TUROK 08.04.2017 kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.4.2017 Loppuu 8.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 7.3.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Päivi Katajisto, np@turok.fi, puh 044 3217253

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Näyttely on lauantaina täynnä!


Ilmoittautumiset:
 17.1-19.3.2017 OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet, puutteelliset ja maksamattomat ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 62
2 122
3 64
4 116
Kotikissat 6
Yhteensä 370

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Steven L. Jones EX2
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Jadwiga Princess Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x Alice Chosen One del Falco d'Oro (EXO n)
7 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
8 PER w 62 Mirage Blanc Popcorn Naaras Champion Stephe Bruin EX2
Kuorii New Dawn of Haendel (PER n) x Mirage Blanc Escada (PER w)
9 PER w 62 S*Scarlet's Sweetheart Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
10 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
11 PER n FI SRK LO D'Eden Lover Boo Boo Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB NOM BIS
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
12 PER a S*Scarlet's Big Heart Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB NOM BIS
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
13 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
14 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
16 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
16 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
17 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
18 PER b 21 33 S*Persnose Plopp Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
FIN*Yashar's Quantanamera (PER a 21 33) x Katarina Princeps Senatus*RU (PER b 33)
19 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
20 RAG a FI SK LO 16 FI*Raitamäen Alicia Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
21 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
22 RAG d FI SK LO 16 FI*Maplehill's Flaming Star Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
23 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
23 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB BIV
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinssi Villehart Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
27 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
28 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Wildemar Snow White Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
29 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Wildemar Snow White Naaras Määrittely Charles Spijker RAG a 03
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
31 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
32 RAG b 04 FI SK LO 16 Oskar Dom Elzy*PL Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Gadget Dom Elzy*PL (RAG b 03) x Eliana Dom Elzy*PL (RAG b)
33 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
34 RAG b 04 21 FI SK LO 17 Lumenvalkean Felicity Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
35 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
36 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
37 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
38 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
39 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
39 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Charles Spijker 1 NOM BIS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
40 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
41 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB NOM
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
42 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Stephe Bruin EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
43 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
44 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
45 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
46 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
47 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
48 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
49 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Premior Steven L. Jones EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
50 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
51 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
52 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
53 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
54 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
55 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
56 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
57 ACS XI / ACS bs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Vanessa Naaras Avoin Charles Spijker Abs
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
58 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
60 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
61 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
62 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
63 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
64 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM BIS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
65 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
65 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
67 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld All Father 2nd Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
68 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
69 MCO IV / MCO n 03 25 NW RU*Unicum Arabesca, JW Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x Stallers Oh My Darling (MCO n 09 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
71 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
73 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
74 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW Uros International Champion Charles Spijker Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
75 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
76 MCO V / MCO e 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld Bold `N` Beautiful Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
77 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
78 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x RU*Unicum Flame *** (MCO f 25)
79 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*FireFox Garfield Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
80 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Kastraatti Charles Spijker EX2
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
81 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
82 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Champion Elena Noskova EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
83 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
84 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Avoin Elena Noskova EX2
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
85 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC BIV NOM BIS
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
86 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
87 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
88 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
89 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
90 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
91 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
92 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Krysos You are My Sunshine Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Queen of New Orleans (MCO fs 09 22)
93 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX2
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
95 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP BIV NOM
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
97 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Avasong White Wind Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
