Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
56 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour I Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
57 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer I Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX2
58 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush I Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
59 SBI d FI*Rais-Kis Mignon I Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
60 SBI d FI*Annmark Chengcheng I Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
61 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
62 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara I Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
63 SBI n 21 FI*Canth's Xenia I Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB NOM BIS
64 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert I Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
65 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat I Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
66 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
67 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
68 SBI e 21 FI*ElfQuest Obelix I Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
69 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
70 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
71 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
72 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark II Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
73 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
74 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
75 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
76 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM BIS
77 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
78 MCO IV / MCO n 03 25 NW RU*Unicum Arabesca, JW*** II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind II Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
80 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You II Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
81 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
82 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW *** II Uros 5 (IC) Jones Steven L. Abs
83 MCO V / MCO d 22 FI*MeriCoon's King Arthur II Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
84 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola II Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
85 MCO V / MCO e 25 FI*Tigerworld Stand `N` Shine II Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
86 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love II Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
87 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia *** II Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
88 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield II Uros 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
89 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu II Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI*MeriCoon's Leopold II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
93 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB BIV
94 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
95 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir II Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
96 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D II Uros 7 (CH) Jones Steven L. Abs
97 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga *** II Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
98 MCO VII / MCO ds FI*Krysos You are My Sunshine II Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
99 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful II Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
100 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
101 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV
101 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll II Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena 1 NOM BIS
102 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia II Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
104 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha II Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
105 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella II Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
106 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL II Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
107 NEM II / NEM fs 09 FI*Cherrytail's Catalina II Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
108 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
109 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
110 NFO II / NFO a 03 S*Luddhögens Stjärna II Naaras 2 (SP) Jones Steven L. Abs
111 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life II Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
112 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion II Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM BIS
113 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan II Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
113 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan II Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena 2
114 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
115 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man II Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino II Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
118 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX2
119 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV NOM
120 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel II Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
121 NFO VI / NFO d 09 S*Segersjös Runar Tvålfager II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
122 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi II Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
123 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
124 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
125 NFO VII / NFO as 24 S*Segersjös Skilla II Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
126 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan II Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES II Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX2
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni II Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
129 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo II Uros 8 (PR) Jones Steven L. Abs
130 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
130 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena Abs
131 SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
132 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
133 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil II Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
134 SIB III / SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 5 (IC) Krogh Minna EX2
135 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard II Uros 7 (CH) Krogh Minna EX2
136 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy II Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
137 SIB III / SIB ny 24 S*Maollich's I (am) Igor II Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
138 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy II Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
139 SIB III / SIB ny 24 SE*Midstorm Atomic Akacia II Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
140 SIB IV / SIB n 03 22 S*Klockarbackens Dobby II Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
141 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny II Naaras 1 (SC) Nyman Pia Abs
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
143 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija II Naaras 5 (IC) Nyman Pia Abs
144 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Tassutuvan Jesper II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
145 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
146 SIB IV / SIB n 09 24 S*Maollich's I (am) Ilena II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
147 SIB IV / SIB ny 09 24 S*Maollich's I (am) Irina II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
148 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
149 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU II Naaras 13c (Määrittely) Noskova Elena SIB n 09 23
149 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
150 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
151 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
152 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken II Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
153 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja II Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. Abs
154 SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx II Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
155 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle II Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
156 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee II Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
157 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa II Naaras 5 (IC) Krogh Minna Abs
158 SIB VI / SIB e 02 21 64 SE*Sealioness M/S Arcona II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna VG1
159 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari II Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
160 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae II Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM BIS
161 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor II Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
162 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
163 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf II Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
164 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man II Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
165 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy II Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
166 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair II Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
167 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere II Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
168 SIB VIII / SIB ds 09 SE*Ghost Parade's Loudness II Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
169 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
170 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina II Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
171 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
172 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
173 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
174 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
175 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus II Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
176 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo II Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
177 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin II Uros 3 (GIC) Nyman Pia Abs
178 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
179 BEN n 22 Brownsugar Diana III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
180 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger III Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
181 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke III Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
182 BEN n 24 S*Nordic Glow Cosmic Girl III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
183 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure III Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
184 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto III Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
185 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys III Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
186 BSH a FI*Coventry's Endymion III Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
187 BSH c S*Hennerdals Helmer III Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
188 BSH g S*Hennerdals Jiselle III Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
189 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer III Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
190 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Fandorin III Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
191 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX2
191 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
192 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
193 BUR n Shai-San-War's Sun Shine III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
194 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden III Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
195 BUR n FI*Lilac's Jar of Hearts III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
196 BUR n Shai-San-War's Zoya III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM BIS
197 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
198 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS BIV
199 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown III Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
