TUROK kansainvälinen rotukissanäyttely 5.4.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.4.2014 Loppuu 5.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 16.3.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- ja kongressikeskus, Messukentänkatu 9-13, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri kat I & II Outi Jalo, näyttelysihteeri kat III, IV ja KK Katja Kinnunen. Molempien näyttelysihteereiden sähköposti show@turok.fi Näyttelypäällikkö Suvi Sippola. Lisätietoja tai kysymyksiin vastaa info@turok.fi.
Lisätietoja Leimakortit postitetaan kat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Kat III, IV ja kotikissat Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. HUOM! Laita leimakorttin näyttelypäivä, omistajan ja kissan nimi!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 101
2 125
3 108
4 128
Kotikissat 8
Yhteensä 470

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO a Tombrock's Amadeus I Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
2 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
2 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Grob Gina 1 NOM BIS
3 EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti I Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
4 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy I Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
5 EXO g 03 24 FI*Chevhill's Lollipop I Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
6 PER w 62 Premiumcats Xollynon I Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
7 PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC BIV NOM BIS
8 PER w 62 Premiumcats Amarok I Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
9 PER w 62 FI*Elrikan Amorella I Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
10 PER n FI*Rigafan Play My Song I Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
11 PER a Haendel's Titanium of Chosen One I Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
12 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM
13 PER d FI*Kultaviiksen Janis Joplin I Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
14 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot I Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS NOM BIS
15 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo I Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
16 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
17 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz Abs
18 PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan I Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
19 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz Abs
20 PER n 03 Hiladoras Alejandro I Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
21 PER d 03 Amberdreams La Belle I Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
22 PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden I Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
23 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
24 PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
25 PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome I Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
26 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Devoto DexCurl II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP
27 ACL f 02 21 Jovilga*LT EL QUEEN II Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
28 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
29 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
30 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Riekstina (Sviksa) Linda KM NOM
30 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
31 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
32 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB
33 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
34 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear II Uros 6 (IP) Riekstina (Sviksa) Linda Abs
35 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Halden coon's Zorro II Uros 10 (KAS) Spijker Charles Abs
36 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
37 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Anouk II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
39 MCO III / MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
40 MCO IV / MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giorgio Armani II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giselle Diamante II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
44 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
45 MCO V / MCO d 22 FI*SolarWind's Dionysos II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
46 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
47 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Chanel II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles MCO g 09 22
48 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV
49 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
50 MCO VI / MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
51 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
52 MCO VII / MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
53 MCO VII / MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän II Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
54 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Nevada II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV NOM
55 MCO VII / MCO ns 22 FI*Fiarosa Nuuskamuikkunen II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
56 MCO VII / MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It II Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
57 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
58 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
59 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC BIV
60 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
61 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More II Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
61 MCO II / MCO as 09 FI*HoneyCoon's I Want It More II Uros 13c (Määrittely) Pruchniak Ireneusz MCO a 09 / MCO II
62 NFO I / NFO n DonTomaso's Nemo II Uros 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
63 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS BIV NOM
64 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
65 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
66 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Ruskprick II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX2
67 NFO II / NFO n 09 Islay de Laïloken II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
68 NFO II / NFO n 03 S*Magoria's X-Men II Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
69 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
70 NFO III / NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
71 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Night Rambler II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
72 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
73 NFO IV / NFO n 03 24 S*Skogsälvans Falcon Crest II Uros 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS
74 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
75 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB
76 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
77 NFO IV / NFO n 09 22 S*Aristo Limaz Nova Li II Naaras 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
78 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
79 NFO IV / NFO n 09 22 S*Segersjös Narcizza II Naaras 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACIB
80 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
81 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX4
82 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX3
84 NFO IV / NFO n 01 21 63 Cio Cio San's Kid Galahad II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
85 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Felimon Do the twist II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
86 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV
87 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Riekstina (Sviksa) Linda KM
88 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP NOM
89 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
90 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
91 NFO V / NFO f 22 FI*ArcticWilds Ever Dream II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
92 NFO V / NFO f 23 FIN*Marmatin Elina II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
93 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva II Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
94 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM
95 NFO VI / NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 No Cert
96 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
97 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki II Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
98 NFO VII / NFO ns DonTomaso's Royal II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
99 NFO VII / NFO ns 22 Bolsängen Åslög II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
100 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
101 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
102 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV NOM
103 NFO VIII / NFO ns 01 62 S*Skuggforsen Musse Mysterius II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
104 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
105 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
106 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll II Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB NOM
107 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
108 RAG n S*Cazmirau's River of No Return II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
109 RAG n FI*Ragtail Caspar II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
110 RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 No Cert
111 RAG a FI*Barfait's Ronaldo II Uros 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
112 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV NOM BIS
113 RAG a FI*Barfait's Rosanne II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
114 RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 6 (IP) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGPIB
