TUROK 09.04.2017 kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.4.2017 Loppuu 9.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 19.3.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Päivi Katajisto, np@turok.fi, puh 044 3217253

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumiset: 17.1-19.3.2017 OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet, puutteelliset ja maksamattomat ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 120
3 60
4 100
Kotikissat 7
Yhteensä 364

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros International Premior Charles Spijker EX2
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Elena Noskova KM BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Jadwiga Princess Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x Alice Chosen One del Falco d'Oro (EXO n)
7 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
8 PER w 62 Mirage Blanc Popcorn Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
Kuorii New Dawn of Haendel (PER n) x Mirage Blanc Escada (PER w)
9 PER w 62 S*Scarlet's Sweetheart Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
10 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
11 PER n FI SRK LO D'Eden Lover Boo Boo Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM BIS
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
12 PER a S*Scarlet's Big Heart Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB NOM BIS
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
13 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
14 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
18 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
19 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
19 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
20 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
21 PER b 21 33 S*Persnose Plopp Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FIN*Yashar's Quantanamera (PER a 21 33) x Katarina Princeps Senatus*RU (PER b 33)
22 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB BIV
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
23 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
24 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Skyfall Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
25 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
26 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
27 RAG a FI SRK LO 14 FI*Minipeikon Toto-Theo Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
28 RAG d FI SK LO 16 FI*Maplehill's Flaming Star Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
29 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Leon Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Ragtail Figaro (RAG n 04) x FI*Ragtail Ilona (RAG n 03)
30 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Tammikatin TaoTao Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
FI*RedHorizon's Johnny Walker (RAG d 04) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
31 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
31 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Steven L. Jones 1 NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
32 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Out of Competition Elena Zagorskaya arvosteltu
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
34 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
35 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
37 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
38 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
39 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Escape From Reality Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX2
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
40 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Halinalle Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
41 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
42 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
43 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Aramis Uros Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
45 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
46 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
47 RAG f 04 FI SRK LO 14 FI*Tammikatin Baby Carrot Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
48 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
49 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
50 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
51 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
51 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
52 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
53 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
54 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
55 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
56 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
56 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
57 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Elena Zagorskaya EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
58 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
59 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
60 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
61 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
62 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
63 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
64 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
65 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
66 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
67 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
68 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Obelix Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
69 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
70 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Avoin Minna Krogh Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
71 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
72 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
73 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
74 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
75 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
75 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos Pia Nyman
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
76 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM BIS
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
77 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
78 MCO IV / MCO n 03 25 NW RU*Unicum Arabesca, JW Naaras Avoin Minna Krogh Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x Stallers Oh My Darling (MCO n 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
80 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
82 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW Uros International Champion Steven L. Jones Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
83 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's King Arthur Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FIN*MeriCoon's Alvaro Furry Boy (MCO d 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
84 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola Naaras Avoin Steven L. Jones Abs
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
85 MCO V / MCO e 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld Stand `N` Shine Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
86 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
87 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x RU*Unicum Flame *** (MCO f 25)
88 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*FireFox Garfield Uros Kastraatti Steven L. Jones Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
89 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
93 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB BIV
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
94 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