FI*Krysos All my Life (MCO w) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
98 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Avasong White Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Krysos All my Life (MCO w) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
99 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
100 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
101 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
103 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
104 NFO II / NFO a 03 S*Luddhögens Stjärna Naaras Supreme Premior Charles Spijker Abs
S*Hagabacken's Harley Davison (NFO n 09 22) x S*Luddhögens Delilah (NFO as 09 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
106 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB NOM
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x S*Lofvens Edda Eternally Mine (NFO f)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Elena Noskova Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Elena Noskova Abs
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
111 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
112 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
113 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
114 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
115 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya Naaras Grand International Champion Charles Spijker Abs
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Lagboda's Prinsessan Leia (NFO n 23)
116 NFO VI / NFO d 09 S*Segersjös Runar Tvålfager Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
117 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
118 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
119 NFO VII / NFO as 24 S*Segersjös Skilla Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova Abs
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Segersjös Qickan (NFO as 09 24)
120 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan Naaras International Champion Elena Noskova EX2
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB BIV
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
122 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras Avoin Elena Noskova Abs
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
123 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
124 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Premior Elena Noskova Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
125 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Charles Spijker Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
125 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Pia Nyman Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
126 SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour Uros Avoin Charles Spijker Abs
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
127 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
128 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
129 SIB III / SIB ny 24 S*Maollich's I (am) Igor Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
130 SIB III / SIB ny 24 SE*Midstorm Atomic Akacia Naaras Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
SE*Midstorm Massive Makarov (SIB n 24) x La'Shae Amavi*PL (SIB ny 24)
131 SIB IV / SIB n 03 22 S*Klockarbackens Dobby Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
132 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
134 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras International Champion Elena Zagorskaya Abs
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
135 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
136 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
137 SIB IV / SIB n 09 24 S*Maollich's I (am) Ilena Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX2
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
138 SIB IV / SIB ny 09 24 S*Maollich's I (am) Irina Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX3
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
139 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
139 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 17 FI*SäihkySilmän AlttsåBra Uros Määrittely Charles Spijker SIB ny 09 24
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
140 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
S*Summer Flame's Lumos (SIB n 09 22) x S*Maollich's Faboluos Frezija (SIB ny 09 22)
141 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
142 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
143 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja Naaras Grand International Champion Elena Noskova Abs
S*Jasiones Arrigo (SIB e 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
144 SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
SE*Ghost Parade's Loudness (SIB ds 09) x S*Maollich's Mott the Hoople (SIB a)
145 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
146 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa Naaras International Champion Elena Noskova Abs
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x SE*Sibbegårdens Chanel (SIB ny 24)
147 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Freija Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Cherrytail's PrettyBoy (SIB n 03) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
148 SIB VI / SIB e 02 21 64 SE*Sealioness M/S Arcona Naaras Avoin Elena Noskova EX2
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
149 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
151 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
152 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
S*Jasiones Bolero (SIB ds 09 24) x S*Maollich's Nadija Ivanova, DVM (SIB f 24)
153 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
154 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
155 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Supreme Champion Charles Spijker KM BIV
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
156 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
157 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Geisha Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
158 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
159 SIB VIII / SIB ds 09 SE*Ghost Parade's Loudness Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
S*Milashka's Idalgo (SIB n 09) x S*Staffansgårdens Ghost Note (SIB fs)
160 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Charles Spijker Abs
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
161 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
162 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
163 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
164 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
165 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
166 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
167 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
168 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x Absolutely Super Solar Storm (BEN n 24)
169 BEN n 24 S*Nordic Glow Cosmic Girl Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
170 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
171 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
172 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
173 BML I / BML ns 11 S*Kikirikis Malina Magdalena Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
S*CallaMej Eddie (BML ns 11) x S*Kikirikis Makena Mikica (BML bs 11)
174 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 BIV NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
175 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
176 BML I / BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Hämynhäivän Misteli (BML ns 11)
177 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP NOM
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
178 BSH c S*Hennerdals Helmer Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
DK*Wiki's Icecube (BSH c) x S*Papadino's Cuba Cola (BSH a)
179 BSH g S*Hennerdals Jiselle Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