115 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
116 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX2
117 RAG n 03 Methodius Omniscient for Utuinen II Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
118 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
119 RAG n 03 FI*Utuinen Clouds Of Sunset II Uros 12 (Pennut) Björkander Lena Abs
120 RAG n 03 FI*Tiridoll's Dreams of Roses II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
121 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV
122 RAG n 03 FI*Ragtail Domino II Uros 8 (PR) Björkander Lena DISQ AGR.
123 RAG n 03 Frodo Ragdolls*PL II Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX2
124 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma II Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
125 RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel II Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
126 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC BIV
127 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
128 RAG a 03 FI*Riverknee Amaze Me II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
129 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
130 RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 No Cert
131 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
132 RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
133 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi II Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
134 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP NOM BIS
135 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
136 RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
137 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
138 RAG a 04 FI*Barfait's Romario II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
139 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX2
140 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
141 RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda Abs
142 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone II Naaras 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
143 RAG h 04 FI*Rivimyllyn Jackpot Jennie II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
144 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
145 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
146 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus II Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS NOM
146 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus II Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
147 SBI n FIN*Mion Pitou II Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX2
148 SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS BIV
149 SBI a Skogshöjdens New Dawn II Naaras 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACIB BIV
150 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
151 SBI a S*Ma'ha Gita Decibel II Naaras 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 NOM BIS
152 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Riekstina (Sviksa) Linda KM
153 SBI b S*Ma'ha Gita Zpotlight II Uros 8 (PR) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAPIB
154 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
155 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
156 SBI c FI*Leklundens Fancy Flirt II Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
157 SBI d FI*Dosis Elmer II Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
158 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
159 SBI f FI*Tamus Wildcat II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
160 SBI g FI*Rais-Kis Hera II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
161 SBI n 21 S*Ma'ha Gita You've Got the Feelin' II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
162 SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
163 SBI n 21 FI*Canth's Xenia II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
164 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM DISQ AGR.
165 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa II Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
166 SBI a 21 FI*Canth's Wivaldi II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
167 SBI a 21 FI*Adalgisa's Ceres II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
168 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Reiter Helene KM NOM
169 SBI c 21 Selene Laty Mery, CZ II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
170 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
171 SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
172 SBI f 21 FI*Lofanna Aava II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
173 SBI f 21 Marleen Klaudia*EST II Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM
173 SBI f 21 Marleen Klaudia*EST II Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
174 SIB II / SIB n 03 FI*Cherrytail's PrettyBoy II Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
175 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM BIS
176 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX2
177 SIB III / SIB n 22 Favour Siber Felis*PL II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
178 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Joona II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
179 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
180 SIB III / SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV
181 SIB III / SIB a 23 FIN*Villan Bongo II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
182 SIB III / SIB n 24 FIN*Zigwan's Immu-Ilmari II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
183 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox II Uros 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS
184 SIB IV / SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi II Naaras 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS
185 SIB IV / SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB
186 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACIB BIV
188 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
189 SIB VIII / SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 No Cert
189 SIB VIII / SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody II Naaras 13c (Määrittely) Pruchniak Ireneusz SIB as 09 24 / SIB VIII
190 SIB IV / SIB n 09 24 FIN*Villan Cuba Libre II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda Abs
191 SIB V / SIB f 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
192 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
193 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan II Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
194 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando II Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS BIV NOM
195 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
196 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
196 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu II Naaras 13c (Määrittely) Pruchniak Ireneusz SIB d 24 / SIB V
197 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Sippan's Gipsy Queen II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
198 SIB VI / SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
199 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Tassutuvan Bertta II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
200 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Afrodite II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
201 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night II Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
202 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
203 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
204 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
205 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
206 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tassutuvan Bella II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