200 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan III Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
201 BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
202 BUR c FI*Tai-Hao Fire III Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
203 BUR e FI*Oliivian Öyvind III Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
204 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
204 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 BUR f FI*Lilac's Ipanema Girl III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
206 BUR f FI*Tai-Hao Liekitär III Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
207 BUR f FI*Tai-Hao Meelie III Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
208 BUR j FI*Tai-Hao Lottie III Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
209 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi III Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
210 EUR f Siiri III Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
211 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi III Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
211 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi III Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
212 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
213 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Kermaija III Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 No Cert
214 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Spijker Charles Abs
215 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu III Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
216 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM BIS
217 KOR FI*Mythai Busaya Bao III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
218 KOR FI*Melodian Froong Fring III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
219 KOR FI*Qurokon Alina Luuk III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
220 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
220 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
221 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
222 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
223 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
224 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself III Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
225 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
226 MAU ns Nalittna Daenerys Targaryan III Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
227 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum III Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
228 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
229 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
230 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
231 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
232 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
233 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
234 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! IV Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV
235 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
236 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
237 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
238 ABY a FI*Link Mochweo Blou IV Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
239 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel IV Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
240 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
241 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella IV Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
242 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
243 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
244 ABY os FI*Taiga-Kissat Silver Diamond IV Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
245 ABY ps S*Saivokattens Impi Ihalempi IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
246 BAL c SE*Pilgatans Diesel IV Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
247 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord IV Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
248 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Bagheera IV Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
249 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
250 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops IV Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
251 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute IV Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
252 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
253 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
254 CRX II / CRX a 03 FI*Framillan Sweetie Belle IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
255 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
255 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
256 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
257 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet IV Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
258 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
259 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
260 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red IV Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
261 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
262 CRX IV / CRX g 09 24 FI*Huissin Katri Vala IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
263 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles IV Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
264 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
265 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
266 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet IV Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
267 CRX VI / CRX b 02 21 64 FI*Alchemist Counting the Stars IV Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
268 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC BIV
269 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Piupaws Cleolinda IV Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
270 CRX VI / CRX b 09 24 FI*Huissin Yrjö Jylhä IV Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
271 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna IV Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
271 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna IV Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
272 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen IV Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
273 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts IV Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
274 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
275 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa IV Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
276 DRX VII / DRX n 33 Sunny Elf Jeronimo IV Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
277 OLH h 03 S*Rufu's Greta af Fjellebo IV Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
278 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin IV Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
279 OSH w 61 S*Jean Dark Benjamin Syrsa IV Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
280 OSH w 64 La Bell Alba Amazon IV Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
281 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil IV Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
282 OSH n SE*Je M'appelle Adrenaline IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
283 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast IV Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
284 OSH b Gucci Romani Vil'k IV Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
285 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra IV Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
285 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra IV Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
286 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
287 OSH n 24 Strekoza's Casanova IV Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
288 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM BIS
289 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
290 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
291 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 1 (SC) Bruin Stephe Abs
292 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás IV Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM
293 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever IV Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
294 OSH n 03 La Bell Zting Ray IV Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM BIS
295 OSH g 03 Enitta-Oni Rahat Lukum *** IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
296 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify IV Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
297 RUS FI*Sini-Hilkan Flòraidh IV Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
298 RUS FI*Hana-Bi Timur IV Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
299 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
299 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
300 SIA b S*Nova Star Willie Nelson IV Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
301 SIA b FI*BlackDevil's White Viper IV Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
302 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
303 SIA b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil IV Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
304 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra IV Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
305 SIA h 03 21 FI*Eirenen Let Me Shine IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
306 SOM n (N)Villkattens Wilmer IV Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV
307 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
308 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
309 SOM n Olaf von Gulda IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
310 SOM n FI*Kisompa's Lorenzo IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
311 SOM n FI*Vulpes Aither IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
312 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
312 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
313 SOM a FI*Kisompa's Lunetta IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
314 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen IV Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
315 SOM o SE*Tavebo katten Aida of Kisompa IV Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
316 SOM p FI*SunnyPace Consolida IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
317 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus IV Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
318 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
319 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy IV Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
320 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
321 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
322 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful IV Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
323 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
324 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 2
325 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
326 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 3
326 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
327 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Noskova Elena Abs
328 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Noskova Elena 1 NOM BIS
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe ABY n, ABY ps, BAL c, CRX I, CRX IV, CRX VI, OLH h 03, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH d 24, OSH n 24, OSH w 61, RUS, SIA a, SIA b, SIA b 03, SIA c, SIA n 03 21, SOM o, SPH I 38
Hämäläinen Satu ABY a, ABY os, CRX II, CRX V, DRX VII, OSH a 25, OSH b, OSH f, OSH g 03, OSH n, SIA h 03 21, SOM a, SOM n, SOM p, SPH IV, SPH V 37
Jones Steven L. MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO VIII, SIB V, SIB VIII, TUA II, VET I 37
Krogh Minna MCO I, MCO II, MCO IV, NEM I, NEM II, NFO III, NFO V, NFO VII, SIB III, SIB VI, SIB VII, TUA VII 38
Noskova Elena SIB IV (13c), EXO n 22, PER a 21 33, PER d, PER n, PER w 62, RAG a, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI d, SBI d 21, HCS, VET III, VET IV, VET Kotikissat 37
Nyman Pia MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB IV, SRS III, TUA IX, TUA V 39
Sahlberg Carin BML I, BSH ns 11, BUR b, BUR c, BUR e, BUR f, EUR d 22, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53, OCI b 24, OCI ns 24, ABY o, ABY p, CRX III, CRX VII, CRX VIII, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH h, OSH n 03, OSH w 64 38
Spijker Charles EXO a 21 33, EXO n, PER n 03 24, PER w 63, RAG a 04, RAG c 04, RAG e 04, BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH c, BSH g, BSH ny 25, BUR j, BUR n, EUR e 22, EUR f, EUR f 24, EUR n, EUR ns 23, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24 40
Zagorskaya Elena PER a, PER b 21 33, PER ds 22 62, PER f 24, PER fs, PER n 02 62, RAG a 03, RAG d, RAG d 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI e 21, SBI n, SBI n 21, HCL, VET II 35
9 tuomaria