The Arctic King of Tommy's Town-House (BSH w) x S*Pearlymoon's Crumb Cake (BSH f)
180 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
181 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX2
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
182 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
183 BUR n Shai-San-War's Sun Shine Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB NOM
LV*Silky Majesty Vampire (BUR n) x LV*Silky Majesty Zoe (BUR b)
184 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
185 BUR n Shai-San-War's Zoya Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM BIS
RU*O'Kler Voodoo (BUR n) x Shai-San-War's Sun Shine (BUR n)
186 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS BIV
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
186 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
187 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
188 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
189 BUR FI SK RX 16 FI*Ninelli's Nymphadora Tonks Naaras Rodun tarkistus Pia Nyman BUR b
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
190 BUR FI SK RX 16 FI*Ninelli's PLS DAPO Naaras Rodun tarkistus Pia Nyman BUR n
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
191 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
192 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
192 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
193 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
194 BUR c FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Fire Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
195 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX2
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
196 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
197 BUR f FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Liekitär Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
198 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
199 BUR f FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Meelie Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
200 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
201 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
202 BUR j FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Lottie Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
203 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
204 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen Abs
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
205 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
206 EUR a FI SRK RX FI*Lumihelmen Blue Boy Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Tarmo (EUR a 03) x FIN*Kassilan Genuine Gem (EUR a)
207 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
208 EUR n 24 FI SRK RX FI*Kassilan Peräkammarin Poika Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FIN*Kassilan Heinäkuun Heila (EUR a 24)
209 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
210 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
211 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
212 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
213 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
214 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
215 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
215 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
216 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
217 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI SK RX 17 FI*Maikain MiuMiu Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones Abs
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
218 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB NOM
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
219 MAN 53 / MAN n 09 53 FI SK RX 15 FI*Pikkeen Tuike Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
220 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
221 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Sekhmet Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
222 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
223 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
224 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
225 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Be-Bop-A-Lula Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
226 SNO a 05 FI SK RX 16 Federico Snowshoe-Pearls*PL Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Swissmountains' D'Rhett Butler (SNO n 05) x Southpole Ti Amo (SNO a 05)
227 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
228 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
229 ABY n FI SK LO 16 FI*Jollinooran Esperanza Naaras Avoin Pia Nyman EX2
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Jollinooran Donna Isadora (ABY n)
230 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I swallowed a Bug Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
231 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
231 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
232 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
233 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
234 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
235 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
236 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
237 ABY o FI SRK LO FI*Neaera's Fiammetta Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
238 ABY p FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
239 ABY os FI SK LO 15 FI*Taiga-Kissat Silver Diamond Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Saivokattens Hopea Helmi (ABY ns)
240 ABY ps FI SK LO 16 S*Saivokattens Impi Ihalempi Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Saivokattens Silver Elvis (ABY as) x S*Saivokattens Hopea Lumi (ABY ns)
241 BAL c SE*Pilgatans Diesel Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Winnetou di Gattinata*PL (BAL b) x S*Vildbackens Isabella (BAL g 21)
242 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
243 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
244 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
245 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Uula Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
246 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
247 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
248 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
248 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
249 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS BIV
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
250 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Ballerina's Harjukujan Monni Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
251 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
252 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
253 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 17 FI*Saca's Little Big Red Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman CRX e 03
FI*Angelfalls Étoile Azurée (CRX a) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
254 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
255 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
256 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
257 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
258 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 16 FI*VeeKasin Fanzine Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
Fair Hell Gwendji Wonder (CRX n 24) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
259 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Cleolinda Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
260 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
260 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
261 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
262 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
262 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
263 DRX II / DRX a 03 FI SK RX 16 FI*Berry's Cava Te Quiero Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
264 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