207 TUA VII / TUA as 24 FI*Elekatin Superman II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
208 TUA VI / TUA f 09 24 FIN*Elekatin Manuela II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
209 TUA VI / TUA d 09 24 FI*Gildemin Adrian Alexandre II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
210 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
211 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM BIV
211 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
212 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
213 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX2
214 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
215 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
216 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla II Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
217 ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
218 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes III Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
219 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Grob Gina KM
220 ABY n Lalima's Mikhail Baryshnikov III Uros 10 (KAS) Grob Gina Abs
221 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 5 (IC) Helmer Barbro EX1 CAGCIB BIV
222 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch III Naaras 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1 NOM
223 ABY a FI*Jollinooran Don Indiana III Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
224 ABY o FI*Nebuankhet Wyrd III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
225 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
226 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
227 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
227 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
228 ABY ns FI*Dweia's Caru Efe III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
229 BEN n 22 Ilendri Surya III Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
230 BEN n 22 CattiCartano Hemlock III Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1 NOM BIS
231 BEN n 24 Absolutely My Own Private Idaho III Uros 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS BIV
232 BEN n 24 S*KungsgardenCats Sun Dog III Uros 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
233 BEN n 24 Silverspirit's Dione III Naaras 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
234 BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba III Uros 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
235 BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie III Naaras 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
236 BEN n 24 FI*Starglitters Hilfiger III Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
237 BEN n 24 S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove III Uros 2 (SP) Helmer Barbro KM NOM
238 BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego III Uros 8 (PR) Helmer Barbro Abs
239 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB BIV NOM
240 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Prinssi III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
241 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
242 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 4 (GIP) Helmer Barbro EX1 CAPS NOM BIS
243 BRI n S*Applecat Toto III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
244 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
245 BRI e Countess of Noblesse Oblige III Naaras 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
246 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle III Uros 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1
247 BRI f FI*Ullukan Aura Unelma III Naaras 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1
248 BRI f FI*Suvikasteen Sandra III Naaras 8 (PR) Helmer Barbro EX1 CAPIB
249 BRI g Ulrika Clemena Cats III Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
250 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool III Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
251 BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH III Uros 2 (SP) Grob Gina KM
251 BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz Arvosteltu 5
252 BRI n 24 S*Applecat Zlatan III Uros 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB NOM BIS
253 BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight III Naaras 8 (PR) Chapman Lena EX1 CAPIB
254 BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya III Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
255 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 5 (IC) Grob Gina EX2
256 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika III Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
257 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 11 (Nuoret) Grob Gina EX1
258 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX2
259 BUR n Woland Magic Valley*RU III Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1 BIV NOM
260 BUR n FIN*Katruskan Chelindrea III Naaras 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS NOM
261 BUR n FI*Ilovuon Coelogyne beccarii III Uros 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB
262 BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
263 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV NOM
264 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
265 BUR a FI*KyeSuu Einstein III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
266 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
267 BUR a FIN*Kaiuksen Caesar III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
268 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS
269 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW *** III Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1 NOM BIS
270 BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 4 (GIP) Helmer Barbro EX1 CAPS
271 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka III Uros 8 (PR) Helmer Barbro EX1 CAPIB
272 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP NOM
273 BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood III Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
274 BUR f FI*Seirene Polina III Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC NOM
275 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
276 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX2
277 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita III Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
278 CHA FI*Souriant Musette III Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
279 CHA FI*Sinimirrin Bernard III Uros 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 NOM
280 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS
281 CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite III Naaras 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
282 CHA FI*Souriant Bourboulenc III Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP BIV
283 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
284 CRX I / CRX n Changes Soul Love III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
285 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
286 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka III Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
287 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken III Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
288 CRX II / CRX n 03 FI*Spectrolite Quiterio III Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
289 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh III Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX2
290 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet III Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 BIV
291 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
292 CRX III / CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS BIV NOM
