Omakissa
TUROK 08.04.2017 kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.4.2017 Loppuu 8.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 7.3.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Päivi Katajisto, np@turok.fi, puh 044 3217253

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Näyttely on lauantaina täynnä!


Ilmoittautumiset:
 17.1-19.3.2017 OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet, puutteelliset ja maksamattomat ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 62 60 0 0 2
2 122 113 0 0 9
3 64 63 0 0 1
4 116 104 0 0 12
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 370 346 0 0 24

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX2
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM BIV NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
7 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
8 PER w 62 Mirage Blanc Popcorn 1 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX2
9 PER w 62 S*Scarlet's Sweetheart 1 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
10 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
11 PER n D'Eden Lover Boo Boo 1 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM BIS
12 PER a S*Scarlet's Big Heart 1 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB NOM BIS
13 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
14 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
15 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
16 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
16 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
17 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
18 PER b 21 33 S*Persnose Plopp 1 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
19 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
20 RAG a FI*Raitamäen Alicia 1 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
21 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
22 RAG d FI*Maplehill's Flaming Star 1 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
23 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
23 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM
24 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
25 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV
26 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Villehart 1 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
27 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane 1 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
28 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
29 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White 1 Naaras 13c (Määrittely) Spijker Charles RAG a 03
29 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White 1 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
30 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
31 RAG a 04 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi 1 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
32 RAG b 04 Oskar Dom Elzy*PL 1 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
33 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
34 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity 1 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
35 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
36 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
37 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
38 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM BIS
39 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
39 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
40 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
41 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB NOM
42 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX2
43 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 1 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
44 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
45 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
46 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 1 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
47 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 1 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
48 SBI g FI*ElfQuest Leetah 1 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
49 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB NOM BIS
50 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara 1 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
51 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
52 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
53 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
54 SBI c 21 FI*Kirakan U Got The Look 1 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
55 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
56 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
57 ACS XI / ACS bs 03 21 33 FI*Minnikatin Vanessa 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
58 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
59 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
60 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
61 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
62 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
63 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
64 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
65 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena Abs
66 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
67 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld All Father 2nd 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
68 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM
69 MCO IV / MCO n 03 25 NW RU*Unicum Arabesca, JW 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
71 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
73 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
74 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles Abs
75 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
76 MCO V / MCO e 25 FI*Tigerworld Bold `N` Beautiful 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
77 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
78 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
79 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
80 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX2
81 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
82 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX2
83 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
84 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX2
85 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC BIV NOM BIS
86 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM BIS
87 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
88 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
89 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
90 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
91 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
92 MCO VII / MCO ds FI*Krysos You are My Sunshine 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
93 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX2
95 MCO VIII / MCO ns 09 LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
96 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP BIV NOM
97 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wind 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
98 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wizard 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
99 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
100 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 NOM BIS
101 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
102 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
103 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
104 NFO II / NFO a 03 S*Luddhögens Stjärna 2 Naaras 2 (SP) Spijker Charles Abs
105 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
106 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB NOM
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuestionableContent 2 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
111 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
112 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX2
113 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
114 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
115 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles Abs
116 NFO VI / NFO d 09 S*Segersjös Runar Tvålfager 2 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
117 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
118 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
119 NFO VII / NFO as 24 S*Segersjös Skilla 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena Abs
120 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX2
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
122 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
123 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
124 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 8 (PR) Noskova Elena Abs
125 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles Abs
125 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia Abs
126 SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
127 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
128 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
129 SIB III / SIB ny 24 S*Maollich's I (am) Igor 2 Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
130 SIB III / SIB ny 24 SE*Midstorm Atomic Akacia 2 Naaras 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
131 SIB IV / SIB n 03 22 S*Klockarbackens Dobby 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena Abs
132 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena Abs
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
134 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
135 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
136 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åå La Laa 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
137 SIB IV / SIB n 09 24 S*Maollich's I (am) Ilena 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
138 SIB IV / SIB ny 09 24 S*Maollich's I (am) Irina 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX3
139 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 13c (Määrittely) Spijker Charles SIB ny 09 24
139 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
140 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
142 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
143 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja 2 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena Abs
144 SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx 2 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
145 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
146 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena Abs
147 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
148 SIB VI / SIB e 02 21 64 SE*Sealioness M/S Arcona 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX2
149 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
151 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP BIV NOM BIS
152 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
153 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
154 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
155 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM BIV
156 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
157 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Geisha 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
158 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
159 SIB VIII / SIB ds 09 SE*Ghost Parade's Loudness 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
160 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles Abs
161 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
162 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Handsome 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
163 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
164 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
165 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM
166 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
167 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
168 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
169 BEN n 24 S*Nordic Glow Cosmic Girl 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
170 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
171 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
172 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
173 BML I / BML ns 11 S*Kikirikis Malina Magdalena 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
174 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
175 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
