URK 51. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 5.3.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.3.2017 Loppuu 5.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 10.12.2016 Ilmoittautuminen loppuu 31.1.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.2.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino katerina@urk.fi , yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879

Pääassistentti: Kaisa Savolainen lolcats.cattery@gmail.com

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola
 
 
Ilmoittautumiset: 10.12.2016–31.1.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 31.1.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 36 €/pvä, tarkistusluokka 38 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit eivät käy maksuksi tähän näyttelyyn.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 59
2 83
3 56
4 107
Kotikissat 15
Yhteensä 320

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO f FI SK LO 1614441 Ayser's Pokemon Go Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Gaia (EXO n 33)
3 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1614649 FI*Chosen-One Jadwiga Princess Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x Alice Chosen One del Falco d'Oro (EXO n)
7 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
8 EXO d 22 FI SK RX 1613912 FI*VippeCat Prince perfect Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
EE*Mister Sheridan Alsafi (EXO d 33) x LT*Lelija Pupa (EXO f 22)
9 EXO ns 24 62 FI SK LO 1612763 Alsace Exotic Laurel Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
N*Con Brio's Silver Gaparelli (PER ns 24) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
10 EXO a 02 21 62 FI SRK LO 87618 Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
11 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM BIS
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
12 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER d FI SRK LO 88120 One Way Ticket von La'Noitan Uros International Champion Anna Wilczek Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
14 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER es 02 62 FI SK LO 1614519 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
19 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
20 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
21 RAG n FI SK LO 1613949 FI*Maplehill's Skyfall Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
22 RAG a FI SK LO 1613095 FI*Raitamäen Alicia Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
23 RAG a FI SK LO 1613551 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
24 RAG d FI SK LO 1614645 FI*Maplehill's Flaming Star Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
25 RAG n 03 FI SRK LO 91060 M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 1612620 FI*Valkoapilan April Fool's Emmi Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
27 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
27 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Thea Friškovec 1 NOM BIS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 1611763 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 1612618 FI*Valkoapilan April Fool's Emil Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
30 RAG a 03 FI SK LO 1611048 FI*Wildemar Snow White Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
31 RAG a 03 FI SK LO 1613092 FI*Raitamäen Aristoteles Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
32 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
33 RAG a 04 FI SK LO 1405357 FI*Lukanpuron Elna Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
34 RAG b 04 FI SK LO 1613869 Oskar Dom Elzy*PL Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Gadget Dom Elzy*PL (RAG b 03) x Eliana Dom Elzy*PL (RAG b)
35 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
36 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
37 RAG f 03 FI SK LO 1614600 FI*Valkoapilan Fruit Sweet Janis Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
38 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán Abs
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
39 RAG b 04 21 FI SK LO 1715171 Lumenvalkean Felicity Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
40 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
41 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
42 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
43 SBI c FI SRK LO 1404290 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
44 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** (SBI g)
45 SBI f FI SK LO 1614566 FI*WanillaWillan Iiris Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Aamentassu Faggi (SBI d) x FI*WanillaWillan Elwiira (SBI n)
46 SBI g EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán Abs
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x EE*Diandra Herencia (SBI a)
47 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
48 SBI j FI SK LO 1614629 FI*Tamus RVR Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
49 SBI a 21 FI SK LO 1509252 Demian Günther Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
50 SBI a 21 FI SRK LO 1404131 Picolina v. Fuchswinkel Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
51 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
52 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 89640 FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
53 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI SK LO 1614901 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
54 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 1612091 FI*Kipinättären Bellis Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
55 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1614900 FI*Semiramisin Ak Vahit Vedat Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FI*Semiramisin Ak Rashida (TUV f)
56 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
57 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
58 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
59 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB NOM BIS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
60 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
61 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
62 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB NOM
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
62 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Philippe de Guerny Ventura 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
63 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
64 MCO I / MCO a FI SK LO 1510702 FI*Mainehaan Olivia Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
65 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1614776 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611308 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
67 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403221 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
68 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1611626 FI*LovelyLife Quugirls Qwicky Naaras Avoin Fabio Brambilla Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
68 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1611626 FI*LovelyLife Quugirls Qwicky Naaras Määrittely Anna Wilczek Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
69 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1613740 FI*Abbas-Coons Gitta Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