293 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin III Naaras 11 (Nuoret) Helmer Barbro EX1
294 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly III Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
295 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti III Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
296 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter III Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX2
297 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want III Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 BIV
298 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars III Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1
299 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene III Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
300 CRX V / CRX n 23 S*Spotless Glimma III Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS NOM
301 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Raita.Pirkka III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
302 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
303 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
304 CRX IX / CRX w 64 SpiritCat Prince Charming III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
305 CRX IX / CRX w 61 FIN*VippeCat Baby Snowman III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
306 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja III Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
307 DRX VII / DRX f 32 FI*Fairy-Story's Imagine III Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
308 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
309 DSP V / DSP n 03 33 Estelle My Toys III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
310 EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 No Cert
311 EUR n FIN*Kassilan Domestic Devil III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
312 EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS BIV NOM
312 EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
313 EUR n FI*Kissalabim Milla Magia III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
314 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
315 EUR ns Alma III Naaras 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
316 EUR fs DK*Boholdt Duchess III Naaras 9 (Avoin) Grob Gina Abs
317 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
318 EUR n 22 Hallonstrands Foxy Lady III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
319 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
319 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 3
320 EUR n 24 Hallonstrands Pocahontas III Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
321 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
322 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS
322 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 4
323 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa III Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1
324 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas III Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
325 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Chapman Lena KM
326 EUR d 24 Niilo III Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
327 EUR f 22 Silkkiturkin Osmankäämi III Naaras 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
328 EUR ns 22 Hallonstrands Silver Pearl III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
329 EUR ns 22 Hopiatopias III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
330 EUR ns 23 FI*Kassilan Lystikäs Lyyli III Naaras 5 (IC) Helmer Barbro Abs
331 EUR ns 23 FI*Kassilan Rakkauslapsi III Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro Abs
332 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
333 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
334 EUR ds 23 FIN*FollowMe Early Flight III Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
335 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing III Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX2
336 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
337 KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no III Uros 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB BIV
338 KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee III Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
339 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu III Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 BIV NOM
340 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit III Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX2
341 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX2
342 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
343 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX3
344 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu III Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX4
345 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
346 KOR FI*Kattihovin Subarashii Hoshi III Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
347 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Grob Gina KM BIV NOM BIS
347 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
348 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
349 OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton III Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
350 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS
351 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS NOM BIS
352 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Helmer Barbro KM
352 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
353 OCI c 24 FI*Ermintrude Christmas Jones III Naaras 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
354 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
355 RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB NOM
356 RUS Wynterwynd Moon River III Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
357 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB NOM
358 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza III Naaras 1 (SC) Helmer Barbro KM
359 SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
360 SOM n FI*SunnyPace Carex III Uros 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1 BIV
361 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa III Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
362 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
363 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Helmer Barbro Abs
363 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz Abs
364 SOM a FI*SunnyPace Dianthus III Naaras 12 (Pennut) Helmer Barbro EX1
365 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 4 (GIP) Helmer Barbro EX1 CAPS
366 SOM o FI*SunnyPace Calliopsis III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
367 SOM o S*All Inclusive Langtang of Kisompa III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
368 SOM p FI*SunnyPace Cosmos III Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1
369 SOM p FI*SunnyPace Consolida III Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
370 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS
371 SOM ns FIN*Walimain Dilara III Naaras 8 (PR) Grob Gina Abs
372 SPH I / SPH n FI*Tutsi Diamond III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
373 SPH II / SPH n 03 FI*Hobbitqueen's Isanotski III Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1
374 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius III Uros 3 (GIC) Helmer Barbro EX1 CACS BIV
375 SPH V / SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya III Naaras 7 (CH) Helmer Barbro EX1 CACIB
376 SPH V / SPH e 09 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 9 (Avoin) Helmer Barbro EX1 CAC
377 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
378 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
379 BAL c SE*Pilgatans Diesel IV Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
