Omakissa
TUROK 09.04.2017 kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.4.2017 Loppuu 9.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 19.3.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Päivi Katajisto, np@turok.fi, puh 044 3217253

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumiset: 17.1-19.3.2017 OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet, puutteelliset ja maksamattomat ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 77 72 0 0 5
2 121 115 0 0 6
3 59 58 0 0 1
4 100 95 0 0 5
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 364 347 0 0 17

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX2
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
7 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
8 PER w 62 Mirage Blanc Popcorn 1 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
9 PER w 62 S*Scarlet's Sweetheart 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
10 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
11 PER n D'Eden Lover Boo Boo 1 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM BIS
12 PER a S*Scarlet's Big Heart 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB NOM BIS
13 PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor 1 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
14 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
15 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
16 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
17 PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
18 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
19 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM BIS
21 PER b 21 33 S*Persnose Plopp 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
22 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
23 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
24 RAG n FI*Maplehill's Skyfall 1 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
25 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
26 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
27 RAG a FI*Minipeikon Toto-Theo 1 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
28 RAG d FI*Maplehill's Flaming Star 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
29 RAG n 03 FI*Ragtail Leon 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
30 RAG n 03 FI*Tammikatin TaoTao 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
31 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
31 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
32 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
33 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 18 (Out of Competition) Zagorskaya Elena arvosteltu
34 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
35 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
36 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 1 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
37 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena Abs
38 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
39 RAG a 03 FI*BlackRain's Escape From Reality 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
40 RAG a 03 FI*Tammikatin Halinalle 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP BIV NOM
41 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
42 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM
43 RAG a 04 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi 1 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
44 RAG a 04 FI*RedHorizon's Aramis 1 Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
45 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum 1 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
46 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
47 RAG f 04 FI*Tammikatin Baby Carrot 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
49 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
50 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
51 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
51 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
52 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
53 SBI n FI*Nalandan Bandhula 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
54 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM
55 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC NOM BIS
56 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
56 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
57 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX2
58 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 1 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
59 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
60 SBI d FI*Annmark Chengcheng 1 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
61 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
62 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
63 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB NOM BIS
64 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
65 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 1 Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
66 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
67 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
68 SBI e 21 FI*ElfQuest Obelix 1 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
69 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
70 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
71 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
72 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
73 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
74 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
75 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
76 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM BIS
77 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
78 MCO IV / MCO n 03 25 NW RU*Unicum Arabesca, JW 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
80 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
81 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
82 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. Abs
83 MCO V / MCO d 22 FI*MeriCoon's King Arthur 2 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
84 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
85 MCO V / MCO e 25 FI*Tigerworld Stand `N` Shine 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
86 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
87 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
88 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield 2 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
89 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI*MeriCoon's Leopold 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
93 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB BIV
94 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
95 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
96 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D 2 Uros 7 (CH) Jones Steven L. Abs
97 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
98 MCO VII / MCO ds FI*Krysos You are My Sunshine 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
99 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
100 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
101 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV
101 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena 1 NOM BIS
102 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
104 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
105 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
106 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
107 NEM II / NEM fs 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
108 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
109 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
110 NFO II / NFO a 03 S*Luddhögens Stjärna 2 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. Abs
111 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
112 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM BIS
113 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
113 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena 2
114 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
115 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
118 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX2
119 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV NOM
120 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
121 NFO VI / NFO d 09 S*Segersjös Runar Tvålfager 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
122 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
123 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
124 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
125 NFO VII / NFO as 24 S*Segersjös Skilla 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
126 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX2
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
129 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 8 (PR) Jones Steven L. Abs
130 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
130 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena Abs
131 SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
132 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
133 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
134 SIB III / SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX2
135 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX2
136 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
137 SIB III / SIB ny 24 S*Maollich's I (am) Igor 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
138 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
139 SIB III / SIB ny 24 SE*Midstorm Atomic Akacia 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
140 SIB IV / SIB n 03 22 S*Klockarbackens Dobby 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
141 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia Abs
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
143 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia Abs
144 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Tassutuvan Jesper 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
145 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
146 SIB IV / SIB n 09 24 S*Maollich's I (am) Ilena 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
147 SIB IV / SIB ny 09 24 S*Maollich's I (am) Irina 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
148 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
149 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU 2 Naaras 13c (Määrittely) Noskova Elena SIB n 09 23
149 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
150 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
151 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
152 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
153 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja 2 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. Abs
154 SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
155 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
156 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
157 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna Abs
158 SIB VI / SIB e 02 21 64 SE*Sealioness M/S Arcona 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna VG1
159 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
160 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM BIS
161 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
162 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
163 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
164 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
165 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
166 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
167 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
168 SIB VIII / SIB ds 09 SE*Ghost Parade's Loudness 2 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
169 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
170 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
171 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
172 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
173 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
174 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
175 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
176 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
177 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia Abs
178 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