95 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
96 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Champion Steven L. Jones Abs
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
97 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
98 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Krysos You are My Sunshine Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones Abs
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Queen of New Orleans (MCO fs 09 22)
99 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
100 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS BIV
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Elena Zagorskaya 1 NOM BIS
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
102 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
104 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
105 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
106 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 15 Neska Lilianka*PL Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Etna Syberjon*PL (NEM ns 09 21)
107 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
110 NFO II / NFO a 03 S*Luddhögens Stjärna Naaras Supreme Premior Steven L. Jones Abs
S*Hagabacken's Harley Davison (NFO n 09 22) x S*Luddhögens Delilah (NFO as 09 24)
111 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP NOM
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
112 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x S*Lofvens Edda Eternally Mine (NFO f)
113 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
113 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Veteraani Elena Zagorskaya 2
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
114 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
115 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Steven L. Jones Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Premior Steven L. Jones EX1 CAPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
118 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX2
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
119 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
120 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
121 NFO VI / NFO d 09 S*Segersjös Runar Tvålfager Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
122 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Champion Pia Nyman Abs
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
123 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
124 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
125 NFO VII / NFO as 24 S*Segersjös Skilla Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Segersjös Qickan (NFO as 09 24)
126 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB NOM
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras International Champion Steven L. Jones EX2
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras Avoin Steven L. Jones Abs
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
129 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Premior Steven L. Jones Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Elena Zagorskaya Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour Uros Avoin Pia Nyman Abs
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
132 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
133 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
134 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Argut Uros International Champion Minna Krogh EX2
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
135 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Champion Minna Krogh EX2
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
136 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
137 SIB III / SIB ny 24 S*Maollich's I (am) Igor Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
138 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
139 SIB III / SIB ny 24 SE*Midstorm Atomic Akacia Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
SE*Midstorm Massive Makarov (SIB n 24) x La'Shae Amavi*PL (SIB ny 24)
140 SIB IV / SIB n 03 22 S*Klockarbackens Dobby Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
141 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny Naaras Supreme Champion Pia Nyman Abs
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
143 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras International Champion Pia Nyman Abs
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
144 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jesper Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
145 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
146 SIB IV / SIB n 09 24 S*Maollich's I (am) Ilena Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
147 SIB IV / SIB ny 09 24 S*Maollich's I (am) Irina Naaras Avoin Pia Nyman EX2
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
148 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
149 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 17 Navara Sibaris*RU Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Balladin Ruhtinasukko (SIB n 24) x Taffi Sibaris*RU (SIB n 09 24)
149 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 17 Navara Sibaris*RU Naaras Määrittely Elena Noskova SIB n 09 23
FI*Balladin Ruhtinasukko (SIB n 24) x Taffi Sibaris*RU (SIB n 09 24)
150 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
S*Summer Flame's Lumos (SIB n 09 22) x S*Maollich's Faboluos Frezija (SIB ny 09 22)
151 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
152 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
153 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja Naaras Grand International Champion Steven L. Jones Abs
S*Jasiones Arrigo (SIB e 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
154 SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
SE*Ghost Parade's Loudness (SIB ds 09) x S*Maollich's Mott the Hoople (SIB a)
155 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones Abs
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
156 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
157 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa Naaras International Champion Minna Krogh Abs
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x SE*Sibbegårdens Chanel (SIB ny 24)
158 SIB VI / SIB e 02 21 64 SE*Sealioness M/S Arcona Naaras Avoin Minna Krogh VG1
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
159 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
160 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
161 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
162 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
S*Jasiones Bolero (SIB ds 09 24) x S*Maollich's Nadija Ivanova, DVM (SIB f 24)
163 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
164 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
165 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
166 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS BIV
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
167 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
168 SIB VIII / SIB ds 09 SE*Ghost Parade's Loudness Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM
S*Milashka's Idalgo (SIB n 09) x S*Staffansgårdens Ghost Note (SIB fs)
169 SRS III / SRS d FI SK RX 16 Psipsina Kipinä Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
170 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
171 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
172 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
173 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
174 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
175 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
176 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
177 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Grand International Champion Pia Nyman Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
178 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