265 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
266 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 Sunny Elf Jeronimo Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Phu-Quoc's Jerome of Sunny Elf (DRX n 32) x Aurora Rosaspina Del Giglio Sacro (DRX f 33)
267 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
268 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 FI*Åbodas Aimi Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Åbodas Yasu (DRX a) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
269 DRX VII / DRX gs 21 33 FI SK LO 17 FI*Quiero A Alis Grave Nil Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Quiero Sanxenxo (DRX fs 23)
270 OLH h 03 S*Rufu's Greta af Fjellebo Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
SE*Pilgatans Diesel (BAL c) x FI*Mummeli Dinazinha Silvia (OSH f 03)
271 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
272 OSH w 61 S*Jean Dark Benjamin Syrsa Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB NOM BIS
HU*Imladris Indil Simon Templar (OSH w) x S*Jean Dark Prinsessan Jasmin (SIA n 21)
273 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
274 OSH n SE*Je M'appelle Adrenaline Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Fabio Holiday East (OSH n) x S*Jean Dark Xena (SIA n)
275 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
276 OSH b Gucci Romani Vil'k Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Federiko (OSH b) x Niagara West-Point (SIA w)
277 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
278 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
279 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
280 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
281 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
282 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Minna Krogh Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
283 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
284 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
285 OSH g 03 Enitta-Oni Rahat Lukum *** Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
286 OSH bs 03 22 FI SK LO 16 FI*Jalecat's BeCharming Beautify Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yanino (OLH ns 22) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
287 RUS Asolan Blu Kristmas Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Starstruck's Greta Ekman (RUS )
288 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
289 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
289 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
290 SIA b S*Nova Star Willie Nelson Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Pippastro Sinbad (SIA o) x S*Nova Star Askungen (BAL c)
291 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
292 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
293 SIA b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FI*Birregin Makes People Talk (SIA n 03 21) x Ivanthes Qqueinnie (SIA n 21)
294 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
295 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
296 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
297 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
298 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
299 SOM n FI SK LO 16 FI*Kisompa's Kandelioússa Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x Almaros Kualani (SOM n)
300 SOM n FI SK LO 16 FI*Bluestream's Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*Bluestream's Dolly (ABY n)
301 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
302 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
303 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
304 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
304 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Carin Sahlberg 1
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
305 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
306 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Elephas maximus Uros Kastraatti Minna Krogh EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
307 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Esox lucius Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
308 SOM a FI SK LO 16 FI*Kisompa's Lunetta Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
309 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Pia Nyman Abs
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
309 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Veteraani Carin Sahlberg Abs
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
310 SOM a FI SK LO 14 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
311 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Garidella Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
312 SOM o FI SK LO 17 SE*Tavebo katten Aida of Kisompa Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Kisompa's Joshua Kimmich (SOM n) x NightRox Tavebo Ida (SOM o)
313 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Nino Nicostrato Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
314 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Buteo lagopus Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
315 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Cosmos Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB BIV
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
316 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Bombycilla garrulus Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
316 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Bombycilla garrulus Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
317 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg Abs
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
318 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
319 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Diancie Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
320 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Tesslyn Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
321 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
322 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
323 HCL Hertta Naaras Kotikissat Pia Nyman 1 NOM
324 HCL Kelmi Uros Kotikissat Pia Nyman 1 NOM BIS
325 HCL Peku Uros Kotikissat Pia Nyman 2
325 HCL Peku Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM BIS
326 HCS Mei Naaras Kotikissat Elena Zagorskaya Abs
327 HCS Vesku Uros Kotikissat Elena Zagorskaya 1 NOM
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe PER n 03 24, PER w 62, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI f, BSH a, BSH g, BSH ns 11, BUR j, BUR n, EUR a, EUR f 22, EUR n, OCI n 24, OCI o 24, SNO a 05 38
Hämäläinen Satu EXO a 21 33, PER a, PER a 21 33, PER fs, RAG a 03, RAG a 04, RAG b 04, RAG d, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, SBI g, BEN n 22, BEN n 24, BSH c, BUR b, BUR f, CHA, EUR as 23, EUR n 23, EUR n 24, MAU ns 24 38
Jones Steven L. EXO n, EXO n 22, PER b 21 33, PER f 24, PER n, PER n 02 62, PER w 63, RAG a, RAG b 04 21, RAG n, SBI h, SBI n, SBI n 21, BML I, BUR c, BUR h, EUR g 22, EUR ns 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53 38
Krogh Minna ABY o, ABY p, CRX V, DRX I, DRX II, OSH a 25, OSH bs 03 22, OSH d 24, OSH n, SOM n, SPH IV, VET 3 35
Noskova Elena MCO IX, MCO VI, NEM I, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VI, TUA IX, TUA V 39
Nyman Pia BUR n (13b), BUR b (13b), ABY n, CRX III, CRX IV, CRX VI, DRX III, DRX IV, DRX VII, OSH c 24, OSH h, RUS, SIA a, SIA c, SOM a, SOM p, HCL, VET 2 37
Sahlberg Carin ABY a, ABY os, ABY ps, BAL c, CRX I, CRX II, CRX VII, OLH h 03, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH b, OSH g 03, OSH n 24, OSH w 61, SIA b, SIA b 03, SIA n 03 21, SOM o, SPH I, SPH V, VET 4 37
Spijker Charles RAG a 03 (13c), SIB IV (13c), ACS XI, MCO II, MCO V, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB VIII, VET 1, VET Kotikissat 39
Zagorskaya Elena MCO I, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NFO III, NFO V, SIB IV, SIB VII, TUA II, TUA III, HCS 38
9 tuomaria