380 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV
381 BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
382 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving IV Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
383 BAL p S*Spotless Linnea IV Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
384 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
385 BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
386 OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli IV Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
387 OLH c Brangelina v. Rosenharz IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
388 OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
389 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
390 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
391 OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough IV Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
392 OLH j 03 24 FI*TaikaTomun Bria Balleriina IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
393 OSH b Ivanthes Iii-Wotan IV Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
394 OSH d S*Spotless Jänta IV Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
395 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra IV Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM BIS
395 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra IV Naaras 17 (Veteraani) Grob Gina 1 NOM BIS
396 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
397 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ IV Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
398 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
399 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia IV Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
400 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward IV Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
401 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo IV Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
402 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
403 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat IV Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
404 OSH c 24 FI*Ice-Olive's Velour Ambrosia IV Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
405 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
406 OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
407 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
408 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
409 OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
410 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 5 (IC) Lubrano Robert Abs
411 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
412 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
413 OSH gs 24 FI*Bigear Princess Ellah IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
414 OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
415 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
416 OSH n 03 25 FI*Galene's Black Velvet IV Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
417 PEB III / PEB h EE*Aisha Oriental Miracle IV Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
418 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
419 SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
420 SIA n FI*Willicon Use The Force IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
421 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel IV Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
422 SIA n FI*Viitakon Tähtönen IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV
423 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Lubrano Robert Abs
424 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
425 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa IV Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
425 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa IV Uros 13c (Määrittely) Shchukin Alexey SIA c
426 SIA a FI*Viitakon Ykä IV Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
427 SIA c FI*Baila-Bailan Mytologia IV Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
428 SIA a FI*Pinokin Kharon IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
429 SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
430 SIA b FI*Amon Sethi IV Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
431 SIA b FI*Clamoris Humbert IV Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
432 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
433 SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel IV Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
434 SIA g FI*Baila-Bailan Pimeän Tyttö IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
435 SYS n 03 21 FI*Galene's Bite Of The Iguana IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
436 SYS a 03 21 FI*Galene's Blue Passion IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
437 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
438 HCL Zeus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM
439 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martikainen Arja 1 NOM
440 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
441 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
442 HCS Kaapo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 2
443 HCS Luna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 2
444 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
444 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
445 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
470 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena NFO VIII, NEM II, RAG n 03, RAG d 03, SBI n, SBI a 21, SIB VI, SIB VIII, TUV d 61-63 2
Chapman Lena BEN n 22, BRI g, BRI ns 22 64, BRI hs 22 62, BUR d, BUR f, BUR g, CRX II, EUR n 24, EUR a 24, EUR d 22, EUR d 24, EUR ds 23, KOR, OCI c 24, OCI o 24, RUS 1
Grob Gina Kat I vet, Kat IV vet, ABY n, BRI a, BRI ns 11, BRI n 24, BUR n, CHA, CRX IV, CRX V, DRX VII, EUR ns, EUR fs, EUR a 23, OCI n 24, SOM p, SOM ns, SPH II 4
Helmer Barbro ABY a, BEN n 24, BML II, BRI e, BRI f, BUR b, BUR h, CRX III, EUR f 22, EUR ns 23, OCI b 24, SOM n, SOM a, SPH V 1
Lubrano Robert BAL c, OLH b, OLH d 24, OLH d 25, OLH a 25, OSH d, OSH n 25, OSH c 24, OSH gs 24, OSH d 25, OSH bs 24, OSH bs 22, OSH fs 24, PEB III, SIA n, SIA a, SIA c, SIA f, SYS p 03 21. Kissat menevät rinnakkaisarvosteluun Helene Lisille. 1
Martikainen Arja HCL, ABY o, ABY ns, BML I, BRI n, BUR a, CRX I, CRX VI, CRX VIII, CRX IX, DRX VIII, DSP V, EUR n, EUR a, EUR n 22, EUR ns 22, EUR ns 24, SOM o, SPH I 2
Pruchniak Ireneusz Kat II tark, Kat II vet, Kat III vet, HC vet, HCS, EXO g 03, EXO g 03 24, PER w 62, PER n, PER n 22, PER g 22, PER n 02, PER n 03, PER n 03 24, PER n 02 62, PER e 02, PER ns 02 21 62, PER n 01 62. Petra Snajdrova oppilaana kategoriassa I. 15
Reiter Helene ACS VIII, MCO III, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, RAG a 03, RAG n 04, SBI c, SBI b 21, SBI f 21, SIB II, TUA VII, TUV f 61-63. Valvoo Carin Sahlbergin kategorian II tutkinnon. 3
Riekstina (Sviksa) Linda ACL IV, ACL X, MCO I, NFO I, NFO IV, RAG a, RAG b 04, RAG f 04, SBI a, SIB IV 3
Shchukin Alexey EXO a, EXO f 03 22, EXO g 02 21 62, PER a, PER d, PER d 03, PER e 02 21, BAL w 67, BAL e, BAL f, BAL p, BAL r, BAL c 21, OLH c, OLH n 03 25, OLH j 03 24, OSH b, OSH f, OSH a 24, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 22, OSH f 25, OSH g 24, OSH ds 24, OSH n 02, OSH b 03 22, OSH ns 22, OSH n 03 25, SIA b, SIA g, SYS n 03 21, SYS a 03 21. Petra Snajdrova oppilaana kategoriassa I. 5
Spijker Charles ACL VI, ACL VIII, MCO II, MCO V, NFO II, NFO VI, RAG f 03, RAG a 04, RAG h 04, SBI d, SBI g, SBI d 21, SIB V, TUA III. Valvoo Carin Sahlbergin kategorian II tutkinnon. 2
Wikström Bjarne Kat II tark, MCO IV, NFO III, NFO V, NFO VII, RAG n, SBI b, SBI f, SBI n 21, SBI c 21, SIB III, SIB VII, TUA VI 1
12 tuomaria