176 BML I / BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica 3 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
177 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP NOM
178 BSH c S*Hennerdals Helmer 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
179 BSH g S*Hennerdals Jiselle 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
180 BSH ns 11 FI*Helmiinan Hupakko 3 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
181 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX2
182 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
183 BUR n Shai-San-War's Sun Shine 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB NOM
184 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
185 BUR n Shai-San-War's Zoya 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM BIS
186 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS BIV
186 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
187 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
188 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
189 BUR FI*Ninelli's Nymphadora Tonks 3 Naaras 13b (Tarkistus) Nyman Pia BUR b
190 BUR FI*Ninelli's PLS DAPO 3 Naaras 13b (Tarkistus) Nyman Pia BUR n
191 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
192 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
192 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
193 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
194 BUR c FI*Tai-Hao Fire 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
195 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX2
196 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV NOM
197 BUR f FI*Tai-Hao Liekitär 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
198 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
199 BUR f FI*Tai-Hao Meelie 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
200 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
201 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
202 BUR j FI*Tai-Hao Lottie 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
203 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
204 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu Abs
205 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
206 EUR a FI*Lumihelmen Blue Boy 3 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
207 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP NOM BIS
208 EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
209 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
210 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
211 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
212 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
213 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM BIS
214 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
215 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
215 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
216 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
217 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
218 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM
219 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
220 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
221 MAU ns 24 FI*Felesin Sekhmet 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
222 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
223 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM BIS
224 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
225 OCI o 24 FI*WiliWilla Be-Bop-A-Lula 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
226 SNO a 05 Federico Snowshoe-Pearls*PL 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
227 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
228 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
229 ABY n FI*Jollinooran Esperanza 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
230 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
231 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
231 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
232 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
233 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
234 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
235 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
236 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
237 ABY o FI*Neaera's Fiammetta 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
238 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
239 ABY os FI*Taiga-Kissat Silver Diamond 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
240 ABY ps S*Saivokattens Impi Ihalempi 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
241 BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
242 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
243 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM BIS
244 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV
245 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
246 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
247 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
248 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
248 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
249 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS BIV
250 CRX II / CRX n 03 FI*Ballerina's Harjukujan Monni 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
251 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
252 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM
253 CRX IV / CRX d 03 FI*Saca's Little Big Red 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia CRX e 03
254 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
255 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
256 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
257 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
258 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
259 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Piupaws Cleolinda 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
260 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
260 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
261 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
262 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
262 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
263 DRX II / DRX a 03 FI*Berry's Cava Te Quiero 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
264 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
265 DRX IV / DRX g 02 62 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
266 DRX VII / DRX n 33 Sunny Elf Jeronimo 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
267 DRX VII / DRX n 21 32 S*Infracat's J James Joyce 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
268 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
269 DRX VII / DRX gs 21 33 FI*Quiero A Alis Grave Nil 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
270 OLH h 03 S*Rufu's Greta af Fjellebo 4 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
271 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
272 OSH w 61 S*Jean Dark Benjamin Syrsa 4 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM BIS
273 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
274 OSH n SE*Je M'appelle Adrenaline 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
275 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
276 OSH b Gucci Romani Vil'k 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
277 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
278 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
279 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM BIS
280 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
281 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
282 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna Abs
283 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
284 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
285 OSH g 03 Enitta-Oni Rahat Lukum *** 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
286 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
287 RUS Asolan Blu Kristmas 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
288 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
289 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
289 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 SIA b S*Nova Star Willie Nelson 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
291 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
292 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
293 SIA b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil 4 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
294 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
295 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
296 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
297 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
298 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
299 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
300 SOM n FI*Bluestream's Luna 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
301 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
302 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
303 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV
304 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
304 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
305 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM BIV
306 SOM n FI*Foxkiss Elephas maximus 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX2
307 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
308 SOM a FI*Kisompa's Lunetta 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
309 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia Abs
309 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Abs
310 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
311 SOM o FI*SunnyPace Garidella 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
312 SOM o SE*Tavebo katten Aida of Kisompa 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
313 SOM o FI*Amajan Nino Nicostrato 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
314 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
315 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB BIV
316 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
316 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
317 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
318 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
319 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM
320 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Tesslyn 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
321 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
322 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
323 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyman Pia 1 NOM
324 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 1 NOM BIS
325 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 2
325 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Spijker Charles 1 NOM BIS
326 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena Abs
327 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
344 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe PER n 03 24, PER w 62, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI f, BSH a, BSH g, BSH ns 11, BUR j, BUR n, EUR a, EUR f 22, EUR n, OCI n 24, OCI o 24, SNO a 05 38
Hämäläinen Satu EXO a 21 33, PER a, PER a 21 33, PER fs, RAG a 03, RAG a 04, RAG b 04, RAG d, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, SBI g, BEN n 22, BEN n 24, BSH c, BUR b, BUR f, CHA, EUR as 23, EUR n 23, EUR n 24, MAU ns 24 38
Jones Steven L. EXO n, EXO n 22, PER b 21 33, PER f 24, PER n, PER n 02 62, PER w 63, RAG a, RAG b 04 21, RAG n, SBI h, SBI n, SBI n 21, BML I, BUR c, BUR h, EUR g 22, EUR ns 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53 38
Krogh Minna ABY o, ABY p, CRX V, DRX I, DRX II, OSH a 25, OSH bs 03 22, OSH d 24, OSH n, SOM n, SPH IV, VET 3 35
Noskova Elena MCO IX, MCO VI, NEM I, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VI, TUA IX, TUA V 39
Nyman Pia BUR b (13b), BUR n (13b), ABY n, CRX III, CRX IV, CRX VI, DRX III, DRX IV, DRX VII, OSH c 24, OSH h, RUS, SIA a, SIA c, SOM a, SOM p, HCL, VET 2 37
Sahlberg Carin ABY a, ABY os, ABY ps, BAL c, CRX I, CRX II, CRX VII, OLH h 03, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH b, OSH g 03, OSH n 24, OSH w 61, SIA b, SIA b 03, SIA n 03 21, SOM o, SPH I, SPH V, VET 4 37
Spijker Charles RAG a 03 (13c), SIB IV (13c), ACS XI, MCO II, MCO V, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB VIII, VET 1, VET Kotikissat 39
Zagorskaya Elena MCO I, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NFO III, NFO V, SIB IV, SIB VII, TUA II, TUA III, HCS 38
9 tuomaria.