70 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 1403225 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
71 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 1507120 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
72 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1612704 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
73 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
75 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1715604 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1404323 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Zvezdan Memedov EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
78 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611223 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
79 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 1403101 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros International Premior Zvezdan Memedov Abs
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
81 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
82 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras International Champion Zvezdan Memedov Abs
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
83 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
84 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
85 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 1614396 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
86 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
89 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1613466 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
90 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
90 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
91 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508232 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Fabio Brambilla Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
93 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
94 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
95 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
95 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
96 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508256 FI*Felicis Felicis Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
97 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
98 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
99 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
100 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
101 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
102 NFO VII / NFO ns FI SK LO 1612234 FI*Ka-Boom Carl Sagan Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
103 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
104 NFO VI / NFO e 03 FI SK LO 1614998 DK*Dan-Queen Gustav Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
104 NFO VIII / NFO es 09 FI SK LO 1614998 DK*Dan-Queen Gustav Uros Määrittely Anna Wilczek NFO VI/ NFO e 03
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
105 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1614286 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
106 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
106 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Philippe de Guerny Ventura 1 NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
107 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
108 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras Champion Zvezdan Memedov Abs
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
109 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
110 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77540 FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov Abs
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
110 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77540 FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Philippe de Guerny Ventura Abs
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
111 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1611188 FI*Catillus Manteli Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
112 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
113 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
114 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1715603 Maria von Sibikoschka A Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
115 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO 88926 FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
116 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
117 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
118 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1614667 FI*Josmarin Nape Napittaja Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla Abs
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
119 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
120 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
121 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Fabio Brambilla EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
122 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1508428 FI*Josmarin Kismet Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
123 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
124 BEN n 24 FI SK LO 1510647 Bengalias Castiel Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
125 BEN n 24 FI SK LO 1613989 Bianca Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
Bali-Bengal Intrepide (BEN n 24) x Zara Salvago-Art (BEN n 24)
126 BEN n 24 FI SK LO 1715839 Bengalias Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura Mitätöity
Exotiquebengals Beast Mode (BEN n 24) x Bengalias Under Pressure (BEN n 24)
127 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
128 BEN n 24 FI SK LO 1613020 FI*Alcarinqua Galahad Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
129 BEN n 22 33 FI SK RX 1508604 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
130 BEN n 24 33 FI SK LO 1613988 Inkuban Carib Uros Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
Cats Pskov Rich of Lansen (BEN n 24) x Dikay Grasiy Ella Fitzhgerald (BEN n 24)
131 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
132 BLH j 03 FI SK RX 1613646 Valencia Dionis Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
133 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1612777 FI*Hämynhäivän Brissy Naaras Avoin Thea Friškovec Abs
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
134 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
135 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
136 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
137 BSH a 22 FI SK LO 1613791 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
138 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
139 BSH ns 11 FI SK RX 1612794 FI*EmeraldCharm Confucius Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
140 BSH ns 11 FI SK RX 1613640 FI*EmeraldCharm Evita Peron Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
141 BSH ny 11 FI SK RX 1613641 FI*EmeraldCharm Edith Piaf Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
142 BSH ay 11 FI SRK RX 40051 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS NOM
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
143 BSH ay 11 FI SK RX 1406366 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
144 BSH ay 11 FI SK RX 1614740 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM BIS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