179 BEN n 22 Brownsugar Diana 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
180 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
181 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
182 BEN n 24 S*Nordic Glow Cosmic Girl 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
183 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
184 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
185 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
186 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
187 BSH c S*Hennerdals Helmer 3 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
188 BSH g S*Hennerdals Jiselle 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
189 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
190 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
191 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX2
191 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
192 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
193 BUR n Shai-San-War's Sun Shine 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
194 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
195 BUR n FI*Lilac's Jar of Hearts 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
196 BUR n Shai-San-War's Zoya 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM BIS
197 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
198 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS BIV
199 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
200 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
201 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
202 BUR c FI*Tai-Hao Fire 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
203 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
204 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
204 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 BUR f FI*Lilac's Ipanema Girl 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
206 BUR f FI*Tai-Hao Liekitär 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
207 BUR f FI*Tai-Hao Meelie 3 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
208 BUR j FI*Tai-Hao Lottie 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
209 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
210 EUR f Siiri 3 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
211 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
211 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi 3 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
212 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
213 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Kermaija 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 No Cert
214 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles Abs
215 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
216 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM BIS
217 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
218 KOR FI*Melodian Froong Fring 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
219 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
220 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
220 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
221 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
222 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
223 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
224 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
225 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
226 MAU ns Nalittna Daenerys Targaryan 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
227 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
228 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
229 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
230 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
231 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
232 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
233 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
234 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV
235 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
236 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
237 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
238 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
239 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
240 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
241 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
242 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
243 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
244 ABY os FI*Taiga-Kissat Silver Diamond 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
245 ABY ps S*Saivokattens Impi Ihalempi 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
246 BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
247 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
248 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Bagheera 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
249 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
250 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
251 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
252 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
253 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
254 CRX II / CRX a 03 FI*Framillan Sweetie Belle 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
255 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
255 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
256 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
257 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
258 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
259 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
260 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
261 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
262 CRX IV / CRX g 09 24 FI*Huissin Katri Vala 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
263 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
264 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
265 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
266 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
267 CRX VI / CRX b 02 21 64 FI*Alchemist Counting the Stars 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
268 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC BIV
269 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Piupaws Cleolinda 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
270 CRX VI / CRX b 09 24 FI*Huissin Yrjö Jylhä 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
271 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
271 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
272 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
273 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
274 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
275 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
276 DRX VII / DRX n 33 Sunny Elf Jeronimo 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
277 OLH h 03 S*Rufu's Greta af Fjellebo 4 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
278 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
279 OSH w 61 S*Jean Dark Benjamin Syrsa 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
280 OSH w 64 La Bell Alba Amazon 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
281 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
282 OSH n SE*Je M'appelle Adrenaline 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
283 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
284 OSH b Gucci Romani Vil'k 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
285 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
285 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
286 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
287 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
288 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM BIS
289 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
290 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
291 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe Abs
292 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM
293 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
294 OSH n 03 La Bell Zting Ray 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM BIS
295 OSH g 03 Enitta-Oni Rahat Lukum *** 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
296 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
297 RUS FI*Sini-Hilkan Flòraidh 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
298 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
299 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
299 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
300 SIA b S*Nova Star Willie Nelson 4 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
301 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
302 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
303 SIA b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil 4 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
304 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
305 SIA h 03 21 FI*Eirenen Let Me Shine 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
306 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV
307 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
308 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
309 SOM n Olaf von Gulda 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
310 SOM n FI*Kisompa's Lorenzo 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
311 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
312 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
312 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
313 SOM a FI*Kisompa's Lunetta 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
314 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen 4 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
315 SOM o SE*Tavebo katten Aida of Kisompa 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
316 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
317 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 4 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
318 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
319 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
320 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
321 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
322 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
323 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
324 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 2
325 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
326 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 3
326 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
327 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Noskova Elena Abs
328 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Noskova Elena 1 NOM BIS
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe ABY n, ABY ps, BAL c, CRX I, CRX IV, CRX VI, OLH h 03, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH d 24, OSH n 24, OSH w 61, RUS, SIA a, SIA b, SIA b 03, SIA c, SIA n 03 21, SOM o, SPH I 38
Hämäläinen Satu ABY a, ABY os, CRX II, CRX V, DRX VII, OSH a 25, OSH b, OSH f, OSH g 03, OSH n, SIA h 03 21, SOM a, SOM n, SOM p, SPH IV, SPH V 37
Jones Steven L. MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO VIII, SIB V, SIB VIII, TUA II, VET 1 37
Krogh Minna MCO I, MCO II, MCO IV, NEM I, NEM II, NFO III, NFO V, NFO VII, SIB III, SIB VI, SIB VII, TUA VII 38
Noskova Elena SIB IV (13c), EXO n 22, PER a 21 33, PER d, PER n, PER w 62, RAG a, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI d, SBI d 21, HCS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 37
Nyman Pia MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB IV, SRS III, TUA IX, TUA V 39
Sahlberg Carin BML I, BSH ns 11, BUR b, BUR c, BUR e, BUR f, EUR d 22, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53, OCI b 24, OCI ns 24, ABY o, ABY p, CRX III, CRX VII, CRX VIII, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH h, OSH n 03, OSH w 64 38
Spijker Charles EXO a 21 33, EXO n, PER n 03 24, PER w 63, RAG a 04, RAG c 04, RAG e 04, BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH c, BSH g, BSH ny 25, BUR j, BUR n, EUR e 22, EUR f, EUR f 24, EUR n, EUR ns 23, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24 40
Zagorskaya Elena PER a, PER b 21 33, PER ds 22 62, PER f 24, PER fs, PER n 02 62, RAG a 03, RAG d, RAG d 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI e 21, SBI n, SBI n 21, HCL, VET 2 35
9 tuomaria.