179 BEN n 22 FI SK LO 17 Brownsugar Diana Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Batifoleurs Ridge of Brownsugar (BEN n 24) x Brownsugar Wonder Woman (BEN n 24)
180 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
181 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x Absolutely Super Solar Storm (BEN n 24)
182 BEN n 24 S*Nordic Glow Cosmic Girl Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
184 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
185 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
186 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
187 BSH c S*Hennerdals Helmer Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
DK*Wiki's Icecube (BSH c) x S*Papadino's Cuba Cola (BSH a)
188 BSH g S*Hennerdals Jiselle Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
The Arctic King of Tommy's Town-House (BSH w) x S*Pearlymoon's Crumb Cake (BSH f)
189 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Premior Carin Sahlberg Abs
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
190 BSH ny 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
191 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Charles Spijker EX2
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
191 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
192 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
193 BUR n Shai-San-War's Sun Shine Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
LV*Silky Majesty Vampire (BUR n) x LV*Silky Majesty Zoe (BUR b)
194 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
195 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Jar of Hearts Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Korennon Kassiopeia (BUR a)
196 BUR n Shai-San-War's Zoya Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM BIS
RU*O'Kler Voodoo (BUR n) x Shai-San-War's Sun Shine (BUR n)
197 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
198 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS BIV
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
199 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
200 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
201 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
202 BUR c FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Fire Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
203 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
204 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
204 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
205 BUR f FI SK LO 16 FI*Lilac's Ipanema Girl Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
206 BUR f FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Liekitär Naaras Champion Carin Sahlberg Abs
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
207 BUR f FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Meelie Naaras Premior Carin Sahlberg Abs
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
208 BUR j FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Lottie Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
209 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
210 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
211 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
211 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Veteraani Elena Noskova 1 NOM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
212 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Carin Sahlberg Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
213 EUR e 22 FI SK RX 16 FI*Vinhaviiksen Kermaija Naaras Avoin Charles Spijker EX1 No Cert
Saska (EUR e) x FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan (EUR e 22)
214 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Charles Spijker Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
215 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
216 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
217 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
218 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
219 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
220 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
220 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
221 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
222 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
223 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
224 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
225 MAN 53 / MAN n 09 53 FI SK RX 15 FI*Pikkeen Tuike Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
226 MAU ns FI SK LO 16 Nalittna Daenerys Targaryan Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq (MAU ns)
227 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
228 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
229 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
230 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
231 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
232 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
233 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
234 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
235 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I swallowed a Bug Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
236 ABY n FI SK LO 17 FI*SaltNPepper Bahama Mama Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
237 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Elena Noskova 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
238 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
239 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
240 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
241 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
242 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
243 ABY p FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
244 ABY os FI SK LO 15 FI*Taiga-Kissat Silver Diamond Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Saivokattens Hopea Helmi (ABY ns)
245 ABY ps FI SK LO 16 S*Saivokattens Impi Ihalempi Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
S*Saivokattens Silver Elvis (ABY as) x S*Saivokattens Hopea Lumi (ABY ns)
246 BAL c SE*Pilgatans Diesel Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
Winnetou di Gattinata*PL (BAL b) x S*Vildbackens Isabella (BAL g 21)
247 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
248 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*KittyLady's Bagheera Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
249 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
250 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
251 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
252 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
253 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
254 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 17 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
255 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
255 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
256 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
257 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
258 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
259 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
260 CRX IV / CRX e 03 FI SK LO 17 FI*Saca's Little Big Red Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM
FI*Angelfalls Étoile Azurée (CRX a) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
261 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
262 CRX IV / CRX g 09 24 FI SK LO 16 FI*Huissin Katri Vala Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX2
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*Huissin Road to Ruin (CRX h)
263 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
264 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
265 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
266 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
267 CRX VI / CRX b 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Counting the Stars Uros Avoin Stephe Bruin Abs