145 BSH a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
146 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
146 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Anna Wilczek 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
147 BUR a FI SRK LO 1300422 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
148 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
149 BUR d FI SK RX 1613397 FI*AuroraAustralis Ragnar Lothbrok Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x S*Trymheims Hrist von Skottek (BUR f)
150 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
151 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
151 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
152 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
153 BUR h FI SK LO 1610920 FI*Celsiana Vanamo Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
154 BUR h FI SRK LO 39984 HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
155 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
155 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
156 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
157 EUR a 22 FI SK LO 1613490 FI*Feronian Lavendel Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
158 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
159 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
160 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
161 EUR e 23 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
162 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
163 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
164 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
165 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 1611172 FI*Conan Uss Naaras Avoin Thea Friškovec Abs
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
166 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
166 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Anna Wilczek 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
167 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
168 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
168 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
169 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB BIV
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
170 OCI b 24 FIN SRK LO 32424 FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
171 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
172 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
173 OCI c 24 FI SRK LO 1404061 FI*WiliWilla Bollinger Uros Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
174 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
175 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
176 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
177 ABY n FI SK LO 1614201 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
178 ABY n FI SK LO 1613307 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
179 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
180 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
181 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
182 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
182 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
183 ABY a FI SK LO 1507516 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
184 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
185 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
186 ABY a FI SK LO 1611722 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
187 ABY a FI SK LO 1405853 FI*Kawaii Lily Naaras Premior Marteinn Tausen Mitätöity Mitätöity
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
188 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
189 ABY o FI SK LO 1614173 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
190 ABY o FI SRK LO 1402596 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
191 ABY o FI SRK LO 39104 FI*Neaera's Fiammetta Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
192 ABY p FI SK LO 1613864 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
193 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
194 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC NOM
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
195 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510031 FI*Framillan Uula Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
196 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1612875 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
197 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
198 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
199 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
200 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
201 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX 42605 FI*Framillan Keep It Up Naaras Premior Marteinn Tausen Abs
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
202 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1611888 FI*Piupaws Duracell's Bos taurus Uros Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FI*Piupaws Zuriel (CRX n 03 22) x FI*Piupaws Rise of the Autum Sun (CRX f 33)
203 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
204 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
205 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
206 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
207 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB NOM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
208 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen Abs
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
209 DRX I / DRX n FI SK LO 1611554 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
210 DRX I / DRX b FI SK LO 1715605 EE*Serengeti Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
211 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
212 DRX III / DRX g FI SK LO 1614663 Eva Mariposa Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Celticelfes Indigo Child (DRX d 22) x Kleo Winged Piksi*RU (DRX f 24)
213 DRX III / DRX f FI SK LO 1613939 FI*Kattimäen Kattimäen Kaija Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
214 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX 35436 Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
215 OLH b FI SRK LO 42544 FI*Willicon Cara Melli Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
FI*Willicon Nemo (OSH o) x FI*Kalliolan Depi Kasuliina (BAL b)
216 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
217 OSH n FI SK LO 1508672 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
218 OSH n FI SK LO 1611152 FI*BlackDevil's Black Devil Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
219 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
220 OSH n FI SK LO 1614634 Felinea Magie Noire Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
221 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB BIV
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
222 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
223 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
224 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
225 OSH b 22 FI SK LO 1614263 FI*Deraza Furry Fandom Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FI*Deraza Apsarasa (OSH b 03 22)
226 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
226 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
227 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
228 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
229 OSH d 24 Pepper Madagaskar Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV
Oba-Na Surprise Kristin's*RUS (OSH a 24) x Marusya Madagaskar (OSH d 24)
230 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
231 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
232 OSH d 24 FI SK RX 1612065 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
233 OSH f 24 FI SK LO 1614590 EE*Ferrari Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
234 OSH n 02 21 FI SK LO 1612815 FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
235 OSH b 03 22 FI SK LO 1614265 FI*Deraza Fancy Pants Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FI*Deraza Apsarasa (OSH b 03 22)
236 OSH bs 03 22 FI SK LO 1614660 FI*Jalecat's BeCharming Beautify Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yanino (OLH ns 22) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
237 PEB II / PEB n 03 64 FI SK RX 1614309 Setaliya Line Hantley Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Bilbo S Planety Suslov of Setaliya Line (PEB n 03 33) x Zabava Putyatishna Del Iris of Setaliya Line (PEB b)
238 PEB V / PEB a 33 FI SK RX 1614307 Brilliance Sinegorye Diza Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Everest Topany Country Desiree (PEB a 21) x Isidora Zodiacal Light Only My (PEB n)
239 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
240 RUS FI SK LO 1614664 Wychwood Wow Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
241 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
242 RUS FI SK LO 1614635 Betram of Silver Gloss Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Amos of Silver Gloss (RUS ) x Yukei of Silver Gloss (RUS )
243 RUS FI SK LO 1614407 Swaldiphary Polina Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Zlata (RUS )
244 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
245 SIA n FI SK LO 1614268 FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Twist-Tiramisun X (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
246 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
246 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
247 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
247 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
248 SIA b FI SK LO 1613179 Gyulchataj Kapriz Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Gyulchataj Focus (OSH b) x Gyulchataj Emily (OSH g)
249 SIA b FI SK LO 1614619 FI*Deraza Hot Choco Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
250 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
251 SIA c FI SK LO 1614953 FI*Kelmikerhon Neidonkenkä Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
252 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
253 SIA f FI SK LO 1614589 EE*Freya Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
254 SIA g FI SK LO 1614061 FI*Deraza Esperta Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Baila-Bailan Miks Kukaan Ei Ymmärrä (SIA e) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
255 SIA j FI SK LO 1613891 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
256 SIA b 02 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
257 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
258 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
259 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
260 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB BIV NOM BIS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
261 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM BIS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
262 SOM a FI SK LO 1406121 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
263 SOM o FI SK RX 1508873 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
264 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
265 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
266 SOM o FI SK LO 1406810 King von Gulda Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
267 SOM o FI SRK LO 37839 FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
268 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 1402325 FI*Hebblas Izzy Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS NOM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
269 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 1404231 FI*Hebblas Karmelle Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
270 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
271 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
272 HCL Aku Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 3
272 HCL Aku Uros Veteraani Philippe de Guerny Ventura 2
273 HCL Hertta Naaras Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 2
274 HCL Sepe Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
275 HCL Kelmi Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
276 HCL Peku Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 4
276 HCL Peku Uros Veteraani Philippe de Guerny Ventura 3
277 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 1 NOM BIS
277 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Philippe de Guerny Ventura 1 NOM BIS
278 HCS Lulu Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM
279 HCS Ninja Naaras Kotikissat Anna Wilczek 2
280 HCS Demo Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 3
280 HCS Demo Uros Veteraani Philippe de Guerny Ventura 1 NOM
281 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 1 NOM BIS
282 HCS Vesku Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 2
283 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
303 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ACL IV, ACS III, ACS IV, ACS VIII, MCO I, MCO II, MCO III, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO I, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VII, SIB IV, SIB VI, TUA II, TUA IX, VET 4 39
de Guerny Ventura Philippe BEN n 24, BEN n 24 33, BSH a 22, BSH ay 11, BSH e, BSH f, OCI c 24, HCL naaraat, HCS urokset, VET II, VET Kotikissat 26
Fraga y Guzmán Gerardo EXO f, EXO n 22, EXO ns 24 62, PER es 02 62, PER fs, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 04, RAG b 04, RAG b 04 21, RAG d, RAG e 04, RAG g 04, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI g, TUV n 61-63, BSH a 03, BUR d, BUR g, BUR j, EUR a 22, EUR d 24, OCI b 24 37
Friškovec Thea BEN n 22, BEN n 22 33, BLH j 03, BLH n, BML I, BSH ns 11, BSH ny 11, BUR a, BUR f, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR e 23, EUR f 24, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, MAU ns, OCI n 24, VET 1 28
Martinez Vizcaino Juan José CRX I, CRX III, CRX VII, CRX VIII, CRX IX, DRX III, OLH b, OLH h 03 24, OSH bs 03 22, OSH f, OSH h, OSH n 24, PEB II, PEB V, SIA a, SIA b, SIA b 02 21, SIA f, SIA g, SIA j, SIA n, SOM a, HCL urokset 32
Mastrangelo Donatella ABY o, ABY p, DRX VII, OSH d 24, OSH f 24, OSH n 02 21, SIA c, SOM n, SOM o, SPH IV, SPH V 31
Memedov Zvezdan ACL III, MCO VIII, NEM I, NFO III, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VII, TUA VII 29
Tausen Marteinn II tark, ABY a, ABY n, CRX II, CRX V, DRX I, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH n, RUS 39
Wilczek Anna II tark, EXO a 02 21 62, EXO d 22, EXO n, EXO n 24, PER d, PER f 24, PER fs 02 62, PER n, RAG a 03, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, SBI b, SBI c, SBI e, SBI f, SBI j, TUV d 61-63, TUV f 61-63, HCS naaraat, VET III 38
9 tuomaria