FI*Metsäkansan Nick Cave (CRX d 24) x FI*Spectrolite Mary Lennox (CRX f 01)
268 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 16 FI*VeeKasin Fanzine Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC BIV
Fair Hell Gwendji Wonder (CRX n 24) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
269 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Cleolinda Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
270 CRX VI / CRX b 09 24 FI SK LO 16 FI*Huissin Yrjö Jylhä Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*Huissin Road to Ruin (CRX h)
271 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
271 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
272 CRX VII / CRX d 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Daenerys Targaryen Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x Biccibonny's Effie Unicus (CRX g 33)
273 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
274 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
275 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Kaa Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
276 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 Sunny Elf Jeronimo Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 No Cert
Phu-Quoc's Jerome of Sunny Elf (DRX n 32) x Aurora Rosaspina Del Giglio Sacro (DRX f 33)
277 OLH h 03 S*Rufu's Greta af Fjellebo Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
SE*Pilgatans Diesel (BAL c) x FI*Mummeli Dinazinha Silvia (OSH f 03)
278 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
279 OSH w 61 S*Jean Dark Benjamin Syrsa Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
HU*Imladris Indil Simon Templar (OSH w) x S*Jean Dark Prinsessan Jasmin (SIA n 21)
280 OSH w 64 La Bell Alba Amazon Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
HU*Imladris Indil Simon Templar (OSH w) x Calenacat's Taj Mahal (OSH a 03)
281 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
282 OSH n SE*Je M'appelle Adrenaline Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Fabio Holiday East (OSH n) x S*Jean Dark Xena (SIA n)
283 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
284 OSH b Gucci Romani Vil'k Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Federiko (OSH b) x Niagara West-Point (SIA w)
285 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
285 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
286 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
287 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM BIS
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
288 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
289 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
290 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
291 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Stephe Bruin Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
292 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
293 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
294 OSH n 03 La Bell Zting Ray Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM BIS
Harly du Bois de la Plaine (SIA a 03 21) x S*Cross-Bow Crest Hell of a Lady (OSH b)
295 OSH g 03 Enitta-Oni Rahat Lukum *** Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
296 OSH bs 03 22 FI SK LO 16 FI*Jalecat's BeCharming Beautify Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yanino (OLH ns 22) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
297 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan Flòraidh Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
298 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
299 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
299 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
300 SIA b S*Nova Star Willie Nelson Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
Pippastro Sinbad (SIA o) x S*Nova Star Askungen (BAL c)
301 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
302 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
303 SIA b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil Naaras Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
FI*Birregin Makes People Talk (SIA n 03 21) x Ivanthes Qqueinnie (SIA n 21)
304 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
305 SIA h 03 21 FI SK LO 16 FI*Eirenen Let Me Shine Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Miado Baran House Of Bëor (SIA b 03 21) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
306 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
307 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
308 SOM n FI SK LO 16 FI*Kisompa's Kandelioússa Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x Almaros Kualani (SOM n)
309 SOM n FI SK LO 17 Olaf von Gulda Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
310 SOM n FI SK LO 16 FI*Kisompa's Lorenzo Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
311 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
312 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
312 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Elena Noskova 1 NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
313 SOM a FI SK LO 16 FI*Kisompa's Lunetta Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
314 SOM a FI SK LO 14 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
315 SOM o FI SK LO 17 SE*Tavebo katten Aida of Kisompa Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Kisompa's Joshua Kimmich (SOM n) x NightRox Tavebo Ida (SOM o)
316 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
317 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Bombycilla garrulus Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
318 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
319 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
320 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
321 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
322 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
323 HCL Hertta Naaras Kotikissat Elena Zagorskaya 1 NOM
324 HCL Sepe Uros Kotikissat Elena Zagorskaya 2
325 HCL Kelmi Uros Kotikissat Elena Zagorskaya 1 NOM
326 HCL Peku Uros Kotikissat Elena Zagorskaya 3
326 HCL Peku Uros Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
327 HCS Mei Naaras Kotikissat Elena Noskova Abs
328 HCS Vesku Uros Kotikissat Elena Noskova 1 NOM BIS
347 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe ABY n, ABY ps, BAL c, CRX I, CRX IV, CRX VI, OLH h 03, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH d 24, OSH n 24, OSH w 61, RUS, SIA a, SIA b, SIA b 03, SIA c, SIA n 03 21, SOM o, SPH I 38
Hämäläinen Satu ABY a, ABY os, CRX II, CRX V, DRX VII, OSH a 25, OSH b, OSH f, OSH g 03, OSH n, SIA h 03 21, SOM a, SOM n, SOM p, SPH IV, SPH V 37
Jones Steven L. MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO VIII, SIB V, SIB VIII, TUA II, VET 1 37
Krogh Minna MCO I, MCO II, MCO IV, NEM I, NEM II, NFO III, NFO V, NFO VII, SIB III, SIB VI, SIB VII, TUA VII 38
Noskova Elena SIB IV (13c), EXO n 22, PER a 21 33, PER d, PER n, PER w 62, RAG a, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI d, SBI d 21, HCS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 37
Nyman Pia MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB IV, SRS III, TUA IX, TUA V 39
Sahlberg Carin BML I, BSH ns 11, BUR b, BUR c, BUR e, BUR f, EUR d 22, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53, OCI b 24, OCI ns 24, ABY o, ABY p, CRX III, CRX VII, CRX VIII, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH h, OSH n 03, OSH w 64 38
Spijker Charles EXO a 21 33, EXO n, PER n 03 24, PER w 63, RAG a 04, RAG c 04, RAG e 04, BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH c, BSH g, BSH ny 25, BUR j, BUR n, EUR e 22, EUR f, EUR f 24, EUR n, EUR ns 23, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24 40
Zagorskaya Elena PER a, PER b 21 33, PER ds 22 62, PER f 24, PER fs, PER n 02 62, RAG a 03, RAG d, RAG d 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI e 21, SBI n, SBI n 21, HCL, VET 2 35
9 tuomaria